قالب ریخته گری آلومینیوم قالب

با تجربه فراوان و تکنیک ماهر ، ما بهترین کیفیت ریخته گری روی و ریخته گری از جنس آلومینیوم را مطابق با نقشه یا نمونه مشتری خود تولید می کنیم. تلفن: +86 15757668880 ایمیل: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

قالب ریخته گری آلومینیوم قالب

فرایند ریخته گری نامی است به فرایندهای ریخته گری فلزی که از قالب های فلزی استفاده می کند یا می میرد. چندین فرآیند متمایز وجود دارد که تحت عنوان عمومی وجود دارد. فرایند ریخته گری در حقیقت دارای سه فرایند اصلی است. این موارد عبارتند از: (i) ریخته گری دائمی قالب ، که به آن ریخته گری گرانشی نیز می گویند ، (ب) ریخته گری با فشار کم ، و (iii) ریخته گری با فشار بالا. در آمریکای شمالی از اصطلاح ریخته گری به معنای ریخته گری با فشار بالا استفاده می شود ، اما اصطلاح عمومی شامل هر سه زیر مجموعه است.

ویژگی های اساسی

QQ 90 20190914134541

قالب ریخته گری آلومینیوم قالب

ویژگی های بیشتر

* قالب استاندارد: HASCO ، JIS ، DME و غیره

* مواد Cav / core: H13 ، 8407 و غیره

* قالب های ریخته گری تک یا چند حفره

* سختی فولاد: 40-60 HRC

* زمان سرب: بسته به محصولات 3-6 هفته

* جنس محصول: آلیاژ آلومینیوم ، آلیاژ روی

* مناسب برای هر دو دستگاه محفظه سرد و محفظه گرم

* اندازه دستگاه: دستگاه ریخته گری روی: 80T-280T

دستگاه ریخته گری آلومینیوم: 200T-650T


نحوه طراحی قالب ریخته گری قالب

طراحی قالب بر شکل ، پیکربندی ، کیفیت و یکنواختی محصول ایجاد شده از طریق روش ریخته گری تأثیر می گذارد. مشخصات نامناسب می تواند منجر به خوردگی ابزار یا مواد و همچنین کیفیت محصول پایین شود ، در حالی که یک طراحی موثر می تواند باعث افزایش کارایی و زمان تولید شود.

تعدادی از فاکتورهای طراحی قالب برای تصمیم گیری در مورد مشخصات مناسب برای یک پروژه وجود دارد. برخی از این عوامل عبارتند از:

• پیش نویس مرگ

• فیله

• خطوط فراق

• کارفرمایان

• دنده

• سوراخ ها و پنجره ها

• نمادها

• ضخامت دیوار


اهمیت و کنترل اصل دمای قالب ریخته گری قالب

1. اهمیت درجه حرارت قالب ریخته گری آلومینیوم

قالب ریخته گری تجهیزات تشکیل فناوری در فرآیند تولید ریخته گری است. پایداری توزیع دما در قالب تأثیر مهمی در کیفیت ریخته گری ، بازده تولید و عمر سرویس قالب دارد. این ارتباط مستقیم با هزینه و منافع اقتصادی تولید ریخته گری است. میدان دما در قالب باید در محدوده نیازهای فناوری باشد تا بتواند ریخته گری واجد شرایطی با ظاهر خوب و کیفیت داخلی بدست آورد. در مقابل ، درجه حرارت بیش از حد منجر به نقص هایی مانند کرنش و حباب ، طولانی شدن زمان خنک شدن و کاهش راندمان تولید خواهد شد. دمای بیش از حد پایین منجر به نقایصی از قبیل جداسازی سرما ، ریختن ناکافی و منافذ خواهد شد. قالب های ریخته گری تحت فشار و فشار بالا برای مدت طولانی تولید می شوند. اگر میدان دما قالبها ناپایدار بوده و قالبها برای مدت طولانی بطور دوره ای گسترش و انقباض شوند ، قالبها به احتمال زیاد از بین می روند ، که عمر خدمات را تا حد زیادی کوتاه می کند و باعث کاهش بهره وری تولید می شود.

2. اصل کنترل دما قالب قالب ریخته گری آلومینیوم

در فرآیند ریخته گری ، تبادل گرما بین قالب و فلز مایع به تعادل گرمای ایده آل می رسد ، یعنی گرما جذب و تخلیه شده توسط قالب مساوی است و تعادل گرمای دینامیکی حاصل می شود. پس از انتخاب فرایند ، دمای قالب به دامنه دمای کار ریخته گری می رسد. نقطه گرم در یک نقطه ثابت خنک می شود تا به ایجاد تعادل گرما کمک کند.


شرکت قالب Aoxu

Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، آموزشی ویبولیتین یک تولید کننده قالب و قالب تزریق قالب در چین است ، متخصص در تولید قالب ، قالب تزریق پلاستیک ، ریخته گری آلومینیوم / روی ، ریخته گری CNC ، قالب ورق فلزی ، درمان سطح ، مونتاژ برای شما سفارش نصب شده با قیمت رقابتی.

با تجربه فراوان و تکنیک ماهر ، ما بهترین کیفیت ریخته گری روی و ریخته گری از جنس آلومینیوم را مطابق با ترسیم یا نمونه مشتری خود تولید می کنیم.

تصویر نشان داده شده فقط برای مرجع ، کالای سفارشی است که ما برای مشتری خود تهیه می کنیم.

1012

از هرگونه خدمات نصب شده استقبال می شود.


ما به هر سؤال یا پرسشی از شما توجه زیادی خواهیم کرد.

اگر سوالی دارید ، لطفا در هر زمان با ما تماس بگیرید.

1 (2)


Hot Tags: قالب ریخته گری قالب فلز آلومینیوم ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like