قطعات پلاستیکی قطعات داخلی خودرو داخلی

قطعات پلاستیکی قطعات داخلی خودرو داخلی

قطعات داخلی خودرو داخلی قطعات پلاستیکی تولید کننده قالب و قطعات جوهری قطعات ما در حال ارائه انواع مواد در فولاد قالب استاندارد مانند LKM و مواد چینی ما مانند P20، H13، S50 و غیره محصولات مواد از جمله ABS، نایلون، استال، پلی استایرن، پلی پروپیلن، PC، PVC، UPE و غیره ...
چت کن

جزئیات محصول

قطعات داخلی خودرو داخلی قالب


قالب و تزریق قطعات مواد
ما طیف وسیعی از مواد را در فولاد قالب استاندارد مانند LKM و مواد چینی ما مانند P20، H13، S50 و غیره ارائه می دهیم.  
مواد تولیدی از جمله ABS، نایلون، استال، پلی استایرن، پلی پروپیلن، PC، PVC، UPE و غیره و مواد ABS نسبی کامپوزیت با پر کردن شیشه، نایلون با پر کردن شیشه، کامپیوتر با پر کردن شیشه و غیره،
هر گونه مواد یا شرایط خاص، تیم مهندسی ما قبل از تولید با شما مشورت خواهد کرد، ما این مواد را از بازار محلی چین یا از طرف شما به ما ارسال می کنیم.


تزریق قالب تولید ساخت
قالب های تزریق ما از چند هزار تا ده هزار تولید و یا بیشتر از خودرو، پزشکی، الکترونیک، کامپیوتر و محصولات مصرفی و غیره طراحی شده است، تیم مهندسی ما محصولات سفارشی شما را از طراحی قالب به تولید، انتخاب قالب مناسب مناسب و روند بهینه سازی ماشینکاری برای کاهش زمان هدایت و هزینه ها، به طور معمول، این قالب های محلی در کارخانه ما تزریق می شود.
به طور معمول، این قالب های استاندارد استاندارد به خارج از کشور صادر می شود، ما از DME و استاندارد بین المللی قالب HASCO برای طراحی و ساخت استفاده کردیم.

قالب و قطعات پلاستیکی کیفیت

مهندسین ما از DFM برای تمام اجزاء از قالب ها تا تولید استفاده می کنند، طراحی قالب ها معمولا ما از شبیه سازی جریان ریخته گری از پایه قالب، فولاد، الکترود، سیستم دونده، بازرسی و گزارش کامل روند استفاده می کنیم. به خصوص، پایه قالب، فولاد، سیستم دونده ما از قبل از ماشینکاری، قبل از ماشینکاری گواهینامه جزئیات را در طول ماشینکاری، مهندس ما به شدت بررسی پروسه را برای اطمینان از هر مرحله کامل کامل.
قطعات تزریق پلاستیک ما آنها را از گواهینامه مواد اولیه به نمونه، قبل از تولید تا تولید نهایی بازرسی می کنیم، تیم کیفیت ما توجه بیشتری به آنها را بررسی می کند و گزارش های مربوطه را برای اطمینان از اینکه تمام اجزای مورد نیاز را برآورده می کنند.


قالب تزریق و تحمل قطعات تزریق

تیم کیفیت ما به شدت با روش سیستم ISO منطبق است و برای کنترل هر مرحله از مراحل، بر اساس استاندارد DIN 16742 برای پیاده سازی، اگر مشتریان ما نیازهای خاصی داشته باشند، تیم مهندسی ما با توجه به اولویت شما برای تعیین مشخصات قرارداد برای اطمینان از تحمل محصول، مشورت خواهد کرد.

فرآیند ماشینکاری ثانویه

شرکت قالب AOXU ارائه خدمات تکمیلی ثانویه به نیازهای مشتری مانند نقاشی، نقاشی ابریشم، جوشکاری التراسونیک، بسته بندی، مونتاژ و غیره به منظور ایجاد زیبایی محصول به عنوان نیاز مشتریان و ارائه راه حل های بهتر برای کیفیت خوب ارائه می دهد. لطفا با مهربانی از خدمات تکمیل محصول ما در جزئیات مراجعه کنید.


لطفا در صورت تمایل در leila@aoxumoulds.com ایمیل کنید در صورتی که درخواست های خاصی در مورد فرایند اتمام محصول دارید.

بخش داخلی خودرو mold.jpg

Hot Tags: قالب پلاستیکی پلاستیکی داخلی داخلی خودرو

پرس و جو

You Might Also Like