مبلمان لوازم جانبی قالب ریخته گری آلومینیوم

Aoxu Mould در ساخت قالب ریخته گری آلومینیوم با داشتن یک تیم حرفه ای از طراحی و کنترل کیفیت ، متخصص است تا خدمات خوبی را برای مشتریان خود ارائه دهد.
چت کن

جزئیات محصول

Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، متخصص در ساخت قالب ریخته گری آلیاژ آلومینیوم ، با یک تیم حرفه ای از طراحی و کنترل کیفیت ، ارائه خدمات خوبی برای مشتریان است.

اطلاعات پروژه خود را برای ما ارسال کنید و تیم فروش ما در همان روز با شما تماس می گیرند!

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880


- معرفی ترس قالب قالب ریخته گری

ریخته گری فرایند همه کاره برای تولید قطعات فلزی مهندسی شده با مجبور کردن فلز مذاب تحت فشار زیاد به قالب های قابل استفاده مجدد از فولاد است. این قالب ها ، موسوم به قالب (قالب) می توانند به گونه ای طراحی شوند که اشکال پیچیده ای با دقت و تکرار بالا داشته باشند. قطعات را می توان به وضوح تعریف کرد ، با سطوح صاف یا بافت ، و برای طیف گسترده ای از پایان های جذاب و سرویس دهی مناسب است.

image3

  مقررات شرح
1 قالب ثابت بالای نقاشی قسمت نیمه راست. آستین قالب برای ریخته گری فلز مذاب در.
2 قالب متحرک بالای نقاشی سمت چپ سمت چپ. اتصال به پلاتین متحرک دستگاه ریخته گری قالب.
معمولاً ، ریخته گری محصول به این سمت می چسبد.
3 قالب آشیانه
(قالب اصلی)
در خود قالب مستقیماً حفره ایجاد نمی کند ، بلکه از یک ماده با کیفیت بالا فقط در اطراف حفره به عنوان لانه استفاده می کند تا بتواند در هزینه مواد قالب صرفه جویی کند.
4 قالب پایه پایه قالب برای قرار دادن قالب لانه. مواد از قالب لانه می تواند ماده ای با کیفیت بالا باشد که مقاومت در برابر حرارت بالا ، مقاومت در برابر خوردگی بالا ، فولاد هدایت حرارتی بالا ، اما مواد قالب پایه می تواند از فولاد معمولی و متوسط باشد.
5 اژکتور پین انژکتور نوار را بکار می برد که برای بیرون کشیدن محصول ریخته گری استفاده می شود.
6 هسته مکانیسم برای ایجاد سوراخ در یک محصول ریخته گری ، یکی از روش های اصلی این است که از حرکت بازکننده پلاتین در حال حرکت استفاده کنید ، روش دیگر استفاده از سیلندر هیدرولیک است.
7 پین اصلی نواری برای ایجاد سوراخ در محصول بازیگران. هر چرخه بازیگری که از محصول چدنی چسبیده خارج می شود ، به قدرت و دوام احتیاج دارد.
8 دروازه درست قبل از حفره قرار دهید که فلز مذاب از طریق دونده به داخل حفره جریان یابد. معمولاً برای تنظیم سرعت و سرعت جریان فلز باریک می شود که تأثیر زیادی در کیفیت ریخته گری دارد.
9 بیسکویت هنگامی که نوک پلنگگر فلز مذاب را به داخل حفره تزریق می کند ، نوک پلنگ کار می کند تا به یک فلز مذاب در یک حفره فشار بیاورد. مکانی درست قبل از نوک پیستون که باید آخرین مورد جامد شود.
10 سرریز بخشی برای ذخیره فلز مذاب کثیف که پیش می رود ، هنگامی که فلز مذاب با سرعت و فشار زیاد وارد حفره می شود. و از آن برای جابجایی جریان فلز به لبه و گوشه ای از محصول استفاده می کند.
11 دریچه گاز فضای تهویه نازک برای خارج کردن هوا یا گاز از حفره. معمولاً به ضخامت 0.1 میلی متر و در حفره به طور مستقیم و همچنین نوک انتهای سرریز قرار می گیرد.


- دو نوع قالب ریخته گری

Chamber اتاق سرد ریخته گری

ساختار دستگاه ریخته گری محفظه سرد --- کوره و دستگاه دایکاست به طور جداگانه قرار می گیرند. از دستگاه Ladle یا واحد دیگر برای تهیه آلومینیوم مذاب در آستین استفاده می کند. عموماً برای ریخته گری آلومینیوم مورد استفاده قرار می گیرد ، اما برای ریخته گری روی ، منیزیم ، برنجی نیز استفاده می شود.

image1

Chamber داغ بازیگران اتاق مجلل

دستگاه ریخته گری محفظه داغ شامل کوره و دستگاه است. کوره و دستگاه یک واحد هستند. قطعات لنگر مانند آستین همیشه زیر فلز مذاب است. برای ریخته گری فلزات با نقطه ذوب کم مانند روی ، منیزیم مناسب است.

image2 (1)


مزایای استفاده از قالب ریخته گری

Range طیف گسترده ای از برنامه های پیچیده
Acc دقت عالی عالی
● بستن مدارا
Sur سطوح بازیگران صاف
● استحکام کششی
● عملیات ماشینکاری پست را کاهش یا از بین ببرید
Production نرخ تولید سریع


ie مواد اولیه ریخته گری کنید

all آلیاژهای ریخته گری از جنس آلومینیوم: A380، A360، A356 و K-Alloy

تراکم @ 293 K: 2.702 g / cm3
نقطه ذوب: 660.37 ° C - 933.52 درجه سانتی گراد
نقطه جوش: 2467.0 ° C - 2740.15 ° K
تعداد پروتون / الکترون: 13
تعداد نوترون ها: 14
ساختار کریستالی: مکعبی
رنگ طبیعی: نقره ای یا سفید

inc آلیاژهای ریخته گری روی: ZA3 ، ZA12 و ZA27

جرم اتمی: 65.39 amu

نقطه ذوب: 419.58 ° C - 692.73 ° K

نقطه جوش: 907.0 درجه سانتی گراد - 1180.15 ° K

تعداد پروتون / الکترون: 30

تراکم @ 293 K: 7.133 g / cm3

رنگ طبیعی: مایل به آبی یا سفید


mold قالب ریخته گری ساخته شده توسط Aoxu

Furniture Accessories Aluminum Die Casting Mould

برنامه مرگ: لوازم جانبی مبلمان

تعداد حفره: 1

Die Steel: 718

Die Standrad: LKM

مواد اولیه: آلومینیوم

نوع ریخته گری: ریخته گری محفظه گرم

زمان T1: 45 روز

شات زندگی: 300-500،000 عکس


- مراحل سفارشی سازی قالب ریخته گری از Aoxu

ers مشتریان نقشه ها یا نمونه IGS / STEP را برای پیشنهاد برای ما ارسال می کنند.

● در مورد جزئیات برای دیدار با حقایق صحبت خواهد کرد.

● پس از پذیرش مشتری در قیمت های ما ، نقشه قالب 3D خود را برای تصویب ارسال خواهیم کرد.

● پس از تصویب رسم قالب قالب سه بعدی ، تولید ابزار و قالب را بعد از واریز هزینه پرداخت قالب / ابزار ابزار ، شروع خواهیم کرد.

● پس از اتمام قالب / ابزار ، نمونه ها را برای بررسی مشتری ارسال می کنید.

● پس از تایید نمونه ها ، محموله را آماده کرده و قالب / ابزار را از طریق دریا برای مشتری ارسال می کنید.


- چگونه Aoxu جزئیات مربوط به ریخته گری را در نظر بگیرید

2

خط فراق این است که دو ضلع مختلف از قالب ریخته گری جمع شود و هندسه مورد نظر از قسمت را بدست آورد ، یک خط جداکننده منطقی می تواند یک سطح محصول خوب را ارائه دهد. ما اهمیت این نگرانی را کاملاً درک می کنیم و همیشه در طراحی قالب ریخته گری قالب قالب مناسب برای انتخاب ما انتخاب کرده ایم.

پیش نویس زاویه خاصی از هسته ابزار یا قطعات است که به راحتی هنگام فرایند تولید ریخته گری آزاد می شود. تمام سطوح ریخته گری مرد که موازی با جهت باز شدن قالب هستند ، برای بیرون کشیدن مناسب از ریخته گری از قالب ، نیاز به پیش نویس دارند. در غیر این صورت باید خطر تولید بالقوه برای قالب قالب وجود داشته باشد.

فیله محل اتصال دو سطح است که در غیر این صورت در یک گوشه یا لبه تیز قرار می گیرد. در هنگام طراحی قسمت ریخته گری قالب ، طراح محصول با تجربه باید مقداری فیله را روی قسمت های بهینه قرار داده تا لبه ها و گوشه های نامطلوب را از بین ببرد و همچنین توجه به تمرکز تنش را انجام دهد.

ستون به منظور پشتیبانی از سطح ایستاده یا مونتاژ سایر قسمتها با پیچ طراحی شده است. براساس تجربه ما ، برای حداکثر صداقت و استحکام دلیل ریخته گری ، ضخامت ستون باید برابر باشد یا از ضخامت دیواره جهانی فراتر رود. در غیر این صورت ستون ممکن است به راحتی شکسته شود.

دنده به منظور استحکام دیواره ها ، سطح و یا سایر ویژگی های عملکردی طراحی شده است ، به طوری که قسمت هدف برای هر شرایط کاری به اندازه کافی قوی خواهد بود. برای توجه به تولید ریخته گری ، ما صمیمانه اظهار نظر می کنیم مشتری می تواند دنده های ضخامت را در 80٪ 80٪ ضخامت دیواره جهانی بسازد. به منظور از بین بردن یا کاهش انقباض قطعات در طی فرآیند ریخته گری.

سوراخ ها و پنجره ها ما به ویژه توصیه می کنیم پیش نویس مناسب را روی سوراخ ها و ویژگی های پنجره اضافه کنید ، زیرا در هنگام ساخت قالب ریخته گری ، محیط این ویژگی ها در هنگام جامد شدن به فولاد می گیرند.


pictures تصاویر بیشتر برای نشان دادن کار بازیگران

ریخته گری-مواد اولیه-300x216yizumi-die-cast-machine-300x199دستگاه yizumi-2500t-die-cast-cast ماشین

ماشین ظرفشویی DIE CASTING RAW MATERIAL 300T DIE CASTING 2500T DIE CASTING Machine


soon به زودی با ما تماس بگیرید

آدرس: خیابان بیژن ، شماره 38 ، منطقه صنعتی Xinqian ، Huangyan ، Taizhou ، ژجیانگ ، چین

حمل و نقل مناسب: 3 ساعت با قطار از شانگهای

2 ساعت از گوانگژو با هوا

1 ساعت از نینگبو با قطار

1 ساعت از فرودگاه Luqiao فاصله دارد

20 دقیقه فاصله از ایستگاه قطار تایزو

تماس: درخشش

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

1 (2)
Hot Tags: لوازم جانبی مبلمان قالب ریخته گری آلومینیوم ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like