ماشین باتری مورد تزریق قالب

ماشین باتری مورد تزریق قالب

بیشتر و بیشتر وسایل نقلیه انرژی جدید در اطراف ما ظاهر می شود. بنابراین باتری خودرو در سال های اخیر داغ می فروشد. اگر شما نیاز به یک قالب تزریق مورد باتری ماشین، آن را هوشمند به ما را انتخاب کنید. البته، شما همچنین می توانید قالب SMC برای این باتری ماشین را انتخاب کنید.
چت کن

جزئیات محصول

قالب مورد باتری خودرو

جزئیات محصول

 1. مورد PP، طراحی تقویت شده، وزن سبک، با دوام و مقاوم در برابر آسیب شوک جاده ای و لرزش.

 2. فن آوری مهر و موم داغ، کمک به جلوگیری از آلودگی الکترولیت و افزایش قدرت مورد.

 3. ترمینال ، مافوق صوت تکنولوژی جعل ، هدایت خوب است.

 4. با استفاده از آلیست خلوص بالا از Pb,Ca,Sn,Al,شبکه ها می توانند خود تخلیه پایین را تضمین کنند.

مواد PP

PP پلی پروپیلن نامیده می شود که یک رسین ترموپلاستیک است که از پلیمریزاسیون پروپیلن ساخته شده است. ویژگی PP غیر سمی، بی مزه، چگالی کوچک، قدرت، سفتی، سختی، مقاومت گرمایی بهتر از پلی اتیلن کم فشار است، می تواند در حدود ۱۰۰ درجه مورد استفاده قرار گیرد.

دارای خواص الکتریکی خوب و عایق فرکانس بالا است، تحت تأثیر رطوبت قرار نمی گیرد، اما در دمای پایین شکننده، مقاوم در برابر سایش و پیری است. برای ساخت قطعات مکانیکی عمومی، قطعات مقاوم در برابر خوردگی و قطعات عایق مناسب است. اسید رایج، آلکالی و حلال آلی بر روی آن اثر کمی دارند یا هیچ اثری ندارد، می تواند برای استفاده از آنها استفاده شود.   PP یک ماده نیمه کریستالی است. سخت تر از PE است و نقطه ذوب بالاتری دارد. از آنجا که دمای PP هوموپولیمر بالاتر از 0C است، بسیار شکننده است، بنابراین بسیاری از مواد PP تجاری کوپلیمر با کوپلیمر تصادفی اتیلن ۱~۴٪ یا نسبت بالاتر محتوای اتیلن هستند. مواد پلیمری PP دارای دمای تحریف حرارتی پایین تر (100C)، شفافیت پایین تر، براق پایین تر و سفتی پایین تر هستند، اما قدرت ضربه قوی تری دارند. قدرت PP با افزایش محتوای اتیلن افزایش می یابد. دمای نرم کننده PP برای VEKA 150C است. به دلیل کریستالی بودن بالا، سفتی سطح و مقاومت خراش این ماده بسیار خوب است. هیچ ترک خوردگی استرس محیطی در PP وجود ندارد. معمولاً PP با اضافه کردن فیبر شیشه ای، افزودنی فلزی یا لاستیک ترموپلاستیک اصلاح می شود. سرعت جریان MFR از 1~40 تا PP است. PP با MFR پایین مقاومت ضربه بهتری دارد، اما بداههت کمتری دارد.

تصویر مورد باتری خودرو

car battery case-2 (2)    car battery case-2 (1)

قالب مورد باتری خودرو

ما این قالب توسط قالب تزریق و یا قالب SMC ساخته شده بود، شما می توانید به عنوان در هر نیاز خود را انتخاب کنید.

اما تفاوت های زیادی دارند.

 1. سیستم دمای قالب SMC

قالب SMC و BMC نیاز به سیستم گرمایش دارند، اما قالب تزریق نیاز به سیستم خنک کننده دارد.

دمای قالب SMC معمولاً در دمای ۱۴۰ درجه سانتی گراد تا ۱۶۰ درجه سانتی گراد، هنگامی که قالب SMC را طراحی می کنیم، باید دمای قالب را همیشه یکسان نگه دارد. با این کار کمک خواهد کرد که محصول کامل از قالب و بدون تغییر شکل، در عین حال، آن را ظاهر زیبایی خوب است. سیستم گرمایش قالب SMC:بخار، نفت یا قدرت الکتریکی.

2.SMC قالب خلاء سیستم کمکی

محصولی که سطح لهستانی درجه A فرایند قالب سازی خلاء. حفره و عایق خلاء مرگ بسیار مهم است. قالب باید از حسگر برای اندازه گیری وضعیت خلاء فشار دمای قالب استفاده کند

3.SMC ساختار قالب ساده از قالب تزریق، برخی از ساختار پیچیده ما نیز ساخت قالب تزریق است.

4.SMC قالب با فشار دادن هسته و حفره, اما قالب تزریق توسط قالب کف زدن.

5.کوچک شدن متفاوت در هنگام ساخت طراحی باید در نظر گرفته شود.

تزریق قالب طراحی

قالب تزریق سیستم تغذیه است که دسترسی مواد به دونده اصلی، حلزون سرد به خوبی، دونده کوچک، دروازه، و غیره است. ما همچنین باید به دریچه، خط بخشی، زاویه پیش نویس، تحمل و مانند آن توجه کنیم.

battery designبا یک سیستم طراحی کامل، ما مسئول تحقیقات رو به جلو و توسعه محصول جدید هستیم. توسط پیشرفته CAD / CAE / طب مکمل و جایگزین فن آوری ، و UG ، CATIA ، قالب جریان ، نرم افزار PRO / E ، این شرکت انجام بهینه سازی طراحی محصول به طوری که برای کوتاه کردن چرخه توسعه محصول و اطمینان از کیفیت قالب.

رسم گراف دو بعدی، به عنوان یک گام بحرانی در فرایند قالب سازی، حاوی مقررات جامعی در مورد اندازه، عملکرد، الزامات فنی بخش های مختلف یک قالب است که پایه ای برای آزمایش و تجزیه و تحلیل فرایند است.  طراحی سه بعدی تصاویر زنده و بصری را فراهم می کند که طراحی دو بعدی با شکست مواجه می شود. نقاشی های سه بعدی این شرکت توسط کارکنان فنی حرفه ای کشیده می شود. حرکت مجازی محصولات و قالب ها می تواند عملکرد قالب ها و محصولات را در طول مرحله طراحی نشان دهد تا عملکرد از قبل بهبود یافته و قالب ها و محصولات بهتری تولید شود؛ از این گذشته، طراحی های سه بعدی تا حد زیادی چرخه تولید را کوتاه می کنند و مزایای اقتصادی بی حساب برای مشتریان ایجاد می کنند.

نرم افزار

Cae

نرم افزار MOLDFLOW برای شبیه سازی و تجزیه و تحلیل جریان تزریق استفاده می شود و مشکلات ساخت قالب را قادر می سازد تا در مرحله اولیه توسعه محصول پیش بینی و حل شود.

کانادا

نرم افزار Solidworks و Unigraphics طرح های محصول دوD و 3D و همچنین طرح های قالب را قادر می سازد.

CAD 3D

شرکت ما با استفاده از نرم افزار 3D برای طراحی محصولات و ساختار قالب جداگانه، ایجاد و انتقال لوازم جانبی مربوطه، تشکیل تصویر کل، و جدا کردن لوازم جانبی با توجه به شرایط ماشینکاری.

بادامک

مسترکام و Cimatron نرم افزار ارائه کارآمد 3 و 4 محور فرز و سطوح اتوماسیون متمایز; به حداکثر رساندن بهره وری و به حداقل رساندن خطای انسانی.

راه حل های منابع جهانی با کیفیت بالا

 1. قابلیت های قالب گیری تزریق پلاستیک از 20 تا 3200 تن

 2. مرگ قابلیت ریخته گری از 200-2200 تن

 3. طراحی به کمک کامپیوتر (CAD)

 4. مهندسان تعیین شده

 5. مشخصات ابزار تکمیل شده در رابطه با نیازهای مشتری

 6. طراحی ابزار ارائه شده برای بررسی مشتری و تایید

 7. مدیریت کامل برنامه چرخه زندگی

 8. برنامه های ساخت ارائه شده به طور منظم با عکس های دیجیتال برای نشان دادن نمونه سازی پیشرفت ابزار

شبکه فروش

ما با قاطعیت معتقدیم که توسعه این شرکت بر اساس یک جریان ثابت از سفارشات از مشتریان، بنابراین ما شده اند به پایبندی به اصل مشتریان اول، کیفیت کامل از زمان آغاز آن است. با ایده های خوب از مشتریان، پس از طراحی حرفه ای و ارائه ما، برنده برنده در فینال دریافت کنید.

ما می توانیم طراحی و پیاده سازی یک برنامه مناسب به نیازهای منحصر به فرد خود را، چه شما در حال برنامه ریزی راه اندازی محصول جدید، مصرف در مشتریان جدید، و یا به دنبال استفاده از فضای خود را برای تولید سود به جای متحمل هزینه های سربار.

sale


Hot Tags: ماشین باتری مورد تزریق قالب

پرس و جو

You Might Also Like