قالب تخته خودکار ابزار

قالب تخته خودکار ابزار

صنعت خودرو به طور مداوم در حال تغییر است. از قسمت ها و قالب ها گرفته تا نرم افزار و محصول نهایی ، می خواهید بدانید که تهیه کنندگان شما در بالای صنایع مربوطه در حال ماندن هستند تا بهترین محصول را به شما ارائه دهند.
چت کن

جزئیات محصول

قالب تخته خودکار ابزار


Aoxu Mold Technology یک سازنده قالب حرفه ای اتومبیل است ، قالب قالب ابزار و قالب کنسول خودکار سهم زیادی در Aoxu می گیرد.

درخواست سطح ابزار بسیار دقیق است ، بنابراین ما می توانید از جریان چند داغ سوپاپ استفاده کنید تا از جریانهای مختلف روی سطح جلوگیری شود.

ساختار قالب پانل ابزار بسیار پیچیده است ، ما از مرکز ماشینکاری از نوع 5 محور برای اطمینان از صحت ابعاد استفاده می کنیم تا بتوانیم از کیفیت صفحه ابزار و مونتاژ اطمینان حاصل کنیم.


روند ما

هنگامی که شما با ما یک پروژه قالب ریزی تزریق پلاستیک سفارشی کار می کنید ، ما در هر مرحله از راه درگیر شما هستیم. علاوه بر نقل قول فوری قدرتمند و داده محور و سیستم مدیریت پروژه ، مهندسان ما بازخورد ارزشمندی را نیز در مورد طراحی قسمت شما ارائه می دهند. ما می خواهیم مطمئن باشیم که شما با تمام جنبه های نحوه شکل گیری قطعات شما کاملاً رضایت دارید - از جمله جایی که خط تقسیم نسبت به قطعات و سایر موارد دیگر خواهد بود.

فرایند ما به گونه ای طراحی شده است که قطعاتی را که برای شما تزریق می کنیم مطابق با مشخصات و تحمل های شما باشد. ما به مناطقی از قسمت شما که به نظر شما مناطق حساس هستند توجه ویژه خواهیم کرد.


دستورالعمل طراحی قالب

برای مهندسین طراحی که در طراحی قالب تزریق پلاستیک طراحی جدیدی دارند ، می توان یک شکاف دانش در ساخت Aure ایجاد کرد ، مدل CAD برای این فرایند تولید به درستی طراحی شده است. ویژگی های طراحی خاص و بسیار خاصی وجود دارد که باید در مرحله طراحی در نظر گرفته شود تا از مشکلات قالب گیری جلوگیری شود که می تواند نتایج نامطلوبی را در قسمت های قالب ایجاد کند. اگر از ابتدای فرآیند طراحی مورد توجه قرار نگرفتند ، و تا زمانی که طراحی تولید پذیری کشف نشود (بررسی DFM) ، تغییرات در طراحی می توانند زمان و هزینه زیادی را به یک پروژه قالب تزریق اضافه کنند.

22

زاویه پیش نویس یک نمونه است. اگر بخشی از زاویه پیش نمایش در صورت لزوم طراحی نشده باشد ، ممکن است از قالب کاملاً صاف و صاف خارج شود ، و قسمت مورد نظر مجدداً با پیش نویس مناسب طراحی مجدد شود.

برای کمک به جلوگیری از خطاهای طراحی پر هزینه و وقت گیر ، ما یک راهنمای طراحی قالب تزریق پلاستیک ایجاد کردیم. این اطلاعات در مورد مهمترین الزامات طراحی ارائه می دهد تا بتوان آنها را در مرحله طراحی اولیه گنجانید. نکات نمونه زیر نوع اطلاعات ارائه شده در راهنمای کامل را نشان می دهد.

طراحی برای ساختن ابزاری مفید است که ما می توانیم در جهت به حداقل رساندن هزینه های ابزارآلات و کمک به تسریع روند تولید ، در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

ما گزارش مفصلی را در اختیارتان قرار می دهیم که حاوی اطلاعات مهمی در مورد طراحی قسمت شما است و هر قسمت از مشکلات بالقوه را برجسته می کند.

در پرداختن به مراحل اولیه در مورد طرح ، DFM به از بین بردن ابزارآلات مجدد پرهزینه یا تأخیر در روند تولید ناشی از طراحی قسمت مشكل كمك می كند.

ما همچنین توانایی ارائه تجزیه و تحلیل جریان قالب را داریم که در صورت ترکیب با DFM می تواند پول شما را پس انداز کرده و از تولید به موقع اطمینان حاصل کند.


زمان خنک کننده در قالب خودکار مورد نیاز چیست؟

یک سوال رایج که هنگام طراحی و ساخت قالب تزریق می شنویم این است که "زمان خنک کننده مورد نیاز در قالب تزریق چقدر است؟" پاسخ به زمان جمع آوری مورد نیاز بستگی به چندین عامل از جمله پارامترهای پردازش ، مواد مورد استفاده و البته خود قسمت و قالب دارد.


پارامترهای قالب گیری موثر بر زمان خنک کننده و سرعت انقباض.

پارامترهای قالب گیری تأثیر قابل توجهی بر خصوصیات نهایی یک قسمت قالب تزریق دارند. شرایط پردازش مؤثر بر هندسه قسمت نهایی شامل دما ، پارامترهای بسته بندی (فشار بستن و اندازه بشکه) ، زمان خنک کننده و سرعت تزریق می باشد. هر یک از این شرایط در چگونگی استحکام مواد و چقدر زمان خنک کننده برای برآورده کردن مشخصات قسمت نقش دارد.

پردازنده قالب تزریق باید برای طراحی بهینه ابزار با توجه به شرایط قالب گیری ، با طراح قالب همکاری نزدیک داشته باشد.

میزان رزین و انقباض

در حالی که رزین تأثیر مستقیمی بر خنک کننده و سرعت انقباض خواهد داشت زیرا هر پلیمر خاصیت خاصی دارد ، همچنین شرایط قالب گیری نیز برای هر طراحی قطعه تأثیر قابل توجهی در خاصیت ماده نهایی دارد. 2 پارامتر مهم قالب ریزی و سازه تأثیرگذار بر مواد پلیمری ، دمای مذاب و دمای قالب است.

طراحان قالب ماهر به خوبی از خواص مختلف رزین های پلیمری آگاه هستند و علاوه بر سرعت انقباض مواد ، قالب را با پارامترهای خاص فرآیند قالب ریزی و سازه در اواسط طراحی می کنند.

طراحی قالب و زمان خنک کننده

طراحی قالب یا به طور دقیق تر هندسه آن قسمت ، بر چگونگی خنک شدن قسمت در قالب تأثیر می گذارد. وقتی قسمت خنک شد ، شروع به محکم کردن کمد به قالب می کند که به سمت داخل به سمت مرکز حرکت می کند. بنابراین ، قسمت هایی که ضخامت دارند می توانند منطقه مرکزی را به اندازه کافی سریع محکم نکنند که باعث ایجاد استرس در اثر علامت سینک در سطح بیرونی شود.

اگر قسمت شامل نواحی با ضخامت دیواره ناهموار باشد ، ممکن است استرس در مرحله خنک کننده ایجاد شود که فرقه های نازک تر سریعتر از قسمت های ضخیم تثبیت شوند و باعث ایجاد پیچ در قسمت شود.

یک مهندس طراحی ماهر می داند که چگونه قطعه در قالب بر اساس هندسه قطعه ، رزین مورد استفاده و پارامترهای پردازش در قالب خنک می شود و سیستم خنک کننده را بر این اساس طراحی خواهد کرد. سیستم خنک کننده شامل خطوط آب است که از طریق قالب در جریان هستند تا قسمت را به درستی خنک کنند. طراحان قالب باید مراقب باشند تا خطوط خنک کننده با سیستم گیره یا نوار کراوات مطبوعات اختلال ایجاد نکند.


مهندسی &. خدمات طراحی ما ارائه می دهیم:

کمک طراحی تولید کننده

طراحی برای ساخت (DFM)

تجزیه و تحلیل جریان قالب

طراحی قالب کاملاً دقیق

ما در بخش های قالب تزریق سریع تخصص داریم و سریع آنها را در دستان خود قرار می دهیم.


سیستم کنترل کیفیت قالب

1 ، رونالیز نمونه اولیه سریع.

در حین تطبیق محصول ، برنامه تحقیق و توسعه .D و توسعه واقعی ، بخش پروژه Aoxu بازرسی و بررسی محصول را از جمله تهیه نمونه سریع نمونه سازی سریع ، بهبود تطبیق ، و قالب مطابق و غیره پیش بینی می کند.

بنابراین ، برای جلوگیری از اشتباه ، و رسیدن به استاندارد دقیق تر مطابقت با درجه بالاتر.

تجزیه و تحلیل جریان 2.Mold.

قبل از مدل ، آزمایش آنالوگ را انجام دهید و با استفاده از نرم افزار حرفه ای MOLDFLOW ، فرآیند تزریق آنیلیزه ، تعیین موقعیت گیت ، کنترل دما ، زمان خنک کننده و غیره ، طراحی قالب را بهبود بخشیده و طراحی کور را تنظیم کنید.

3. CMM بازرسی محصول و پذیرش عملکرد آزمایشگاه.

3

بخش QC محصول را بررسی و گزارش بازرسی قالب را 24 ساعت پس از آزمایش قالب ارسال می کند. این کار بازرسی و تجزیه و تحلیل کامل در مورد اندازه محصول ، ظاهر ، روند تزریق و عملکرد بدنی را انجام می دهد. برای محصول مختلف ، استاندارد استاندارد و ابزار بازرسی را داریم. در آزمایشگاه آزمایش های مختلفی را برای فشار شنوایی محصول انجام می دهیم ، به معنی بارگذاری ، استحکام کششی ، مقاومت در برابر ضربه و غیره. بخش QC نکات مفصلی را در مورد بهبود محصول رد شده ارسال می کند. ما تجربه فراوانی داریم و در زمینه تولید قالب کاربرد دارد ، تا راه حل مناسبی برای مشتریان بیشتر ارائه دهیم. در کنار بهبود مستمر تجهیزات ، بازرسی محصول ما حرفه ای تر شده است.

بازرسی قطعات 4. پردازش

قطعات یدکی بالا و مواد قالب وارداتی را انتخاب کنید ، از مواد بازرسی کنید و از کیفیت آن اطمینان حاصل کنید. پردازش ، اندازه و کیفیت را کنترل کنید.

پذیرش CMM-هسته اصلی و. بازرسی حفره پس از اتمام کار قالب ، در هسته و حفره بازرسی کنید.

تطابق مناسب ابزار و لوازم جانبی ، بازرسی محصول معقول را تضمین می کند.

کنترل تولید؛

بخش فنی پردازش؛

تکنسین های بخش فنی پردازش قبل از تولید قالب باید از مدل سازی ممیزی استفاده کنند و ترتیباتی را برای ابزار قالب تهیه کنند. این می تواند اطمینان حاصل شود که قالب در کمترین و زمان منطقی تحویل با موفقیت تحویل داده می شود. همچنین ، می تواند از چرخه تولید طولانی و مشکلات پسماندهای مواد که در اثر پردازش نامناسب ایجاد می شود ، جلوگیری کند.

بخش رمزگذاری:

کارمندان بخش بازرسی هر روز روند پردازش قالب را ردیابی می کنند ، برنامه مراحل ساخت هر تخته سنگ را با عکس ها جمع می کنند و گزارش پردازش را برای بخش فروش تهیه می کنند. در همین حال ، آنها با مدیر پروژه برای نظارت بر پردازش تولید و تعدیل تجهیزات ، هماهنگ می شوند ، و برای ترتیب دادن قالب با هر بخش هماهنگ می شوند. آنها مشکلات مربوط به تأخیر ابزار را به طور مثبت اداره می کنند و اطمینان می دهند که بخش تولید زمان را در مرحله بعدی بازیابی می کند.


تماس با ما

2
Hot Tags: قالب تخته ابزار خودکار ، قالب خودکار ، قالب تخته ابزار

پرس و جو

You Might Also Like