بخش خودرو Bumper Mold

بخش خودرو Bumper Mold
چت کن

جزئیات محصول

بخش خودرو Bumper Mold


مشخصات قالب

قطعات مواد کامپیوتر، ABS
(همچنین مواد دیگر مانند PP، PBT، BMC، PMMA، PC + ABS، PP + TD20٪، PU، PE، PVC)
پایه ریخته گری فولاد NAK80، S136، SKD61،45، S55C، P20، 1730، 2738، 718h، H13، BPMHH، 2343ESR
هسته و فولاد حفره NAK80، S136، SKD61، P20،1730hh، 2738hh، 718h، H13، BPMHH، 2343hh
سیستم تزریق دروازه لبه، دروازه جانبی، زیر دروازه، دروازه مستقیم، دروازه پنجم، دروازه شیر
قالب استاندارد DME، LKM، HASCO
شماره حفره تنها
دونده دونده داغ
ماشین تزریق 50-2800 تن
زمان چرخه 10 تا 120 ثانیه
قالب تهیه کنندگان فولاد Finkl، Assab، Daidao، LKM، Buderus
تامین کنندگان داغ دونده Synventive، Yudo، Incoe، Hasco، DME، Moldmaster، HRS، Delachaux
زندگی قالب 300،000 - 1،000،000 عکس
زمان برگزاری ابزار 45-85 روز بستگی به تعداد و پیچیدگی قالب دارد
نرم افزار طراحی Pro / E، UG، Catia، Solidwork، Moldflow، AutoCad
بسته بندی حمل و نقل مورد چوبی یا با توجه به نیاز مشتری


اطلاعات شرکت

TAIZHOU HUANGYAN AOXU MOLD TECHNOLOGY CO.، LTD. رشد مو در سال های اخیر بسیار سریع است، کارایی خودکار، مقیاس بزرگ، میکرو، دقت، عمق قالب بالا بیشتر و بیشتر در کل قالب به دست می آید. از قالب طراحی و نقطه تولید برای مشاهده، قالب را می توان به روند زیر تقسیم کرد: 20190328145412

1. عمق تئوری قالب: در طراحی تحقیق در مورد پردازش بیشتر و بیشتر در طراحی، طراحی قالب از طراحی با تجربه به مرحله طراحی تئوری، کیفیت محصول و کیفیت بسیار بالاتر است.

2. راندمان بالا و اتوماتیک: استفاده گسترده از بهره وری بالا، ساختار قالب اتوماتیک، ماشین آلات قالب گیری خودکار اتوماتیک با سرعت بالا، نقش مهمی در بهبود کیفیت محصول، افزایش بهره وری، کاهش هزینه ها.

3. بزرگ، فوق العاده کوچک و با دقت بالا: به عنوان محصولات به طور گسترده ای استفاده می شود، انواع مختلفی از بزرگ، دقت بالا و قالب زندگی بالا وجود دارد، به منظور مطابقت با این الزامات، توسعه انواع قدرت بالا، سختی بالا، مقاومت به سایش بالا و پردازش آسان، تحریف گرما، هدایت گرما از مواد ریخته گری عالی.

4. فرآیند تولید فرآیند نوآوری: در طول فرآیند تولید قالب، به منظور کاهش زمان چرخه و کاهش کارگر، بهبود قابل توجهی در پردازش قالب، به خصوص پردازش حفره شکل، با استفاده از انواع ماشین های پیشرفته، نه تنها به شدت نسبت پردازش مکانیکی نیز افزایش یافته و دقت را افزایش داده است.

5. استاندارد سازی: کار استاندارد سازی نه تنها به میزان قابل توجهی کارایی تولید را بهبود می بخشد، بلکه کیفیت را بهبود می بخشد، هزینه های پایین تر را نیز افزایش می دهد


کنترل کیفیت

1. AT AOXU MOLD، فرایند کیفیت از ابتدای هر پروژه شروع می شود.
2. ما این تعهد را با ارائه ابزارهای با کیفیت بالا، طراحی و تولید می کنیم تا مشتریان ما بیشترین ارزش را به دست آورند.
3. ما کیفیت را به عنوان کل رضایت مشتریان تعریف می کنیم. این باعث می شود که ما به هیچ وجه کمتر از برتری در تمام جنبه های کسب و کار ما، به عنوان مداوم بهبود تعریف قوی ما از کارکنان و فرآیندها را حل نمی کند.
4. هنگامی که داده های CAD دریافت می شود، قالب تولید، قالب بندی، تست و بازرسی با ماشین های اندازه گیری هماهنگ در داخل (CMM) مورد بررسی قرار می گیرد.
5. همه این فعالیت ها در کارخانه ما به منظور دستورالعمل های دقیق کنترل کیفیت توسط کارکنان با تجربه ما انجام می شود تا اطمینان حاصل شود که نیازهای خاص مشتریان ما را برآورده می کند.
با به طور مداوم به روز رسانی فن آوری و سیستم مدیریت کامل، Qiming تکنولوژی و تجربه غنی انباشته شده و مشتریان را با محصولات با کیفیت بالا و خدمات ارائه می دهد.

2
Hot Tags: قالب خودرو سپر خودرو

پرس و جو

You Might Also Like