جعبه باتری ذخیره سازی قطعات خودرو قالب

سازنده قالب ما همه با تجربه و مسئولیت پذیر هستند. خوش آمدید که می توانید به آن نگاهی بیندازید.
چت کن

جزئیات محصول

از علاقه شما به Aoxu Mold تشکر می کنم!

نقل قول ما بر اساس نمونه های شما ، تصاویر ، نقشه های 2 بعدی یا 3 بعدی همه خوب است. سؤال شما در اسرع وقت در 24 ساعت پاسخ داده می شود.

اگر پروژه مفصلی دارید ، با تلفن تماس بگیرید: +86 157 5766 8880 یا از طریق ایمیل به sales1@aoxumoulds.com ایمیل کنید.


Aoxu فرآیند ساخت قالب

1. نقل قول : پس از گرفتن تصاویر ، نمونه ها ، طراحی 2D / 3D ، قیمت را به عنوان درخواست شما به شما ارائه می دهیم و همچنین برخی از حرفه ای های پیشنهادی را به عنوان انتخاب برای رفع انواع نیازهای شما انجام می دهیم.

QQ 90 20190322153858


2. فرایند طراحی و فرآیند خرید مواد : ما تیم طراحی و مهندس باتجربه خود را مسئول آن داریم. ما آن را براساس خواسته شما درست می کنیم ، مانند نقشه نهایی ، داده های دستگاه تزریق ، مشخصات قالب و غیره و اصلاح آن با حفره ، نوع دروازه ، مواد پلاستیکی شما ، سیستم خنک کننده ، جزء استاندارد و غیره در حدود 1-3 روزها تمام شود ما به نظر شما احترام خواهیم گذاشت و در مورد ایده آل بحث خواهیم کرد. در این مدت ما برای خرید مواد آماده خواهیم شد که کاملاً صحیح است به عنوان نقل قول موجود.


3. فرایند تولید : سازنده قالب ما همه با تجربه و مسئول هستند. با آنها ارتباط خوبی داریم و ارتباط خوبی داریم. ما گزارش قالب را هر دو هفته یکبار تهیه می کنیم (با تصاویر و توضیحی ، دوشنبه یا سه شنبه) تا مشتری مطلع شود که این روند چگونه انجام می شود.

4- گزارش کارآزمایی قالب : ما برای فرآیند تزریق فیلمبرداری می کنیم ، از طریق دستگاه تزریق عکس می گیریم و برای داده های دستگاه تزریق ضبط می کنیم ، از نمونه عکس می گیریم ، نمونه را با محافظت می پوشانیم و آن را با اکسپرس ارسال می کنیم (ارسال نمونه توسط ما پیمایی می شود ) پس از دریافت نمونه مشتری ، قالب را به عنوان بازخورد اصلاح می کنیم. همیشه مطمئن شوید که این محصول کامل باشد ، دو سه بار از ما استفاده می کند. آنها مانند برخی از مشتریان قدیمی ما ، آنها حتی مهندس خود را برای کمک به ارتباط و راهنمایی کیفیت به اینجا می فرستند. و واقعاً خوب کار می کند ، ما خوب ارتباط برقرار می کنیم و به زودی کار آنها را در اینجا تمام می کنیم. ما هر بازدید را به یک سفر دلپذیر تبدیل می کنیم.


5- حمل و بسته بندی قالب : همانطور که در تصاویر زیر روند کار را نشان می دهد. ما همچنین برای هر قالب قبل از ارائه به عنوان رکورد عکس می گیریم.

QQ 图片 20141113154033_


من Shine هستم ، از ساخت قالب حرفه ای AOXU MOLD.


درباره وب سایت ما اطلاعات بیشتری کسب کنید و به عنوان آدرس ضمیمه زیر از کارخانه ما دیدن کنید.


واتساپ: 0086-157 5766 8880

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

آدرس: خیابان بیژن ، شماره 38 ، منطقه صنعتی Xinqian ، Hunagyan ، Taizhou ، ژجیانگ ، 318020 ، چین


از خواندن شما متشکرم

وفادار شما ،

درخشش


Hot Tags: جعبه باتری ذخیره سازی قالب قطعات خودرو ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like