قالب دسته پلاستیکی برای بسته بندی اسباب بازی

قالب دسته پلاستیکی برای بسته بندی اسباب بازی

با ارسال نمونه یا طرح محصول خود ، ما قالبهایی را برای شما ایجاد خواهیم کرد.
چت کن

جزئیات محصول

مشتری ما در مکزیک با اشکال مختلف بلوک های ساخت اسباب بازی های کودک سفارشاتی را برای ما قرار داد ، به همراه وی همچنین می خواهد قالب دسته ای برای بسته بندی اسباب بازی ها بسازد. از آنجا که مقدار کل تولید قالب مورد نیاز آنقدر بزرگ نیست ، بنابراین برای دو شکل در یک قالب با حفره 5 + 5 ساخته می شود.

قالب دسته پلاستیکی برای بسته بندی اسباب بازی

قالب دسته پلاستیکی برای بسته بندی اسباب بازی

مواد قسمت: PP

اندازه قطعات: 110 * 25 میلی متر

اندازه قالب: 480 * 410 * 360mm

وزن قالب: 750KG

حفره / استیل هسته: P20

پایه قالب: 60 #

حفره قالب: 5 + 5

سیستم دونده: دونده سرد

سیستم اژکتور: پین های اجکتور

زمان T1: 45 روز پس از تایید طرح


طراحی قالب مربوط به قسمت

1. تجزیه و تحلیل امکان سنجی محصولات قالب های طراحی شده. به عنوان نمونه ، از پرونده كامپيوتر ، در مرحله اول ، ترسيمات محصول هر مؤلفه با استفاده از نرم افزار طراحي ، تحليل و جمع آوري مي شود. یعنی مجموعه نقاشی های ذکر شده در کار ما ، ترسیم محصولات قبل از طراحی قالب را تضمین می کند. از طرفی صحیح بودن می تواند با اهمیت قطعات در کل شاسی برای تعیین ابعاد کلیدی آشنا باشد ، که در طراحی قالب بسیار سودمند است ، مجموعه خاص از روش های ترسیم در اینجا تفصیل نخواهد یافت.

3

2- کاری که بعد از تجزیه و تحلیل محصول انجام می شود ، از چه نوع ساختار قالب برای تجزیه و تحلیل محصول استفاده می شود و محصول تخلیه می شود ، محتوای هر فرآیند مشخص می شود و محصول با نرم افزار طراحی تهیه می شود. به طور کلی ، محصول وقتی کشف می شود محصول توسعه می یابد. پروژه پیگیری به جلو انجام می شود. به عنوان مثال ، یک محصول به پنج فرآیند نیاز دارد. پس از اتمام تزریق ، ترسیم محصول از ترسیم محصول شروع می شود و به مرحله چهارم ، سوم ، دوم و یک پروژه می رود و پس از ایجاد یک گرافیک ، یک نسخه قبل از شروع کار تهیه می شود. شروع یک پروژه کار توسعه محصول از پنج پروژه را تکمیل می کند و سپس کارهای دقیق انجام می دهد. توجه داشته باشید که این مرحله بسیار مهم است و نیاز به مراقبت ویژه دارد. اگر این مرحله به خوبی انجام شود ، در نقشه های قالب زمان زیادی صرفه جویی می شود.


عملیات حرارتی قالب

عملیات حرارتی قالب نوعی فن آوری پردازش گرم فلز است که برای به دست آوردن سازماندهی و عملکرد مورد انتظار از طریق گرمایش ، حفظ حرارت و سرمایش استفاده می شود.

عملیات حرارتی فلز یکی از فناوری های مهم در ساخت مکانیک است ، در مقایسه با سایر فناوری پردازش ، عملیات حرارتی به طور کلی باعث تغییر شکل قطعه کار و ترکیب شیمیایی کل نمی شود ، بلکه با تغییر ریزساختار داخلی قطعه کار یا تغییر سطح ترکیب شیمیایی یا بهبود عملکرد استفاده از قطعه کار. ویژگی آن بهبود کیفیت داخلی قطعه کار است که به طور عادی با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیست.

به منظور ساخت قطعه فلزی از خواص مکانیکی ، خصوصیات بدنی و خصوصیات شیمیایی مورد نیاز ، فرآیند عملیات حرارتی علاوه بر انتخاب مناسب مواد و فرآیندهای تشکیل مختلف ، ضروری است. فولاد پرکاربردترین ماده در صنعت مکانیک است و ریزساختار فولاد پیچیده است و از طریق عملیات حرارتی قابل کنترل است ، بنابراین عملیات حرارتی فولاد محتوای اصلی عملیات حرارتی فلز است. علاوه بر این ، آلومینیوم ، مس ، منیزیم ، تیتانیوم و سایر آلیاژها همچنین می توانند از طریق عملیات حرارتی خصوصیات مکانیکی ، فیزیکی و شیمیایی خود را تغییر دهند تا به عملکردهای مختلفی برسند.


آماده سازی حمل و نقل قالب

ابتدا روغن ضد زنگ روی سطح قالب رنگ آمیزی می شود ، سپس فیلم پلاستیکی را خرد می کند ، و در آخر آن را به صورت چوبی در می آورد.

IMG_6229 (20191214-122358) _

همراه با قالب ارسال شده:

* دستورالعمل دستی قالب ، طراحی 2D و 3D به فرمت الکترونیکی.

* مجموعه های بیشتر قطعات یدکی قالب: بخاری ، پین اژکتور ، بوش ، نازل آب ، لوله آب ، حلقه حلق آویز و غیره


سیستم کنترل دما پیش شرط

سیستم کنترل درجه حرارت پیش شرط برای کنترل مؤثر دمای قالب از سه بخش قالب ، ماشین قالب دما و سیال انتقال حرارت تشکیل شده است.

برای اطمینان از اضافه کردن گرما به قالب یا خارج شدن آن ، قطعات سیستم باید شرایط زیر را برآورده سازند: ابتدا داخل قالب است ، سطح سطح کانالهای خنک کننده باید به اندازه کافی بزرگ باشد ، قطر دونده برای مطابقت با توانایی پمپ (فشار پمپ). توزیع دما در حفره تأثیر زیادی در تغییر شکل و فشار داخلی قطعات دارد. تنظیم مناسب کانال خنک کننده می تواند فشار داخلی را کاهش داده و کیفیت قطعات تزریق را بهبود بخشد. همچنین می تواند زمان چرخه را کوتاه کند و هزینه محصول را کاهش دهد. به دنبال آن توسط دستگاه دما قالب باید بتواند دمای مایعات حرارتی را در 1 ℃ - 3 constant ثابت کند ، درخواست خاص با توجه به کیفیت قطعات قالب تزریقی. سوم این است که مایع هدایت گرما باید از ظرفیت انتقال حرارت خوبی برخوردار باشد و از همه مهمتر این که باید در مدت زمان کوتاهی مقدار زیادی گرما را وارد یا صادر کند. از نظر ترمودینامیکی ، آب آشکارا از روغن بهتر است.

فیلم T1:


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: قالب دسته پلاستیکی برای بسته بندی اسباب بازی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like