قالب جعبه ذخیره سازی تخم مرغ پلاستیکی

قالب جعبه ذخیره سازی تخم مرغ پلاستیکی

این یک محصول آماده نیست، همچنین یک قالب آماده نیست. چیزی که ما می سازیم سفارشی کردن قالب برای شما با توجه به نمونه های شما است. اگر شما می خواهید ما را به خرید نمونه، ما خوشحالم که به شما کمک کند. بيا اول بحث کنيم . جعبه ذخیره تخم مرغ تخم مرغ را در یک مکان امن مانند در یخچال نگه می دارد یا...
چت کن

جزئیات محصول

این یک محصول آماده نیست، همچنین یک قالب آماده نیست. چیزی که ما می سازیم سفارشی کردن قالب برای شما با توجه به نمونه های شما است. اگر شما می خواهید ما را به خرید نمونه، ما خوشحالم که به شما کمک کند. بيا اول بحث کنيم .

جعبه ذخیره تخم مرغ تخم مرغ را در جای امن مانند یخچال یا کمد نگه می دارد. سوراخ های مختلفی از مشخصات وجود دارد که می تواند یک یا چند لایه نیز باشد.


قالب جعبه ذخیره سازی تخم مرغ پلاستیکی

اندازه قسمت: 23 x 15.9 x 10.5cm

مواد اولیه: ABS مواد غذایی درجه پلاستیک, BPA رایگان

شکل قسمت: مستطیل

امکانات: قفل پوشش

فولاد قالب: P20

پایه قالب: C45

حفره قالب : تصمیم گرفته شده توسط دستگاه تزریق خود را

سیستم دونده: دونده سرد

سیستم دروازه: دروازه نقطه اوج

سه بخش از این مجموعه از جعبه های ذخیره سازی تخم مرغ، بدنه جعبه، شبکه، و پوشش جعبه وجود دارد. ما می توانیم مجموعه ای از قالب را برای شما، و یا سفارشی کردن یکی از قالب. همه برای انتخاب شما.


نقاط فنی ساخت قالب بخش شفاف

از آنجا که قالب تزریق پلاستیک شفاف دارای انتقال نور بالا است، بنابراین نیاز بالایی به کیفیت محصول پلاستیکی می پردازد، هر سوراخ، علامت گذاری، سفید کردن مجاز نیست. بنابراین، آماده سازی مواد اولیه، تجهیزات و ابزار مورد نیاز، فرایندهای قالب گیری تزریقی و محصولات دست زدن به مواد همه باید به شدت انجام شود.

1. مواد اولیه پلاستیکی

هر گونه نشات در پلاستیک بر شفافیت محصولات پلاستیکی تاثیر خواهد گذارد. بنابراین در طول ذخیره سازی، حمل و نقل، و تغذیه، مواد باید مهر و موم شده، نگه داشتن مواد تمیز است. به طور خاص مواد اولیه حاوی آب، گرمایش باعث زوال مواد اولیه خواهد شد، بنابراین باید خشک شوند، ما می توانیم از خشک کردن مس در طول تزریق استفاده کنیم. نکته دیگر این است که در حین خشک شدن، هوایی که استفاده می کنیم باید فیلتر شود، تا از آلوده کردن مواد اولیه جلوگیری شود.


2. تمیز کردن بشکه، پیچ، و قطعات یدکی

قبل یا بعد از استفاده از یک ماشین، ما باید هر قسمت را با PE، PS، و دیگر عوامل شستشو تمیز کنیم تا آن را تمیز کنیم. هنگامی که خاموش شدن موقت، برای جلوگیری از مواد در دماهای بالا برای ماندن مدت زمان طولانی، باعث افت محلول، و خشک کن بشکه باید دما را پایین بیاورید، مانند PC، PMMA، PS دمای بشکه دیگر باید به زیر ۱۶۰ درجه سانتی گراد کاهش یابد.

image


3. مسائل باید در طراحی قالب اشاره کرد

سرد کردن ناهموار باعث قالب ریزی پلاستیک بد خواهد شد و نقص های سطحی و زوال تولید خواهد کرد، بنابراین وقتی قالب طراحی می شود باید به موارد زیر توجه کنیم:

*ضخامت دیوار باید یکنواخت باشد، گرادیان سلب کننده باید به اندازه کافی بزرگ باشد.

*Gate: runner should be wide enough, chunky enough, and gate location should be set according to the contraction process, if necessary, add cold slug well.

*بخشی از انتقال باید تدریجی باشد. انتقال صاف، برای جلوگیری از هر گوشه تیز. محصولات کامپیوتر، به طور خاص، نباید شکاف داشته باشند.

*سطح قالب باید صاف باشد، ناهمواری کم است (ترجیحاً کمتر از ۰٫۸)

*دریچه هوا: مخزن کافی اطمینان حاصل خواهد کرد که گاز در مذاب و هوا تخلیه می شود.

*علاوه بر PET، ضخامت دیوار نباید خیلی نازک باشد، به طور کلی کمتر از ۱ میلی متر نیست.


انتخاب دونده سرد یا دونده داغ

به عنوان یک سیستم تحویل ذوب سنتی، دوندگان سرد هنوز جایی در قالب گیری تزریق دارند، اما هنگامی که تقاضا برای قطعات پلاستیکی و خروجی مورد نیاز بالا می رود، انتقال به دوندگان داغ می تواند مزایای بی شماری را برای تزریق کارخانه های قالب گیری به ارمغان بیاورد.

در فرایند قالب گیری تزریقی، یکی از مهم ترین کارکردهای قالب، انتقال مذاب از بشکه به حفره قالب است. مدیریت تحویل مذاب تأثیر مهمی بر کیفیت نهایی قطعات و موفقیت نهایی خط تولید دارد. کنترل دقیق جریان، فشار و دما در این فرایند بسیار مهم است. بنابراین مقایسه عمیق تر راه حل های دونده داغ و دونده سرد برای سرمایه گذاری اولیه پروژه و اقتصاد تولید بعدی بسیار مهم است.

1. دونده سرد

دونده سرد یک کانال جریان پلاستیکی مذاب است که بر روی سطح بخشی قالب پردازش می شود. هدف اصلی فراهم کردن کانالی برای رسین مذاب است تا از دروازه عبور کند و وارد حفره شود. پس از ورود به حفره، رزن مذاب سرد می شود و سخت می شود، همراه با بخشی خارج می شود، چرخه تزریق بعدی دوباره شروع می شود. سیستم دونده سرد معمولاً تأثیر کمی بر هزینه قالب اولیه یا مخارج سرمایه اولیه دارد، به این صورت که هزینه سرمایه گذاری اولیه پروژه کوچک خواهد بود. آن ها معمولاً در اجراهای تولید کوتاه مدت یا نامکرر و قالب های کم حفره استفاده می شوند.


2. دونده داغ

دونده داغ گرم می شود تا اطمینان حاصل شود که پلاستیک های دونده و دروازه مذاب باقی می مانند. از آنجا که میله های گرمایشی و حلقه های گرمایشی در نزدیکی یا در مرکز دونده وجود دارد، کل دونده از خروج خیره کننده ماشین قالب گیری تزریقی تا دروازه در حالت دمای بالا قرار دارد، به طوری که پلاستیک در دونده مذاب نگه داشته می شود، و به طور کلی نیازی به باز کردن دونده برای خارج کردن مینسان پس از خاموش شدن نیست. در هنگام شروع ماشین، شما فقط نیاز به حرارت دونده به درجه حرارت مورد نیاز است. بنابراین، فرایند دونده داغ گاهی اوقات به عنوان یک سیستم سرصفحه حرارتی، یا به عنوان قالب بدون دونده گفته می شود. عملکرد آن شبیه به دونده سرد است، زیرا مسیری را برای رسین مذاب از طریق یک سیستم با فناوری بالا و به خوبی طراحی شده بدون اجازه دادن به رسین مذاب برای جامد شدن در دونده فراهم می کند. کانال جریان مذاب در یک چند برابر فولادی محصور شده و در معرض هوا قرار نخواهد گرفت. مانیفولد برای ورود به دروازه و حفره، رسین مذاب را به نوزل ها توزیع می کند. دمای چند برابر و پازل توسط ترموکوپل ها و بخاری ها تنظیم می شود تا دمای پلاستیک مذاب سازگار باشد. نسبتاً صحبت می کند، دونده سرد را می توان با یک خیابان مرکز شهر رو باز مقایسه کرد، در حالی که دونده داغ بیشتر شبیه تونل مترو است.


3. چه شما را انتخاب کنید دونده داغ و یا دونده سرد، آن را توسط محصولات خود را تصمیم می گیرید و هزینه در قرار داده است. اگر شما هر گونه مشکل در قالب تزریق پلاستیک, مهربانی تماس با شاین.


تماس با شاین

202001061412588260475

خوش آمدید برای خرید با کیفیت بالا و کم هزینه پلاستیکی جعبه ذخیره سازی تخم مرغ قالب به صورت فله ای با ما. به عنوان یکی از پیشرو یخچال بخش تولید کنندگان قالب و تامین کنندگان در چین، ما با یک کارخانه مولد و حرفه ای در Taizhou، چین در خدمت شما مجهز شده است. برای محصولات سفارشی، با ما تماس بگیرید تا ما را از جزئیات در حال حاضر آگاه کنید.
Hot Tags: پلاستیک تخم مرغ قالب جعبه ذخیره سازی، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like