قالب پلاستیکی دیسپرسر شل

قالب پلاستیکی دیسپرسر شل

مطابق با کفپوش 6000 متر مربع ، با تجهیزات پردازش پیشرفته قالب ، Aoxu Mould کارگاه های تولید قالب های پلاستیکی مختلف با طراحی پیشرفته و تجربه ساخت را برپا می کند.
چت کن

جزئیات محصول

اگر هنوز به دنبال سازنده قالب خوب در چین هستید ، مطمئناً Aoxu Mould می تواند انتخاب خوب بعدی شما باشد.

Aoxu قالب

* تخصص در قالب های تزریق پلاستیک

Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، در ساخت قالب تزریق و محصولات پلاستیکی ، که در منطقه Huangyan ، شهر قالب چین واقع شده است ، تخصصی است. مطابق با کفپوش 6000 متر مربع ، با تجهیزات پیشرفته پردازش قالب ، که شامل مراکز ماشینکاری CNC ، بیش از 50 مجموعه دستگاه کنترل شده عددی تصفیه آب ، جرقه الکتریکی و برش آستر و ... می باشد ، شرکت ما کارگاه های تولید پلاستیک مختلف را برپا می کند. قالب علاوه بر این ، ما مایل به عنوان عامل برای شما در تولید قطعات پلاستیکی عمل می کنیم. تمامی قالب ها توسط تکنسین های حرفه ای ما با استفاده از نرم افزار UG ، Pro / E و با مجموعه کاملی از فناوری پیشرفته و بالغ در CAD / CAE / CAM طراحی شده اند.

* مجهز به ماشین آلات ابزار کامل

Aoxu Mould دارای تجهیزات پیشرفته ابزارهای لازم جهت اطمینان از کیفیت قالب و دقت قالب می باشد. در حال حاضر دستگاه فرز CNC ، ماشین آلات اتصالات ، ماشین حکاکی ، EDM ، ماشین سنگ زنی ، ماشین حفاری و غیره تجهیزات ابزار دقیق با دقت بالا اطمینان حاصل کنید که کیفیت قالب عالی است. ما نه تنها پشتیبانی فنی از مشتریان خود ارائه می دهیم بلکه یک راه حل کامل در صنعت قالب سازی تزریق پلاستیک نیز ارائه می دهیم.

* داشتن محیط کارگاه خوب

تمیز کردن کارگاه هر روز ، همه ابزارها و قطعات باید مرتب شوند ، همه چیز تحت کنترل و مدیریت بسیار خوبی است. ما معتقدیم که محیط کار خوب باعث ایجاد راندمان بیشتر می شود ، همزمان تحویل قالب را بست.

* تهیه قالب با کیفیت خوب

با استفاده از فولاد با کیفیت واقعی ، عملیات حرارتی دقیق و کنترل جدی ، ما قول می دهیم قالب هایی با کیفیت عالی را به شما ارائه دهیم. ما روی طراحی ساخت قالب تمرکز می کنیم ، اصرار داریم ساخت قالب با دوام و نگهداری آسان باشد.

برای اطمینان از دقت کامل قالبها ، قالبهای استاندارد را می سازیم. در همان زمان ، تحویل قالب را تا حد زیادی کوتاه کنید. تمام قطعات یدکی آنهایی که مارک تجاری دارند وارد می شوند ، به عنوان مثال سیلندر JunFan از تایوان ، چشمه Daido ژاپن و چشمه کره سامسول ، موتور هیدرولیکی Brevini از دانمارک ، و غیره. برای جلوگیری از برخی اشتباهات احمقانه.

ما صمیمانه می خواهیم اولین سفارش شما را دعوت کنیم ، کیفیت و عملکرد خود را ببینیم.


قالب پلاستیکی پوسته توزیع کننده آب

1521284034748قالب پلاستیکی دیسپرسر شل


عملیات حرارتی از فولاد قالب

1. خاموش شدن درجه حرارت بالا

برای بهبود استحکام و مقاومت در برابر سایش مواد ، مواد کلی باید بیش از 1030 درجه سانتیگراد گرم شوند. در دماهای بالا ، نبض های مختلف آلیاژ کاملاً در بدن اوشور حل می شوند تا در حین فرونشستن یک پوسته پوستی زیاد بستر حاصل شود. ، و از خلاء برای اطمینان از عدم دفع گاززدایی قطعات استفاده می شود. در حال حاضر ، کوره خاموش شدن بنزین با درجه حرارت بالا که در صنعت نیمه هادی مورد استفاده قرار می گیرد ، می تواند قطعه کار را در شرایط خلاء بالا با محافظت ازت ، گرم کند ، که این امر نه تنها تضعیف زدایی قطعه کار را ایجاد می کند ، بلکه از تبخیر عناصر آلیاژی نیز جلوگیری می کند. در همین زمان ، از فشار گاز قابل تنظیم در محدوده 200-500Kpa برای خاموش کردن قطعه کار و خنک کردن آن استفاده می شود ، در حالی که اطمینان حاصل می کند ضمن کاهش تغییر شکل ، قطعه کار کاملاً خاموش می شود.

2. درمان سرد عمیق و خنک کننده دمای بالا

پس از خاموش شدن ، فولاد آلیاژی بالا به دلیل نقطه انتقال مارسین (درجه خانم) از درجه حرارت اتاق بالاتر است ، به منظور بهبود سختی و اطمینان از پایداری ابعادی ، معمولاً لازم است که عملیات سرما زدگی عمیق و درجه حرارت بالا انجام شود. اطمینان حاصل کنید که آشویتس باقیمانده به طور کامل به یک ماستوئید با ثبات تبدیل شده است. ما اجزای سخت کار شده با خلاء هستند ، بین دمای اتاق تا 100 درجه سانتیگراد تصحیح می شوند و سپس برای سرد کردن عمیق در یک محفظه عمیق سرد با دمای -140 درجه سانتی گراد قرار می گیرند. در صورت عدم وجود کوره ، قطعه کار می تواند بین چرخه گرم و سرد بین -140 درجه سانتیگراد و 230 درجه سانتیگراد باشد تا اطمینان حاصل شود که قطعه کار تغییر نخواهد کرد یا ترک خورده از ورودی است. در عین حال ، به دلیل استفاده از محافظت ازت ، از ترک خوردگی اکسیداسیون قطعه کار در مزاج نیز جلوگیری می کند. در حال حاضر ، برای مواد طبقه D2 ، ما معمولاً سه چرخه معتدل بین -140C و 230C از سرماخوردگی تا 230C در تجهیزات خنک کننده عمیق را تکمیل می کنیم. برای سویه های فولادی بالاتر از 230 درجه سانتیگراد مانند خنک کننده مانند SAM97 ، ELmax ، ASP23 و غیره ، از کوره پشتیبان گیری خلا استفاده می کنیم ، پس از استخراج خلاء ، 99.999٪ از نیتروژن با خلوص بالا را به عنوان یک ماده ، از طریق تغییر جهت اضافه کنید از ضربه به شکل همرفت ، برای اطمینان از دمای قطعه کار ، در حالی که باعث صرفه جویی در وقت معتدل می شود.

3. وسایل کمکی دیگر

در ضمن بهبود کیفیت خنک کننده و خنک کننده و گرمازدگی عمیق ، ما به سایر جنبه های قطعه کار نیز توجه کامل کرده ایم و این ایده که تمیز بودن قطعه کار حرارتی هیچ ارتباطی با درمان ندارد ، از بین رفته است و باعث افزایش تصفیه تمیز می شود . قطعات غیرمستقیم ، دفع جاروبرقی ، دفع گاز و از طریق جاروبرقی خشک می شوند. از بین بردن انواع روغن و مواد زائد فرآوری شده ، برای اطمینان از عدم وارد شدن قطعه کاری کوره ، باعث جلوگیری از تجزیه ناخالصی های موجود در گرمای دمای بالا ، آلودگی محیط کوره و خود قطعه کار ، از سطح خرد می شود. ساماندهی قطعه کار و کیفیت عالی درمان ، باعث بهبود عمر سرویس قطعه کار می شود.


تماس با شاین

sales1@aoxumoulds.com

1 (2)

Hot Tags: قالب قالب پلاستیکی شل کننده آب ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like