سینک حرارت آلومینیوم با ریختن قطعات کامپوزیت غلتکی Volvo

بخاری آلومینیوم با رول کامیون عمیق ولوو ریخته گری قطعات تلفن: +86 15757668880 ایمیل: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

سینک حرارت آلومینیوم با ریختن قطعات کامپوزیت غلتکی Volvo

مواد اولیه: آلومینیوم ADC12 3

سرویس: OEM یا ODM هر دو خوب است

قالب فولاد: H13

پایه قالب: Standrad

حفره: 1

اندازه محصول: 280 * 320 * 60 میلیمتر

درخواست: کامیون یا خودرو

Tolerance: +/- 0.05mm یا همانطور که درخواست می کنید

درمان سطح: پودر پوشش

ما می توانیم قالب تولید کنیم، همچنین می تواند محصول را برای شما تولید کند!

تماس با ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

سایر محصولات مشابه

تصاویر (1)QQ 截图 20190504154745


Die Casting Company

تولید Aoxu تبدیل شده است تولید حرفه ای متخصص در ریخته گری آلومینیوم قطعات و قالب برای خودرو، موتور سیکلت و نور منجر شده است. این مساحت 2.33 هکتار را شامل می شود و 130 کارمند دارد و تولید سالیانه آن 100 میلیون دلار می باشد. ما هر دو دامنه استاندارد و همچنین سفارش مشتریان را تولید می کنیم و منتظریم تا روابط تجاری موفق با مشتریان خود را با ارائه محصولات با کیفیت بالا با قیمت مناسب با خدمات تحویل سریع تحویل دهیم.

خدمات ما :

1. انواع قطعات ریخته گری آلومینیوم را می توان با توجه به نیاز مشتری، طراحی، طراحی یا نمونه های تولید کرد
2. خدمات هماهنگ (پرس و جو، ماشینکاری و درمان سطح) قیمت پایین را ممکن می سازد
3. تیم مهندسی قوی با کیفیت بالا تولید می کند
4. پروسه تست کامل مواد و سیستم کنترل کیفیت قبل از حمل و نقل

5. در زمان تحویل

فرآیند ما :

1. دریافت درخواست مشتری و ارسال آن در اسرع وقت در عرض 24 ساعت.

2. بحث در مورد پرداخت، قیمت، زمان کار و غیره با مشتریان.

3. دریافت پیش پرداخت مشتری و شروع به کار بر روی قالب.

4. ارائه گزارش هفتگی با تصاویر به مشتریان.

5. مونتاژ قالب و آزمایش آن، سپس ارسال نمونه با ویدئو به مشتریان برای تایید.

6. اگر نمونه نیاز به تغییر داشته باشد، ما آن را اصلاح می کنیم و دوباره تست می کنیم. اگر نمونه خوب باشد، حمل و نقل را آماده خواهیم کرد.

7. تعادل را از مشتریان، سپس قالب ها را چاپ و قرار دادن در جعبه چوبی.

8. ارسال به بندر و حمل و نقل.

9. از وضعیت تولید، با مشتریان صحبت کنید اگر قالب ها خوب باشد یا خیر.

10. کسب و کار جدید دوباره ...

دامنه تجارت ما :

1) محصولات بی سیم
2) سیستم امنیتی
3) لوازم جانبی خودرو و موتور
4) چراغ لامپ
5) لوازم جانبی وسایل و تجهیزات پزشکی
6) محصولات برق و مخابرات
7) خانه و غیره

ماشین 04 ما می دانیم که چه باید برای مشتری انجام دهیم.
 
ما می دانیم چگونه مشتری را برآورده می کنیم.      MOLD 02


ریخته گری چیست؟

ریخته گری قالب یکی از فرایندهای فلزکاری اصلی برای ریخته گری فلزات است. این کار با متخلخل کردن فلز مذاب تحت فشار بالا به حفره ی مایع عمل می شود. به طور کلی، قالب های قالب ریخته گری در درجه اول به دقت شکل گرفته و به شکل خالص یا نزدیک به شکل خالص قطعات ریخته گری می شود. مواد از این قالب ها برای ریخته گری - فولاد سخت افزار است. تولید قالب قالب ریخته گری اجازه خواهد داد که محصولات با دقت کامل و تکرار پذیری ساخته شود. و فرآیند ریخته گری نیز جزئیات خوب مانند سطوح بافت یا نام را بدون نیاز به پردازش بیشتر تولید می کند.

ریخته گری ریخته گری انتخاب عاقلانه برای محصولات تولید انبوه برای توانایی آن در تولید جزئیات دقیق و دقت بالا است. در زندگی روزمره ما می توانیم تعداد زیادی از محصولات ساخته شده در فرآیند ریخته گری را مشاهده کنیم. هنگامی که دستگاه را روشن می کنید، هنگامی که ماشین خود را رانندگی می کنید، دستگیره درب را باز می کنید، تقریبا هر محصول یا بخشی از محصول که در زندگی روزانه خود استفاده می کنید با استفاده از این فرآیند تولید می شود.

فرآیند ریخته گری معمولا قطعاتی را با استفاده از فلزات غیر آهنی مانند روی، مس، آلومینیوم و منیزیم تولید می کند. برای ریخته گری فولاد و آهن، ریخته گری سرمایه گذاری و ریخته گری شن و ماسه می تواند مورد استفاده قرار گیرد.


مراحل اصلی ریخته گری

1. قالب سازی و مونتاژ - ابزار و قالب اولین گام برای شروع فرایند ریخته گری است که از دو قسمت تشکیل شده است. قبل از اینکه بمیریم برای تزریق بعدی آماده میشویم، هر نیم قطر باید بعد از تزریق قبلی تمیز شود و سپس روانکاری شود. روانکاری به افزایش دقت اندازه، و همچنین تعداد حفره ها و هسته های جانبی کمک می کند. همچنین، بسته به ماده، ممکن است بعد از دو یا سه دوره، بدون هر چرخه، نیاز به روانکاری باشد. پس از روانکاری، دو نیمه مرگ، که در داخل ماشین ریخته گری متصل می شوند، بسته و با هم با هم محکم می شوند. نیروی لازم برای خم شدن باید به آن متصل شود تا آن را به طور ایمن بسته شود در حالی که فلز تزریق می شود. زمان لازم برای بستن و بستن بستن بستگی به دستگاه دارد - ماشین های بزرگتر (کسانی که دارای نیروهای بیشتر بستگی دارند) زمان بیشتری نیاز دارند. این زمان را می توان از زمان چرخه خشک ماشین استفاده کرد.

2. تزریق - فلز در ابتدا مذاب می شود و در دمای مشخصی در کوره نگهداری می شود. سپس به یک محفظه منتقل می شود که در آن می توان به تزریق تزریق کرد. با توجه به انواع مختلف ماشین آلات ریخته گری، چه بخار گرم یا اتاق سرد، ما می توانیم روش انتقال فلز مذاب را تعیین کنیم. هنگامی که فلز مذاب منتقل می شود، آن را با فشار بالا به قالب تزریق می کند، به طور معمول از 1000 تا 20،000 psi. تحت نیروی کار فشار بالا، فلز مذاب، جامد سازی می شود. مقدار فلزی که در قالب تزریق می شود، به عنوان شات نامیده می شود. زمان تزریق تصمیم می گیرد زمانی که فلز مذاب تمام کانال ها و حفره ها را در قالب خالی کند. زمان تزریق معمول بسیار کوتاه است، فقط کمتر از 0.1 ثانیه، به منظور جلوگیری از انجماد سریع هر یک از بخش های فلز. علاوه بر این، زمان تزریق را می توان تحت تاثیر خواص ترمودینامیکی مواد و ضخامت دیواره آن قرار گرفت. البته ضخامت دیواره بزرگتر زمان تزریق بیشتر خواهد شد. برای فرایند ریخته گری اتاق سرد، ما هنوز هم باید به زمان به طور دستی فلزی مذاب را به داخل اتاق شات بارگذاری کنیم.

ریخته گری قالب-1024x768

3. خنک سازی - بعد از اینکه فلز مذاب به داخل حفره مایع وارد می شود، شروع به خنک شدن و سخت شدن می کند. در نهایت شکل ریخته گری هنگامی شکل می گیرد که کل حفره پر شده و فلز مذاب جامد می شود. تنها پس از ریخته گری شدن، می تواند باز شود. زمان خنک سازی را می توان از چندین ویژگی ترمودینامیکی فلز، حداکثر ضخامت دیواره ریخته گری و پیچیدگی قالب تعیین کرد. مدت زمان خنک سازی برای ضخامت بیشتر لازم است. Beides، برای شکل پیچیده حفره ی خمیر، ممکن است به دلیل مقاومت اضافی در برابر جریان گرما، زمان خنک شدن طولانی تر نیز نیاز باشد.

4. تخلیه - هنگامی که زمان خنک شدن کافی است، نیمه های میوه را می توان باز کرد و ریخته گری از طریق حفره ی حفره از طریق یک مکانیزم تخلیه جلوگیری می شود. زمان برای باز کردن مرگ می تواند از زمان چرخه خشک دستگاه تخمین زده شود و زمان تخلیه با اندازه پاکت ریخته گری تعیین می شود و باید زمان را برای ریخته گری به صورت آزاد از دم ببندد. همانطور که قسمت در خلال فرآیند خنک کننده خم می شود و مکانیزم تخلیه را خنثی می کند، برخی از نیروها باید اعمال شوند. پس از ریخته گری ریخته می شود، برای تزریق بعدی بسته می شود.

5. پیرایش - در خنک سازی، مواد در کانال های خاردار متصل به ریخته گری می شود. این مواد اضافی باید حذف شود. روش برش از ریخته گری می تواند به صورت دستی برش یا صیقل یا استفاده از یک برش مطبوعات باشد. زمان لازم برای ترمیم مواد اضافی به طور عمده با اندازه طرح ریخته گری تعیین می شود. پس از برش، مواد قراضه را می توان برای تولید ریخته گری دیگر یا از بین برد. برای مواد بازیافتی، ممکن است لازم باشد قبل از ترکیب با فلز جدید برای فرایند ریخته گری، ترکیب شیمیایی مناسب لازم باشد.


انواع ریخته گری

قالب ریخته گری داغ داغ فرآیند عمدتا برای آلیاژهای مانند روی، منیزیم یا مس است. سیستم ریخته گری در محفظه داغ، درون مخزن فلز مذاب غوطه ور شده و از این رو نام آن غوطه ور است. کوره از طریق سیستم تغذیه ای به نام گوزنکک به دستگاه متصل می شود. همانطور که چرخه شروع می شود، پیستون عقب می افتد، که به فلز مذاب اجازه می دهد تا "گوزنک" را از یک بندر در سیلندر تزریق پر کند. همانطور که پیستونر به سمت پایین حرکت می کند، پورت را مهر و موم می کند و فلز مذاب را از طریق جفت گنبد و نازل به خمیر متصل می کند. هنگامی که فلزی جامد می شود، پیستون به سمت بالا بکشید. پس از آن، مرگ باز خواهد شد و قسمت خارج خواهد شد. مزیت این فرآیند چرخه کوتاه مدت آن است و نیازی به انتقال فلز از کوره جداگانه نیست. متاسفانه، این فرایند ریخته گری فقط برای آلیاژهای مورد استفاده در سیلندر تزریق مناسب است.


ریخته گری سرد اتاق سرد اولین تولید کننده برای تولید ریخته گری آلومینیوم می باشد. در اتاق سرد، ریخته گری می کند، از یک ملاقه برای انتقال فلز مذاب از کوره برگزاری به اتاق شاته یا سیلندر تزریق استفاده می کند. سپس با استفاده از یک پیستون هیدرولیک، این فلز به داخل قالب میرود. ضعف اصلی این فرآیند این است که نسبت به فرایند ریخته گری داغ اتاق نسبتا کندتر است.


تماس با Die Casting Moulder Maker-Shine

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

card-1_ 看图 王
Hot Tags: بخاری آلومینیومی با رول عمیق کامیون ولوو، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like