قالب هاب چرخ آلومینیومی برای ریخته گری قطعات خودرو

قالب هاب چرخ آلومینیومی برای ریخته گری قطعات خودرو

Aoxu به ساخت قالب ریخته گری قالب با سالها تجربه اختصاص داده شده است ، که می تواند تقریباً در کلیه پروژه ها در مقایسه با محصولات داخلی داخلی صرفه جویی بین 30 تا 70 درصد پس انداز داشته باشد ، در نتیجه به شدت هزینه تولید و هزینه سرمایه شما را کاهش می دهد.
چت کن

جزئیات محصول

قالب هاب چرخ آلومینیومی برای ریخته گری قطعات خودرو

ریخته گری فرایندی است که در آن فلز مذاب با فشار بیشتر تا 30،000 psi (200 MPa) به داخل حفره قالب تزریق می شود. قالب فولادی قابل استفاده مجدد است که در فرآیند ریخته گری قالب استفاده می شود. قالب ریخته گری روشی بسیار مولد برای ریخته گری قطعات با تحمل ابعاد کم و کیفیت سطح بالا است.

دو روش ریخته گری اصلی وجود دارد: روش محفظه گرم و روش محفظه سرد.

مزایای استفاده از قالب ریخته گری:

* بهره وری بالا

* دقت ابعادی خوب

* سطح خوب: 2-100 میکرون (0.5-2.5 میکرومتر) Ra

* قسمتهای نازک دیوار ممکن است ریخته گری شود

* فرایند بسیار اقتصادی در تولید حجم بالا

* ساختار دانه ریز و خواص مکانیکی خوبی حاصل می شود

* اشکال پیچیده ممکن است ریخته شود

* قطعات کوچک ممکن است تولید شود


توپی چرخ آلومینیومی قالب ریخته گری

1. روش کار قالب

قالب هاب چرخ آلومینیومی برای ریخته گری قطعات خودرو


2. قسمت طراحی

* از آنجا که قالب فلزی قالب ریخته گری هنگامی که با یک فلز مذاب پر شود گسترش می یابد و سپس ریخته گری و قالب در حین خنک کردن کمک هزینه انقباض گرفته شده در طرح قالب قالب کوچکتر از نمونه های موجود در ریخته گری ماسه می شوند.

* ممکن است قطعات 0.05 پوند (20 گرم) تا 75 پوند (34 کیلوگرم) ریخته شود.

* ضخامت بخش ریخته گری دائمی قالب ممکن است در محدوده 0.02 "- 0.5" (0.5-12 میلی متر) متغیر باشد.

* تحمل های بعدی بسته به ضخامت بخش ریخته گری 0.01-0.03 اینچ (0.25-0.75 میلی متر) است.

* کمکهای 0.004-0.01 اینچ (0.1-0.25 میلی متر) برای ابعاد عبور از خط فراق قالب تهیه می شود.

* زاویه پیش نویس معمولاً حدود 1٪ است.

* شعاع پایین (در مقایسه با سایر روش های ریخته گری) ممکن است با فرآیند ریخته گری قالب محقق شود.

* تغییرات ضخامت بخش باید تا حد ممکن تدریجی باشد.

* خط جدا شدن نباید از ابعاد بحرانی عبور کند.

* می توان برای جوشکاری سریعتر در جهت مورد نظر از دیسهای خنک کننده آب استفاده کرد.

* قالب ها از ابزار ساخته شده اند و فولادهاي مي ميرند. طول عمر می تواند توانایی مقاومت در برابر سایش در برابر سایش ناشی از آلیاژهای مذاب و خستگی ناشی از گرمایشی و انبساط چندگانه را تعیین کند.

* هسته ها از مواد سرامیکی نسوز ساخته شده اند. هسته های ماسه ای به دلیل مقاومت کافی در فشار تحت فشار در ریخته گری قابل استفاده نیستند.

QQ 90 20190912152100


3. بخشی از تجزیه و تحلیل جریان

نرم افزار شبیه سازی آنالیز جریان قالب ابزاری با ارزش است که کمک می کند تا قطعات با کیفیت در زمان و بودجه به بازار عرضه شود. نرم افزار شبیه سازی ابزاری اساسی در توسعه طرح های پیچیده سه بعدی است و همچنین به پیش بینی اثرات در کیفیت ساخت محصولات موجود سبک تر و نازک تر کمک می کند. اگرچه نرم افزار شبیه سازی نتیجه ای با دقت 100٪ نخواهد داشت اما شما را از انجام برخی اشتباهات بزرگ باز می دارد.

طرح های جدید می توانند بلافاصله برای تولیدپذیری مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرند. در گذشته این خطر وجود داشت که تا زمانی که یک ابزار قالب ساخته نشود ، نقص هایی در طراحی قطعات مشاهده نمی شود. تغییرات در بخش و طراحی قالب در این مرحله گران و وقت گیر است.

این نرم افزار مسائل مربوط به کیفیت بالقوه را در بخشی از قبیل خطوط جریان ، خطوط جوش ، عمق زیر برش ها ، زوایای پیش نویس نا مناسب ، علائم جنگی و سینک پیش بینی می کند. این بدان معناست که می توان بلافاصله تغییرات جزئی در بخش طراحی برای مقابله با این مسائل با زمان و هزینه اندک ایجاد کرد.

طرح قالب تزریق همچنین می تواند برای نقایص احتمالی قبل از ساخت قالب مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. یک نمونه از اینها با قالبهای خانوادگی است که در آن می توان دونده ها را اندازه گرفت تا پر کردن متعادل حاصل شود و مسائل مربوط به کیفیت قطعات ناشی از زمان پر کردن ناموزون حاصل شود.

از نرم افزار تحلیل جریان قالب می توان برای یافتن راه حل برای قسمتهای موجود با موضوعات کیفیتی مانند warpage استفاده کرد.

QQ 90 20190912155637

4. ویدئویی که کار عالی شما را نشان می دهد


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

Aoxu قالب در ارائه دقیق ابزار دقیق ، با کیفیت بالا ، کم هزینه ابزار تزریق پلاستیک و ابزار بازیگران قالب تخصص دارد. ما همچنین می توانیم فرآیندهای حمایتی مانند قالب های پلاستیکی ، ریخته گری ، نمونه سازی اولیه ، ماشینکاری CNC ، کار مطبوعات ، مجامع را تهیه کنیم.

ما با شرکای باکیفیت و کاملاً مستقر کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که می توانیم مقرون به صرفه ترین و با کیفیت ترین خدمات را به مشتریان ارائه دهیم. همه شرکای ما روشهای کنترل کیفیت قوی ، تجهیزات بازرسی و تکنسینهای ماهر را به خوبی تعریف کرده اند. این نیاز بر آکسو قالب مهم است.

تیم تخصصی انگلیسی زبان ما با ارائه مشاوره DFM ، طراحی دقیق ابزار ، نمونه سازی ، پردازش CNC و بسیاری از فرآیندهای تولید دیگر ، از توسعه محصول شما پشتیبانی می کند.

تیم ما پشتیبانی کامل در محل را برای کلیه پروژه های شما ارائه می دهد و به شما اطمینان و آرامش کامل می بخشد. ما گزارشهای مدیریت پروژه را به طور مرتب در فرکانس مورد نظر شما ارائه خواهیم داد.

Aoxu Mold می تواند تقریباً در کلیه پروژه ها در مقایسه با محصولات داخلی داخلی صرفه جویی بین 30 تا 70 درصد پس انداز کند ، بنابراین هزینه ساخت شما و هزینه های سرمایه را به شدت کاهش می دهد.

اگر در مورد بهره مندی از خدمات منحصر به فرد و بسیار حرفه ای Aoxu Mould جدی هستید ، ما می توانیم یک بازدید از مرکز شما را برای بحث در مورد الزامات فناوری خود به تفصیل ترتیب دهیم.

ما بسیار خوشحالیم که در اسرع وقت در هر 24 ساعته به شما هیچ سهمیه ای برای تعهدات بدهیم.

تماس: درخشش

Emial: sales1@aoxumoulds.com

1 (2)

Hot Tags: قالب توپی چرخ آلومینیومی برای ریخته گری قطعات خودرو ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like