قالب پلاستیکی لامپ عقب خودرو

قالب پلاستیکی لامپ عقب خودرو

With a advanced technology on auto lamp moulds, with optical design & simulation,moldflow analysis, thermal simulation, vibration simulation analysis, etc. آوکسو مولد بهت يه قالب عالي ميده
چت کن

جزئیات محصول

قالب پلاستیکی لامپ عقب خودرو

Aoxu Mould تیم طراحی تخصصی تجزیه و تحلیل فتومتریک برای Reflector & Light Guide انجام خواهد داد، تجزیه و تحلیل شبیه سازی ارتعاش را برای قاضی دریافت فشار و بالاترین سرعت فشار برای هر بخش انجام خواهد داد، تجزیه و تحلیل قالب جریان بر روی محصول را انجام خواهد داد تا پیش بینی کند که چگونه یک قالب ممکن است عملکرد داشته باشد و جایی که ممکن است قبل از تولید شکست بخورد، اجتناب از خطاهای پرهزینه طراحی & ماشین کاری قبل از اینکه رخ دهد. همراه با قالب ماهرانه ما ساخت کمک تیم برای آوردن محصول جدید خود را به بازار در یک فضای کوتاه از زمان، ما استقبال از پرس و جو خود را و یا بازدید از کارخانه ما برای مذاکره چهره به چهره!


سیستم کنترل کیفیت ما بر روی قالب لامپ عقب

1. کنترل تامین کننده

در حال حاضر یک سیستم تامین کننده واجد شرایط، از تامین کننده مواد پلاستیکی به تامین کننده مواد فولاد، از تامین کننده جزء قالب به تامین کننده دونده داغ است. همه تامین کنندگان برنده شهرت خوبی در صنعت خود را.

برخی از مشتری ما تامین کنندگان است که به خوبی شناخته شده در سراسر جهان مانند DME، Hasco، YUDO، Mastip، و غیره منصوب. دلیل اینکه چرا چنین تامین کننده ای را نه تنها به این دلیل انتخاب می کنند که کیفیت خوبی دارند، بلکه به این دلیل که توزیع کنندگانی در سراسر جهان دارند. که آنها به راحتی می توانند برای کمک بپرسید اگر هر یک از شکستن جزء. در همین حال چنین تامین کنندگانی همیشه قیمت بالایی می خواهند.

QQ截图20190920150846QQ截图20190920150859QQ截图20190920150922QQ截图20190920150932

برخی دیگر از تامین کنندگان اگرچه هیچ شرکت تابعه ای در خارج از کشور ندارد، اما کیفیت خوبی را در داخل بازار داخلی ارائه می دهند. برای آنها فرقی نمی کند که یک برند شناخته شده باشد یا نه، اما باید با کیفیت خوبی در قیمت رقابتی باشد.

اصل برای ما انتخاب تامین کنندگان در دو عامل، یکی کیفیت خوبی است. دیگری قیمت رقابتی است. به عنوان مثال، برخی از مواد فولادی از کشور اصلی شاید به دلایل مالیات بسیار گران قیمت باشند، در این مورد، تامین کنندگان ما می توانند همان عنصر را در فولاد، با همان ویژگی، فقط به نام های مختلف در اختیار آنها قرار دهند. ما می توانیم هزینه زیادی برای مشتری ما در این راه صرفه جویی کنید.


2. کنترل طراحی

*طراحی محصول/قسمت

Automotive Rear Lamp Plastic Mould

تعیین اموال محصول، ساختار محصول، قابلیت اطمینان و انتخاب مواد، صرفه جویی در زمان، هزینه اقتصادی، قابلیت کار پردازش، طول عمر محصول و دوستی زیست محیطی

تعیین تعداد گیت ها، محل و اندازه گیت، محل خط ولد، ضخامت دیوار، جهت گیری فیبر و یاتاقان فشار

اجتناب از شکست ظاهر (عکس کوتاه، علامت سینک...) و اثرات عملکرد در طول قالب گیری تزریق

تعریف زمان تزریق بهینه، زمان خنک کننده و زمان چرخه

تعیین ساختار قالب و غیره.

*قالب طراحی

تعیین سیستم تزریق، سیستم دونده و سیستم اخراج/ دموی

تعیین پایه قالب، مواد فولادی قالب، اجزای استاندارد

تعیین ضد صفحه جنگ، محل گیت و محل تهویه هوا

بهینه سازی اثر خنک کننده، کارایی تولید و زمان چرخه

اتصال قالب-ماشین

استقرار ساختار قالب


3. کنترل ماشینکاری

High Speed Milling Machine

کیفیت در ماشینکاری به معنای دقت است. باید در هر دو انسان و ماشین کنترل شود. از انسان، تمام تکنیک با تجربه سال های زیادی در این زمینه است. کارمند جدید برای مدتی با تکنیک با تجربه کار خواهد کرد تا زمانی که آنها می توانند ماشین آلات را به طور جداگانه عمل کنند. به منظور جلوگیری از خسته، ما دو یا سه تکنیک برای عمل ماشین. یک مدیر ماشینکاری با تجربه در این زمینه برای بیش از 10 سال نظارت بر کل بخش ماشینکاری وجود دارد، حل و فصل هر گونه مشکل ممکن است در طول هر فرایند در این بخش رخ می دهد.

بخش ماشینکاری به عنوان یک بخش مستقل عمل می کند تا بتواند هزینه را به طور مؤثر کنترل کند. این به خوبی برای هر پروژه زمان ماشینکاری و هزینه ثبت شده است. پس از پایان هر پروژه، ما تجزیه و تحلیل هر فرایند برای بهبود صرفه جویی در هزینه.

در کنترل ماشین ها، ما بازرس ویژه ای داریم که هر هفته وضعیت در حال اجرا هر ماشین را بررسی کند. اگر مشکلی پیش بیاید، می توان آن ها را در ابتدا حذف کرد. ما راه اندازی یک مجله ابزار از جمله انواع بیت ابزار است که می تواند به راحتی در طول ماشینکاری در بر داشت. در حال حاضر ما 5 ماشین فرز محوری است که می تواند فرم فرز هر جهت. این پیشرفت در تضمین دقت ماشینکاری است.


4. کنترل اسناد

Aoxu قالب دارای سیستم سند خوب، از اصل شرکت به قوانین پرسنل، از هر پرس و جو به تولید، تمام اطلاعات به خوبی ارجاع خواهد شد.

*اصل شرکت، قوانین پرسنلی به خوبی مستند شده اند تا شرکت بتواند به ترتیب در حال اجرا باشد. برای هر بخش، به خوبی مستند شده است که مدیر، کارمند زیر نظر مدیر، همچنین چیز خوب و بدی که برای عبارت و مجازات ساخته است.

برای هر پروژه، هر جزئیات در تولید خواهد شد به خوبی برای آینده ارجاع مستند.

*پایگاه داده پرس و جو به راحتی برای ارتباط آینده به مشتری تنظیم شده است.

*محصول 2D پایگاه داده ، پایگاه داده 3D ، قالب جریان پایگاه داده ، هر طراحی به ترتیب با دقیقا تاریخ ، تابع ، محل نام گذاری شده است. به عنوان مثال ، برخی از مشتری ممکن است بخواهید برای انجام برخی از کار تعمیر ، و یا آنها می خواهند برای بازسازی همان پروژه ، و غیره. این داده ها برای جلوگیری از کار مضاعف کاملاً مهم هستند. به این ترتیب می تواند هزینه زیادی را صرفه جویی کند.

*بانک اطلاعاتی خرید مواد، مانند از چه کسی، چه قیمت است، چه کیفیت است. با مقایسه با شرکت های مختلف می توانیم از این طریق تامین کننده خوبی را انتخاب کنیم.

*پایگاه داده ماشینکاری، برای ابزار قالب، مونتاژ قالب، تست قالب، هر فرایند با زمان ابزار، هزینه نیز برای تجزیه و تحلیل مستند و بهبود است.

سیستم سند خوب آوکسو مولد کتاب شاهد رشد این شرکت است.


تماس با شاین (sales1@aoxumoulds.com)

card-1_看图王


Hot Tags: خودرو لامپ عقب قالب پلاستیکی، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه پایین

پرس و جو

You Might Also Like