قالب بوش چرخ قوس اتومبیل

قطعات سازنده قطعات خودرو در Taizhou ، ما هر دو برای نصب شده و بازار پس از فروش هستیم.
چت کن

جزئیات محصول

قالب بوش چرخ قوس اتومبیل


مشخصات قالب

نام قسمت: آستر چرخ قوس برای همه ماشین های مارک

اندازه قطعه: 1100x420x630mm

مواد قسمت: PP

مواد قالب: P20

تعداد حفره: 1

ساختمان حفره: مونوبلاک

کلیه فولادهای موجود در قالب: حفره قالب ، هسته قالب ، پایه قالب ، صفحات تخلیه ، صفحه حفره ، لغزنده ، آسانسور ، عناصر راهنما ، چرخه هیدرولیک و غیره

نوع سیستم تزریق: دونده داغ Yudo 6 دروازه باز

اندازه تخمینی قالب: 1580x950x1080mm

وزن قالب: 12680T

سطح حفره و هسته: لهستانی

اندازه دستگاه تزریق: 1800T

طول عمر چرخه قالب: 500،000 عکس

یادداشت:

راهنماهای اصلی قبل از ورود هسته در حفره یا سایر اجزای سازنده ، باید در بوشکشی وارد شوند.

حفره ها نباید با عمل فشار تزریق پیچ شوند.

پیچ های چشم در تمام صفحه های قالب.

بستن قالب به دستگاه تزریق که توسط شیارهای بشقاب یا بشقاب پهن تر انجام می شود.

تمام قسمت های متحرک در مرحله مونتاژ چربی می شوند.

بیرون کشیدن: به صورت خودکار کار کنید.


قالب تزریق چیست:

modling تزریق یک فرایند تولید برای تولید قطعات در حجم زیاد است. بیشترین کاربرد آن در فرآیندهای تولید انبوه است که در همان بخش هزاران یا حتی میلیون ها بار پشت سر هم ایجاد می شود.

مهمترین مزیت قالب تزریق ، قابلیت مقیاس بندی تولید به صورت گسترده است. پس از پرداخت هزینه های اولیه ، قیمت هر واحد در طول تولید قالب تزریق بسیار کم است. همچنین به دلیل تولید بیشتر قطعات ، قیمت نیز به شدت کاهش می یابد. مزایای دیگر شامل موارد زیر است:

قالب گیری تزریقی نسبت به فرآیندهای تولید تجاری مانند CNC که ضریب قابل توجهی از یک بلوک پلاستیکی یا اصلی را کاهش می دهد ، میزان ضایعات کم را تولید می کند. اما این می تواند نسبت به فرآیندهای تولید افزودنی مانند چاپ سه بعدی که حتی ضایعات کمتری نیز دارند ، نسبت به سایر تولیدات منفی باشد. نکات: پلاستیک زباله از تولید قالب تزریقی به طور معمول از چهار ناحیه تهیه می شود: اسپری ، دونده ها ، محل دروازه و هر ماده سرریز که از درون حفره قسمت خارج شود (وضعیتی به نام "فلاش").

چشمه به سادگی كانالی است كه پلاستیک مذاب را از نازل دستگاه قالب گیری تزریقی به قسمت ورودی كل ابزار قالب تزریقی هدایت می كند. این یک قسمت جداگانه از خود ابزار قالب است. یک دونده سیستم کانالهایی است که معمولاً در داخل و یا به عنوان بخشی از قالب قالب ، با اسپری روبرو می شود که پلاستیک مذاب را درون حفره های قسمت در ابزار قالب هدایت می کند. دو دسته اصلی دونده ها (گرم و سرد) وجود دارد که می توانید در اینجا بخوانید. در آخر اینکه ، دروازه بخشی از کانال بعد از دونده است که مستقیماً به داخل حفره قسمت منتهی می شود. بعد از چرخه قالب تزریق (معمولاً فقط چند ثانیه طول می کشد) کل پلاستیک مذاب خنک می شود و پلاستیک جامد را در اسپری ، دونده ها ، گیت ها ، حفره های قسمت ، و همچنین کمی سرریز به طور بالقوه روی لبه های قسمت ها خنک می کند. اگر مهر 100٪ درست نیست)

مواد ترموست ، مانند رزین اپوکسی که یک بار در معرض هوا قرار می گیرد ، ماده ای است که در صورت تلاش برای ذوب شدن آن ، می سوزد و پس از درمان می سوزد. در مقابل ، ماده ترموپلاستیک یک ماده پلاستیکی است که می تواند ذوب شود ، خنک شود و جامد شود ، و دوباره بدون سوختن دوباره ذوب شود. با استفاده از مواد ترموپلاستیک ، مواد قابل بازیافت مجددا مورد استفاده قرار می گیرند. بعضی اوقات این اتفاق درست در طبقه کارخانه رخ می دهد. آنها چشمه ها / دونده ها و هر قسمت از رد کردن آنها را خرد می کنند. سپس آنها را به مواد اولیه اضافه شده به داخل قالب قالب تزریقی اضافه می کنند. این ماده به عنوان "دوباره آسیاب کردن" است.

قالب گیری تزریقی یک فناوری عالی برای تولید نهایی در مقیاس گسترده است. همچنین برای نمونه های نهایی نهایی که برای آزمایش مصرف کننده و / یا محصول استفاده می شود ، مفید است. با این حال ، قبل از این مرحله در اواخر تولید ، چاپ های سه بعدی برای مراحل ابتدایی طراحی بسیار مقرون به صرفه تر و انعطاف پذیر است.


طراحی نقاط ساخت قالب خودرو

2 پشت توسعه سریع صنعت شناسه توسعه قالب تولید خودرو. به خصوص در سالهای اخیر ، توسعه صنعت قالب سازی اتومبیل سازی جهان با هر روز تغییر می کند و تقاضا برای قالب ها در صنعت خودروسازی نیز در حال رشد است. در فرآیند ساخت خودرو حدود 500 قالب قالب پلاستیکی اتومبیل مورد نیاز است از جمله قالب درب اتوماتیک ، قالب قالب گیر اتومبیل ، قالب لامپ خودکار ، قالب جعبه دستکش ، قالب های عبور مرکزی ، قالب پانل های سازنده مثبت و منفی و سایر قالب های بزرگ قطعات خودرو و همچنین قطعات قطعات اولیه خودرو از قبیل انواع اتصالات مخازن آب قالب ریزی شده است. می توان گفت قالب سازی پلاستیک اتومبیل بیشترین سهم را در ساخت قالب خودرو دارد و اهمیت آن کاملاً مشهود است.

ما معتقدیم قالب های با کیفیت بالا یا پلاستیک با طراحی بسیار خوبی از قالب شروع می شوند ، بنابراین ما توجه خاصی به ساخت قالب پلاتینی ، دروازه ، دونده ، کانال های خنک کننده و مکانیسم ها می کنیم تا از بهترین راه حل استفاده شود. ما با مشتری از نزدیک کار می کنیم تا جزئیاتی مانند فولاد قالب ، استاندارد لوازم جانبی قالب ، انتخاب مواد اولیه و غیره را تعیین کنیم. پیشنهادات سازنده همیشه به نفع شرکت های شما می باشد. کلیه قالب ها با دقت طراحی شده اند تا حداکثر طول عمر سرویس آن و نگهداری راحت آن صورت گیرد ، کلیه قالب ها از نظر اقتصادی و کارایی ساخته می شوند تا انتظارات مشتری را برآورده سازند. فن آوری های طراحی / مهندسی ما شامل موارد زیر است:

 • نرم افزار / مهندس / Solidworks / UG / Catia (مدل سازی سه بعدی)

 • اتوکد (طرح 2D)

 • تجزیه و تحلیل قالب جریان (شبیه سازی جریان / تغییر شکل پلاستیک)

 • MasterCam (برنامه نویسی CNC)

طراحی برای بررسی (DFM) بررسی ارزیابی در داخل و همچنین با مشتری انجام می شود ، پیشنهادات بهینه سازی بخش طراحی pf ، قالب ، گزینه های قالب گیری تزریقی برای شناسایی بهترین راه حل برای دستیابی به اهداف و اهداف پروژه بحث شده است. طراحی ابزار نهایی ابزار بررسی مشتری ، مانند طرح بندی قسمت ، خط جداشونده ، محل خروج و دروازه ، اتمام ، حکاکی و غیره. طراحی قالب در 2D &. 3D ارائه خواهد شد و نیاز به اجازه مشتری قبل از برش فولاد است.


تجزیه و تحلیل جریان قالب (MFI) قبل از شروع پروژه

1. جریان قالب چیست؟ flow1

تجزیه و تحلیل جریان قالب به طور گسترده ای در صنعت ساخت قالب به کار می رود ، با استفاده از نرم افزار شبیه سازی داده ها ، فرایند قالب گیری تزریقی را می توان در رایانه شبیه سازی و ارائه کرد ، می توانید طراحی قسمت یا پایه طراحی قالب را در نتایج خارج شده بهبود بخشید. Moldflow، Moldex3D یک نرم افزار تحلیل جریان قالب بسیار محبوب است که توسط بسیاری از سازندگان قالب استفاده می شود.

2. مزیت تجزیه و تحلیل جریان قالب

تجزیه و تحلیل جریان قالب توصیه می کند که حفره برآورده شود ، همچنین می تواند اطلاعات مفید دیگری مانند فشار تزریق مورد نیاز و فشار بستن را در اختیار شما قرار دهد.

شما می توانید با دانستن اینکه مسئله پر کردن وجود دارد یا خیر ، از این مزیت بهره مند شوید. بسیاری از مشکلات پر کردن ، مانند شوت کوتاه ، حباب و عدم تعادل ، با یک تحلیل دقیق از منحنی پر شدن قابل پیش بینی است. تجزیه و تحلیل جریان قالب به شما امکان تغییر موقعیت دروازه ، سرعت تزریق و سایر شرایط پردازش را می دهد ، بنابراین می دانید که آیا این مشکلات می توانند بهبود یافته یا اصلاح شوند.

تجزیه و تحلیل جریان قالب می تواند تغییر شکل قطعات را پیش بینی کند. با تغییر مکان دروازه ، ضخامت دیواره می توان از پیش بینی ها برای مقایسه تغییر شکل استفاده کرد.

می توانید با استفاده از قالب اولیه ، مشکل را بررسی و تصحیح کنید. بهترین راه برای تشخیص مشکلات قالب ، انجام "شات کوتاه" با نمونه اولیه قالب است. تجزیه و تحلیل جریان قالب می تواند نشان دهد چه تغییراتی مؤثر خواهند بود.

تجزیه و تحلیل خنک کننده می تواند بازده خنک کننده را ارزیابی کرده و دقت را افزایش دهد. پس از اتمام ساخت قالب ، تغییر سطح کفگیر بسیار دشوار است ، بنابراین تهیه آن در ابتدا بسیار مهم است.

تجزیه و تحلیل جریان قالب می تواند موقعیت خطوط جوش را پیش بینی کند. خط جوش معمولاً در بعضی از مناطق بحرانی مجاز نیست و خط جوش روی آن نیز استحکام قسمت را ضعیف می کند. طراحان قالب تزریق می توانند با تغییر موقعیت دروازه ، موقعیت خط جوش را تغییر دهند.

3. طراحی قسمت خود را ارزیابی و بهینه کنید

مزایای استفاده از تجزیه و تحلیل جریان قالب برای جلوگیری از نقص احتمالی مانند تغییر شکل ، انقباض ، جوشکاری خطوط لوله ، طراحان قطعات می توانند ضخامت دیواره را تغییر داده و یا دنده ها را تقویت کنند تا پایه طراحی قسمت خود را در نتیجه آنالیز بهبود بخشد.

4.Do تجزیه و تحلیل جریان قالب قبل از ساخت قالب

شبیه سازی قالب تزریق کمک می کند تا بهترین راه حل طراحی قالب قبل از برش فولاد ، طرح خنک کننده ، توزیع دما ، محل قرار گیری دروازه ، محل تخلیه از همه موارد مهم برای تعیین موفقیت یک پروژه قالب استفاده شود ، یک طرح کور گاهی منجر به تعدیل قالب در بسیاری می شود. زمان ، که به معنی زمان سرب طولانی تر و زمان زیادی برای ساخت قالب است.


ابزار اندازه گیری برای قالب سازی قسمت

یکی از مهمترین دستگاه اندازه گیری مختصات است.

3 دستگاه اندازه گیری مختصات ، همچنین به عنوان CMM شناخته می شود ، در اکثر فروشگاه های قالب تزریق به روز ، ابزار و ساخت قالب و قالب های پیش فرض برای اهداف بازرسی یافت می شود.

یکی از رایج ترین کاربردهای CMM ، بازرسی و اندازه گیری الکترودهای EDM است. این یک روش عالی برای بررسی قطرات و جزئیات الکترودها قبل از برداشت واقعی در EDM است.

کارآمدترین راه اندازی این است که داده CAD را قابل دسترس در ایستگاه کاری CMM در دسترس داشته باشید ، آن را درون CMM تغذیه کنید و اجازه دهید دستگاه به طور خودکار کار کند. سپس این اطلاعات مستقیماً در دستگاه EDM ذخیره و بارگیری می شود تا هرگونه جبران خسارت یا اختلاف در طراحی را جبران کند.

این رویکرد نسبتاً پیشرفته است و نیاز به برنامه ریزی بالایی دارد. با این حال ، در برنامه های صحیح ، این بهترین راه برای پیشبرد است.

این CMM همچنین در فروشگاه ماشین آلات CNC که از سیستم پالت استفاده می کند بسیار عالی عمل می کند. همان فرآیند فوق برای فرز با سرعت بالا یا فرز سخت دنبال می شود ، فقط این است که برنامه ماشینکاری متفاوت است.

وظایف CMM برای ساخت قالب:

 • بازرسی الکترود

 • بازرسی هسته و حفره برای قالبهای تزریق

 • پانچ و بازرسی برای ابزار و ساخت قالب

 • بازرسی جزئیات عمومی برای ماشینکاری دقیق

 • بازرسی ماشینکاری دقیق هوافضا

 • بازرسی ماشینکاری پیشرو پزشکی

 • بازرسی ماشینکاری میکرو

سازندگان قالب باید از یک دستگاه اندازه گیری مختصات به عنوان بخشی از استراتژی اندازه گیری دقیق کلی خود استفاده کنند. این می تواند به افزایش کیفیت ، تولید و جذب مشتری بیشتر کمک کند.


اطلاعاتی که باید برای مشتری در حمل و نقل قالب ارسال شود

الف) پرونده های قالب فنی.

ب) گواهینامه های فلزی.

ج) گواهینامه های درمانی.

د) نقشه های قالب 2D (کاغذ).

ه) پرونده طراحی قالب 2D قالب

ج) پرونده مرحله ای قالب قالب سه بعدی.

g) گزارش ابعادی.

ح) برنامه نگهداری ابزار

i) لیست قطعات یدکی قالب.

j) ارائه سیستم تزریق و محل نقاط تزریق.

k) اتصالات برق

l) برنامه های خنک کننده و هیدرولیک

4


آنچه برای Quatation از قالب به آن نیاز داریم

چرا طراحی اولیه مشتری مهم است

بیشتر اوقات از من خواسته می شد که فقط یک طرح قیمتی بدهم ، خیلی از نقل قول هایی که می توانیم بدهیم فاصله دارد. همانطور که می دانید واحد طراحی رسمی "mm" یا "اینچ" است ، فقط تفاوت 3-5 میلیمتر به معنای اختلاف چند صد دلاری در صورت قالب بزرگ و فولاد قالب گران است (فولاد S136 حدود 20 دلار در کیلوگرم ، و گرما). درمان 5/3 دلار در كيلوگرم) است. فقط یکی از ویژگی های بسیار کوچک آن قسمت (مانند زیرپایی جانبی ، سوراخ ها) منجر به تکمیل ساخت قالب های مختلف و هزینه قالب گیری تزریق می شود. برای یک سوراخ کوچک یا زیرپوش به معنی یک اسلاید با وزن 10 + کیلوگرم و ماشینکاری اضافی است. با این حال ، بیشتر اوقات ، این طرح آن ویژگی را ندارد ، زیرا شما حتی آن را نمی دانید. این نوع طرح فقط باعث می شود سازنده قالب حدس و حدس بزند. بعلاوه ، متأسفانه بیشتر حدس ها مبتنی بر راه اندازی اشتباه برای اطلاعات نامشخص است. به همین دلیل است که بیشتر سازندگان قالب از این نوع تحقیق چشم پوشی می کنند. اینگونه نیست که آنها نمی خواهند به شما خدمت کنند ، اما نمی دانند چگونه به شما کمک کنند.

نقل قول وقت گیر است ، و سازندگان قالب می خواهند وقت خود را صرف نقل قول مشاغل کنند که وعده خوبی برای تبدیل شدن به زودی دارند. رک بودن. بیشتر این طرح به معنای اتلاف وقت برای سازندگان قالب است.

پیشنهاد ما این است که یک قالب تزریق یا مهندس ابزار را پیدا کنید که بتوانید به آن مراجعه کنید (البته من بسیار خوشحالم که مشاور شما هستم) و با او گفتگو رو در رو داشته باشید ، به او بگویید که چه کمیت و کیفیتی را می خواهید ، که بسیار مهم و با صرفه ترین روش زمان و هزینه. اگر واقعاً محصول جدیدی تولید کرده باشید ، این مرحله اولیه بعداً پرداخت می شود.

به عنوان یک تولید کننده قالب پلاستیک در چین برای ارتباط چهره به چهره از راه دور ، آنچه باید برای ساخت قالب و الزامات قالب گیری تزریق بدانیم:

1.نه حفره

مواد پلاستیکی 2.Raw برای بخشی

3. فولاد و تقاضای سختی

4.Quantity نیاز به قالب سازی (مقدار تولید سالانه)

تقاضای سطح 5. سطح قالب (اتمام قالب ، تقاضای گیت)

6. سیستم شناسایی (نوع دونده)

اندازه دستگاه تشخیصی (اندازه کنترل ، تقاضای مونتاژ)

مدل سه بعدی می تواند برای تعیین قیمت دقیق شما و نرم افزاری که از solidworks ، UG ، Catia و Autocad استفاده می کنیم ، کمک کند.

قالب مورد نظر ما: .dwg ، .stp ، .step ، .x_t ، .iges و غیره

اگر فقط عکس دارید ، برای ما مناسب است که شما را از آن نقل کنیم ، اما ما به اندازه و ویژگی های زیر و وزن آن نیاز داریم (در صورت نیاز به ما برای تزریق شما).


برای دریافت نقل قول به ما ایمیل بفرستید

leila@aoxumoulds.com

2
Hot Tags: قالب بوش چرخ قوس اتومبیل

پرس و جو

You Might Also Like