قالب قالب پلاستیکی اتوماتیک پلاستیکی

قالب قالب پلاستیکی اتوماتیک پلاستیکی

قالب قالب پلاستیکی اتوماتیک پلاستیکی
چت کن

جزئیات محصول

قالب قالب پلاستیکی اتوماتیک پلاستیکی


جزئیات محصول

مشتری: مشتری اروپایی

پروژه شماره: قالب کفپوش خودکار فن برای VW.

جنس: PP + GF30

حفره ها: 1 حفره

اندازه قالب: 860 * 1500 * 900mm

دروازه تزریق: دروازه سوپاپ دونده داغ

فولاد اصلی قالب: 2738H + نیترید

زمان سرب: 65 روز (از جمله زمان طراحی).


موقعیت مهم فولاد قالب در قالب

توسعه سریع اقتصاد ، الزامات بالاتر و بالاتری را برای صنعت قالب و صنعت فولاد قالب ایجاد کرده و همچنین قدرت فوق العاده ای را برای توسعه فراهم می کند. در حال حاضر ، تولید چین به سرعت در حال پیشرفت است و بیش از 100 نوع محصول تولیدی مانند ماشین لباسشویی ، سیستم های تهویه هوا و ظروف در جهان هستند. اول ، مناطق "دلتای رود مروارید" و "Delta River Yangtze" به یک پایگاه تولید جهانی تبدیل می شوند. محصولات "ساخته شده در چین" به طور فزاینده ای به جهان می آیند و به محصولی قدرتمند تبدیل می شوند که من در رقابت های بین المللی شرکت کرده ام. قالب هسته اصلی فناوری تولید است. برای توسعه صنعت ، ابتدا باید صنعت قالب را توسعه دهیم. به عنوان صنعت اصلی اقتصاد ملی ، قالب ها شامل صنایع مختلفی از جمله ماشین آلات ، خودرو ، صنایع سبک ، الکترونیک ، صنایع شیمیایی ، متالورژی ، مصالح ساختمانی و غیره با طیف گسترده ای از محصولات مانند بیش از 70 درصد اتومبیل ها می شوند. ، رندرها و محصولات مکانیکی و برقی ، 80٪ -90٪ از محصولات پلاستیکی ، 60٪ -70٪ از سخت افزار روزانه و برخی کالاهای مصرفی توسط قالب تولید می شوند. دیده می شود که دامنه کاربرد قالب بسیار گسترده است و نقش مهمی در توسعه صنعتی ایفا می کند.

طول عمر قالب ، کیفیت استفاده مستقیماً روی کیفیت و مزایای اقتصادی محصول تأثیر خواهد گذاشت. جنس قالب و عملیات حرارتی و عملیات تصفیه سطح فاکتورهای اصلی مؤثر بر عمر قالب است. بنابراین ، تمام کشورهای جهان دائماً در حال تولید مواد قالب جدید هستند ، فرآیندهای عملیات حرارتی و فن آوری های تقویت سطح را بهبود می بخشند.

توسعه فعلی صنعت قالب دو ویژگی دارد. اول ، تولید قالب بر توسعه محصول ، ارتقاء و سرعت توسعه تأثیر می گذارد. از آنجا که مردم نسبت به تنوع ، کمیت و کیفیت صنایع دستی نیازهای بالاتر و بالاتری دارند ، برای انطباق با تجدید محصول ، باید به سمت تولید چند وجهی و رده های کوچک رجوع کنند که این امر به قالب گیری سریع و اقتصادی نیاز دارد. دوم توسعه قالبهای بزرگ ، پیچیده ، دقیق و خودکار است. با توجه به ویژگی های فوق میزان قالبها روز به روز بیشتر می شود و نیازهای آنها بیشتر و بیشتر مورد نیاز می شود. به منظور کاهش هزینه های تولید قالب ، افزایش بهره وری و اطمینان از کیفیت بالا ، ما باید بطور مداوم در تلاش باشیم تا ضمن اتخاذ تجهیزات پیشرفته و فرآیندهای تولید ، عمر قالب را بهبود بخشیم. این امر مستلزم انتخاب معقول از مواد فولادی قالب ، اجرای معقول فرآیندهای حرارتی و تقویت سطح و تقویت نیرو استفاده از مواد جدید ، فرآیندهای جدید ، فناوریهای جدید است.


استفاده و نگهداری از قالبهای تزریقی

1) قالب داغ نسبت به قالب سرد سخت تر است. ترک خوردگی قالب پلاستیک اغلب هنگام پردازش در حالت سرد رخ می دهد. اگر اپراتور قالب را در حالت داغ تر پردازش کند ، این به افزایش عمر قالب کمک می کند. زیرا هرچه قالب داغ تر شود ، استحکام فولاد بیشتر خواهد شد. بنابراین باید از قالب داغ در طول پردازش استفاده شود و قالب قبل از تولید باید از قبل از دمای کار گرم شود تا از شکسته شدن قالب به دلیل شوک حرارتی هنگام پردازش جلوگیری شود. تا زمانی که دمای فولاد از 100 درجه سانتیگراد به 4000 درجه سانتیگراد افزایش یابد ، چقرمگی تقریباً می تواند دو برابر شود.

(2) پس از ترمیم قالب ، استرس قالب پلاستیک پس از تولید بسیاری از قسمتها از بین می رود. اگر تنش های مختلف انباشته شده روی قالب از مقاومت کششی فولاد قالب در طول تولید قطعات فراتر رفته است ، ترک بزنید. اگر پس از ترمیم قالب ، ترک برداشته شود ، قالب از استرس خلاص نمی شود و برای تولید به دستگاه قالب گیری تزریقی بازگردانده می شود ، به طوری که قالب به سرعت در وهله اول جایی که خرابی رخ داده است ، از بین می رود. اما اگر استرس پس از ترمیم قالب برطرف شود ، همان عمر قالب جدید را خواهد داشت. دلیل این است که استرسهای مختلف انباشته شده روی قالب از بین نمی رود و به زودی قالب در غلظت تنش ترک می شود. بنابراین برای ترمیم پتانسیل تولید اولیه ، قالب ترمیم شده باید از فشار روانی برطرف شود.

(3) کاهش دوره استرس قالب پلاستیک باید هر چند وقت یکبار از استرس خلاص شود ، که می تواند عمر قالب را افزایش دهد. بنابراین ، برای یک قالب پلاستیکی که تعداد مشخصی از قطعات را تولید می کند ، باید کاهش فشار تنش قوس انجام شود.


با ما تماس بگیرید

2Hot Tags: قالب فریم اتوماتیک پلاستیکی ، قالب فن فن اتومبیل ، قالب فن

پرس و جو

You Might Also Like