درب اتوماتیک تزریق اتوماتیک قالب

درب اتوماتیک تزریق اتوماتیک قالب

پانل درب اتوماتیک قالب تزریق اتوماتیک
چت کن

جزئیات محصول

درب اتوماتیک تزریق اتوماتیک قالب


مشخصات محصول

نقاط قوت شرکت: سرویس 1.ODM / OEM

مقدار 2.samll نیز موجود است

آرم های 3.customized قابل قبول هستند

4. با توجه به نقاشی مشتری، مشخصات و یا نمونه ها

قیمت 5 عیار، تحویل در زمان عالی تجهیزات
مواد قالب:

P20، 718، NAK80

مواد پلاستیکی: ABS، PP، PE، PA، و غیره
دامنه تجارت: 1. طراحی صنعتی

2. ساخت

ماشینکاری 3.Parts

مهندسی 4.Reverse

5. تزریق قالب

تولید نمونه اولیه 6.CNC

20190417104102

ساختار و فرآیند قالب سازی درب خودرو مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفت. با توجه به ویژگی های قطعات پلاستیکی درب جفت، تولید برش، دیوارهای نازک، وجود دو طرف مقعر و الزامات بالا بر روی کیفیت سطوح، یک بار قالب گیری تزریقی دو طرفه طراحی شده است. علاوه بر این، بر اساس این اساس، سه مجموعه سیستم تضمین دقیق از ساختار ترکیبی حفره، مکانیزم تخریب جانبی جانبی، بوشه راهنما راهنمای ستون، راهنمای اسلات و بخش تنظیم دقیق تشکیل شده است. طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم های قالب گیری و ساختار حفره، مکانیزم هدایت، مکانیزم تخلیه، مکانیزم بازنشستگی و کل قالب انجام شد. نتیجه نشان می دهد که این قالب از ساختار جمع و جور، حرکت پایدار و قابل اطمینان است و طرح طراحی منطقی است.


طراحی 3D، ما پیشنهاد می کنیم

1 >> نگران نباشید اگر طرح های شما را نداشته اید و یا اگر می خواهید طراحی نمونه را تغییر دهید، ما خدمات رایگان برای توسعه محصولات جدید و طراحی سه بعدی را ارائه می دهیم. ما همچنین می توانیم به مشتریان کمک کنیم که نقاشی را تغییر دهیم و نقشه های خود را از 3D به 2D حرفه ای تبدیل کنیم.

2 >> ما سالهاست متخصص تولید نمونه اولیه هستیم. اگر می خواهید یک محصول جدید را توسعه دهید بهتر است ابتدا نمونه اولیه را به جای ایجاد قالب به طور مستقیم آزمایش کنید. در غیر این صورت ممکن است منجر به اصلاح قالب ها دوباره و دوباره، که قالب ها را نمی توان دیگر استفاده می شود.

3 >> ما قادر به ارائه اسکن حرفه ای 3D با توجه به نمونه شما که دقت 98٪ است، و نیاز به 5 روز است. میزهای پلاستیکی با کیفیت بالا و صندلی های ریخته گری

4 >> نرم افزار طراحی شده ما استفاده می کنیم: SolidWorks، UG، AutoCAD.

5 >> قالب رسم 3D قابل اجرا: STP، X_T، IGS یا طراحی اولیه نرم افزار مشابه ما.


طراحی قطعات پلاستیکی

ریخته گری تزریق شده است یکی از محبوب ترین راه های برای ساخت قطعات پلاستیکی برای مدت زمان بسیار طولانی است. آنها در قطعات داخلی خودرو، وسایل الکترونیکی، لوازم خانگی، تجهیزات پزشکی، دیسک های فشرده و حتی سگ ها استفاده می شود. در زیر برخی از دستورالعمل های استاندارد مبتنی بر قانون است که می تواند در هنگام طراحی قطعات برای قالب گیری تزریق با توجه به قابلیت تولید در ذهن اشاره می شود.


قالب ضخامت دیوار

بخش های غیر یکنواخت دیوار می توانند به پیچیدگی و تنش در قسمت های قالب متصل شوند. بخش هایی که بیش از حد نازک هستند، شانس بیشتری برای شکستن در دست زدن دارند، جریان جریان را محدود می کنند و ممکن است هوا باعث ایجاد یک قسمت معیوب شود. از سوی دیگر، ضخامت دیواره بیش از حد سنگین خواهد شد 57671164857CD8FCF4E5BA16DEA6FFF5 چرخه درمان و اضافه کردن به هزینه مواد و افزایش زمان چرخه.

به طور کلی، دیوارهای نازک تر، با قطعات کوچکتر و نه با اندازه های بزرگ امکان پذیر است. فاکتور محدود کننده در باریک شدن دیوار، تماشای مواد پلاستیکی در دیوارهای نازک است تا قبل از پر شدن قالب، خنک شود. جریان کمتر مواد، نازک تر دیوار می تواند باشد. دیوارها باید به صورت یکنواخت به اندازه ضخامت باشند تا از انحراف از انقباض ناهموار جلوگیری شود. وقتی تغییرات در ضخامت دیوار اجتناب ناپذیر است، گذار باید تدریجی و ناگهانی باشد.

بعضی از پلاستیک ها نسبت به دیگر ضخامت دیواره ها بیشتر حساس هستند، در حالی که پلاستیک های استال و ABS حداکثر در حدود 0/12 در ضخامت (3 میلیمتر) دارند، اکریلیک می تواند به 0.5 میلیمتر (12 میلیمتر)، پلی اورتان به 0.75 اینچ (18 میلی متر) ، و برخی از پلاستیک های تقویت شده فیبر به 1 در (25 میلی متر) و یا بیشتر. با این حال، طراحان باید تشخیص دهند که بخش های بسیار ضخیم ممکن است احتمال نقایص لوازم آرایشی مانند سینک را افزایش دهد.


زوایای پیشنهادی

طراحی زاویه پیش نویس در هنگام طراحی قطعات پلاستیکی مهم است. به دلیل انقباض مواد پلاستیکی، قطعات قالب گیری تزریقی تمایل دارند بر روی یک هسته کوچک شوند. این باعث ایجاد فشار بیشتر در سطح هسته می شود و اصطکاک بین هسته و بخش را افزایش می دهد، بنابراین اجتناب از بخشی از قالب دشوار است. از این رو، زوایای پیشنهادی باید به درستی طراحی شوند تا به تخریب بخش کمک کنند. این همچنین زمان چرخه را کاهش می دهد و بهره وری را بهبود می بخشد. زاویه پیشانی باید در دیوارهای داخلی و خارجی قسمت در امتداد جهت کشش استفاده شود. حداقل زاویه پیشنهادی برای اندازه گیری سخت تر است. تامین کنندگان مواد و مواد تشکیل دهنده پلاستیک مسئولیت کمترین پیشنهادی قابل قبول را دارند. در بیشتر موارد، 1 درجه در هر طرف کافی خواهد بود، اما بین 2 درجه و 5 درجه در هر طرف ترجیح داده خواهد شد. اگر طراحی با 1 درجه سازگار نیست، پس از آن به 0.5 درجه در هر طرف اجازه می دهد. حتی یک زاویه پیش نویس کوچک، مانند 0.25 درجه، به هیچ وجه مطلوب تر از آن نیست.


شعاع در گوشه ها

گوشه های عمیق گرد شده تعدادی از مزایا را ارائه می دهند. غلظت استرس کمتر در قسمت و ابزار وجود دارد. به دلیل گوشه های تیز، جریان مواد صاف نیست و تمایل به پر کردن دشوار است، قدرت سخت افزاری را کاهش می دهد و باعث غلظت استرس می شود. قطعات با شعاع و فیله بیشتر اقتصادی و آسان تر برای تولید، کاهش تراشه، ساده سازی ساخت قالب و اضافه کردن قدرت به بخش قالب با ظاهر خوب است.

دستورالعمل طراحی کلی شارپ گوشه در قالب قالب گیری تزریق نشان می دهد که شعاع گوشه باید حداقل نیمی از ضخامت دیواره باشد. توصیه می شود برای جلوگیری از زوایای تیز و استفاده از فیله های سخاوتمند و شعاع هر زمان که لازم باشد استفاده کنید. در طی قالب گیری تزریقی، پلاستیک مذاب باید به چرخش یا چرخش متصل شود. گوشه های گرد، جریان پلاستیکی را کاهش می دهد، بنابراین مهندسان باید به طور گسترده ای شعاعی گوشه های همه قسمت ها را شعاع می دهند. در مقابل، گوشه های داخلی تیز، به ویژه در فرایند خنک کننده باعث می شود که فشار بالا برداشته شود، در حالی که قسمت بالای آن سعی می کند کوچک شود و ماده در برابر گوشه ها حرکت کند. علاوه بر این، اولین قاعده طراحی پلاستیکی، یعنی ضخامت دیوار یکنواخت، مطابق است. همان طور که پلاستیک در اطراف یک گوشه ای مناسب قرار می گیرد، به افزایش ناحیه و تغییر ناگهانی در جهت نرسیده است. فشار بسته ای حفره هماهنگ است این منجر به یک گوشه ای قوی و ابعادی پایدار می شود که در برابر انحرافات پس از قالب مقاومت خواهد کرد.

نسبت عمق حفره به قطر

پین های هسته ای برای تولید سوراخ در قطعات پلاستیکی استفاده می شود. از طریق سوراخ ها ساده تر از سوراخ های کوره ای تولید می شود که از طریق کل قسمت انجام نمی شود. سوراخ های کور توسط پین ساخته می شوند که تنها در یک قسمت پشتیبانی می شوند. از این رو این پین ها نباید طولانی باشند. پین های طولانی بیشتر می شود منحرف می شود و تحت فشار مواد پلاستیکی ریخته شده در طی قالب گیری فشار می آید. توصیه می شود نسبت عمق به قطر حفره نباید بیش از 2 باشد.

اطلاعات شرکت


QQ 图片 20190417141426 ما یک تولید کننده حرفه ای در زمینه طراحی، تولید قالب در Taizhou، چین هستیم. با 16 سال تجربه کاری در تزریق قالب و ریخته گری. شرکت ما دارای بسیاری از دستگاه های تراش CNC واردات میتسوبیش که می تواند 2 متر قالب، ماشین تزریق حداکثر قابلیت دستیابی به 1600T، ما سیم برش است که می تواند قطعات بزرگ 1.5 متر، قطعات جرقه زنی CNC و CNC با سرعت بالا، طراحی و بازرسی کمک تجهیزات.

این شرکت دارای یک سیستم مدیریت کیفیت کامل و علمی است تا کاربران را با قالب های با کیفیت بالا و خدمات فوق العاده فنی ارائه دهد. این شرکت مستقل حقوق واردات و صادرات، قالب های صادراتی به اروپا، آمریکا، آسیای جنوب شرقی، خاورمیانه، تایوان، روسیه و سایر کشورها و مناطق صادر می کند.

TECHNOLOGY AOXU MOLD همیشه به اصل "مشتری اول" و تعقیب تکنولوژی تعالی، ایجاد و توسعه روابط تجاری بر اساس برابری و سود متقابل است.

این یکپارچگی، قدرت و کیفیت عالی این شرکت است. AOXU MOLD TECHNOLOGY با داشتن یک جایگزین جدید، صمیمانه از دوستان در خانه و خارج از کشور استقبال می کند و درباره کسب و کار صحبت می کند!


عمدتا خدمات

سرویس پیش فروش:
فروش خوبی برای ارتباط حرفه ای و فوری
خدمات در حال فروش:
تیم طراحان ما از R & D مشتری پشتیبانی می کند، طراحی محصول و قالب را بر اساس درخواست مشتری انجام می دهد، این اصلاحات را انجام می دهد و پیشنهاد حرفه ای برای بهبود محصول ارائه می دهد. فرایند قالب را به مشتری به روز رسانی کنید
خدمات پس از فروش:
پیشنهاد می شود که نگهداری قالب، اگر قالب در طول دوره تضمین کیفیت با مشکل مواجه باشد، بخش آزاد را برای جایگزینی قطعه شکسته و پشتیبانی تکنیک به صورت رایگان عرضه می کند. همچنین اگر مشکلی در استفاده از قالب ما دارید، پیشنهادات حرفه ای و کمک می کنیم.


بسته بندی &. حمل دریایی

1. بررسی جزء قالب

2. تمیز کردن حفره قالب / هسته و گسترش روغن خیس بر روی قالب

3. سطح قالب را تمیز کنید و روغن را در سطح قالب گسترش دهید

4. به کیف چوبی برسید

5. حمل کانتینر

模具 包装

سوالات متداول

س: کدام نوع محصول می تواند شما را انجام دهد؟

A: قالب گیری تزریقی پلاستیک و تولید انبوه برای قطعات پلاستیکی.

Q. وقتی می توانم قیمت بگیرم؟

A. ما معمولا ظرف 24 ساعت بعد از اینکه پرس و جو کردیم نقل قول می کنیم. اگر برای دریافت قیمت بسیار فوری هستید، لطفا با ما تماس بگیرید یا به ایمیل خود بفرستید تا ما اولویت شما را بررسی کنیم.

Q. آیا OEM را قبول می کنید؟

A. نصب است خوش آمدید. با توجه به طراحی شما می توانید سفارشی باشید.

س: کدام نوع اطلاعات برای نقل قول نیاز است؟

A: 1) عکس نمونه با اندازه یا طراحی 2D / 3D

2) مواد محصول

3) مقدار

4) نوع دونده، سرد یا گرم

5) نوع فولاد قالب، P20، 718H، 738H، S136H، 2344H، و غیره.

Q. من ایده ای برای یک محصول جدید، اما نمی دانم که آیا می توان آن را تولید کرد. می توانی کمک کنی؟

A. بله ما همیشه خوشحال هستیم که با مشتریان بالقوه برای ارزیابی قابلیت های فنی ایده یا طراحی خودمان کار کنیم و ما می توانیم در مورد مواد، ابزار و هزینه های احتمالی راه اندازی مشاوره کنیم.

Q. مزایای استفاده از قطعات من به صورت محلی چیست؟

A. ما می توانیم زمان واکنش سریع به هر گونه تغییر در مشخصات، اندازه دسته یا مواد ارائه دهد. ما می توانیم مقادیر کوچکی یا بزرگ را در هر جای اروپا در یک شب به جای تغییرات پیش بینی شده در تقاضا قرار دهیم.

Q. آیا می توانم ایده / جزء من را قبل از تعهد به تولید قالب قالب تست کنم؟

A. بله، ما می توانیم از نقاشی های CAD برای ایجاد مدل های طراحی و ارزیابی عملکرد استفاده کنیم.

Q. چه نوع پلاستیکی برای طراحی / جزء من بهتر است؟

A. انتخاب مواد بستگی به کاربرد طراحی شما و محیطی که در آن عمل می کند. ما خوشحال خواهیم شد که در مورد گزینه ها بحث کنیم و بهترین مواد را پیشنهاد دهیم.

Q. چه نوع قالب ابزار من نیاز دارم؟

A. ابزارهای قالب می تواند یک یا دوبار (یک بخش در یک زمان) یا چند نمایش (2، 4، 8 یا 16 قسمت در یک زمان) باشد. ابزارهای برداشت تنها برای مقادیر کم، تا 10000 قسمت در سال استفاده می شوند در حالی که ابزارهای چندرسانه ای برای مقادیر بالاتری استفاده می شود. ما می توانیم به شرایط پیش بینی شده سالیانه شما نگاه کنیم و توصیه کنیم که برای شما مناسب است.

س: درباره نمونه ها چطور است؟

A: پس از قالب سازی به پایان رسید، ما برخی از نمونه های شما را برای بررسی در اسرع وقت به پایان قالب و سپس ارائه نمونه برای شما برای بررسی.

س: چگونه در مورد قالب تغییر دهید؟

الف: بعد از اینکه شما آنها را دریافت کردید، می توانید نظر خود را در مورد نمونه ها بگوئید. اگر ابعاد مختلفی از نقاشی وجود داشته باشد، ما قالب را به صورت رایگان در سمت ما تغییر می دهیم و سپس نمونه های جدید را می سازیم.

الف سؤال های ناب، لطفا با ما تماس بگیرید.

2
Hot Tags: درب اتوماتیک قالب تزریق ماشین

پرس و جو

You Might Also Like