قالب تزریق پلاستیک قهوه ساز

قالب تزریق پلاستیک قهوه ساز

تلاش برای تعالی ، اول فناوری؛ به سمت موفقیت بروید ، مردم گرا هستند. ترکیب کاملی از فناوری مدرن و تیم مبتکر ، باعث بهبود رقابت شما خواهد شد. قالب خوب ، ساخته شده در Aoxu.
چت کن

جزئیات محصول

Aoxu Mould می تواند انواع مختلفی از قالب های تزریق پلاستیک ساز ساز قهوه را برای هر مشتری مطابق با نیاز خود تنظیم کند. نقل قول را می توان با استفاده از نقاشی یا نمونه هایی که توسط مشتریان ارائه می شود ، تهیه کرد ، محصولات ما هم از نظر کیفیت بسیار عالی هستند و هم از نظر قیمت مناسب. رضایت شما تضمین شده است.

ما همیشه بر روی کیفیت و خدمات قالب گیری پلاستیک توجه می کنیم. ما می خواهیم بهترین خدمات و بهترین محصولات قالب بندی پلاستیکی خود را به همه مشتریان ارائه دهیم.

ما در Huangyan ، ژجیانگ چین واقع شده ایم که تنها 40 دقیقه با فرودگاه Luqiao فاصله دارد و تنها 10 دقیقه از ایستگاه قطار تایزو فاصله دارد. ما به عنوان یکی از تولید کنندگان و صادر کنندگان قالب پلاستیکی بهتر در مورد کالاهای پلاستیکی مانند قالب برای قطعات خودرو ، لوازم خانگی ، قطعات خانگی ، قطعات صنعت و غیره شناخته شده ایم. با روش پیشرفته قالب ریزی و سازه های پلاستیکی ، و قالب های پلاستیکی ما عمدتا به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، استرالیا و کشورهای خاورمیانه صادر می شوند.

* ظرفیت طراحی

ما یک تیم فنی قوی داریم ، با 5 طراح ارشد و 20 مهندس که بیش از 15 سال سابقه در ساخت قالب دارند. طراحان ما در طراحی محصولات جدید و ساختار قالب خوب هستند. برای جلوگیری از هرگونه نقص در حین ساخت قالب پلاستیکی ، معمولاً قبل از شروع کار روی آن ، آنالیز جریان قالب را برای قالب انجام می دهیم. پس از تجزیه و تحلیل جریان قالب ، ما تصمیم می گیریم که دروازه و ساختار تزریق قالب را تعیین کنیم. بنابراین می توان قالب را با موفقیت و یکدست به پایان رساند.

Coffee Maker Plastic Part Injection Mold


* ظرفیت تولید

ما از طیف کاملی از مراکز ماشینکاری CNC ، ماشینهای فرز بزرگ ، ماشینهای فرز عمودی ، ماشینهای حکاکی CNC ، جرقه برقی (EDM) ، برش سیم و غیره استفاده می کنیم. ما از فناوری پیشرفته ای برای طراحی CAD / CAM / CAE و تجربیات غنی در ساخت قالب پلاستیکی. فرایند قالب ریزی و سازه های پلاستیکی پیشرفته ، ما را قادر به داشتن توانایی عالی در ساخت قالب های بزرگ ، قالب های پیچیده ، قالب های حفره ای عمیق و قالب های با دقت بالا می کند.

3


مدیریت پروژه

Aoxu قادر است کل روش را از ابتدای شروع تا تکمیل کامل مدیریت کند. این به معنای راندمان بالاتر ، هزینه کمتر ، زمان سرب کوتاهتر و کنترل کلی عملکرد بسیار بهتر است. ما برنامه ریزی تولید دقیق و زمان بندی را انجام خواهیم داد که به طور جدی توسط مدیران پروژه دنبال می شوند که در طراحی قالب ، تولید ابزار ، مدیریت فرآیند قالب ریزی تزریقی ثروتمند هستند. هر پروژه به طور جداگانه توسط یک مدیر پروژه متعهد شده است ، که مسئولیت کلیه ارتباطات تجاری و فنی این پروژه با مشتری را بر عهده دارد.

ما با گزارش هفتگی و تصویر دیجیتال ، اطلاعات مربوط به جزئیات این پروژه را به روز خواهیم کرد. برای مشتری آسان است که همزمان پروژه را مدیریت کند. ما با ارتقاء خود ، کیفیت بالایی از خدمات به مشتری ارائه خواهیم داد. فقط یک تماس تلفنی یا یک ایمیل ، خواهید دید که ما در ساعت 24/7 برای شما آماده هستیم. ما یک تیم کارآمد را راه اندازی کردیم تا اطمینان حاصل کنیم که توسعه پروژه ها هموار از مهندسی به تولید یا مشتری انجام می شود.

10


یک مورد به شما نشان می دهد که چگونه طراح ما مشکلات را حل می کند

مانند تمام پروژه های ما ، ما با بررسی طراحی شروع کردیم. با نگاهی به طراحی ، به ما نشان داد كه این یك قسمت پیچیده است و برخی از چالشهای بسیار پیچیده برای سازنده قالب وجود دارد. برای یک پروژه قالب ریزی و سازه تزریقی پلاستیک مانند این ، قسمت های اصلی مورد توجه ما چرخه گرمایش و سرمایش ، ضخامت دیواره ، زاویه های پیش نویس و پشتیبانی از بخش های طولانی و نازک در وسط مخزن بود. تیم ما نیز مانند هر پروژه ما برای توضیح و تصویب هرگونه تغییر پیشنهادی ، با مشتری همکاری نزدیک داشت.

1. چشمه تزریق

4

نوار زرد فقط چشمی است که پس از تزریق باقی مانده است. این نیاز به شکسته شدن و برآمدگی با پایه دارد.

چالش: مشتری نگران است که شکستن این قطعه - به ویژه هنگامی که در یک منطقه سخت قابل دسترس قرار دارد - واقعاً ممکن است سوراخی را در کف جام پاره کند. آنها می خواستند که آن را با یک گنبد پلاستیکی از طرف دیگر تقویت کند.

راه حل: ما به آنها توصیه كردیم كه سطح پایه را صاف نگه دارند. این ساده تر است و قالب به نظر می رسد. اما برای بدست آوردن یک پایه خوب ، ما توافق کردیم که بیشتر اسپری را قطع کنیم و بعداً آنرا صاف کنیم. کار بیشتر ، اما یک پایان بهتر.


5

2. زاویه پیش نویس

خط آبی نشان می دهد که حفره و هسته از کجا از هم جدا می شوند - خط تقسیم.

چالش: به عنوان هسته و حفره جدا از هم ، این منطقه بیش از حد در قالب می چسبد.

راه حل: ما یک زاویه پیش نویس 5 درجه قرار داده ایم ، برای آزاد کردن ابزار کافی است و هنوز هم نیازهای کاربردی و زیبایی شناختی را برآورده می کنیم.


3. دیوارهای نازک

6

سه اتصالات ورودی ورودی در زاویه های سمت راست و جهت باز شدن قالب وجود دارد.

چالش: این ویژگی ها بخش هایی با دیواره نازک هستند که باید جداگانه از حفره / هسته اصلی آزاد شوند.

راه حل: هسته های کشویی هیدرولیک. در اینجا می توانید ببینید که پس از تزریق کشویی ها در دو جهت مختلف به سمت یکدیگر حرکت می کنند. آنها خطوط جداشدگی خود را ایجاد می کنند ، اما در این حالت اینها در برابر پایه اتصالات قرار نمی گیرند و هیچ مشکلی برای زیبایی ایجاد نمی کنند. همچنین پین های قابل جمع شدن در داخل هر هسته وجود دارد که هنگام برداشتن کشویی ها از دیوارهای نازک اتصالات ورودی و خروجی پشتیبانی می کنند. سپس می توان آنها را از طریق عمل بهار جدا کرد.


4- ستون های بلند مدت

7

در داخل مخزن فنجان دو منبع باریک و باریک وجود دارد که آب آن را تأمین می کند.

چالش: هنگامی که هسته و حفره از هم جدا شوند ، این ستون ها در معرض نیروهای الاستیک قوی قرار می گیرند که باعث آسیب دیدن یا از بین رفتن آنها می شود.

راه حل: ما اسلایدهای هیدرولیکی اضافی را در قسمت اصلی هسته ایجاد کردیم که پس از باز شدن قالب به صورت جداگانه جدا می شوند.


5. درج دستی

8

سه سوراخ کوچک لازم بود که در داخل محیط اطراف فنجان ریخته شوند. اینها برای نصب بعدی کلاه قفل در نظر گرفته شده است.

چالش: قالب پیچیده و گران می شود. چگونه می توان آنها را بدون لغزنده های هیدرولیک اضافی قالب بندی کرد؟

راه حل: این مکان ایده آل برای استفاده از درج دستی است که به راحتی می توانید با دستی و داخل آن جابجا شوید. کمی طول می کشد اما ساخت ابزار را بسیار ساده می کند و هزینه را پایین می آورد.


6. کانال های خنک کننده

9

کانال های خنک کننده برای حفظ دمای یکنواخت دیواره در هنگام تزریق ضروری است ، که مانع از پیچ شدن می شود.

چالش: در این ابزار کانالها معمولاً ماشین کاری می شوند ، به این معنی که آنها از مسیرهای دید مستقیم و خطی پیروی می کنند. این برای دنبال کردن خطوط منحنی این شکل ایده آل نیست.

راه حل: ما چندین کانال خنک کننده در مناطق بحرانی ایجاد کردیم که برای اجرای نمونه اولیه کوچک قابل قبول است. اما در اینجا فرصتی عالی برای ساختن آینده خواهد بود تا از کانالهای خنک کننده کنفورماسی که با چاپ سه بعدی فلزی امکان پذیر هستند استفاده کنند.


قالب کانال تزریق قالب اصلی

کانال اصلی به نازل دستگاه تزریق و کانال بای پس از یک کانال متصل می شود ، معمولاً و نازل تزریق در همان محور ، بخش گرد است و درجه خاصی از ضربات را دارد. نقاط طراحی اصلی به شرح زیر است:

1. کانال اصلی طراحی شده برای مخروط ، زاویه مخروط اغلب 2 ~ 4 درجه نقدینگی را بررسی کنید پلاستیک مطلوب 3 ° 6 ° ، زبری سطح کانال جریان R0.63um ، و پردازش باید در امتداد محوری دونده.

2. شعاع کانال R2 قطر اصلی کانال از شعاع توپ نازل دستگاه قالب گیری تزریق R1 1 ~ 2 میلی متر؛ عمق گودال كروی 5 mm 5 میلی متر؛ قطر کانال اصلی آغاز قطر ورودی d از قطر نازل تزریق قطر 1 0.5 5/1؛ عمومی d = 2.5 ~ 5 میلی متر.

3. انتهای کانال اصلی انتقال گرد ، شعاع فیله r = 1 ~ 3 میلی متر بود.

4. طول کانال اصلی L کمتر از 60 میلی متر بهتر است ، طولانی ترین نباید از 95 میلی متر تجاوز کند.

5. کانال اصلی اغلب در بوشینگ کانال اصلی قابل جدا شدن تنظیم شده است. ساختار و مونتاژ بوشینگ کانال اصلی مختلف همانطور که نشان داده شده است ، مواد معمولاً مورد استفاده T8A ، سختی فرونشانی عملیات حرارتی از 57HRC 53. این طرح باید از کانال اصلی استفاده شده در شکل استفاده کند.

201707181735248848529


برای تکمیل پروژه قالب خود با شاین تماس بگیرید

1 (2)


Hot Tags: قهوه ساز قالب تزریق قطعات پلاستیکی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like