کارخانه ما

متخصص در قالب تزریق و محصولات

Taizhou Aoxu Mold Technology Co. Ltd متخصص در تولید قالب های تزریق و محصولات است، که در پارک صنعتی صنعتی Huangyan، Taizhou، چین واقع شده است. نزدیک به ظروف اسکله در Taizhou خلیج، و Luqiao فرودگاه، Hang-Yong Express (بین Huangzhou و Ningbo) نیز است. بنابراین، آن را به راحتی و سرعت حمل و نقل کمک می کند.


از مزایای ما بهره مند شوید

مطابق با پوشش 6000 متر مربع، با داشتن تجهیزات پیشرفته قالب سازی که شامل مراکز ماشینکاری CNC، بیش از 50 مجموعه از دستگاه های کنترل عددی از تصفیه، جرقه الکتریکی و برش لاک زنی و غیره، شرکت ما کارگاه های تولید لوازم خانگی را تولید می کند قالب ها، ظرف های قابل استفاده مجدد و دیگر قالب های پلاستیکی. علاوه بر این، ما مایل هستیم به عنوان یک عامل برای ساخت قطعات پلاستیکی عمل کنیم. تمام قالب ها توسط تکنسین های حرفه ای ما با استفاده از نرم افزار UG، Pro / E طراحی شده اند.


محدوده محصول گسترده

شرکت ما متمایز از تجربه خود در توسعه و طراحی قالب ها برای 16 سال است و دارای پایه جامد در فن آوری است و از محیط زیست شاد خود لذت می برد. محدوده اصلی کسب و کار ما از قالب های لوازم خانگی، قالب های کالاها، قالب های اجزای سازنده، شامل زمینه های مختلف در قالب های تزریق بزرگ و متوسط می باشد. و محصولات به خوبی در چین پذیرفته شده و به تعدادی از کشورها در سراسر جهان صادر می شود.


با ما همکاری کن

برای برنده شدن در بازار و برآورده شدن خواسته های مشتریان، ما مطابق با مفاهیم علمی زیر هستیم: "تکنولوژی اول، کیفیت هسته، سرویس بهتر و قیمت مناسب".

ما از همه دوستانی که از داخل و خارج از کشور بازدید می کنند در کارخانه ما استقبال می کنیم. اکنون برای شروع یافتن منابع، با ما تماس بگیرید.


محصول ما

قالب های تزریق پلاستیک، قالب های لوازم خانگی، قالب های کالاها، قالب های قالب ریخته گری و. محصولات پلاستیکی.


برنامه کاربردی

لوازم خانگی، dailyuse، قطعات خودرو و. محصولات صنعتی.


تجهیزات تولید

تراش CNC، تراش CNC، سیم EDM، ماشین حکاکی، ماشین سنگ زنی، ماشین آلات تزریق، و غیره


بازار تولید

آسیا، اروپا، آمریکای شمالی، آفریقا، آمریکای جنوبی، و. داخلی.