قالب تزریق پانل شیشه ای درب اتومبیل

قالب تزریق پانل شیشه ای درب اتومبیل

با توجه به ظرفیت ابزارآلات قالب قوی و طیف وسیعی ابزار قالب ، موفقیت Aoxu در بین تولید کنندگان ابزار قالب قالب firerce و همیشه ویژه ای است که ظرفیت پیشرو قالب سازی قالب ، درجه اول کیفیت استاندارد و جدیدترین مهارت های فن آوری قالب را به چالش می کشد.
چت کن

جزئیات محصول

روند توسعه قالب قطعات پلاستیکی خودکار

در حال حاضر ، طراحی ساختار اتومبیل بیش از پیش فریبنده تر می شود ، مونتاژ خودرو نیز تمایل به یک نگرشی کامل دارد. این باعث شد خودروسازان از قطعات پلاستیکی بیشتری استفاده کنند. استفاده از پلاستیک به جای قطعات فلزی ، ادغام و مونتاژ بهتر و انعطاف پذیری در طراحی خودرو را تسهیل می کند.

سبک وزن خودرو به یک روند توسعه جهانی اتومبیل تبدیل شده است ، راندمان سوخت را بهبود می بخشد ، انتشار دی اکسید کربن را کاهش می دهد. ساختار سبک تر هنگام طراحی خودرو. از جمله جایگزینی برخی سازه های فلزی با مواد پلاستیکی سبک تر ، این اقدامات به طور قطع میزان پلاستیک مورد استفاده در وسایل نقلیه را افزایش می دهد. دور جدیدی از فرصتهای توسعه را به صنعت جهانی قطعات خودرو پلاستیک تبدیل کنید.

banner1-

نسبت قیمت به عملکرد پلاستیک خیلی بالاتر از فلز نیست. اما از آنجا که نیازی به سفت تر کردن پردازش ثانویه و مونتاژ نیست ، کاهش کلی هزینه. قطعات پلاستیکی خودرو جایگزین گران قیمت فلزات غیر آهنی و قطعات آلیاژی می شوند ، نه تنها باعث کاهش وزن خودرو ، کاهش مصرف سوخت و انتشار گازهای هیدروکربن می شوند ، بلکه باعث افزایش قدرت ، سازگاری با محیط های سخت و همچنین افزایش ایمنی می شوند. و پلاستیک قابل بازیافت است و موجب صرفه جویی در منابع در فرایند تولید می شود. برای دستیابی به موفقیت های مهم در اتومبیل ، هم در ایمنی و هم در هزینه.

استفاده از پلاستیک در خودروها همچنین باعث می شود طراحی خودرو راحت تر ، متنوع و راحت و زیبایی شناسی شود. هزینه های پردازش ، مونتاژ و نگهداری قطعات را کاهش دهید. بنابراین پلاستیک سازی قطعات خودرو روند عمده توسعه در صنعت بین المللی خودرو امروزی است.

اجرای استانداردهای جدید برای بهره وری انرژی خودرو در بعضی از کشورها یا مناطق ، موجب توسعه وسایل نقلیه سبک ، برخی از تولید کنندگان خودرو برای افزایش تحقیقات و توسعه و گسترش کاربرد مواد پلاستیکی در خودرو تلاش می کنند.

با توسعه مستمر صنعت خودرو ، مردم به طور فزاینده خواستار وسایل نقلیه سبک و سازگار با محیط زیست هستند ، قطعات پلاستیکی خودرو به عنوان یک مؤلفه جدید ، چشم انداز کاربرد در خودروها گسترده تر و گسترده تر می شود. از آنجا که قالب تزریق بسیار مناسب است ، طراحی فرآیند پیچیده و محوطه سازی ماشین را ممکن کنید. بنابراین ، همچنین باعث جایگزینی پلاستیک برای فلزات می شود.


چرا قالب Aoxu ما را انتخاب می کنیم

* شخصی سازی: ما یک تیم تحقیق و توسعه قوی داریم و می توانیم محصولات را مطابق نقشه ها یا نمونه هایی که مشتریان ارائه می دهند تولید و تولید کنیم.

* هزینه: ما کارخانه تولید قالب خودمان و کارخانه قالب تزریق را داریم. بنابراین ما می توانیم قیمت و کالاهای خوب را به طور مستقیم عرضه کنیم.

* کیفیت: ما چندین همکار QA داریم قالب و محصولات را تست می کنیم ، که می تواند کیفیت را تضمین کند.

* چندگانگی: ما می توانیم قالب ها را مطابق نقشه ها و نمونه های اصلی بسازیم ، که به ما امکان می دهد محصولات زیادی را با اندازه و دقت بالا تولید و تولید کنیم.

* ظرفیت: ظرفیت قالب سالیانه ما بیش از 300 مجموعه است ، ما می توانیم نیازهای مشتریان مختلف را با مقدار خرید متفاوت تأمین کنیم.

* خدمات: ما روی توسعه محصولات با کیفیت بالا برای بازارهای برتر متمرکز هستیم. محصولات ما مطابق با استانداردهای بین المللی است و عمدتا به اروپا ، آمریکا ، آفریقا ، آسیا و سایر مقاصد در سراسر جهان صادر می شود.

* حمل و نقل: ما فقط از بندر نینگبو 160 کیلومتر فاصله داریم که برای حمل کالا به هر کشور دیگر بسیار مناسب و کارآمد است.

1 (1)


قسمت طراحی قالب روی پانل شیشه اتومبیل

به عنوان محصول داخلی خودرو ، محصولات از نظر ظاهری نیاز بالایی دارند.

معمولاً برای بافت درخواست می شود. بر روی محصول ، نمی توان خط جوش ، علامت سفیدی رنگ ، علائم انقباض و تغییر شکل را نشان داد. در زیر نکاتی برای طراحی قالب درب اتومبیل آورده شده است:

2

1. پایه قالب درب معقول درب ، برای اطمینان از قدرت قالب و ماندگاری بیشتر قالب.

2. حتی سیستم خنک کننده ، توزیع آب خنک کننده تا حد ممکن و همچنین برای قطر بزرگ بهتر است.

3. بیرون کشیدن مناسب و بی خطر. طبق معمول ، قالب ریزی و سازه درها برای خودروها دارای پین های مخصوص بیرون کش هستند. به منظور جلوگیری از تغییر شکل محصول ، ما تعادل تخلیه و تنظیم مجدد را در نظر می گیریم.

4- سطح تقسیم معقول با توجه به راحتی فرآیند و مونتاژ قطعات درب درب.

5. کار از تجزیه و تحلیل جریان قالب ، معمولا محل دروازه وضعیت علامت جوش را تحت تاثیر قرار ، برای انتخاب یک مکان صحیح ، بسیار مهم است.

با استفاده از نرم افزار حرفه ای جریان ملف ، تجزیه و تحلیل روند تزریق ، انتساب دروازه ، کنترل دما ، زمان خنک کننده و غیره را برای بهبود طراحی قالب و حل و فصل طراحی کور انجام دهید.


توابع اساسی پایه قالب

یک صفحه قالب ، هر صفحه ای است که برای ساخت قالب کامل مورد نیاز است ، در کلیه کاربردهای صفحه برای قالبها نیاز اصلی دارند:

1. مقاوم در برابر خوردگی

2. ماشین کاری خوب

3. تمیز کردن آسان

4- انتقال حرارت خوب

5- همگن بودن فولاد

6. توانایی آسان

7. کم هزینه

در تصویر زیر می توانید 3 نوع نوع قالب قالب با حالت بسته را مشاهده کنید ، در اصل 3 نوع صفحه و نوع 2 صفحه دارای صفحه اصلی است ، برای درک بیشتر توضیحات مربوط به نوع ساخت قالب را ببینید.

توضیحات زیر بر اساس تعداد موجود در آن تصویر:

1. صفحه ثابت بستن یا صفحه بالا

قسمت ثابت قالب را به پلاک ثابت دستگاه تزریق وصل کنید ، در این صفحه حلقه حلقه ، پیچ چشم و بوته اسپری وصل می شود.

2. صفحه دونده Stripper

این بشقاب فقط در 3 نوع قالب قالب استفاده می شود ، عملکرد این است که رزین را از نازل در بالای بوش اسپری برش داده و با کمک پین قفل دونده ، دونده را بکشید.

3. صفحه قالب ثابت یا صفحه حفره.

هنگام نگه داشتن نوار لغزنده ، از نگهدارنده قسمت حفره ای محصول ، پین رهبر ، پین پشتیبانی ، پیچ و مهره کشنده و پین زاویه ای استفاده کنید.

4- صفحه حفره متحرک یا صفحه حفره

این مورد برای ضمیمه سمت اصلی محصول ، پین برگشتی ، بوش رهبر و هسته کشویی در صورت لزوم.

5. پشتیبان گیری از صفحه یا صفحه پشتیبانی

برای پشتیبانی از صفحه حفره ، اتصال سوراخ برای چشمه برگشت پین استفاده می شود ، و کانال خنک کننده در هنگام قرار گرفتن در صفحه حفره نمی تواند آن را ایجاد کند.

6. Spacer Block

بین صفحه اتصال دهنده متحرک (صفحه پایین) و صفحه حفره متحرک قرار داده شده تا فضای لازم ایجاد شود و اجازه دهید صفحه بیرون ریز در هنگام بیرون کشیدن قسمت حرکت کند. طول مورد نیاز بلوک فضا بستگی به سکته مغزی دارد که برای بیرون راندن محصول لازم است.

7. صفحه نگهدارنده اژکتور

برای نگه داشتن اجاق گاز ، پین Z ، پیچ و مهره شانه ، و ایجاد فضا به پین رهبر نژادی و ستون پشتیبانی.

8. صفحه اژکتور

پین های بازدارنده و پین های برگشتی را که به میله های اجاره وصل شده است ، فشار می دهد.

9. صفحه متحرک یا صفحه پایین

قسمت متحرک قالب را مانند بلوک فضا ، صفحه پشتیبانی ، صفحه حفره و مکانیزم نعوظ تا پلاک متحرک دستگاه تزریق نگه می دارد.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: قالب تزریق پانل شیشه درب اتومبیل ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like