جعبه اتصالی برقی PVC قالب با روش های مختلف

Aoxu در تلاش بوده است تا با کیفیتی عالی و با قیمت رقابتی ، "کیفیت و خدمات اول" ، اصولی که ما دنبال می کنیم ، دقیقاً به همین دلیل است که ما با تمام کشورها ارتباط تجاری برقرار کرده ایم.
چت کن

جزئیات محصول

جعبه اتصالی برقی PVC قالب با روش های مختلف

1 جنس محصول: PPR ، PP ، PP + GF ، PP + TALC ، PE ، ABS ، POM ، PPH و غیره. PC ، PS ، PMMA برای شفاف

Steel of Mold Base: به محصول بستگی دارد ، ما می توانیم به مشتریان در انتخاب مواد مناسب کمک کنیم (S45C، S50C، LKM و غیره

Steel of Cavity & Core: به محصول بستگی دارد ، ما می توانیم به مشتریان در انتخاب مواد مناسب کمک کنیم

بودر: 1.2311 ، 1.2738 ، 1.2344 ، 1.2316 ، BPM-HH ، SUS-420 و غیره

Finkl: P20 ، Hip-20 ، H13 و غیره.

Hitach: NAK80، DAC، FDAC، SKD61 و غیره

Assab: 618 ، 718 ، STAVAX و غیره.


6 شماره حفره: یک یا چند

نوع دونده: گرم یا سرد

نوع Demould: اتوماتیک

دستگاه ابزار: دستگاه فرز CNC ، دستگاه تراش CNC ، EDM ، دستگاه برش سیم و غیره

نرم افزار طراحی: UG، PRO-E، Auto CAD و غیره

سیستم کشش یا بیرون زدگی هسته: موتور ، سیلندر روغن ، صفحه سلب ، پین فرشته ، پین اژکتور و غیره.

سطح نهایی: جوجه ریزی به بافت ، جوجه ریزی EDM ، پرداخت ، جلا دادن الماس و غیره


پنج مرحله از پردازش قالب پلاستیکی

1. مدیریت کارآمد مدیریت داده های محصول ، فناوری مدیریت داده ها و مدیریت پرونده های نقاشی: برای مدیریت کارآمد داده های قالب قالب ، داده های فرآیند ، نقشه ها و مدیریت جامع ، می تواند از ثبات اسناد و نسخه های ترسیم استفاده کند. این می تواند به اشتراک گذاری کارآمد دست یابد. و استفاده از پرس و جو کارآمد. می تواند یک بانک اطلاعاتی رایانه ای مدیریت فایل کامل ، جمع آوری نقشه های طراحی ، پراکندگی ، پراکندگی غلظت سازمان ، اطلاعات جدا شده قبل از استفاده ، برای جلوگیری از ناسازگاری ناشی از طراحی ، تنظیمات 2d ، 3D ، اصلی ، تغییرات ، ایجاد سردرگمی نسخه تعمیر و نگهداری ، مدل 3D و نقشه های 2d داده ها ، استانداردهای طراحی 2d طراحی ، مشکلات ناشی از هرج و مرج به راحتی و به موقع نمی توان پیدا کرد و تصحیح کرد ، در نتیجه اصلاح و کارآیی قالب یا حتی نامعتبر ، افزایش هزینه های تولید قالب ، گسترش چرخه تولید قالب و تأثیر بر مشکلات.

2. حفظ نقشه های پلاستیکی قالب ، فن آوری پردازش ، سازگاری و یکپارچگی داده های فیزیکی ، از طریق روش های آزمایش موثر ، دقیق و دقیق برای اطمینان از سازگاری و یکپارچگی نقشه های قالب ، فن آوری پردازش ، داده های فیزیکی.

3. طراحی و هزینه ساخت هر قالب پلاستیکی باید به موقع خلاصه شود: به طور موثر کنترل توزیع تسمه نقاله کار در کارگاه را کنترل کنید ، ضایعات را بطور مؤثر مدیریت کنید. از طریق طراحی دقیق ساختار قالب و پردازش کارآمد قطعات قالب و بررسی دقیق قطعات ، تغییر در روش قبلی به طور موثر باعث کاهش هزینه های اضافی نگهداری قالب ، به دست آوردن هزینه واقعی هر قالب و به طور موثر کنترل کیفیت قالب

4. این برنامه ریزی کلی ، برنامه ریزی ، طراحی ، فن آوری پردازش ، وضعیت تولید کارگاه ، اطلاعات ترکیبی ارگانیک منابع انسانی ، برنامه ریزی موثر تولید و تولید است ، می تواند کیفیت و تحویل به موقع قالبهای پلاستیکی را به طور موثر تضمین کند.

5- ایجاد سیستم مدیریت قالب تولید پلاستیک کامل و کاربردی ، ایجاد سیستم مدیریت کامل تولید قالب ، تحقق فرآیند مدیریت تولید قالب مدیریت محصول ، مدیریت فرایند داده ها ، مدیریت برنامه ، مدیریت برنامه ، سیستم مدیریت اطلاعات رایانه ای از جمله برنامه ریزی ، طراحی قالب ، قالب های پلاستیکی ، فرایندهای تولید ، کارهای فروشگاه و بازرسی محصول ، مدیریت انبار ، مدل سازی و اطلاعات کمکی مرتبط از برنامه ریزی تا اتمام حمل و نقل ، می توانند به مدیریت ردیابی جامع دست یابند.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، واقع در Huangyan ، Taizhou ، چین ، در تلاش است تا با کیفیت عالی با قیمت رقابتی ، "کیفیت و خدمات اول" ، قانونی که ما دنبال می کنیم ، دقیقاً به همین دلیل است که ما روابط تجاری با مشتریان از سراسر جهان. بیش از 90٪ قالبهای ما به خارج از کشور صادر می شود. با گرمی از همه استقبال می کنیم تا به بازدید ، تحقیق و مذاکره در تجارت بپردازند ، ما می توانیم با قیمت مناسب به شرکت شما کیفیت خوبی ارائه دهیم!

201810201420243441776


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: جعبه اتصالات برقی قالب پی وی سی با روش های مختلف ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like