قالب داشبورد داخلی آئودی اتومبیل

قالب داشبورد داخلی آئودی اتومبیل

با هدایت بازار ، قالبهایی را تولید می کنیم که در نیاز واقعی شما هستند تا ارزش خود را اضافه کنند و صلاحیت محصول شما را ارتقا دهند. به طور کامل استفاده از CAD ، و ما در تحقیق در مورد فناوری های کلیدی ، فناوری relavent و فناوری جدید بوده ایم. هدف ما ارائه جدیدترین محصول طراحی شده ما با قیمت مناسب است.
چت کن

جزئیات محصول

برای قطعات پلاستیکی داخلی خودرو ، از نظر ظاهری تقاضای زیادی وجود دارد. بنابراین برای انتخاب فولاد قالب ، طراحی ساختار قالب و پرداخت قالب به ویژه برای قطعات با اندازه بزرگ ، در ساخت قالب تزریق و تولید باید به نکات بسیاری توجه داشت. در اینجا Aoxu قالب مایل است شما را معرفی کند. هر گونه سؤالی در مورد قالب ، با Shine تماس بگیرید تا پاسخ دهید (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com).


نکته اول: طراحی قالب

قالب داشبورد داخلی آئودی اتومبیل

Aoxu Mould برای کلیه مشتریانی که ممکن است از تجربه ما بهره مند شوند طراحی و مهندسی می کند. مدیریت پروژه ما می تواند در هر نقطه به برنامه های توسعه محصول شما بپیوندد ، که می تواند پرسنل داخلی شما را تقویت کرده و تولید قطعات را تسریع کند.

قابلیت طراحی قوی ما که با نرم افزار پیشرفته CAD / CAM / CAE تسهیل شده است ، خدمات مختلفی از طراحی مفهومی محصول ، طراحی ساختار تا یک راه حل کامل از قالب سازی سریع را به مشتریان خود ارائه می دهد. ما تجربیات و دانش غنی را در زمینه طراحی و تولید دونده های داغ ، قالب های کمکی هوا و قالب های فوق العاده سخت جمع کرده ایم. ما یک سیستم TQM را اتخاذ می کنیم که در تولید آن متمرکز بر خدمات به مشتری است ، به طور جدی از استاندارد سازی حمایت می کند و دائماً روند فنی را بهبود می بخشد تا بتواند بر کل فرآیند طراحی و ساخت نظارت داشته و کنترل دقیق آن را انجام دهد ، که کیفیت محصولات را بیشتر تضمین کرده است.


نکته دوم: تجزیه و تحلیل جریان قالب

برای قالب در اندازه های بزرگ ، لازم است قبل از تهیه ، تجزیه و تحلیل جریان قالب انجام شود ، که می تواند مزایای بسیاری داشته باشد. تجزیه و تحلیل جریان خوب قالب فواید زیادی دارد ، اگرچه وقت گیر است ، اما هزینه بسیار پایین تر از هزینه آزمایشات شبانه و روز در دستگاه قالب گیری تزریقی تولید است. مشکل تولید تصاویر رنگی نیست بلکه توضیح نتایج مختلف به مشتریان است ، برخی از مشتریان دانش کافی برای درک برخی دیگر ندارند.

mould_flow1

مزایای استفاده از تجزیه و تحلیل جریان قالب:

* زمان چرخه سریعتر

* تناژ گیره را کاهش دهید

* قطعات با کیفیت بهتری تولید کنید

* پیشرفت پروژه را سرعت بخشید

* تعداد تست های قالب را کاهش دهید

* قطعات خود را به موقع تحویل دهید

در بخش یا مرحله طراحی قالب پروژه ، مهندسان برنامه ما کلیه جنبه های روند کار را با شما بررسی می کنند. با توجه به نیازهای قالب بندی خاص شما ، ما تجزیه و تحلیل پر ، بسته ، خنک و یا پیچ و تاب را اجرا می کنیم و بازخورد خود را در گزارش مفصلی ارائه می دهیم که به تشریح پیشرفت ها و بهینه سازی می پردازد. هیچ چیز برون سازمانی نیست و ما اطمینان می دهیم که نوبت ما بسیار سریع است بنابراین می توانید تصمیمات مهم خود را سریع و با اطمینان اتخاذ کنید.


نکته سوم: ماشینکاری قالب

Aoxu قالب می تواند از ابزارهای موجود یا تجربه فنی و منابع فنی ما برای تهیه قالب های سفارشی شما استفاده کند. از طریق تسهیلات داخلی ما یا یکی از همکاران ابزار انتخابی خارج از کشور ، می توانیم انعطاف پذیری را حفظ کنیم که به ما امکان می دهد بهترین ترکیب توانایی و ظرفیت را با نیازهای هر پروژه ابزاری خاص مطابقت دهیم.

3

ما همچنین مهارت و خلاقیت فنی را برای ارائه اصلاحات ابزار و تغییرات طراحی به منظور به حداکثر رساندن تولید خود و به حداقل رساندن هزینه های محصول ارائه می دهیم. علاوه بر این ، عمر ابزار از طریق برنامه نگهداری در خانه ما افزایش می یابد و باعث افزایش بیشتر بهره وری ابزار می شود. Aoxu Mold تجربه گسترده ای با ابزار سخت و نرم دارد. ابزارهای نرم ، که معمولاً از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند ، ممکن است هنگامی پیشنهاد شود که قطعات و الزامات تولید هزینه تجهیزات سخت افزاری را با یک عمر یا ظرفیتی که بیش از نیازهای تولید محصول باشد ، توجیه نکنند.


نکته چهارم: اندازه گیری مختصات قالب

برای اطمینان از دقت در اندازه بزرگ اندازه پلاستیک ، ما همیشه نمونه را از طریق دستگاه اندازه گیری بررسی خواهیم کرد. در ابتدایی ترین مختصات آن یک نقطه است ، یک مکان یکتایی ثابت در فضای سه بعدی. برای تعریف پارامترهای یک شکل پیچیده می توان از یک سری نقاط استفاده کرد. بنابراین یک دستگاه اندازه گیری مختصات (CMM) هر دستگاهی است که قادر به جمع آوری این مجموعه از نقاط برای یک شیء معین بوده و این کار را با درجه قابل قبولی از دقت و تکرارپذیری انجام دهد.

三坐标测量机1

مزایای دستگاه CMM:

* صرفه جویی در وقت و هزینه - پس از اتمام تولید نمونه اولیه یا بخشی عملکردی ، موفقیت این نتیجه کاملاً به صحت و دقت قسمت بستگی دارد. از آنجا که تکنیک های تولید سریع قادر به تولید اشیاء پیچیده تر هستند ، فناوری های اندازه گیری مانند دستگاه های CMM از اهمیت بالایی برخوردار هستند. سایر تکنیک های اندازه گیری نیاز به انتقال قطعات به آزمایشگاه یا خارج شدن از کف تولید دارد. دستگاه های CMM مسیری سریعتر و مطمئن تر را برای اندازه گیری قسمت شما ارائه می دهند و درنهایت هزینه و زمان تولید را کاهش می دهد.

* تضمین کیفیت تضمین شده است - اگرچه ابزارهای مختلفی وجود دارند که می توانند بخش شما را اندازه گیری و تجزیه و تحلیل کنند ، اما تعداد کمی از آنها قابلیت اطمینان را دارند که یک دستگاه CMM انجام می دهد. بازرسی دستگاه CMM خدمات بی نظیری مانند تجزیه و تحلیل ابعادی ، مقایسه CAD ، گواهینامه های ابزار و مهندسین معکوس برای تأیید هر جنبه از طراحی شما با اطمینان ارائه می دهد.

* همه کاره با پروب ها و تکنیک های متعدد - در حالی که اندازه گیری قطعات پیچیده و مجموعه ممکن است دشوار به نظر برسد ، دستگاه های CMM با آرایه ای از کاوشگرها و ابزارهایی سازگار هستند که می توانند برای گرفتن دقیق ابعاد طراحی سازگار باشند.


نکته پنجم: پرداخت سطح قالب

زبری سطح راهی برای تعریف کیفیت سطح قالب داشبورد است. حداقل برای ارزیابی سطح درج قالب حداقل دو معیار لازم است:

* دقت هندسه سطح داشبورد ارزیابی می شود ، یعنی شعاع و صاف بودن برای صحت بررسی می شوند و اندازه گیری می شوند.

* کیفیت پولیش ارزیابی می شود که با اندازه گیری زبری سطح داشبورد می توان آن را تعیین کرد. این لهستانی اغلب با پرداخت نقایصی مانند خراش ، سوراخ ، منافذ ، سوراخ ها و اثر پوست نارنج کاهش می یابد.

متداول ترین ویژگی های زبری سطح:

* Ra ، به عنوان معنی حساب انحراف زبری از خط وسط؛

* Rz ، به طور متوسط از فاصله قله تا دره پنج طول نمونه برداری فردی است.

* Rmax ، بزرگترین زبری فردی در طول ارزیابی است.

* Rt ، بزرگترین تفاوت قد بین قله و دره طول ارزیابی است.

با اسکن سطح می توان تمام مقادیر را به عنوان مثال با کمک ابزارهای تست زبری سطح تعیین کرد. (مطابق با نامگذاری جدید ، زبری سطح را می توان با مقدار مشخصه RmaX تعریف کرد. برای پاسخگویی به شرایط لازم در ساخت قالب های فلزی ، باید از Rmax به نفع خود استفاده کرد.)

تکنیک پرداخت قالب پانل های سازنده سیستماتیک

سطوح خوب فقط با استفاده از فرآیندهای منطقی متوالی حاصل می شود ، که همیشه به زبری سطح کوچکتر و کوچکتر منجر می شود.

مثلا:

* سطح صاف از طریق: فرز ، سنگ زنی ، لاپ زدن ، لاپ زدن لهستانی ، پرداخت

* سطوح خارجی استوانه ای از طریق: چرخش ، سنگ زنی ، دور زدن ، لاپ زدن به لاستیک ، پرداخت

* سطوح داخلی استوانه ای از طریق: حفاری ، تغییر شکل مجدد ، خسته کننده خوب ، آبشستگی ، دور زدن ، پولیش کردن ، صیقل دادن.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: قالب داشبورد داخلی آئودی خودرو ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like