قالب آلومینیومی خیابان سبک

قالب آلومینیومی خیابان سبک

قالب آلومینیومی خیابان نور
چت کن

جزئیات محصول

قالب آلومینیومی خیابان نور


مزیت ریخته گری

اشکال تولید کامپوزیت

با بسیاری دیگر از تولیدات فله ای مقایسه شده ، فرایند ریخته گری می تواند دقیقاً حتی در هنگام تولید محصول با اشکال پیچیده تر دقت را کنترل کند ، که نیازی به آسیاب بیشتر نیست و استفاده مستقیم خواهد بود یا فقط قبل از استفاده به پردازش کمی احتیاج دارید و برای تولید فله مناسب است.

ثبات نسخه برداری

قطعات ریخته گری را با دقت بسیار بالا ، به طور معمول در سطح 6-7 ، و برخی از آنها تا 4 سطح بمیرید. شدت آن 25-30٪ بیشتر از ریخته گری شن است. ابعاد قطعات پایدار بوده و در عین حال تحمل فشرده را حفظ می کند ، تعویض پذیری و مقاومت خوب ، محکم تر و بادوام است.

شدت و وزن

در مقایسه با قالب تزریق پلاستیک ، قالب ریخته گری می تواند قطعات نازک دیواری و پیچیده تری ایجاد کند ، به عنوان مثال ، نازک بودن قطعات ریخته گری آلیاژ روی می تواند 0.3 میلی متر باشد ، قطعات ریخته گری آلیاژ آلومینیوم می تواند 0.5 میلی متر باشد ، و کوچکترین قطر سوراخ می تواند 0.7 میلی متر باشد و کوچکترین پیچ موضوع فقط 0.75 میلی متر است. هنگامی که با همان ابعاد ، قطعات ریخته گری دیواره نازک با شدت و وزن سبک تری داشته باشند.

متفاوت از پردازش پست

ریخته گری می تواند با سطح صیقل دادن یا بافت ایجاد شود ، می توانند به راحتی و یا با حداقل پردازش پس از جوشکاری شوند. و همچنین باعث می شود ساخت داخلی مستقیماً مانند سیم حلقه ای ، عنصر بخاری و قطعات دارای فشار بالا انجام شود.

اسمبل ساده

طراحی قالب ریخته گری می تواند قطعات کاملی از فیکسچر را ارائه دهد. مانند آستین و پیچ ، سوراخ ها می توانند با اندازه پیچ مطابقت داشته باشند یا موضوع پیچ را ایجاد کنند. قطعات ممتاز قطعات ریخته گری قالب همچنین می تواند قطعات لازم دیگری را وارد کند ، به عنوان مثال بلوک آهن ، آستین مس ، عایق و غیره تا بتواند نیازهای ویژه را برآورده سازد. که برای صرفه جویی در پردازش مونتاژ و ساده کردن روش نیز هست.

QQ 90 20190406160733

طراحی محصولات صنعتی و. کارشناسان راه حل ساخت

1. ایده نابغه آزمایش شده خود را به اشتراک بگذارید

این که آیا به اشتراک گذاری ایده های خود و یا یک مطالعه علمی در بازار با سرمایه گذاران یا شرکای تجاری و تأیید آن بی نظیر و واقعاً نبوغ هستید ، وقت آن رسیده است که در مورد نحوه به اشتراک گذاری آن با جهان فکر کنید.

2. خدمات کلید نگهبان Holdsun را انتخاب کنید

Holdsun می تواند یک شرکت خدمات حرفه ای کلید کار شما باشد تا ایده شما را بگیرد و آن را در طرح های جلا و نقشه های رایانه ای سه بعدی قرار دهد. ترسیم حرفه ای ایده شما ابزاری قدرتمند برای هیجان همه است.


قابلیت های مهندسی ما:

ما یک تیم مهندسی قوی برای پشتیبانی از تحقیق و توسعه محصول داریم: 6 تجربه مهندس مکانیک ، 3 مورد از آنها در طی 20 سال تجربه. 3 مهندس برق ، 2 نفر از آنها با بیش از 20 سال تجربه؛ 2 طراح صنعتی با بیش از 6 سال تجربه. با این تیم باتجربه ، ما برای تحقیق و توسعه محصولات برای مشتریان و طراحی محصولات جدید ما سخت تلاش می کنیم.

3. ارائه دهید و آن را قابل استفاده کنید

اکنون که یک نقاشی چشمگیر ، نمونه ای از ایده محصول خود دارید ، زمان آن رسیده است که آن را با جهان به اشتراک بگذارید. شما می توانید با پیدا کردن شریک تجاری یا ارائه به مشتریان خود ، آماده شدن برای مراحل بعدی را شروع کرده و آن را قابل تقاضا کنید.

4- آن را تهیه کنید

بازار / جهان از تولید ایده های شما برای ضربه زدن به قفسه های فروشگاه هیجان زده است ... زمان آن رسیده است که آنرا تهیه کنید. هولدسون ، یک شرکت مهندسی حرفه ای برای کمک و تکمیل این مرحله در اینجا آمده است.

5- ابزارآلات و ساخت

پس از مهندسی ، محصول شما از طریق TOOLING و ساخت قطعات عبور می کند. برخی از قسمت ها را می توان برای خرید تهیه کرد ، و اگر محصول شما به قطعات منحصر به فرد نیاز دارد ، قالب جدیدی ساخته می شود و قطعات نیز باید TOOLED شوند.

ما ابزار تزریق پلاستیک را ایجاد می کنیم ، می میریم ، می میرد ، قالب ریخته می شود ، قالب می زند ، قالب های هیدرو تشکیل در خانه می گیرند. تشکیل قطعات پلاستیکی و قطعات فلزی در خانه ، قطعات فلزی و قطعات پلاستیکی سطح تصفیه خانه ، کنترل کیفیت در خانه ، محصولات مصرفی مونتاژ و محصولات برقی در خانه.

6. حمل و نقل

پس از بازرسی رضایت بخش ، محصول شما اکنون ارسال و برای فروش توزیع می شود!


طراحی قالب

بخش طراحی فن آوری قالب AOXU تیمی است که دارای تجربه عملی غنی از قالب صادراتی است ، یک تجربه منحصر به فرد و عالی برای توسعه و طراحی قالب وجود دارد. طراحی خوب قلب قالب است ، بنابراین ما به ساختار قالب ، سیستم آب و مکانیسم متحرک اصل عقلانیت توجه ویژه ای می کنیم تا از کمترین چرخه تولید قالب برای تکمیل بالاترین کیفیت قالب اطمینان حاصل شود. هر قالب و طراحی قطعات یک طراحی و تجربه ساخت است.

این کنترل توسط یک فرآیند سازگار است:

1 - نقشه های نقد و بررسی مهندس پروژه ، طراحی توسط مهندس محصول.

2 - بررسی ساختار محصول و طراحی قالب - همایش طراحی ساختار قالب. (با حضور مدیر طراحی + طراحان قالب)

3 - طراح مرد با توجه به ساختار رتبه بندی 2Dproduct و پارتیشن سه بعدی ، نقشه مونتاژ سه بعدی را ترسیم کنید.

4 - جلسه بررسی طرح. (توسط مدیر طراحی و طراح + مهندس پروژه + مهندس انبار CNC + سرپرست اتاق)

5 - بهبود طراحی نقشه مونتاژ ، نقشه های قطعات 2D ، و به مشتری منتقل می شود تا تأیید شود

6 - تا زمانی که طراحی تصویب شود ، نظرات را از مشتری رفع کنید.

قطعات-LED-Buld-Die-Casting


درباره شرکت

ما به عنوان یک تهیه کننده قالب ریخته گری سفارشی ، می فهمیم که موفقیت پروژه شما برای ارائه نتایج خلاقانه و با کیفیت بالا به یک شریک فن آوری و تخصص نیاز دارد.

در آکسو ما درج های قالب برای ابزارهای بزرگ تولیدی و همچنین قالب های کاملاً آلیاژ آلومینیوم و روی را تهیه و عرضه می کنیم. مهندسان ما جدیدترین نرم افزار CAD / CAM را برای بهسازی قالب های آلومینیوم و ریخته گری روی در هر دو بخش قسمت 2D و 3D بهینه می کنند. از طراحی تا محصول نهایی ، یک فرایند تولید یکپارچه منضبط است که در نتیجه محصول نهایی با کیفیت بالا است.

صرف نظر از مقدار ریخته گری ، آلیاژ یا پایان ما می توانیم هزینه واحد شما را بر روی قطعات با کیفیت کیفیت قالب کاهش دهیم. ما در ساخت قالب آلومینیومی برای اجزای قطار و گیربکس درایو خودرو تخصص داریم ، صفحات بدنه سوپاپ ، بدنه پمپ ، محفظه فرمان برق و بسیاری دیگر از مجتمع ها قطعات. ما همچنین می توانیم قالبها و قالبهایی را بسازیم که به قطعات بالایی نیاز دارند که قطعات بالایی را برای قطعات تزئینی دریافت کنند.

با بیش از 13 سال تجربه ، ما می توانیم چالش برانگیزترین شرایط شما را برآورده کنیم ، خواه این یک طراحی موجود برای قالب گیری ریخته گری یا تبدیل یک فرایند تولید ریخته گری است. تکنسین ها و مهندسان ما به کار خود افتخار می کنند و می کوشند فراتر از انتظارات شما باشند. با استفاده از طراحی پیشرفته و طراحی پیشرفته به کمک رایانه ، ما محصولاتی با کیفیت بالا می سازیم. ما فقط از بهترین مواد فلزی می میرند ، عملیات حرارتی ، و عملیات سطح درمانی موجود امروز استفاده می کنیم ، زیرا ما می خواهیم شما با پروژه های آینده ساز دوباره برگردید.

ما بیش از یک تهیه کننده ریخته گری هستیم. ما می توانیم انواع مختلفی از خدمات با کیفیت و سفارشی را ارائه دهیم. می توانیم ابزارهای مختلفی در اندازه و شکل های مختلف ایجاد کنیم ، از قطعات ساده گرفته تا هندسه پیچیده ترین و چالش برانگیز. با استفاده از ابزار جامع و قابلیت ساخت قالب ، می توانیم قالبهای یک و چند حفره ای ، و همچنین حفره های کامل قابل تعویض را برای استاندارد سازی و تکرارپذیری در برنامه های بزرگ چند قالب فراهم کنیم. با قابلیت های بزرگ خلیج و جرثقیل های سقفی ما می توانیم ساخت و تعمیر بزرگ را انجام دهیم.

ما یک راه حل فرآیند ریخته گری کامل ارائه می دهیم که شامل ریخته گری های کلید در دست ، ماشینکاری ، تمام شده ، روکش شده و مونتاژ شده است که برای برنامه شما بهینه شده است. ما از ابزار استاندارد استاندارد صنعتگران قالب استفاده می کنیم در هر کجا که امکان پذیر باشد از طرف تامین کننده هایی مانند DME ، PCS و Progressive Component ، بنابراین اجزای طولانی تر و قابل خراب شدن کامل دیگر می میرند و می توانید به راحتی با استاندارد موجود در فروشگاه های قفسه جایگزین شوید. این می تواند به کاهش هزینه های نگهداری کلی در مقایسه با سازندگان زیرزمینی که از اجزای استاندارد استفاده نمی کنند ، کمک کند.

ما در طراحی ریخته گری دقیق از ریخته گری دقیق استفاده می کنیم و از فناوری سطح بالا استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل شود که حجم بالای شما ، پروژه ریخته گری سفارشی ، چه آلیاژ شما از آلومینیوم ، منیزیم یا روی است ، بهترین قیمت ممکن را با بهترین کیفیت ممکن مطابقت می دهد. ما به عنوان یک تهیه کننده پیشرو در قالب ریخته گری ، ما به دنبال راه حل هایی هستیم که در هر جنبه تولید کار می کنند.

گشت و گذار در Aoxu. بیاموزید که چگونه ما با فشار دادن مرزهای فرآیند طراحی و تولید ریخته گری ، پیچیده ترین قطعات آلومینیوم ، منیزیم و آلیاژ روی را ایجاد می کنیم. سوالات طراحی دارید؟ برای دریافت منابع فنی جامع برای طراحان مؤلفه ها ، مهندسان محصول ، خریداران و مهندسین با کیفیت امروز با ما تماس بگیرید.

1 range محدوده محصولات: آلومینیوم / روی / منیزیم محصولات ریخته گری و ماشینکاری CNC ،

قطعات خودرو ، جعبه دنده اتومبیل ، قطعات مبلمان ، بخش ارتباطی ، قطعات پزشکی ، اتصالات لامپ LED ، قطعات ریخته گری لامپ ال ای دی و زین دی ، قطعات قالب ریخته گری Die Cast Dies قالب لوازم خانگی ریخته گری ، لوازم خانگی ، برقی و غیره

2 Material جنس محصول: A380 / A390 / A360 / ADC10 / ADC12 / AlSi9Cu4 / ENAC-43400 / ENAC-44300 / ENAC-44400 / ENAC-46000 / ENAC-46100 / ENAC-46200 / ENAC-46500 / ENAC-47100.

3 、 سطح به پایان رسید: پرداخت ، شن و ماسه ، انفجار شن ، نقاشی ، پوشش پودری ، آندی سازی ،

آبکاری ، آبکاری کروم ، پرداخت آینه ، انفجار شلیک ، عملیات حرارتی.


با ما تماس بگیرید

2Hot Tags: قالب آلومینیومی سبک خیابان ، قالب آلومینیومی ، قالب سبک خیابان

پرس و جو

You Might Also Like