پانل درب اتوماتیک بخش داخلی قالب

پانل درب اتوماتیک بخش داخلی قالب

با تجربه در توسعه و طراحی قالب بیش از 16 سال. اکثر قالب های ما به Brail، کانادا، فرانسه، ژاپن، روسیه، اسپانیا و صادر می شود. ایالات متحده.
چت کن

جزئیات محصول

پانل درب اتوماتیک بخش داخلی قالب


بخش نهایی: پانل درب خودرو

نوع قالب: تزریق قالب


گام فرآیند

از ارزیابی تا طراحی

ما از مرحله ارزیابی ایده اولیه برای ایجاد مشخصات طراحی به اصطلاح استفاده می کنیم. هدف این است که یک توصیف دقیق از الزامات مورد نیاز محصول را برآورده سازیم. فکر می کنم طراحی، ظاهر، کاربرد، طراحی PBCAs و الزامات قانونی و زیست محیطی. برای این کار از چندین بسته CAD استفاده می کنیم، از جمله Solidworks و Siemens NX.

از مشخصات طراحی به برنامه عمل

QQ 图片 20190706145036

هنگامی که مشخصات طراحی فرموله شده است، وقت آن است که گام به گام شروع به برداشتن پروژه بیشتر به سوی محصول نهایی واقعی شود. ما این کار را با تبدیل مشخصات طراحی به یک برنامه عملی انجام می دهیم. این طرح از چه قرار است؟ این شامل جنبه هایی از قبیل طراحی محصول، مسائل فنی (به عنوان مثال DFA، DFM، قالب سازی و امکان پذیری)، مهندسی، توسعه، ایجاد نقشه ها، ساخت نمونه اولیه، انتخاب یک کارخانه برای اجرای تولید، تنظیم مهلت و تمام فرایند تولید تولید تزریق قالب و یا محصولات ترمو فرمول یک شبه اتفاق نمی افتد. بنابراین ما باید توافقنامه های متقابل را مشخص کنیم.

مشاوره

بر اساس مشخصات طراحی و طرح عملیاتی، ما شما را با مشاوره مناسب، متناسب با تمام الزامات ارائه می کنیم. به عنوان بخشی از این توصیه ما ممکن است پیشنهاد کنیم که مهندسین الکترونیک ما طراحی طراحی محصول و PBCA را برای شما انجام دهند. این اداره همیشه قادر به ارائه راه حل های نوآورانه مناسب است. QQ 图片 20190706144254

تیم پروژه

هر محصول نیاز به رویکرد تخصصی خاص دارد. بنابراین ما یک تیم متخصص را برای هر پروژه اختصاص می دهیم. این تیم پروژه اختصاص داده شده توسط یک مدیر حساب و یک مدیر پروژه تحت نظارت است.

ساخت یک نمونه اولیه

در این مرحله از فرآیند، معمولا چندین مدل ساخت و آزمایش می کنیم. ابتدا ما یک طراحی قالب ایجاد می کنیم. سپس ما شروع به جمع آوری اجزای مختلف می کنیم.

امتحان کردن

ما نسخه های آزمایشی را امتحان می کنیم، آنها را ارزیابی می کنیم، تنظیمات را انجام می دهیم و این روند را تا آنجا ادامه می دهیم که لازم باشد تا محصول را به شما و انتظاراتمان برسانیم. به طور کلی، با توجه به قابلیت های طراحی و شبیه سازی ما و همچنین سال های بسیاری از تجربه ما، آزمایش های نسبتا کمی ضروری هستند. و البته ما قصد داریم برای اولین بار آن را درست کنیم!

تست قطعات الکترونیکی

این فقط نمونه های پلاستیکی ما نیست که ما به آزمایش گسترده نیاز داریم. برای مثال مدارهای چاپی که برای لوازم الکترونیکی مصرفی یا تجهیزات پزشکی طراحی می کنند، قبل از اینکه ما به فرایند تولید حرکت کنیم، چند سری از آزمایشات را تحت پوشش قرار می دهند.


فن آوری های ما

ما با توجه به همه چیزهایی که ما ایجاد می کنیم، در هر مرحله از راه، محصول نهایی را در نظر می گیریم. این که آیا این موارد مسافرتی برای مسواک برقی، شیشه پاک کن شیشه ای، اجزای موتور، ماشین های حوله ای اتوماتیک، دماسنج، تیغه ایستاده با دکمه سفارش یا چیزی کاملا متفاوت است. با تشکر از تخصص گسترده ما، امکانات تقریبا بی پایان است. آیا می خواهید یک محصول کامل، با اجزای الکترونیکی داخلی، با دکوراسیون بیرونی و بسته بندی برای مطابقت داشته باشید؟ میتوانیم انجامش دهیم!


پشتیبانی ما

201906291609505647697

QQ 图片 20190706140829

بسته بندی &. حمل و نقل

هر قالب در جعبه چوبی ارزشمند دریا قبل از تحویل بسته خواهد شد.

1) قالب را با روغن چرب کنید.

2) قالب را با فیلم پلاستیکی ثبت کنید؛
3) بسته در مورد چوبی.

معمولا قالب ها توسط دریا حمل می شوند. در صورت نیاز بسیار فوری، قالب ها را می توان با هوا حمل کرد.


درباره شرکت

قالب Aoxu متخصص در قالب تزریق با کیفیت بالا قطعات خودرو است. در ابتدا، ما قالب ها و قطعات قالب سازی را برای شرکت های داخلی یا برخی از شرکت های تجاری بین المللی تولید کردیم. اکنون ما در بازار بین المللی متمرکز هستیم. پس از توسعه بیش از 16 سال در این صنعت، ما استانداردهای بین المللی خوب را می دانیم، مانند: HASCO، DME، MISUMI، LKM. تا کنون، ما بیش از 350 مجموعه قالب ها را هر سال تولید کرده ایم و میلیون ها قطعات پلاستیکی برای سونی، توشیبا، ولوو، گری، میاد عرضه کرده ایم! محصولات ما به طیف وسیعی از محصولات الکترونیکی، محصولات خودرویی، لوازم خانگی و غیره دسترسی پیدا می کنند.

قالب Aoxu با پیشرفته ترین نرم افزار طراحی، تجزیه و تحلیل و تولید، شامل بسیاری از ماشین آلات با دقت بالا از تایوان و ژاپن، از جمله CNC سرعت بالا، Mirror EDM، دستگاه برش و سیم، و ماشین های بازرسی CMM وارد شده و به همین ترتیب برای تضمین کیفیت محصول با کیفیت بالا.

قالب Aoxu به عنوان فلسفه اصلی کسب و کار در نظر گرفته شده "کیفیت بالاتر، هزینه کمتر و تحویل به موقع". بر اساس مديريت حرفه اي، مبتني بر محور و مبتني بر محيط، Alpinemold به عنوان هدف اوليه مشتري، اولويت با كيفيت اولويت دارد و متعهد به ارائه خدمات با كيفيت بالا و خدمات با ارزش از طريق فناوري پيشرفته، مديريت علمي و پيشرفت هاي مداوم است .

QQ 图片 20181012141731


خدمات ما

A) قبل از فروش خدمات

  • مشاوره آنلاین 24 ساعته

  • پشتیبانی نمونه

  • طراحی تفصیلی طراحی 2 بعدی و 3 بعدی

  • به صورت رایگان در Hotle / aitport برای بازدید از کارخانه Feiya

  • پاسخ Qick و حرفه در نقل قول و تکنالوژی

ب) خدمات دوره تولید

  • طراحی دو بعدی و 3 بعدی برای بررسی جزئیات و بحث دوبعدی

  • گزارش بازرسی کیفیت ارسال کنید

  • دستورالعمل نصب و راه اندازی و تعمیر و نگهداری

ج) خدمات پس از فروش

  • راهنمای مشاوره و راهنما، کمک از راه دور را ارائه دهید

  • هر گونه مشکلات کیفیت به راحتی جایگزین می شود

قول ما

مشتریانی که با ما کار می کنند مزایای مشخصی خواهند داشت.

ما امروز یکی از بزرگترین ارائه دهندگان راه حل های چند رسانه ای پلاستیکی است که به طور قابل اعتماد با OEM های خودرو و Tier-1 کار می کند.

تماس با ما

leila@aoxumoulds.com

2

Hot Tags: پانل درب اتوماتیک بخش داخلی قالب

پرس و جو

You Might Also Like