6 تیغه فن فن

با یک تیم صادق و امکانات کلاس جهانی می توانیم در هر پروژه اجرا شده به کمال برسیم.
چت کن

جزئیات محصول

6 تیغه فن فن

تیغه های پلاستیکی بیشتر در محیط خانه ظاهر می شوند ، قیمت نسبت به تیغه های آلومینیومی مقرون به صرفه تر است ، بار موتور کوچک است ، و سر و صدای آن نسبتاً کم است. علاوه بر این ، به دلیل پردازش مناسب ، پلاستیک می تواند انعطاف پذیر تر و متنوع تر باشد ، نه تنها به عنوان یک ابزار خنک کننده عمل می کند بلکه نقش تزئینی خاصی نیز دارد. تیغه های پلاستیکی برای تمیز کردن و نگهداری راحت تر از تیغه های آلومینیومی هستند. با این حال ، تیغه های پلاستیکی وقتی برای مدت طولانی استفاده می شوند دچار تغییر شکل می شوند و باد کافی نیست.


فرآیند مدیریت پروژه قالب

پس از تأیید سفارش قالب و شروع تولید ، مهندس پروژه باعث می شود که کیفیت ساخت قالب و محصول از طریق ارتباطات ، هماهنگی ها ، ابزار و روش ها ، نیاز مشتری را برآورده کند ، از انتظار مشتری در تاریخ تحویل سفارش پیشی می گیرد ، از منابع محدود استفاده می کند. ، و از موثرترین روشهای مدیریت و کنترل برای تحقق کامل ساخت قالب استفاده می کند. پروژه قالب از یک یا چند مجموعه قالب تشکیل شده است. سیستم مسئولیت پروژه به تصویب رسیده است. تیم پروژه موقتی ، کیفی ، انعطاف پذیر است و بر هماهنگی و ارتباط تأکید دارد. با اتخاذ اصل مدیریت عینی ، مدیریت پروژه با توجه به نیازهای پروژه قابل انعطاف است.


جریان کار

ما در Aoxu Mold Technology معتقدیم که از همراهی مشتری درست از مرحله نهایی نهایی محصول تا مرحله تولید کار می کنیم. مراحل جریان کار ما در زیر آورده شده است:

ارسال درخواست: لطفا با پر کردن فرم تماس با ما یا انتخاب محصول مورد علاقه خود و ارسال درخواست ، پرس و جو خود را ارسال کنید.

نمونه اولیه

ما به مشتریان خود خدمات ساخت طرح اولیه و ساخت نمونه اولیه را ارائه می دهیم. به طور معمول ، تولید نمونه اولیه ساده 7 روز کاری طول می کشد. نمونه های اولیه به مشتریان ما در توسعه محصول جدید کمک می کند و این به آنها کمک می کند تا هزینه های خود را در پروژه های جدید صرفه جویی کنند.

طراحی محصول و توسعه ایده های جدید

ما یک تیم از مهندسین طراحی محصول داریم که در زمینه طراحی محصول و بهبود طراحی تخصص دارند. این کمک به صدها نفر از مشتریان ما در توسعه محصول جدید است.

طراحی قسمت

ما با تیمی از طراحان مجرب و کارآزموده برای طراحی قطعات / مقالات جدید طبق نیاز مشتری همکاری می کنیم. برای این کار ما نیاز به طرح های خشن به همراه اقدامات بعدی یا نمونه ها برای تهیه نقشه های 2d و 3d قبل از برنامه ریزی طرح های قالب داریم. 8

طرح قالب

پس از تایید نقشه ها ، مهندسین ما پس از مطالعه مواد تولیدی ، راه حل سفارشی تهیه می کنند ، جریان قالب ، قدرت مطلوب مقاله ، وزن و تولید مورد نظر. فولاد ، ساختار قالب ، طراحی قالب مربوطه با مشتری برنامه ریزی و تأیید شده است و پس از آن نقشه ها و نقشه های قالب آماده می شوند. با استفاده از سیستم های پیشرفته CAD / CAM / CAE مانند Pro-Engineer ، Solid works ، Unigraphics ، Master CAM ، قالب Flow ، Auto CAD ، در طراحی قالب می توانیم نقوش جدیدترین قالب را ارائه دهیم. معمولاً برای تهیه نقشه های قالب برای تأیید به 3 روز کاری نیاز داریم.

ساخت قالب

پس از تأیید نقشه قالب ، ما در تلاش برای دستیابی به استانداردهای با کیفیت بالا و قالبهای قابل اعتماد برای حجم بالای تولید با حداقل تعمیر و نگهداری مورد نیاز هستیم. با تجربه غنی در زمینه تولید انواع مختلف قالب برای طیف گسترده ای از محصولات ، محاسبات دقیقی را انجام می دهیم که هزینه ها را تا حد ممکن کمترین هزینه برای مشتریان خود نگه می داریم. ما با سیستم های گرم کننده مانند Yudo و DME که در جلوگیری از دونده ها ، کاهش زمان چرخه و حفظ قوام در قالب گیری در حین تولید مداوم کمک می کند ، آشنا هستیم.

قالب های آزمایشی - کیفیت و بازرسی

برای بیشتر قالب های ما 60 روز برای تولید قالب نیاز داریم که پس از آن اول آزمایشات را انجام می دهیم قبل از اینکه قالب ها به تجزیه و تحلیل محصول مورد نظر ، اتمام ، پرداخت ، آبکاری کروم و سپس برای بازرسی بپردازند. ما قبل از بسته بندی قالب برای حمل ، حداقل 3 آزمایش انجام می دهیم. کارآزمایی های قالبهای ما با نظارت کادر فنی باتجربه ای انجام می شود که سعی در جلوگیری از انتقال کیفیت پایین به مرحله بعدی پیشرفت دارند. ما همچنین مشتریان خود را ترغیب می کنیم برای رضایت خود از بازدید از محاکمات بازدید کنند.

قالبهای ما به خوبی رنگ شده ، چربی ، کاملاً بسته بندی شده در کارخانه هستند که پس از آن مراقبت های ویژه ای برای حمل و نقل ، نگهداری و تحویل انجام می شود تا رضایت مشتری از سفارشات آنها از مرحله اول تا اعزام نهایی انجام شود.

انواع بازرسی ها به طور کلی ارائه می شود:

بازرسی تولید اولیه

در طول بازرسی تولید

بازرسی تصادفی نهایی

بررسی بارگیری کانتینر

بررسی کارخانه

تامین کننده مواد

3

ما خدمات پس از فروش مشتری خود را برای تحویل سریع قطعات یدکی با هزینه اضافی. ما از کلیه نقشه های قطعات یدکی برای استفاده مشتری محافظت می کنیم و مقدار قطعات یدکی را نیز در قیمت خود ارائه می دهیم. برای قطعات یدکی استاندارد ، می توانید به لیست ما مراجعه کنید و همچنین می توانید از بازار خود خریداری کنید.


کنترل کیفیت

بازرسی طراحی محصول و قالب:

طرح های ساخته شده توسط Aoxu یا ارائه شده توسط مشتریان ، همواره با بررسی امکان سنجی فرآیند قالب سازی ، ساختار قالب و امکان سنجی حرکت همه اجزای پلاستیکی مرتبط و غیره مورد تجزیه و تحلیل قرار می گیرند. که ممکن است در اثر تقصیر در طراحی محصول ایجاد شود. ما معتقدیم اگر در طول مرحله طراحی و تولید محصول زمان بیشتری را صرف کنیم می توانیم زمان ساخت قالب را محکم کنیم.

بازرسی خرید مواد اولیه

فرآیند بازرسی دقیق دنبال می شود و ما برای جلوگیری از هرگونه تاخیر در روند مونتاژ قالب ، به برنامه زمانی خرید قطعات یدکی می چسبیم. هر جنبه ای از جمله استاندارد سازی قطعات ، دقت اندازه ، سختی مواد قالب و تشخیص نقص مواد از قبل برای چسباندن فرآیند بررسی می شود.


درباره شرکت

امکانات

Aoxu Mold Technology با قیمت مناسب مقرون به صرفه است بدون اینکه در کیفیت قالب و همچنین محصولات مناسب باشد ، شناخته شده است. با هر پروژه جدید انتظارات مشتریان را درک می کنیم و آنها را با نهایت صداقت تحقق می بخشیم.

هر یک از پروژه های قالب ما با تجزیه و تحلیل کاملی از طراحی قسمت ، طراحی قالب ، جریان مواد ، تنظیمات ماشین و درنهایت خروجی محصول ، بصورت یکپارچه ای مورد بحث و کار قرار گرفت. 4

تجهیزات

ما تیمی از متخصصان هستیم و بیش از 13 سال تجربه در صنعت پلاستیک داریم. اتحادهای ما با سازندگان ابزارهای با کیفیت برتر اطمینان می دهند که شما از راه حلهای قالب متناسب با نیازهای دقیق خود مطابقت دارید ، که مطابق انتظارات کیفیت شما و متناسب با بودجه شما باشد.

در امکانات ما تیم و تجهیزات لازم جهت توسعه قالبهای 60 تا 100 عادی در یک زمان با کمک ماشین آلات تراش با کیفیت بالا ، دستگاههای فرز ، ماشینهای سنگ زنی ، دستگاههای فرز CNC (سرعت بالا ، 3 عیار و 5 محور) ، CNC دستگاه های حکاکی ، ماشین های EDM ، دستگاه های حفاری و برش سیم.

اعتماد و اطمینان:

آنچه ما را بالاتر از سایر تأمین کنندگان قالب پلاستیک قرار می دهد ، فداکاری و مشاوره شخصی است. ما در هر مرحله به شما کمک می کنیم و به شما در درک پیچیدگی های فنی ساخت پلاستیک کمک می کنیم و راه حل های مناسب را توصیه می کنیم. قالب های صادر شده توسط ما از چین از کیفیت بالایی برخوردارند و دارای قالب بسیار خوبی هستند و قیمت بسیار مناسبی دارند.

ما کیفیت را درک می کنیم:

ما به شما قول می دهیم کیفیتی را که برای هر پروژه انتظار می رود ارائه دهید.

Aoxu Mold Technology ، مارک قالب ما ، با اطمینان خاطر به شما می رسد که یافتن آن در دنیای شلوغ سازندگان قالب در آنجا بسیار سخت است. ما راه حلهایی برای افزایش بهره وری شما ارائه می دهیم.


مشتریان جهانی

در دنیای پلاستیک فقط ارائه قابلیت های برتر و قالب های مناسب و ماشین آلات در ارائه پلاستیک بسیار بیشتر است. این فداکاری طول می کشد ، تا با زحمت به نیازهای منحصر به فرد مشتری برسد. برای تحقق کیفیت و ارزش دقیق وعده داده شده ، اخلاق لازم است. ایجاد روابط با ایجاد شبکه ای که ارزش مطلوب خدمات را در جدول زمانی تعیین شده ارائه دهد ، برای مطابقت با خطوط قیمت در یک زمینه بسیار رقابتی در صنعت قالب ، طول می کشد. این ترکیبی از همه این عوامل است که Bonhomie را قادر ساخته است تا در بیش از 30 کشور جهان موفق به ایجاد روابط موفق با تولید کنندگان پلاستیک شود.

با تشکر از شبکه گسترده ما در زمینه منابع بین المللی ، تخصص فنی ، همراه با بیش از 13 سال تجربه در صنعت قالب ، مشتریان ما قادر به دستیابی به مقصد موردنظر مانند هند و چین بوده اند.

ما راه حل های قالب خود را برای مشتریان محترم در کشورهای زیر ارائه داده ایم:

آفریقا: الجزایر ، تونس ، مصر ، اتیوپی و غیره

آمریکا: آرژانتین ، برزیل ، کانادا ، السالوادور ، مکزیک ، ایالات متحده و غیره.

آسیا: هند ، اندونزی ، پاکستان ، عربستان سعودی و غیره.

اروپا: فرانسه ، روسیه ، اسپانیا و غیره

اقیانوسیه: استرالیا


بسته بندی

12


با ما تماس بگیرید

leila@aoxumoulds.com

Mob (برنامه چیست): + 86 13606826958

http://www.chinaplasmould.com

2

Hot Tags: قالب فن 6 پره ، قالب پره فن ، قالب فن

پرس و جو

You Might Also Like