قالب اتوماتیک پلاستیکی برای فروش در بازار فروش چرخ ماشین

اگر قالب قطعات پلاستیکی اتومبیل می خواهید که بتواند OEM یا برای فروش در بازار انجام دهد ، AOXU MOLD با تجربه طولانی مدت و سیستم کنترل کیفیت استاندارد ، گزینه خوب شما است.
چت کن

جزئیات محصول

ابرو چرخ اتومبیل ، یعنی ابروی چرخ ماشین ، به نواری در بالای لاستیک چرخ ماشین گفته می شود که یک قسمت نیمه دایره ای در تاقچه گلگیر چرخ است. بعضی از آنها از جنس استیل است که دارای رنگ و روکش کورم است و برخی دیگر فقط پلاستیک هستند. با افزودن این ابرو چرخ ، برخی برای زیبایی ، برخی برای مقاومت در برابر خراش است. در اینجا شاین می خواهد مجموعه ای از قالب پلاستیکی اتومبیل را برای فروش در بازار چرخ های ماشین ساخته شده ساخته شده برای مشتریان خود به شما معرفی کند.


فرآیند در قالب سازی

یک مجموعه از ابروهای چرخ ماشین قسمت جلو و عقب در هر دو طرف ، کاملاً ده قالب وجود دارد.

(توجه داشته باشید: اگر شما یک مجموعه قطعات پلاستیکی دارید که باید قالب ها را باز کنید ، بهتر است&# 39 ساخته شود ، نه توسط کارخانه های مختلف ، زیرا قطعات زیادی وجود دارد که باید در یک کارخانه مطابقت داشته باشند ،&# 39 ؛ مناسب برای تنظیم اندازه ، شکل و غیره)

1

1. قسمت طراحی

با استفاده از یک سیستم طراحی کامل ، Aoxu Mold مسئول جستجوی آینده نگر و توسعه محصول جدید است. با استفاده از فن آوری های پیشرفته CAD / CAE / CAM و نرم افزار UG، CATIA، MOLD FLOW، PRO / E ، شرکت ما بهینه سازی طراحی محصول را انجام می دهد تا چرخه توسعه محصول را کوتاه کرده و از کیفیت قالب اطمینان حاصل کند.

برای قالب های ابرو ، قسمت مهم طراحی سگک است که می تواند ابرو را در گلگیر قرار دهد ، بنابراین مدیر پروژه ، مدیر طراحی و desinger ما بهترین روش برای کار با سگک را انتخاب می کنند و آسان برای بیرون انداختن است.

یک چک لیست طراحی قالب تزریق یک طراح قالب را قادر می سازد سوالات درستی را بپرسد تا هرگونه ساخت قالب جدید مطابق برنامه پیش برود و در کوتاه ترین زمان ممکن قطعات را تولید کند ، لیست شامل:

57671164857CD8FCF4E5BA16DEA6FFF5

* اطلاعات قسمت:

شکل قطعه ، اندازه قطر ، ضخامت دیواره قسمت ، مواد پلاستیکی بخشی ، نیاز به پایان سطح

* طراحی قالب اولیه:

موقعیت دروازه ، روش تخلیه ، خط جداشده ، موقعیت تخلیه ، زمان چرخه تخمین زده شده ، طراحی اولیه خنک سازی ، روش انسداد بین آمپ&ثابت ؛ صفحه متحرک ، عملیات حرارتی

* مقدار تولید سالانه:

مقدار تولید سالانه ، تعداد حفره قالب ، مواد قالب برای حفره&؛ درج هسته

* مشخصات دستگاه قالب گیری:

مکان یابی قطر حلقه ، فاصله بین میله (به صورت افقی و عمودی) ، ضربه باز شدن حداکثر / حداقل ، حداکثر / حداکثر ارتفاع قالب ، اندازه سوراخ گیره آمپر&؛ موقعیت ، حداکثر ضربه دستگاه اجکتور ، موقعیت نوار اجکتور دستگاه&؛ قطر ، طول صفحه&؛ عرض ، تعداد مدارهای خنک کننده موجود بر روی دستگاه ، تعداد خطوط هوای موجود در دستگاه ، نیاز به سقوط آزاد یا ربات ، روش بستن قالب (پیچ و مهره مستقیم یا استفاده از بست)

*موارد اضافی:

دونده گرم یا دونده سرد ، فاصله بلند بین حفره ها ، تراز اول بین آمپ&ثابت ؛ نیمه متحرک ، ضخامت صفحه ، ستونهای پشتیبانی کافی برای سختی قالب ، طراحی برای مونتاژ آسان قالب&؛ نگهداری

2. قسمت ماشینکاری

به منظور اطمینان از کیفیت محصولات و بهبود بهره وری تولید ، کارخانه ما مجهز به ابزار دقیق بالا است ، که پایه ای برای رسیدن به هدف&است ؛ کیفیت بالا ، بازده بالا ، نقص صفر&"

برای هر هفته ، ما گزارش روند مشتری خود را در مورد روش کار با عکس یا فیلم ارسال می کنیم. بنابراین مشتری ما می تواند دقیقاً بداند که ما هر قدم را برای او برمی داریم.

برای کیفیت قالب ، ما سیستم کنترل کیفیت خود را داریم ، از برش فولاد ، ماشینکاری قالب ، تا بررسی قطعات پلاستیکی. فقط بعد از اینکه مدیر پروژه ما قالب و نمونه را بررسی نکرد ، قالب قابل بسته بندی و تحویل مشتری است.

3. آمپ&لهستانی؛ قسمت مونتاژ

برای قالب قطعات خودرو ، محصول نیاز به براق کننده براق دارد ، بنابراین ما کار بر روی لهستانی بهتر انجام خواهیم داد. بعداً ما لکه بینی قالب را ایجاد خواهیم کرد ، تا بررسی کنید حرکت حرکت صاف است یا نه. بعد از اینکه همه قطعات خوب شد ، ما قالب را مونتاژ کرده و آزمایش می کنیم.


آخرین مرحله در ساخت قالب

1. برایتست قالب، عکس گرفته می شود و فیلم ضبط می شود ، همه برای بررسی به مشتری ما ارسال می شود. و بعداً نمونه های کامل از طریق اکسپرس ملی برای شما ارسال می شود. اگر می خواهید آزمایش و نمونه ها را خودتان ببینید ، همچنین می توانید بیایید ، ما شما را به دیدن آنها می بریم.

در همان زمان ، ما تمام پارامترهای آزمایش دقیق هر آزمایش را برای مشتریان جمع آوری می کنیم ، به طوری که مشتریان می توانند همان پردازش را با تولید در کارخانه خود تنظیم کنند.

2. برایبررسی نمونه، اگر نمونه ها به بخشی از آنها برای تجدید نظر نیاز داشته باشند ، ما در نهایت با آزمایش مجدد قالب ، با مشتریان خود بحث خواهیم کرد تا راهی بهتر برای حل پیدا کنیم. اگر نمونه خوب است ، ما برای تحویل آماده خواهیم شد. ما لیست خود را در مورد نمونه داریم تا بتواند از کیفیت قالب و محصول اطمینان حاصل کند ، یعنی:

* آیا موقعیت دروازه صحیح است؟

* آیا پر کردن دروازه برای قالب چند حفره ای متعادل است؟

* آیا پر کردن گیت در یک قسمت متعادل است؟

* آیا گیتینگ جت است؟

* آیا بخشی فاقد فلش است؟

* آیا در حین بیرون انداختن بخشی از اعوجاج است؟

* آیا قطعه فاقد علائم پین خارج کننده است؟

* آیا بخشی بدون آسیب است؟

* آیا عدم تطابق بخشی وجود دارد؟

* آیا پرداخت روی سطح حفره مشکلی ندارد؟

* آیا پرداخت روی دنده خوب است؟

* آیا وزن بخشی در تحمل است؟

* آیا قطعه قالب کوتاه دارد؟

* آیا خطوط جریان یا خطوط جوش قابل قبول هستند؟

* آیا علامت های سینک قابل قبول است؟

* آیا قطعه گازسوز است؟

* آیا قسمت در قسمت حفره چسبیده است؟

* آیا ضخامت دیواره قطعه صحیح است؟

* آیا قطعه آلودگی دارد؟

* آیا طبق درخواست مشتری ، علامت گذاری در بخشی وجود دارد؟

* آیا ابعاد قطعه طبق داده های نقاشی بخشی / داده های CAD سه بعدی صحیح است؟ گزارش اندازه گیری بخشی موجود است؟

* آیا قطعات بسته بندی خوبی در کارتن قبل از تحویل دارند؟

3. برایبسته بندی قالبدر مرحله اول ، چاپ یک لایه روغن ضد زنگ بر روی قالب یا چربی رنگ مطابق با نیاز مشتری&# 39 ؛ ثانیا ، بررسی قالب شکسته نشده و تمام قسمتها پر است ، سپس قالب را با فیلم نازک بسته بندی کنید. سوم ، قرار دادن قالب در جعبه چوبی با قطعات اسپارت در داخل.


اگر قالب های پلاستیکی قطعات خودرو را نمی خواهید صرف نظر از نصب شده یا فروش در بازار ، می توانید قالب Aoxu ما را برای شریک زندگی خود انتخاب کنید. تماس با Shine به زودی از طریق ایمیل:sales1@aoxumoulds.comیا مستقیماً با تلفن تماس بگیرید:+86 157 5766 8880.

card-1_看图王

Hot Tags: قالب اتوماتیک پلاستیکی برای فروش بازار چرخ اتومبیل بازسازی شده ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، عمده ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like