قالب تزریق پلاستیک مشبک Suran Car Radiator

قالب تزریق پلاستیک مشبک Suran Car Radiator

Aoxu Mould در طراحی و ساخت فرایند تولید مشبک رادیاتور اتومبیل به آنها ، به آنها توجه می کند ، و راهکارهای لازم را ارائه می دهد. بنابراین ریسک ، کاهش هزینه ، کاهش دوره ساخت و ساز و بهبود کیفیت را کاهش دهید.
چت کن

جزئیات محصول

چه نوع اجزای سازنده قالب تزریق اتومبیل می تواند ساخته شود؟

پلاستیک ها در صنعت اتومبیل بسیار محبوب هستند زیرا سبک هستند ، به راحتی ساخته می شوند و بسیار بادوام هستند. با ورود پلاستیک ها به صنعت خودرو ده ها سال قبل ، تولید انبوه ساده تر و بسیار مقرون به صرفه تر شد.

لیست قطعات ساخته شده از قالب تزریق اتومبیل ادامه و ادامه می یابد. در اصل ، اگر پلاستیک باشد ، می توان آن را با قالب تزریق پلاستیک ساخت. در اینجا چند نمونه از قطعات و قطعات پلاستیکی ساخته شده از این روش آورده شده است:

banner1-

- ابزار دقیق عمومی ، از جمله قالب ریزی که همه آن را در محل نگه می دارد

- مسکن برای کنترل ماژول های الکترونیکی

- کنترل های رادیویی

- سطوح پلاستیکی داخلی

- صورت و لنزها

- محافظ چلپ چلوپ و سایر ویژگی های خودروی خارجی

همه چیز از اجزای زیر هود گرفته تا ویژگی هایی که در فضای داخلی یک وسیله نقلیه مشاهده می کنید ، ما قادر به انجام آن هستیم. وقتی صحبت از قالب تزریق برای خودرو است ، ما توانایی هایی داریم که ما را در این صنعت کنار می گذارد.

وعده ما از کیفیت توسط مطبوعات چند اندازه با ظرفیت تا 850 تن حمایت می شود. امکانات تعمیر و نگهداری اتاق ابزار ما کاملاً مجهز به پیشرفته ترین فن آوری است و امکان مقابله با حتی خاص ترین و خواستارترین مشاغل را به ما می دهد. و در طی سالهای فعالیت ما ، عملکردهای دقیق و منظم داشته ایم تا در معرض خطا قرار داشته باشیم ، و نرخ حوادث داخلی نقص داخلی را پایین تر از حد متوسط صنعت قرار داده ایم - و این بدان معنی است که می توانید به ما اعتماد کنید تا تزریق ماشین خود را انجام دهیم. پروژه قالب سازی

Aoxu Mold یک شریک قابل اعتماد برای تجارت قالب شماست! اکنون با Shine تماس بگیرید از طریق ایمیل: sales1@aoxumoulds.com یا تلفن همراه: +86 157 5766 8880 برای پروژه قالب خود.


کوره رادیاتور ماشین سورن قالب تزریق پلاستیک

قالب تزریق پلاستیک مشبک Suran Car Radiator

پروژه: سوران

نام قسمت: مشبک فوقانی

مواد قسمت: ABS

اندازه قطعات: 855 * 155 * 192 میلی متر

نوع فولادی: حفره-2738؛ core-2311؛ کشویی-2738 + نیترید

پایه قالب: S50C

سیستم تزریق: نازل های مبتدی

سیستم اژکتور: سیلندرهای هیدرولیک (استاندارد اروپایی)

پایان سطح: بافت قالب


درج های قابل تغییر در قالب مشبک

این قالب به گونه ای طراحی شده است که می توان حفره و درج هسته را پس از اتمام کار حذف کرد. بنابراین قالب نگهدارنده قالب یا کفش قالب کاملاً ساخته شده برای استفاده در آینده باقی مانده است و انواع درج با همان قطر و ارتفاع ممکن است قلاب نصب شود. این ویژگی برای فروشگاه که در آن انواع مختلفی با اندازه یا پیچیدگی تقریباً یکسان ساخته شده است ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

از آنجایی که در این قالب به هیچگونه هسته خطی و فرعی نیازی نیست ، پین های راهنما از نیمی از قالب تزریق یا پوشش پوشانده شوند. از آنجا که قالب مشبک یک طرح از نوع اژکتور است ، پین ها نیازی به هدایت یا حمل صفحه نواری ندارند. مزایای استفاده از این نوع طراحی عبارتند از:

1. پین های راهنمای طولانی تر ممکن است مورد استفاده قرار گیرند زیرا در روش اپراتور نیستند

2. ریخته گری به پایان رسیده رایگان است به سقوط و یا بدون مانع حذف می شود


سخت شدن سطح قالب قطعات خودرو

برای چنین نوع قالب قطعات بیرونی اتومبیل ، نیاز به تولید قالب و سطح محصول بسیار زیاد است ، بنابراین در ماشینکاری قالب به فرآیند سخت شدن نیاز دارید.

سخت شدن یک عملیات حرارتی است که در آن فولاد به دمای تبدیل (800 ℃ یا بیشتر) گرم می شود ، سپس کربن کافی به داخل فولاد حل می شود و فولاد به سرعت در روغن یا آب سرد می شود تا در حالی که کربن حل شده به یک دمای معمولی مهاجرت کند. در فولاد اشباع نشده باقی می ماند. به طور معمول این فرایند برای فولادهای سازه مکانیکی مانند فولاد کربن و فولاد آلیاژ استفاده می شود.

در سخت شدن معمولی ، تمام قطعه کار در داخل یک کوره 800 ℃ یا بیشتر (بسته به نوع فولاد) گرم می شود و سپس به سرعت سرد می شود. سختی تمام شده به میزان سرما بستگی دارد.

از طرف دیگر ، سخت شدن سطح یک روش عملیات حرارتی است که در آن فقط با گرم کردن سریع سطح قطعه کار تا بالاتر از دمای تبدیل ، سطح سخت می شود و به سختی سرد می شود (برای تبدیل شدن به مارتنزیتی) فقط سطح. در زیر تصویر انواع و توضیحات سخت شدن سطح را نشان می دهد.

تصویر

از جمله موارد فوق ، سرعتهای گرمایش بالا تقریباً به ترتیب زیر است: [1] گرم کردن لیزر 105 ℃ یا بیشتر / دقیقه ، [2] گرم کردن پرتو الکترونی 104 ℃ یا بیشتر / دقیقه ، [3] القایی گرمایش 102 ℃ یا بیشتر / دقیقه ، [4] کوره گرمایش 1 ~ 10 ℃ / دقیقه. در مقایسه با روش کوره گرمایش معمولی جهان تفاوت وجود دارد.

سخت شدن شعله از شعله های باز از مشعل های گازی استفاده می کند تا سطح فولاد به سرعت گرم شود. به طور معمول ، از گازهای مخلوط اکسیژن و استیلن ، پروپان ، گاز ابزار و غیره استفاده می شود و به آن سخت شدن شعله گفته می شود. این معمولاً برای تولید انبوه مورد استفاده قرار نمی گیرد زیرا کنترل دمای سطح دشوار است.

سخت شدن القایی از سیم پیچ های با فرکانس استوانه ای زخمی استفاده می کند که برای گرم شدن سریع سطح فولاد جهت سخت شدن استفاده می شود ، و برای تولید انبوه شفت ها و چرخ دنده ها و غیره استفاده می شود. لایه سطح سخت شده.

سخت شدن پرتو الکترونی از پرتوهای الکترون استفاده می کند و در خلاء انجام می شود. بنابراین محدودیت هایی به دلیل اندازه محفظه خلاء اعمال می شود. خنک کننده ها مورد استفاده قرار نمی گیرند و خودشان سرد می شوند.

با سخت شدن لیزر ، انرژی با چگالی بالا مانند لیزر CO2 می تواند به صورت محلی متمرکز شود و این امر باعث می شود تا نواحی سطحی بسیار موضعی سخت شود. از آنجا که امکان استفاده در جو وجود دارد ، می توان آن را در خطوط تولید قطعات خودرو و ابزار برای فرآیندهای سریع و مداوم گنجانید.


مدول الاستیک فولاد چیست؟

"مدول الاستیک" یک خاصیت ماده ای است که نشان دهنده استحکام یا کشش مواد فلزی است که برای ساخت قطعات قالب استفاده می شود. مدول الاستیک معمولاً "مدول جوان" نیز خوانده می شود. مدول الاستیک ضریب تناسب بین "کرنش" و "تنش کششی" هنگام کشیدن مواد فولادی است. این رابطه را می توان با معادله زیر بیان کرد.

σ = EXε

تصویر

ε: اپسیلون

σ: سیگما

به عبارت دیگر ، "استرس متناسب با فشار است".

مقدار بدنی مدول الاستیک با توجه به نوع مواد فلزی تعیین می شود. به طور کلی ، یک ماده با ارزش بیشتر برای مدول الاستیک استرس یا استحکام کششی بالاتری دارد.

داده های مدول الاستیک در جدول 1 برای برخی از مواد فلزی معمولی نشان داده شده است.

تصویر


تماس با شاین

1 (2)


Hot Tags: قالبهای تزریق پلاستیک کوره رادیاتور خودروی suran ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like