قالب قطعات داخلی خودرو

قالب قطعات داخلی خودرو

کارخانه ما بیش از 13 سال است که برای تولید قطعات داخلی قطعات ماشین قالب گیری شده است ، و سفارشات استقبال هم برای نصب شده و هم در بازار پس از فروش دارند.
چت کن

جزئیات محصول

قالب قطعات داخلی خودرو


مراحل اصلی آزمایش قالب داخلی خودرو.

ویدیو برای قالب T1

برای جلوگیری از اتلاف وقت پیش بینی ، لازم است كه شرایط مختلف پردازش قبل از تولید انبوه را تنظیم و كنترل كنید تا بهترین شرایط دما و فشار ، برای بهره برداری روزانه در آینده باشد.

  • اندازه گیری های مداوم محصولات را نگه داشته و ابعاد ناهماهنگ را ضبط کنید (نمونه برای اندازه گیری باید در دمای اتاق سرد شود). اندازه نمونه ها را مقایسه کنید.

  • عملکرد بهینه سازی باید حداقل 30 دقیقه تا زمانی که پایدار باشد ، ادامه یابد ، سپس حداقل یک دوجین نمونه از قالب ساخته شده ، علامت ساختنی که تاریخ ، تعداد و حفره را نشان می دهد ، برای آزمایش ثبات عملکرد آن و تحمل مناسب.

  • تنظیم مجدد برای کاهش زمان چرخه کلی.

  • زمان پیچ جلو باید بیشتر از زمان انجماد دروازه پلاستیک باشد. در غیر این صورت می توان وزن محصول را کاهش داد. و هنگامی که قالب گرم می شود ، زمان پیشروی پیچ نیز برای محصولات تراکم نیاز دارد.

  • صبر کنید تا شرایط دستگاه و قالب تثبیت شود ، حتی برای یک دستگاه متوسط ممکن است بیش از 30 دقیقه صبر کند. از این زمان برای بررسی مشکلات احتمالی محصولات استفاده کنید.

  • فشار و حجم تزریق را تنظیم کنید تا محصولی با ظاهر رضایت بخش تولید شود. از فلاش باید بطور کامل اجتناب شود ، خصوصاً برای برخی از محصولات قالب ریزی شده که هنوز کاملاً جامد نشده اند. تغییر اندک در میزان پر شدن ممکن است باعث ایجاد تغییر زیادی در پر شدن شود.

  • تمیز کردن سیستم تغذیه کاملاً مانع از تخریب ترکیب یا مواد خارجی داخل قالب می شود. زیرا برای عملکرد قالب مضر هستند. در صورت مناسب برای پردازش ، دمای مواد و دمای قالب را بررسی کنید.

  • هر بشکه را برای مواد پلاستیکی صحیح بررسی می کند ، و خشک کردن صحیح (مواد اولیه مختلف برای آزمایش و تولید انبوه ممکن است به نتایج متفاوتی منجر شود).

1. اگر اندازه محصول پایدار است؛

2. اگر برخی از اندازه های خاص روند افزایش یا کاهش را نشان می دهند ، و شرایط پردازش ماشین صفحه نمایش همچنان در حال تغییر است ، مانند کنترل درجه حرارت ضعیف یا کنترل فشار روغن؛

تغییر اندازه 3. در تحمل است.

  • اگر اندازه محصول تغییر نکند ، همچنین شرایط پردازش عادی کم رنگ است ، برای مشاهده اینکه آیا هر نمونه حفره دارای وزن نمونه تحمل قابل قبول است یا خیر. برای بررسی اندازه حفره قالب ، باید وزن ناپایدار متوالی نگه داشته شود.


چگونه می توان هزینه قالب داخلی خودرو را تخمین زد؟

در قالب فروشگاه های قالب فروشی ، نقل قول ها به طور کلی با کمک روش های پیش آگهی مشخص می شوند. از ادبیات دو روش اساسی کلی برای پیش بینی هزینه ها می دانیم:

عملکرد و شباهت هزینه.

روش اول ، تابع هزینه با این فرض آغاز می شود که بین هزینه های قالب و ویژگی های آن وابستگی وجود دارد. این وابستگی در یک عملکرد ریاضی بیان شده است. این خصوصیات متغیرهای مستقل یا مؤثر بر کمیتها هستند که هزینه را تعیین می کنند.

روش دوم شباهت هزینه ها است. با شروع قالب تزریق برای محاسبه و مشخصات آن ، قالب داخلی داخلی ماشین موجود با مشخصات مشابه در شاخه جستجو می شود. هزینه های این قالب به طور کلی مشخص است و هم اکنون می توانید برای جسم جدید استفاده شود. با انجام این کار می توان به داده های موجود مانند سیستم طبقه بندی عقب افتاد.

هر دو روش مزایا و مضرات خود را دارند. عملکرد هزینه فقط درصورتی که مقادیر تأثیرگذار تقریباً یکسان بر هزینه ها باشد ، نتایج دقیقی را ارائه می دهد. این مورد به ندرت در مورد انواع قالبهای تزریقی امروزه اتفاق می افتد.

با استفاده از روش شباهت فقط می توان روی قالبهایی که به همان روش طراحی شده اند به عقب برگردیم ، بنابراین مقادیر مشابهی با مقرون به صرفه دارند. برای استفاده از مزایای خاص هر دو روش ، ترکیبی از آنها خود را ارائه می دهد ، این امر را می توان با گروه بندی قالبهای تزریق مشابه یا اجزای ساختاری مشابه از هم با هم و تعیین یک کارکرد هزینه در هر گروه بدست آورد.

بنابراین پیشنهادی وجود دارد که بتوان محاسبه کل را به چهار گروه هزینه مربوط به کارکردهای مربوطه تقسیم کرد.

هزینه ها برای هر گروه هزینه تعیین می شود و به کل هزینه ها اضافه می شود. کار سیستماتیک بر روی گروه های فردی و ساختار افزودنی ، خطر محاسبه غلط و تأثیر آن بر کل هزینه ها را کاهش می دهد.

در ادامه گروه های فردی برای تخمین هزینه قالب قطعات داخلی خودرو به تفصیل ارائه شده است.

گروه هزینه 1: حفره

برای گروه 1 هزینه های ساخت حفره محاسبه می شود.

آنها اساساً به کانتور قسمت ، دقت لازم و پایان سطح مورد نظر بستگی دارند. هزینه ها با زمان مصرف ساخت حفره و دستمزد ساعتی مربوط تعیین می شود.

ضریب زمان خط فراق

کیفیت سطح به همان اندازه برای شکل ظاهری قالب مهم است و همچنین برای انتشار مشکل آن وجود دارد. ضریب کیفیت سطح تحت تأثیر ارتفاع زبری است که می توان با روشهای خاصی از ماشین کاری به دست آورد.

زمان ماشینکاری برای هسته های داربست

ماشینکاری و جاگذاری هسته در هر دو نیمه حفره توسط فاکتور زمان C پوشانده شده است.

این کار با افزایش انحراف منطقه اتصالات از یک شکل دایره ای دشوارتر می شود. ضریب کانتور بر تعداد هسته هایی با مساحت اتصالات برابر ضرب می شود.

گروه هزینه 2: مؤلفه های اساسی عملکردی

دونده ، تبادل گرما و سیستم های بیرون ریز از اجزای اساسی عملکردی هستند و بنابراین ضرورتاً بخشی از هر قالب تزریق هستند. اگر عناصر جداگانه با این مؤلفه های اصلی مرتبط باشند ، هزینه های آنها از جمله هزینه های اضافی می تواند به صورت کلی تر مشخص شود. بنابراین ، فهرست کردن آنها همان چیزی است که برای محاسبه لازم است ، زیرا ابعاد آنها فقط دارای یک اثر متوسط است.

سیستم اسپری و دونده

نوع سیستم دونده که با الزامات اگزومیک ، هندسه بخشی و تقاضای کیفیت تعیین می شود. هزینه های دروازه های اسپری ، دروازه های دیسک ، دروازه های تونلی و لبه ها را می توان با کمی تجربه محاسبه کرد.

سایر روش های محاسبه هزینه

جدا از روش های ارائه شده در اینجا ، تعدادی روش دیگر برای محاسبه هزینه قالب تزریق وجود دارد. در اینجا مهمترین روش هایی است که مبتنی بر شباهت قطعات و قالب های قالب ریزی شده است.

هزینه های مبتنی بر ملاحظات تشابه

تشابه مبتنی بر این اصل است که قالب های مشابه یا قطعات قالب ریزی شده مشابه باعث هزینه های مشابه می شوند. این یک رویکرد سیستماتیک نسبت به آنچه در واقع یک عمل استاندارد است. به پایگاه داده ای نیاز دارد که شامل قالب هایی است که قبلاً هزینه شده اند و برای انجام هزینه های جدید استفاده می شوند.

باید در اواسط این واقعیت به وجود آمد که قالبهای ساخت و سازهای مشابه لزوماً برای ساخت قطعات قالب بندی مشابه استفاده نمی شوند. به طور یکسان ، این امکان وجود دارد که قطعات قالب ریزی شده مشابه با استفاده از قالب های متفاوت و در نتیجه کمتر مشابه ساخته شوند.


بسته بندی قالب

5


تماس با ما

leila@aoxumoulds.com

موب (برنامه چیست): + 86 13606826958

2


Hot Tags: قالب قطعات داخلی خودرو ، قالب اتومبیل ، قالب قطعات خودرو

پرس و جو

You Might Also Like