قالب تزریق سینی مکعب یخ پلاستیکی

قالب تزریق سینی مکعب یخ پلاستیکی

مردم دوست دارند که این مکعب های یخی «سنگریزه ای» با حداقل تلاش از سینی بیرون می افتند و می توانند از طریق گردن های کوچک بطری های آب و سودا جا شوند. مکعب های کوچک بهترین راه حل برای نوشیدنی است که از بین رفته قبل از اینکه شما آن را می دانید-نوشیدنی مانند یک لیوان چای یخ زده و یا mojito. سريع ذوب ميشه، پس تو به...
چت کن

جزئیات محصول

مردم دوست دارند که این مکعب های یخی «سنگریزه ای» با حداقل تلاش از سینی بیرون می افتند و می توانند از طریق گردن های کوچک بطری های آب و سودا جا شوند. مکعب های کوچک بهترین راه حل برای نوشیدنی است که از بین رفته قبل از اینکه شما آن را می دانید-نوشیدنی مانند یک لیوان چای یخ زده و یا mojito. سریع ذوب می شود، بنابراین شما نیاز به نوشیدنی خود را با برخی از سرعت ناپدید می شوند اگر شما نمی خواهید آن را به آب.


قالب تزریق سینی مکعب یخ پلاستیکی

2

وزن قسمت: 107 گرم

ابعاد محصول: 12.5" x 4.75" x 1.75"

حفره: 2 حفره

فولاد قالب: P20

پایه قالب: پایه خودساخته

ابعاد قالب: 18" x 15" x 11"

وزن قالب: 800 پوند

ساخت زمان: 45 روز

اندازه و اشکال را می توان تغییر داد، نمونه های خود را برای ما فراهم کنید، ما قالب ها را برای شما می ساختیم.


خارج کردن ساختار صفحه استریپر

ساختار استریپر خارج کننده ساختاری است که زمانی مورد استفاده قرار می گیرد که نباید اثری از سنجاق خارج کننده بر روی آیتم قالب شده وجود داشته باشد.

این برای اجزای نوری شفاف ساخته شده از اکریلیک یا پلی کربنات و غیره استفاده می شود، مانند آن که در انجیر ۱ نشان داده شده است.

Fig. 1

شکل 2 نشان می دهد یک مثال واقعی از ساختار استریپر خارج

Fig. 2

اولاً هسته اصلی که آرتیل قالب شده را تشکیل می دهد با استفاده از پیچ و مهره و غیره به صفحه نیم قالب متحرک ثابت می شود.
صفحه استریپر طوری قرار می گیرد که سطح جانبی هسته اصلی را در بر می گیرد، صفحه استریپر بیشتر از طریق یک میله اتصال به صفحه خارج کننده متصل می شود.
به عبارت دیگر، هنگامی که صفحه خارج کننده به جلو حرکت می کند، حتی میله اتصال به همراه آن به جلو حرکت می کند و در نتیجه باعث می شود صفحه استریپر به جلو حرکت کند و مقاله قالب شده را خارج کند.


با بازگشت صفحه خارج کننده، صفحه استریپر نیز به موقعیت اصلی برمی گردد.

Fig. 3

در زمان انجام طراحی اساسی ساختار صفحه استریپر، در حالی که البته لازم است به درستی طراحی دولت های عامل آماده شود، علاوه بر این، انجام اقداماتی مانند مدیریت ترخیص بین صفحه استریپر و هسته اصلی، فرار نواری و غیره برای عمل صاف بسیار مهم است.


علاوه بر این، تصویب یک سیستم راهنما، انتخاب مواد فولادی برای صفحه استریپر، عملیات حرارتی و غیره نیز به عوامل بسیار مهمی تبدیل می شود.

Fig. 4


تماس با شاین

202001061412588260475

به خرید قالب تزریق سینی مکعب یخ پلاستیکی با کیفیت بالا و کم هزینه به صورت فله ای با ما خوش آمدید. به عنوان یکی از پیشرو یخچال بخش تولید کنندگان قالب و تامین کنندگان در چین، ما با یک کارخانه مولد و حرفه ای در Taizhou، چین در خدمت شما مجهز شده است. برای محصولات سفارشی، با ما تماس بگیرید تا ما را از جزئیات در حال حاضر آگاه کنید.
Hot Tags: پلاستیک یخ مکعب سینی تزریق قالب، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like