قالب داخلی اتومبیل

1.Aimomotive Interior Trim Mould 2.Mould سازنده در Taizhou ، چین. ایمیل 3.Contact: leila@xoumoulds.com قالب 4.Quality با خدمات عالی.
چت کن

جزئیات محصول

قالب داخلی اتومبیل


مشخصات قالب

نام قالب: قالب تزئینی داخلی خودرو

نوع فولاد: Cavity-2738 / Core-2311

اسلایدها-2738 + نیترید

پایه قالب: S50c

سیستم تزریق: نازل Synventive

سیستم تخلیه: سیلندرهای هیدرولیک (مارک اروپایی)

اتمام سطح: بافت Moldtech

زمان چرخه قالب: 50s

تحویل قالب: 95 روز.


برخی از تهیه کنندگان برای ما

201906291609505647697


توسعه قطعات جدید قالب: فرآیند ، زمان بندی و حمل و نقل

 • روند

طراحی 1.Parts (مشتری ممکن است 3D را تکمیل کند) side سمت مشتری

فرآیند ابزار سازی با طراحی قسمت تکمیل و بررسی شده آغاز می شود. در صورت انتخاب ، AOXU می تواند آن را برای طراحی قبل از ابزار سازی بهینه کند. این امر به شما كمك می كند تا هزینه های خود را كم كنید تا طراحی شما با مراحل آینده سازگار باشد. لطفا به خاطر داشته باشید ، در این مرحله ، شما نمی توانید دقیق تر از تقاضا باشید ، و می تواند هزینه شما را از پیشنهادات ما بکاهد زیرا ما دقیقاً بدانیم که شما می خواهید و کاربرد آن چیست.

نمونه سازی 2.Parts (در صورت لزوم) ← شرکت Aoxu

اگر می خواهید طراحی قطعات خود را با یک مورد ساختگی ملموس اعتبار سنجی کنید ، Aoxu قادر به استفاده از روش های CNC است تا قطعات شما به صورت نمونه برداری شود. این سرویس شامل: چاپ سه بعدی ، SLA ، SLS و حکاکی فله ای پلاستیک مستقیم.

3.Mould طراحی side طرف مشتری یا شرکت Aoxu

در طی این مرحله ، شناسه قالب براساس داده های کاربرگ اطلاعات تلفنی پایان یافته شما ایجاد می شود.

تجزیه و تحلیل جریان 4.Mold ← شرکت Aoxu

طراحی قالب برای صحت ارزیابی و تأیید شده است.

5.Mould Making ← Aoxu Company

این مرحله از EDM و CNC و روشهای دیگر ماشینکاری است.

قالب با مشخصات مطابق با طرح معتبر ساخته شده است.

گزارش بررسی معمول از شرکت Aoxu.

اولین شات 6.Client ← شرکت Aoxu

پس از ایجاد قالب های تزریق ، نمونه های اولیه آزمایش توسط پیک بین المللی تحویل داده می شود. طی 3-7 روز می رسد.

7.Mould ajustments و بافت ← شرکت Aoxu

در این مرحله قالب را تمام می کنیم و اصلاحات لازم را برای وارد کردن آن در مشخصات مصوب انجام می دهیم. تنظیمات برای رساندن قالب به مشخصات (جداسازی تنظیمات طراحی ، که همیشه با هزینه اضافی انجام می شود) توسط ما بصورت رایگان تولید می شود.

بافت در این مرحله متوقف می شود ، که معمولاً مرحله نهایی قبل از تولید انبوه است.

8. شرکت صادرات و یا صادرات run شرکت Aoxu  

در این مرحله قطعات ساخته شده و به مشتری ارسال می شود و یا ابزار برای استفاده صادراتی ارسال می شود.

 • زمان سنجی

با توجه به قالب ، به طور کلی 5 تا 6 هفته پس از دستیابی به رسید های یافت شده برای تولید قالب برای ساخت ، طول می کشد ، با فرض اینکه فایل های سه بعدی صحیح هستند. اگر درخواست شما فوری باشد ، می توانیم با هزینه اضافی ، زمان سرب را تا 21 روز اندازه گیری کنیم.

نمونه های T1 نمونه های شات تست مرحله اولیه هستند که مطابق مشخصات پرونده های سه بعدی شما ایجاد می شوند. بر اساس طراحی 3D firat و اینکه قطعات پلاستیکی چقدر پیچیده هستند ، برای اتمام مرحله عکسبرداری ، معمولاً 1 تا 2 هفته طول می کشد.

زمان سرب تولید علاوه بر نیاز مشتری به اجزای سازنده و همچنین الزامات مربوط به مواد و قالب ها نیز بستگی دارد. اگر یک بازه زمانی دارید ، با مهربانی به ما توصیه کنید. ما آن را مورد توجه کارخانه های خود قرار می دهیم تا تعیین کنیم که آیا مهلت شما را ملاقات می کنیم یا خیر. از نظر جهانی ، برای سفارش 10،000 واحد ، 2 هفته پیش بینی می کنیم.

برای اطلاعات در مورد بازه زمانی پروژه خود با ما در تماس باشید ، زیرا دامنه ها و برنامه های پروژه متفاوت است.

 • حمل و نقل

برنامه حمل و نقل براساس این روش استفاده می شود (به عنوان مثال UPS ، DHL ، TNT ، FedEx ، حمل و نقل دریایی یا محموله های هوایی).

اگر شما یک بورس کالا تعیین کرده اید ، ما قادر به استفاده از توافق نامه های موجود و حساب با هزینه اضافی هستیم.

اگر شما نباشید ، ما می توانیم نامهایی را که قبلاً با ما همکاری کرده اند ، به شما پیشنهاد دهیم.

طبق تجربه ما ، نمونه ها معمولاً بین 3-7 روز از طریق هوا ، 20 تا 30 روز از طریق دریا ، بر اساس مقصد انجام می شوند.

برای ارسال های ارسال شده به FOB Chinaport ، توصیه نمی شود از یک سرویس پیک بین المللی استفاده کنید ، زیرا این روند بسیار پیچیده است.

همچنین ، زمان های منظم برای اظهارنامه های گمرکی در کشور متفاوت است. شایسته است که با نمایندگان باری محلی خود صحبت کنید.


مدیریت پروژه شرکت Aoxu

ما کاملاً درک می کنیم که تصمیم گیری در مورد قالب پلاستیکی و فروشنده قالب پلاستیک به فراتر از ماشینهای مدرن و نتایج برجسته متکی است. آینده بیشتر ، این بستگی به فداکاری و فداکاری از مهندسان پروژه دارد.

به طور کلی ، اگر وظیفه به تولید پیوسته باشد ، تیم مشخص شده برای بخشهای خاصی از نیازهای تولید ، وظیفه خود را برعهده می گیرد و مهندسان پروژه برای کمک ، ارزیابی و انجام و نوع تغییرات طراحی یا پیشرفت روش برنامه ریزی شده را نیز یاری می کنند. ارزیابی آثار در صورت لزوم ، از طریق تماس تلفنی یا از طریق ایمیل هر یک در صورت لزوم ارائه و ارائه می شود.

مهندس پروژه ما وظایف پروژه را به عنوان Raip Protiping ، طراحی ابزار قالب ، ساخت ابزار قالب ، تزریق قالب پلاستیکی تزریق ، روش اضافه شده شیر افزودنی هماهنگ می کند و QA / QC در انجام کارها بطور مؤثر عمل می کند. در عین حال مهندسان پروژه برای ترتیب قطعات سفارشی شده و وظایف پیمانکاران فرعی که برای کمک به تضمین کیفیت ، طراحی و فرآیند حمل و نقل لازم را دارند ، همزمان می شوند.


چگونه دستگاه قالب گیری تزریقی را تعیین کنیم؟

wKhQvVMap4aEZSkIAAAAAAa5D2A096 قالب گیری تزریقی موفقیت آمیز بستگی به توانایی دستگاه در شرایط صحیح فشار ، دما و سرعت کار برای اجزای سازنده و مواد مورد استفاده دارد. این امر همچنین به توانایی کنترل شرایط کار در محدوده نزدیک برای چرخه عملیات هزاران هزار ساله ، شاید میلیون ها بار بستگی دارد.

این الزامات را می توان ابتدا از نظر اینکه دستگاه اساساً به کار متصل شده است یا خیر ، در مورد اینکه آیا می توان آن را تا حد مورد نیاز کنترل کرد در نظر گرفته شود. تعیین اینکه آیا دستگاه قادر به برآورده کردن خواسته هایی است که بر روی آن اعمال شده است مسئله محاکمه و خطا است ، اما اگر برخی محاسبات نسبتاً ساده انجام شود ، تصمیم گیری در مورد امکان پذیر بودن کار بدون ادامه کار امکان پذیر است.

برخی فرضیات باید ساخته و پذیرفته شوند ، زیرا یک تحلیل کامل ریاضی از فرآیند قالب گیری تزریق بسیار پیچیده است و آن نوع تمرینی نیست که معمولاً یک تخته سنگ عملی بخواهد انجام دهد. اگر فرضیات پذیرفته شوند ، می توان به تقریب های ریاضی ساده ای رسید که نتایج را به اندازه کافی برای هدف مورد نظر نزدیک می کند. نوع اطلاعات مورد نیاز:

الف) چه مقدار تزریق برای پر کردن قالب رضایت بخش مورد نیاز است؟ به عبارت دیگر ، مدت زمان تزریق چقدر است؟

ب- با بیان نرخ تزریق (الف) ، فشارهای مورد نیاز فشار چیست؟

ج. با توجه به شرایط فشار (ب) و میزان تزریق (الف) ، چه مقدار مایع هیدروسولیک برای فعال کردن دستگاه مورد نیاز خواهد بود و چه مقدار پمپ موتور بزرگی نیاز خواهد داشت تا سرعت جریان را تحت فشار قرار دهد. مورد نیاز است؟

با تصمیم گیری در مورد این موارد ، این سؤال مطرح می شود که آیا ماشین با دقت می تواند بر روی تعداد چرخه های مورد نیاز کنترل شود و با سرعت دلخواه به یک موضوع مکانیک ماشین تبدیل شود.


کنترل کیفیت

3333

در Aoxu ، روشهای تضمین کیفیت ، کنترل و کنترل از نظر عملکرد به عنوان pgilosophy در هر جنبه ای از کار ما ساخته شده است ، که شامل تمام مراحل ساخت قالب پلاستیکی ما است:

1. برای کنترل کیفیت ورودی : کلیه مواد فلزی ابزار و اجزای سفارشی برون سپاری باید بررسی شوند تا اطمینان حاصل شود که همه آنها باید خواسته های مربوط به ابزار قالب پلاستیکی سفارشی را برآورده کنند.

2.To کنترل در کیفیت فرآیند: فرآیند مونتاژ ماشینکاری و کنترل همه تحت کنترل دقیق است ، تیم QC برای نظارت و بررسی میزان تحمل ابزار و سطح پردازش شده به منظور برآوردن مطالبات ساخته شده است.

3.To کنترل کیفیت نهایی: پس از اتمام قالب پلاستیکی ، یک بررسی کامل برای اندازه اصلی نمونه پلاستیکی آزمایشی پردازش شد تا اطمینان حاصل شود که هیچ فرایندی از دست رفته و کیفیت قالب پلاستیک خوب نیست.

ما با استفاده از روشهای آماری برای اتخاذ و كنترل فرایندها ، از ما اطمینان حاصل می كنیم كه از تولید پلاستیک با كیفیت بالا و با كیفیت بالا استفاده می كنیم كه همراه با اسناد استاندارد كنترل كیفیت است. همچنین ما ظرفیت پشتیبانی از آماده سازی مستندات مورد نیاز و کنترل کیفیت را افزایش می دهیم.

هر هفته ، تیم QC ما جلساتی را برای بحث در مورد هر موضوع برگزار می کند و روشهای مربوط به راه حلهای تشخیص و پیشگیری را جستجو می کند. قطعات نمونه تزریق شده قطعی در جلسات با کیفیت ما مورد توجه کلیه کارکنان قرار می گیرد ، جایی که نظر و پیشنهاد هر شخص به خوبی مورد توجه و ارزش قرار می گیرد. و هر ماه عملکرد زمان نمایش داده می شود و در تابلوی اعلانات نمایش داده می شود تا کارکنان بتوانند آن را ببینند و یاد بگیرند.


خدمات فناوری قالب Aoxu

خدمات مشتری از اهمیت بسیار بالایی برای AOXU برخوردار است و بدین منظور شرکت از ابتدای فعالیت متوسط در سال 2010 دستخوش گسترش بسیاری شده است. قابلیت های ما شامل موارد زیر است:

 • محصول ورودی و طراحی قالب ، نشانگر هزینه سریع بودجه است.

 • انتخاب مناسب سازنده ابزار و نقل قول های خاص ، موافقت نامه های محرمانه بودن.

 • قرار دادن و کنترل قالب ها با عکس های دیجیتال منظم و نمودارهای بار برای تضمین تکمیل زمان

 • سفرهای غنی ما در زمینه ابزار خودکار ، ما را قادر می سازد تا DFMA کارآمد و حرفه ای را به مشتریان خود ارائه دهیم تا از مشکلات احتمالی در هنگام قالب گیری جلوگیری کنیم. برای ارائه راه حل ابزار صرفه جویی در هزینه برای مشتریان.

 • یک طرح اولیه پروژه را به مشتری ارسال کنید تا به آنها اجازه دهید برای پروژه خود وقت بگذارند.

 • ایده های خود را در زمینه طراحی قالب با مشتری تبادل کنید ، موارد را تشخیص داده و طراحی را با جزئیات بهینه کنید.

 • کنترل طراحی و نمایش داده شد.

 • کیفیت مراحل اصلی ماشینکاری را کنترل کرده و فرایند پروژه را طبق اسناد پردازش قالب مدیریت کنید ، گزارش هفتگی پیشرفت و کیفیت را به مشتری ارائه دهید.

 • به طور مرتب در صورت درخواست مشتری با عکس و فیلم به روز رسانی می شود.

 • اولین بار شلیک و تولید نمونه آزمایشی را با گزارش های بازرسی مؤلفه ارسال می کند.

 • در صورت لزوم میزان تولید حجم. 22

 • حمل و نقل قالب آماده به مشتری شامل بسته بندی محافظ ، بیمه ، وظیفه واردات و کلیه اسناد و مدارک لازم جهت ارسال ، نقشه کامل ابزار و اطلاعات مرتبط.

 • انتخاب حمل و نقل: دریا تقریباً 25 روز ، هوای تقریبا 4 روز.

 • ترخیص کالا از گمرک هنگام ورود به کشور مقصد و تحویل به محل مشتری.

 • حضور یک نماینده فنی در شروع قالب.

 • قیمت ها و تحویل های بسیار رقابتی را تضمین کنید.

 • ارسال کلیه ضبط قالب (لیست قطعات یدکی ، پرونده های تست قالب ، پردازش پرونده ها پس از ارسال).


خدمات اضافی

مشاوره در زمینه طراحی محصول

پالایش محصول به کمک رایانه

گزارش امکان سنجی قسمت

تجزیه و تحلیل جریان قالب

نمونه سازی

پشتیبانی قالب


چرا ما؟

1. ما هر سال بیش از 150 قالب خودکار بعد از خرید و بیشتر برای مشتریان خارجی می سازیم. بنابراین ما بیشترین تجربه را داریم و می توانیم کنترل کیفیت خوبی داشته باشیم.

2. ما طراحان حرفه ای و سازندگان قالب ویژه برای قالب خودکار پس از ساخت قالب های بسیاری داریم.

3. بسیاری از مشتریان بیش از 7 سال با ما همکاری می کنند ، برخی از آنها 10 سال هستند و وفاداری آنها صادقانه ما را در قالب نشان می دهد.

4.Quality زندگی شرکت ما است. ما درباره کنترل کیفیت و زمان کنترل می کنیم. هر فرآیند ماشینکاری قالب به صورت هفتگی اطلاع داده می شود.

5. اعتماد ساخته شده است در شما بهتر از ما می دانید ساخته شده است. خودتان را باور کنید و ما را انتخاب کنید ، شما را پایین نمی آوریم. بیایید تلاش کنیم و شما را بهتر بشناسیم. شما به تولید کننده قالب قوتوموتیو خوب نیاز دارید و آنچه ما نیاز داریم فرصتی است تا به شما نشان دهیم که ما کی هستیم و چه کاری می توانیم انجام دهیم.


تماس با ما

ایمیل یا تماس با لیلا ، به شما کمک زیادی می کند قبل از ارسال هرگونه سؤال به هر تولید کننده قالب پلاستیک و قالب تزریق.

2
Hot Tags: قالب داخلی اتومبیل ، قالب قطعات خودرو ، قالب خودرو ، قالب تزریق

پرس و جو

You Might Also Like