قالب پلاستیک کف پا

قالب پلاستیک کف پا

کمک به شما برای به روزرسانی مفهوم محصول ، مهم نیست که قالب شما پیچیده باشد یا خیر ، Aoxu مشکل را پیدا کرده و با شما بحث خواهد کرد ، در نهایت یک قالب با کیفیت خوب برای تولید محصولات به شما ارائه می دهد. از پروژه های قالب خود خوش آمدید!
چت کن

جزئیات محصول

طبق گزارش قبلی دیلی میل ، هنگامی که افراد در توالتهای نشسته ، در صورت استفاده از صندلی کف پا ، می توانند به آنها در تنظیم موقعیت و حل مشکل دفع کمک کند. مهم نیست که عملکرد کمک به دفع مدفوع خوب باشد یا خیر ، دقیقاً این نوع مدفوع می تواند به کودک کمک زیادی کند.

2


بنابراین اگر با باز کردن قالب پلاستیکی Footstool Child ، شما و ما چه کاری باید انجام دهیم؟

* برای شما (مشتریان ما)

1. ابتدا اطلاعات تماس ما را پیدا کنید (ایمیل Shine: sales1@aoxumoulds.com یا تلفن: +86 157 5766 8880).

2. مشخصات پروژه قالب خود را با نقشه ها یا تصاویر نمونه بفرستید تا ما بتوانیم قیمت دقیق آن را برای شما محاسبه کنیم. اگر سوالی دارید می توانید با ما در میان بگذارید.

3. قالب را سفارش دهید ، و الزامات خود را در مورد قالب و محصول برای ما بگویید.

4. اگر نقشه ای دارید ، می توانیم قالب را مطابق نقشه شما طراحی کنیم. اگر فقط نمونه دارید می توانید اندازه و طراحی محصول و طراحی قالب را اندازه گیری کنیم.


* برای ما (Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود)

1. در صورت امکان استعلام از مشتریان ، در اسرع وقت نقل قول ارائه دهید.

2. به وضوح خواسته های مشتریان را بدانید و برای ساخت قالب رضایت بخش آماده شوید.

3. اگر مشکل در ساختار وجود دارد یا سایر بخش ها نیاز به اصلاح دارند ، با مشتریان بحث و گفتگو کنید و راه حل بهتری پیدا کنید.

4. طراحی قالب با روش خنک کننده دونده و آب خنک کننده ، همچنین یک سیستم گیت بهتر را طراحی کنید.

5- گزارش هفتگی راجع به روش ماشینکاری قالب ارائه دهید ، در صورت نیاز مشتریان فوراً بازخورد دهید.

6. نمونه را امتحان کنید و فیلم بگیرید ، سپس نمونه ها را از طریق اکسپرس و فیلم از طریق اینترنت ارسال کنید.

7. پس از همه چیز خوب است ، برای بسته بندی آماده شده و محموله را ترتیب دهید.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

Aoxu Mould شریک قابل اعتماد شما برای ساخت قالب تزریق سفارشی از چین است. ما در سال 2003 تاسیس شدیم. به طور مداوم راه حل هایی را برای ابزار قالب با کیفیت بالا ارائه می دهیم. ما در چند دهه گذشته در بیش از 30 کشور دنیا مشتریهای رضایتمندی را توسعه داده ایم. این شرکت شهرت و اعتبار خود را از طریق تحویل مداوم کیفیت ، نوآوری و ارزش بیش از 16 سال ایجاد کرده است.

1 (1)

* تجهیزات

ما تیمی از کارگرانی داریم که تجربه آنها بیش از 20 سال در صنعت پلاستیک است که اطمینان حاصل می کنند از راه حل های قالب متناسب با نیازهای دقیق خود استفاده می کنید ، که مطابق انتظارات کیفیت شما و متناسب با بودجه شما باشد. ماشین آلات مانند: ماشین آلات تراش ، ماشینهای فرز ، ماشینهای سنگ زنی ، دستگاههای فرز CNC ، ماشینهای حکاکی CNC ، ماشینهای EDM ، ماشینهای حفاری و برش سیم و غیره


*کنترل کیفیت

1. بازرسی طراحی محصول و قالب:

Child Plastic Footstool Mold

طرح های ساخته شده توسط ما یا ارائه شده توسط مشتریان ، همواره با بررسی امکان سنجی فرآیند قالب ریزی ، ساختار قالب و امکان سنجی حرکت همه اجزای پلاستیکی مربوطه ، به طور عمیق مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. که ممکن است در اثر نقص در طراحی محصول ایجاد شود. ما معتقدیم اگر در طول مرحله طراحی و تولید محصول زمان بیشتری را صرف کنیم می توانیم زمان ساخت قالب را محکم کنیم.

2. بازرسی خرید مواد اولیه:

فرآیند بازرسی دقیق دنبال می شود و ما برای جلوگیری از هرگونه تاخیر در روند مونتاژ قالب ، به برنامه زمانی خرید قطعات یدکی می چسبیم. هر جنبه ای از جمله استاندارد سازی قطعات ، دقت اندازه ، سختی مواد قالب و تشخیص نقص مواد از قبل برای چسباندن فرآیند بررسی می شود.

3. بازرسی دنباله قالب:

برای بیشتر قالب های ما 60 روز برای تولید نیاز داریم که پس از آن ابتدا آزمایشات را انجام می دهیم تا قالب ها به تجزیه و تحلیل محصول مورد نظر ، اتمام ، جلا دادن ، آبکاری کرومی و سپس برای بازرسی بپردازند. ما قبل از بسته بندی قالب برای حمل ، حداقل 3 آزمایش انجام می دهیم. کارآزمایی های قالبهای ما با نظارت کادر فنی باتجربه ای انجام می شود که سعی در جلوگیری از انتقال کیفیت پایین به مرحله بعدی پیشرفت دارند. ما همچنین مشتریان خود را ترغیب می کنیم برای رضایت خود از بازدید از محاکمات بازدید کنند.

قالبهای ما به خوبی رنگ آمیزی شده ، چربی ، کاملاً بسته بندی شده در کارخانه است که پس از آن مراقبت های ویژه ای برای حمل و نقل ، نگهداری و تحویل انجام می شود تا رضایت مشتری از سفارشات آنها از مرحله اول تا آخرین ارسال انجام شود.

4. قطعات یدکی:

درمورد لوازم یدکی ، در صورت نیاز مشتریان از تمام نقاشی ها محافظت خواهیم کرد و مقدار قطعات یدکی را نیز در خود قیمت ارائه می دهیم برای قطعات یدکی استاندارد ، می توانید از ما بخواهید که به شما در خرید و ارسال به شما کمک کند و همچنین می تواند از بازار خود خرید کند.


نسبت جریان (L / T) پلاستیک

برای پر کردن پلاستیک درون حفره ، لازم است هنگام فشار بر روی سیلندر تزریق ، آن را درون حفره فشار دهید. هنگامی که پلاستیک در حالت گرم شده و مذاب قرار دارد ، مایعی با ویسکوزیته است. با این حال ، با رسیدن پلاستیک در حین عبور از چشمه و دونده ، ویسکوزیته کاهش می یابد زیرا گرما را به سطح قالب از دست می دهد. اگر ویسکوزیته فراتر از حد معینی کاهش یابد ، قسمت اصلی به دلیل خنک شدن جامد می شود و پس از آن جریان غیرممکن می شود.

قسمت پیشرو می تواند بدون خنک کننده و جامد شدن در چه مسیری جریان یابد؟ با دانستن این امر می توان در زمان طراحی قالب تعداد و قرار گیری گیت ها ، قرار دادن دونده و غیره را در نظر گرفت.

شاخصی که برای آن راهنمایی می شود ، نسبت جریان (L / t) است. نسبت جریان یک شاخص تجربی است که فاصله ای را که لبه اصلی جریان می تواند به آن برسد ، هنگامی که یک پلاستیک خاص ساخته می شود تا درون یک حفره با ضخامت صفحه ثابت و با فشار ثابت جریان یابد ، نشان می دهد.

نسبت جریان بیان شده است ، به عنوان مثال ، به عنوان "نسبت جریان (L / t) 450 تا 530 میلی متر است که پلاستیک POM ساخته می شود تا درون یک حفره با ضخامت دیواره 1 میلی متر و با فشار تزریق 900 کیلوگرم بر ثانیه جریان یابد. cm2 ".

به طور کلی ، روند زیر با نسبت جریان نشان داده می شود.

(1) با افزایش فشار تزریق مقدار نسبت جریان افزایش می یابد.

(2) با کاهش ضخامت صفحه حفره ، این مقدار کاهش می یابد.

(3) با افزایش دمای سطح حفره ، این مقدار افزایش می یابد.

(4) مقدار بسته به شرایط دستگاه قالب گیری و قالب ، نوساناتی را نشان می دهد.

(5) حالت جریان یک قطعه ضخامت صفحه تا حدی نازک نمی تواند هدف پیش بینی باشد.

نسبتهای جریان پلاستیکهای عمده در زیر آورده شده است.

image


Aoxu قالب منتظر تماس شما است

sales1@aoxumoulds.com

1 (2)

Hot Tags: قالب قالب پلاستیکی کودک ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like