قالب بندی وان پلاستیکی تاشو کودک

شرکت تولید کننده قالب حرفه ای تلفن: +86 15757668880 ایمیل: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

چگونه قالب با کیفیت بالا را با قیمت رقابتی پیدا کنیم؟

در اینجا شما می توانید نگاهی به Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، یک شرکت قالب بپردازید که می تواند بهترین راه حل را برای قالب ریخته گری سفارشی و قالب های پلاستیکی به شما پیشنهاد دهد. Aoxu نه تنها قطعات قالب و قالب را برای شما ساخته است ، بلکه تیم پشتیبانی فنی شما نیز است تا در هر مرحله با شما قدم بزند تا اینکه قطعات کاملی داشته باشید. Aoxu از تمام مشکلات طراحی قسمت شما و مسئله فنی در مورد توسعه محصولات جدید شما مراقبت می کند ، ما در تلاش هستیم تا کیفیت و رضایت شما را ارائه دهیم.

wKhQvFJiKS-EQQQ8AAAAAFbSrGM129QQ 90 20190401154628زمان

قالب گیری پلاستیک قالب گیری پلاستیک ساخت قالب ریخته گری

قالب های پلاستیکی در جهان محبوب است ، تقریباً همه مواردی که به قطعات قالب ریزی پلاستیکی احتیاج دارند ، با توسعه یک پروژه جدید ، به یک تولید کننده قالب پلاستیکی سفارشی و تولید کننده قالب پلاستیک نیاز خواهید داشت. Aoxu قالب در اینجا برای حل مشکلات شما است ، ما طراحان قالب سازی حرفه ای و سازندگان قالب داریم و از قطعات و اجزای قالب سازی standrad اروپا و آمریکا برای کلیه قالبهای پلاستیکی صادراتی ما استفاده می کنیم. ما هزینه شما را در ساخت قالب و زمان سرب صرفه جویی می کنیم اما کیفیت مشابهی را ارائه می دهیم. همچنین اگر به تولید انبوه احتیاج دارید ، ما دستگاهی برای کمک به شما در ساخت قالب ، تولید و ارسال محصولات برای شما ، خدمات یک مرحله ای داریم.

اگر به دنبال شریک طولانی با کمک های باکیفیت ، خدمات عالی و قیمت مناسب برای پروژه قالب گیری خود هستید ، با Shine (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com یا تلفن: +86 15757668880) تماس بگیرید ، ما در اسرع وقت به شما پاسخ می دهیم.


چگونه Aoxu قالب از کیفیت قالب شما اطمینان می یابد؟

* DFM (طراحی برای ساخت) برای همه پروژه خود و قبل از طراحی و ساخت قالب ، مسئله احتمالی را ارائه می دهد.

* ارتباطات فنی انگلیسی مسلط با مدیریت عالی پروژه ، برای پروژه شما بسیار مهم است.

* بیش از 18 سال تجربه در زمینه طراحی قالب ، ساخت قالب پلاستیک ، ساخت قالب ریخته گری ، ساخت قالب پلاستیک و مونتاژ قطعات.

* همیشه در بازخورد زمان به مشتریان ، ارتباطات سریع مانند تامین کنندگان محلی شما.

* گزارش اندازه گیری کامل بعد و ضمانت عملکرد با توجه به نیاز مشتری و ترسیم 2D.


فناوری دونده داغ

یک دونده گرم این ویژگی را دارد که می توان با وارد کردن یک قسمت دونده گرمکن برقی در قالب ، قالب تزریق را بدون ایجاد قطعات دونده مانند قراضه و غیره انجام داد.

از آنجایی که دونده های گرم باعث می شوند مقدار ضایعات حاصل از تولید مقیاس بزرگ محصولات قالب گیری شده با تزریق پلاستیک بسیار کوچک باشد ، دونده های داغ یک فناوری هستند که دستیابی به کاهش های زیادی در هزینه پردازش قراضه را ممکن می سازد. علاوه بر این ، از آنجایی که افت فشار پرشی که در مورد دونده های سرد اتفاق می افتد ، در مورد دوندگان داغ کوچک می شود ، می توان افت فشار فشار را سرکوب کرد. علاوه بر این ، همچنین می توان با هدف کوتاه کردن چرخه خنک کننده هدف گرفت. دونده های داغ در موارد زیادی مانند ژاپن در تولید ظروف غذا ، لوازم پزشکی ، قطعات خودرو و غیره در ژاپن مورد استفاده قرار گرفته است.

سیستم های دونده داغ به طور گسترده ای به آن دسته بندی می شوند که در آن قسمت مکانیسم یک قسمت منیفولد و آنهایی است که قسمت مکانیزم یک قسمت نازل است. علاوه بر این ، یک کنترل کننده نیز برای انجام کنترل دما از قسمت گرم دونده لازم است.

دونده های داغ می توانند درون شرکت طراحی و ساخته شوند یا از خارج به عنوان سیستم خریداری شوند. به طور کلی ، روش خرید و استفاده از سیستم موجود در بازار اغلب استفاده می شود. حدود 20 شرکت ژاپنی و خارجی چنین سیستمهایی را به بازار عرضه می کنند و همه آنها مشخصات فنی خود را برای روش گرمایش یا ساختار انتقال حرارت دارند. برای مثال می توان از روش گرمایش خارجی یا روش گرمایش داخلی به عنوان روش گرمایش نازل استفاده کرد. علاوه بر این ، سازه های گیت دریچه های مختلفی ایجاد شده است ، مانند دری که در آن دروازه با زور باز و بسته می شود.

از آنجا که انواع مختلفی از دونده های گرم وجود دارد که بسته به نوع مواد مورد استفاده برای قالب گیری استفاده می شوند و از آنجا که قالب گیری در مورد برخی از دونده های گرم دشوار است ، بنابراین لازم است که به میزان کافی در مورد نوع پلاستیک و وجود یا عدم وجود شیشه مطالعه شود. الیاف و غیره در هنگام طراحی قالب ، لازم است که ساختار برای ترکیب یک دونده گرم یا منیفولد ، اقدامات متقابل در برابر انبساط حرارتی ، ساختار خنک کننده ، ساختار نگهداری و غیره پیشنهاد شود. طرح با طرح متفاوت است. قالب معمولی ، و لازم است که محاسبات حرارتی و محاسبات قدرت به طور کامل بررسی شود. علاوه بر این ، از آنجا که بازیابی سرمایه گذاری اولیه برای دونده های گرم دشوار است مگر اینکه مقدار تولید محصول تولیدی بزرگ باشد ، لازم است طرح را با جزئیات بررسی کنید که میزان تولید برنامه ریزی شده با استفاده از آن قالب چقدر است. در زمان های اخیر ، می توان روند روشی در استفاده از شیرآلات دریچه ای یا انواع جدیدی از دونده های داغ در تولید محصولات تولیدی پلاستیک های فوق مهندسی که هزینه های مواد آن زیاد است ، مشاهده کرد. حتی در ژاپن نیز این فناوری در آینده بیش از پیش مورد استفاده قرار می گیرد ، به عنوان ابزاری برای حداقل کردن هزینه های قالب ریزی و سازه برای تحقق قالب سازی که با محیط سازگار باشد.


چطور می توانید با من تماس بگیرید؟

در زیر اطلاعات من است ، وقتی پروژه خود را در قالب انجام می دهید می توانید با Shine تماس بگیرید.

کارت-1_ 看图Hot Tags: قالب سازی وان پلاستیکی تاشو کودک ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like