قالب بدن ماشین بازی

قالب بدن ماشین بازی

با سرسختی و کار سخت کارشناسان ما، ما یک طاقچه برای خودمان در این دامنه با ارائه قالب ماشین بازی حک شده است. قالب ارائه شده است با استفاده از مواد اولیه درجه بالا و فن آوری پیچیده توسط حرفه ای ماهر ما در همگام با استانداردهای صنعت تعریف شده ساخته شده است. ما این قالب را در بعد دقیق برای پاسخگویی به نیازهای مشتریان خود فراهم می کنیم. به منظور اطمینان از کیفیت آن، این قالب به درستی بر روی پارامترهای مختلف آزمایش می شود.
چت کن

جزئیات محصول

اطلاعات قالب ماشین بازی


نام قالب بازی

شکل گیری تزریق روش قالب گیری

زمان طراحی در عرض 3 روز (معمولا)

دونده داغ دونده، دونده سرد

Core &Cavity Steel P20,718H,2738H, H13, NAK80,2316 etc.

Mould base & Standard Component DME,HASCO, etc.

عدد کاواک تک/چند

تزریق سمت سیستم / دروازه داغ

سیستم خارج کننده سنجاق فولاد سختیHRC35-38

مواد پلاستیکی PP,PC,PE,ABS,PVC PA و غیره.

چرخه زمان <>

قالب زندگی 5000000 شات - 1000000 شات


قالب سازی

هنگامی که یک بخش مرکب نیاز به تکثیر بارها، آن را کارآمد است تا قالبی بسازد که قسمت از آن قابل تکثیر باشد. کامپوزیت به درستی قالب ریزی شده قطعات ظهور کاملا شکل هر بار و نیاز به کار کمی پس از اتمام. قالب ها معمولاً از آلومینیوم پلی استر با انواع تقویتی ساخته می شوند. رستوران قالب سریع ، ساده برای استفاده یک بار ، ریخته گری urethanes ارزان و گزینه قابل اعتماد.

قالب های نر و ماده دو نوع بنیادی فرم هستند، اما عملکرد دارند به طور قابل توجهی بخش های مختلف. قالب های نر (یا مثبت) به طور کلی زمان کمتری دارند مصرف و هزینه کمتر برای ایجاد در مقایسه با قالب های زن (یا حفره) است. با این حال قالب های زن ارائه مزایای متعددی برای تولید متوسط تا بزرگ اجرا.


قالب مقدمه

IntroductionWhat "قالب" است؟ قالب گیری سال هاست که برای تشکیل محصولات فلزی مانند خودرو مورد استفاده قرار می گیرد پانل های بدن، لوازم خانگی، و وسایل صنعتی. مهر فلزی می میرد دست و پا گیر و هزینه هزاران دلار برای تولید. اغلب، فقط بزرگتر شرکت ها می توانند از عهده ساخت، فعالیت و نگهداری این ابزارها برآیند. کامپوزیت مواد ارائه یک راه مقرون به صرفه برای هر کسی را به تولید حتی بزرگ اجرا می شود از قطعات یکسان در قالب آنها می توانند خود را تولید.

از تمام مزایای ارائه شده توسط مواد کامپوزیت، توانایی خود را به قالب اشکال پیچیده است شاید محبوب ترین. هنگامی که یک شکل نیاز به تکثیر دارد بار های متعدد، آن را کارآمد ترین برای ساخت یک ابزار و یا قالب که در درون آن بخشی را می توان ساخت. قطعات قالب شده ظهور کاملا شکل هر بار و نیاز به کار کمی پس از اتمام.

دیگری مزیت قالب کامپوزیت هزینه است. ساخت و ساخت آن به مراتب ارزان تر است و حفظ قالب کامپوزیت نسبت به خرید یک قالب ساخته شده از آلومینیوم یا فولاد.

این کاغذ سفید مراحل لازم برای ایجاد دقیق، با کیفیت بالا را توصیف خواهد کرد، قالب های کم تحریف برای تولید قطعات کامپوزیت، از جمله:

 

  • پلاگین آماده سازی

  • انواع از قالب ها

  • مواد

  • قالب مراحل ساخت و ساز

  • آزاد قالب

  • آماده سازی قالب برای استفاده


انواع قالب ها

قالب های نر و ماده دو نوع اولیه فرم هستند، اما به طور قابل توجهی قطعات تمام شده متفاوت عملکرد دارند. کمترین زمان بر و ارزان ترین روش قالب نر (یا مثبت) است. این شکلی است که شکل نهایی بخش را با ساخت بر روی سطح بیرون آن تقلید می کند. درست است که این نوع قالب برای ساخت سریع تر است، اما هر بخش تولید شده بافت بیرون خشنی خواهد داشت که نیاز به اتمام پر زحمت دارد. این بخش همچنین در طول لمیناسیون «رشد» خواهد کرد. معمولاً این امر نامطلوب است، مگر اینکه قالب عمداً در پیش بینی این رشد کمی کوچکتر ساخته شود. قالب های نر باید زمانی مورد استفاده قرار گیرند که کمتر از ۵ تا ۱۰ قسمت در حال تولید هستند و نباید زمانی مورد استفاده قرار گیرند که یک پایان زیبایی شناختی کامل مورد نیاز است. تولید بزرگتر اجرا می شود معمولا حکم زمان و هزینه های مرتبط با قالب های زن. باقی مانده این کاغذ سفید بیشتر با ساخت قالب های ماده برخورد خواهد کرد، اما قالب های نر را می توان با استفاده از همان مواد ساخت.

قالب های ماده (یا حفره) به طور کلی پرهزینه تر هستند، اما مزایای متعددی را برای اجراهای تولید متوسط تا بزرگ و برای برنامه هایی که نیاز به پایان کامل آرایشی دارند، ارائه می دهند. زمان اتمام به طور قابل توجهی کاهش می یابد زیرا هر بخش با یک سطح صاف بیرون پدیدار می شود. قالب های ماده نیز خود را قرض می دهند تا با مواد هسته ای استفاده کنند زیرا پوست بیرون همیشه صاف است بدون در نظر گرفتن اینکه هسته در داخل قسمت چقدر ناهماهنگ استفاده می شود. هر دو نوع قالب را می توان برای کیسه بندی خلاء استفاده کرد، اما قالب های ماده معمولاً در حین دستیابی به ویژگی های سطحی خوب، مهر و موم آسان تر هستند. اگر بیش از 5-10 بخش که نیاز به پایان صاف در حال تولید, قالب های زن ارزش تلاش اضافی. قالب های فشرده سازی گاهی با استفاده از هر دو شکل نر و ماده ساخته می شوند. این قالب های «همسان» برای تولید قطعات دقیق بسیار عالی هستند. قالب ها قبل از بسته شدن و سفت شدن با تقویت و رسین بارگیری می شوند. رسین اضافی فشرده شده است, خلاء کاهش می یابد, و قطعات ظهور صاف و به پایان رسید در هر دو طرف. قالب های فشرده سازی همچنین می توانند برای استفاده با تزریق یا تزریق انسولین اصلاح شوند. کلید این است که در مورد استفاده در نظر گرفته شده از بخش به پایان رسید فکر می کنم و چه نوع قالب لازم خواهد بود برای ساخت آن. اگر این موضوع از قبل در نظر گرفته شود، هیچ محدودیتی برای نوع قطعاتی که می توانند تولید شوند وجود ندارد.


قالب توي 1nspection Standard

1.سطوح ظاهری باید صاف و بدون تزریق ضعیف

2.سطوح Apperance بدون خراش ، بدون sinkmark ، بدون فلش

3.اسپری به طور مساوی و کامل، بدون ناهموار، خطوط تیره، لکه های روشن، تجمع محلی، روغن و فیبر کمتر. این که آیا سمپاشی محکم است و سختی برآورده الزامات.

4.اسپری تولید بدون تفاوت رنگ

5.کیفیت مواد، بدون لبه تیز، بدون زاویه تیز، بدون سمیت، بدون خورنده، بدون تحریک پذیری


تصویر خودرو طراحی 3D ما

trucktoy vehicle

toy car

Hot Tags: ماشین ابزار قالب بدن ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like