قالب کارخانه آلومینیوم قالب ریخته گری قطعات قطعه موتور سیکلت

چت کن

جزئیات محصول

قالب کارخانه آلومینیوم قالب ریخته گری قطعات قطعه موتور سیکلت

g4.JPG


مرحله ساخت قالب

1. نمونه / طراحی

ما به جزئیات شما به وضوح نیاز داریم

2. بحث و گفتگو

مواد ، حفره ، قیمت ، زمان تحویل ، مدت پرداخت و غیره.

سفارش 3.Place

با توجه به طرح خود و یا انتخاب ما طراحی ما.

4.Mould طراحی کنید

ما در هنگام تهیه نقشه ، با شما ارتباط برقرار می کنیم و نظر را با شما تبادل می کنیم

قالب قالب 5

پس از تأیید اعتبار ، طراحی قالب شروع به ساخت قالب می کند.

6.Mould پردازش

ارائه عکس برای مشتری نشان می دهد آنها را به فرایند ابزار

7. نمونه را تأیید کنید

در صورت عدم رضایت مشتری ، قالب را برای تأیید آن ارسال می کنیم.

8. قالب تحویل

قالب تحویل پس از تأیید مشتری نمونه و ترتیب حمل.


توجه ویژه به استفاده از قالب ریخته گری آلومینیوم

1. استفاده از سیستم خنک کننده قالب. استفاده صحیح از آب خنک کننده قالب نه تنها می تواند طول عمر قالب را افزایش دهد بلکه بازده تولید را نیز بهبود می بخشد. در تولید واقعی ما اغلب اهمیت آن را نادیده می گیریم ، اپراتور نیز نمودار را برای صرفه جویی در مشکل ، به دلیل اتصال بیش از حد مشکل ، اپراتور لوله آب خنک کننده را انتخاب نمی کند ، برای صرفه جویی در هزینه ها ، برخی از شرکت ها حتی از آب خنک کننده استفاده نمی کنند هنگام سفارشی سازی قالب ، که منجر به عواقب جدی می شود.

مواد قالب به طور کلی توسط فولادهای قالبهای مختلف از طریق انواع مختلفی از فرایندها ساخته می شوند ، حتی فولادهای قالب بهتر نیز دارای محدودیت استفاده از جمله دما هستند. اگر دمای قالب در هنگام استفاده بیش از حد بالا باشد ، می توان سطح هسته قالب را زود خرد کرد ، برخی از قالب ها کمتر از 2000 بار استفاده از سطح بزرگ شکاف دارند.

حتی هسته قالب در حین تولید تغییر رنگ داده است زیرا دمای قالب خیلی زیاد است ، پس از اندازه گیری آن به بیش از 400 درجه رسیده است ، چنین دما در هنگام مواجهه با حالت خنک کننده آزاد سازی قالب ، دچار ترک خوردگی می شود ، محصولات به راحتی تغییر شکل ، فشار و چسبندگی می شوند. قالب آب خنک کننده قالب می تواند کاربرد رهاسازی قالب را به میزان زیادی کاهش دهد و استفاده از رهاسازی قالب برای کاهش دمای قالب ضروری نیست.

مزیت آن افزایش عمر قالب ، صرفه جویی در چرخه ریخته گری قالب ، بهبود کیفیت محصول ، کاهش بروز چسبندگی قالب و چسبندگی آلومینیوم ، کاهش استفاده از آزادسازی قالب است. همچنین می تواند از بین رفتن میله و هسته بالا ناشی از دمای داغ قالب را کاهش دهد.

2. قالب باید قبل از فرآیند تولید ، از قبل گرم شود ، تا از ترک خوردگی جلوگیری شود زیرا سرما ناگهان با مایع فلزی داغ روبرو می شوید ، قالب های پیچیده تر می توانند از شرایط جوشکاری ، گاز مایع و یا دمای دمای قالب برای شرایط مناسب ، نسبتاً ساده استفاده کنند. قالب ها می توانند از پیش گرم کردن تزریق کند استفاده کنند.

3. اگر قالب مجهز به کنترل نوترونی است ، لطفاً به ممنوعیت مطلق اتصال خط سیگنال بین دستگاه ریخته گری قالب و قالب توجه کنید ، دلیل آن مشخص است ، در تولید روزانه ، جلوگیری از خیس شدن خط سیگنال دشوار است ، یا بانداژ مفصل به راحتی شکسته می شود ، در نتیجه اتصال کوتاه دستگاه های دستگاه ، در صورتی که دلیل سیگنال خطا باشد ، زنگ خطر را می گیرد و به طور خودکار برای تاخیر در زمان خاموش می شود ، نتیجه بدتر سیگنال اختلال است ، قالب آسیب می بیند. باعث ضرر و زیان غیرضروری خواهد شد. سوئیچ مسافرتی باید به ضد آب توجه کند.


تماس با شاین

1 (2)


Hot Tags: قالب کارخانه قالب سازی آلومینیوم قالب ریخته گری قالب ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like