قالب سپر عقب خارجی خودرو

تعمیق و جزئیات بیشتر می تواند محصولات کاملی را ارائه دهد. تخصص می تواند خدمات قالب یک مرحله ای را به خوبی ارائه دهد. Aoxu ، یک شرکت قالب متخصص در ساخت قطعات خودرو است.
چت کن

جزئیات محصول

نکاتی درباره نقل قول قالب سپر عقب

1. برای ساخت قالب

201908171727435837138

2. برای قالب بندی محصول

201908171728459568189

3. هم برای قالب و هم برای محصول

لطفاً تمام نکات ذکر شده در بالا را برای ما بگویید ، Shine می خواهد نقل قول مفصلی را به شما ارائه دهد.

4- پرونده ها باید تهیه کنند

* سامپه برای ما ارسال کنید

برای مشاهده مستقیم ، برخی از مشتریان نمونه خود را مستقیماً برای ما ارسال می کنند ، این روشنی ترین روش برای نقل قول است. ما می توانیم تمام اندازه و ساختار را بررسی کنیم ، با الزامات فوق ، قیمت دقیق است.

201908171721025682605

* مدل سه بعدی با فرمت .stp / .x_t / .prt / .igs

به عنوان مثال ، مشتریان ما فقط در صورت نیاز به مونتاژ تمام قسمتها را در پرونده 3D / یا همه قسمتها به 1 پرونده ارسال می کنیم تا بتوانیم شکل ، ساختار و اندازه قطعات پلاستیکی را به وضوح بدانیم. .

201908171703001905505

* پاک کردن تصاویر با طول ، عرض و اندازه و ویژگی های بارز

مانند این مشتری ، او فقط نمونه دارد ، بنابراین عکس هایی با اندازه مشخص شده به ما داد. این می تواند به ما کمک کند اندازه قالب و وزن قالب را محاسبه کنیم و قیمت آن نیز محاسبه می شود.

201908171703123356535

همچنین اگر ویژگی های قبلی مانند سوراخ ، زاویه ، دسته و غیره وجود دارد لطفاً کلیه تصاویر جهت را برای ما ارسال کنید ، تا بتوانیم ساختار محصول را به خوبی بشناسیم.

* نقشه های اتوکد در قالب .dwg / .pdf

به عنوان مثال ، مشتری ما فایل pdf را با طراحی محصول برای ما ارسال می کند.

201908171703211736276


قبل از طراحی قالب سپر عقب --- MOLDFLOW

قسمت سپر خودرو کاملاً یک جزء پلاستیک زیبایی شناختی با اندازه بزرگ و سطح مورد نیاز است. بنابراین قبل از طراحی محصول و قالب ، بهتر است از Moldflow استفاده شود تا تغییر شکل محصول ، محل قرارگیری قطعه ، کارآیی روش آب خنک کننده ، ماده پر کردن مواد و غیره را از بین ببرد.

جریان قالب به طور خاص بخش های زیر را تجزیه و تحلیل می کند:

9hGscBTO1WXwfFJ٪ 3DeQ3RgHXB22xYHHfL2y7kA2oh٪ 3DjiuW1556269955558

1. بخش تجزیه و تحلیل جریان

زمان پر کردن فشار در انتقال V / P (سرعت / فشار). درجه حرارت در جبهه جریان؛ دمای حجمی؛ دمای فله در پایان پر کردن؛ نرخ برشی و فله؛ فشار در محل تزریق انقباض حجمی در زمان بیرون کشیدن؛ زمان یخ زدن؛ کسر لایه یخ زده؛ درصد وزن شوت؛ تله های هوا سرعت متوسط؛ گیره سانتروئید نیرو؛ گیره نیرو؛ سرعت / پرتوهای جریان؛ کسر لایه یخ زده در انتهای پر کردن. منبع مواد؛ استرس باقیمانده درون حفره در جهت اصلی استرس باقیمانده درون حفره در جهت اصلی دوم. جهت گیری در هسته؛ جهت گیری در پوست؛ فشار؛ فشار در محل تزریق فشار در پایان پر کردن. سرعت قوچ توصیه می شود؛ میزان برشی (خط میانی / فیوژن)؛ استرس برشی در دیوار؛ فهرست سینک؛ درجه حرارت؛ توان؛ سرعت (خط میانی / فیوژن)؛ انقباض حجمی؛ خطوط جوش؛ فشار بیاور

2. بخش تجزیه و تحلیل خنک کننده

دمای خنک کننده مدار؛ تعداد شماره های مجدد مدار درجه حرارت فلز مدار؛ سرعت جریان مدار؛ درجه حرارت قسمت بالای محصول؛ درجه حرارت قسمت پایین محصول؛ محصول اختلاف درجه حرارت دو طرف؛ دمای دونده سرد روی سطح قالب؛ زمان انجماد محصول؛ درجه حرارت حداکثر محصول؛ حداکثر دمای دونده سرد روی قالب؛ درجه حرارت متوسط محصول؛ حداکثر موقعیت دمای محصول؛ مشخصات دمای محصول؛ دمای مرز قالب

3. بخش تجزیه و تحلیل Warping

استرس در جهت اصلی استرس در جهت اصلی دوم؛ استرس میزس - هنکی تنش استرس؛ فشار در جهت اصلی فشار در جهت اصلی دوم. تانسور کرنش؛ استرس برشی ماکسیمون؛ انقباض ناهمسانگرد انقباض ایزوتروپیک. خمیدگی خمش؛ جهت گیری مادی؛ جهت گیری فیبر متوسط

پس از ساختن قالب ، می توان مشکل احتمالی در طراحی محصول و قالب را پیدا کرد ، همچنین می توان نقص تشکیل دهنده محصول را یافت. بنابراین در هنگام طراحی می توان از این مشکلات جلوگیری کرد که می تواند زمان تجدید نظر را کاهش داده و موجب صرفه جویی در هزینه شود. بنابراین در مورد الزامات بالا یا قالب قطعات بزرگ خودرو ، انتخاب خوبی برای تولید قالب قبل از طراحی است.


در هنگام طراحی قالب سپر عقب

Aoxu Mould دارای طراحان حرفه ای برای چک کردن وسایل خاص ، که به خوبی از نقاشی GD&T اطلاع دارند. ما همیشه از قوانین زیر پیروی می کنیم:

1. ساخت طرح اولیه دقیقاً براساس نقشه های GD&T گیرنده ، و اطمینان از این که تمام نقاط موجود در نقاشی بررسی شده و شرایط تحمل برآورده می شود.

2. بهبود طرح با توجه به بازخورد مشتری ، و آسانتر ساختن قالب برای ماشینکاری و استفاده ، در عین حال ، صرفه جویی در هزینه ماشین کاری و کاهش زمان سرب.

3. ساخت انعطاف پذیر ، در صورت ترمیم آینده به راحتی برای مشتری.

Automobile Exterior Rear Bumper Mold

همچنین پس از اتمام طراحی ، مدیر پروژه ما عقلانیت ساختار سه بعدی را بررسی خواهد کرد ، زیرا محصول سپر یک قسمت بزرگ قالب تزریق دیواره نازک است ، همچنین یک قسمت بیرونی است که به عملکرد و سطح خوبی نیاز دارد. بنابراین نکات زیر باید با دقت بررسی شود:

1. ضخامت دیواره

برای قالب سپر ، ضخامت دیواره باید تعادل داشته باشد ، در غیر این صورت به دلیل سرعت متفاوت جامد یا خنک کننده باعث انقباض ناهموار خواهد شد که در آخر باعث پیچ و تاب محصول ، تغییر شکل و یا باطل خواهد شد.

2. زاویه پیش نویس

با توجه به بهترین زاویه پیش نویس ، زاویه پیش نویس بزرگتر است ، برای جابجایی آسان تر است ، اما ضخامت محصول ناهموار ایجاد می کند ، بنابراین برای به دست آوردن یک محصول مناسب ، باید یک عدد زاویه سازش را انتخاب کنید.

3. دنده تقویت کننده

برای محصول در اندازه های بزرگ ، فقط با ضخامت دیواره خاص نمی توانید شکل و اندازه محصول را تضمین کنید ، چه رسد به استحکام خاصی. بنابراین در بعضی از قسمت های دارای سوراخ ، چهره قلاب بزرگ یا نقطه نصب باید چند دنده تقویت کننده اضافه کنید تا استحکام و سفتی آن افزایش یابد. برای محصول خارجی ، نباید دنده های سطح CLASS A را اضافه کنید. در صورت CLASS B ، ضخامت دیواره دنده ها نباید بیشتر از 3/4 ضخامت دیواره محصول باشد. در سطح C&D CLASS یا برخی از قطعات مورد نیاز برای کیفیت سطح پایین ، دنده ها اضافه می شوند.

4. گوشه گرد

به طور معمول ، گوشه دور منیزم R0.5 خواهد بود و برای جلوگیری از قرار دادن گوشه گرد در صورت مشترک ، در غیر این صورت هزینه تولید و مشکل را اضافه می کند.

5- سوراخ

برای اینکه شکل سوراخ باید به اندازه ساده باشد ، همچنین باید بین سوراخ و دیوار فاصله داشته باشد.


قالب سپر بیرونی خودرو

قالب سپر عقب خارجی خودرو

استفاده از محصول: نصب شده

جنس محصول: PP + EPDM-T20

نوع فولاد: S136، HRC32-38

پایه قالب: DME

حفره: مجرد

Runer: hot runner 6 قطره با نام تجاری Yudo

قطعات یدکی استاندارد: HASCO / PUNCH

بوش راهنما: عملیات حرارتی فرونشانی Cr12

صفحه پوشیدن: برنج + گرافیت

نوع انژکتور: پین اجکتور + سیلندر روغن

انواع جابجایی: کاملاً اتوماتیک

سرعت تزریق: 39S

زمان خنک کننده: 15S

زمان سرب: 50 روز

فقط تعمیق و جزئیات بیشتر می تواند محصولات کاملی را ارائه دهد.برای بدست آوردن قالب خودرو OEM خود با شاین تماس بگیرید:

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

1 (2)


Hot Tags: قالب سپر بیرونی خودرو ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like