تولید قطعات خودرو قطعات ریخته گری آلومینیوم

تولید قطعات خودرو قطعات ریخته گری آلومینیوم

نام قالب: قالب آلومینیوم محصول نهایی: قطعات سبک آلومینیوم خیابانی شکل قالب: ریخته گری قالب مواد محصول: آلومینیوم ماده قالب: فولاد قالب فولاد نوع: P20، 718، 2344، 2738، H13، و غیره پایه قالب: 45 #، 50 #، LKM، و غیره پلاستیک حفره: 1 حفره زندگی قالب: 100000-100000shots نرم افزار طراحی: UG، ...
چت کن

جزئیات محصول

نام قالب: ریخته گری قالب

محصول نهایی: قطعات آلومینیومی

حالت شکل گیری: قالب ریخته گری

مواد محصول: آلومینیوم

ماده قالب: فولاد

قالب فولاد نوع: P20، 718، 2344، 2738، H13، و غیره

پایه قالب: 45 #، 50 #، LKM، و غیره

حفره قالب: 1 حفره

نرم افزار طراحی: UG، Pro-E، AutoCAD و غیره

جزئیات بسته بندی: جزئیات بسته بندی: بسته داخل بسته بندی پلاستیکی

بسته بندی بیرونی مورد قوی چوبی

.................................................. .................................................. ................................................

قطعات ریخته گری با حفره
برای ایجاد حفره درون ریخته گری (مانند بلوک های موتور و سر سیلندرهای مورد استفاده در اتومبیل)، فرم های منفی برای ساخت هسته استفاده می شود. کاست های این طبیعت معمولا در قالب های شن و ماسه تولید می شوند. بعد از حذف الگو، هسته ها به جعبه ریخته گری وارد می شوند.


ریخته گری برای وزن و قدرت سبک
خواص آلومینیوم از وزن و قدرت سبک، هنگامی که به قطعات تبدیل شده است، مزایای اساسی را به ارمغان می آورد. یکی از کاربردهای رایج آلومینیوم ریخته گری نازک است با محوطه های نازک دیواره ای با دنده ها و کارفرمایان در داخل برای به حداکثر رساندن قدرت.


ریخته گری mold.jpg

ریخته گری قالب، قالب آلومینیوم، قالب ریخته گری آلومینیوم

خوش آمدید به خرید قطعات با کیفیت بالا و کم هزینه ساخت قطعات قالب گیری آلومینیوم ریخته گری به صورت عمده با ما. به عنوان یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان قالب های ریخته گری در چین، ما در خدمت شما با یک کارخانه تولیدی و حرفه ای در Taizhou، چین مجهز هستیم. برای محصولات سفارشی، با ما تماس بگیرید تا جزئیات مربوط به آن را به ما اطلاع دهید.
Hot Tags: ریخته گری قالب، قالب آلومینیوم، قالب ریخته گری آلومینیوم

پرس و جو

You Might Also Like