قالب لوله پلاستیکی فیلتر آب

قالب لوله پلاستیکی فیلتر آب

ارائه قالب لوله تزریق پلاستیک با کیفیت بالا. شرکت ما چندین طرح فیلتر آب را به عنوان مشتریان و الزامات مشتریان طراحی کرده است.
چت کن

جزئیات محصول

با گذشت سالها ، آلودگی روز به روز جدی تر می شود ، در حالی که ما بیشتر و بیشتر به سلامت و آب سالم خود توجه می کنیم ، بنابراین فیلتر آب به ما کمک می کند تا بتوانیم آب سالم را به راحتی دریافت کنیم. از آب تازه و با طعم عالی و مناسب در منزل لذت ببرید که برای نوشیدن ، پختن غذا و تهیه قهوه ، چای و یخ مناسب است. برای فروش این محصول ، شما ابتدا خواستید که قالب تولید شود ، بنابراین مهم است که یک محصول سازنده قالب مناسب پیدا کنید.

در اینجا قالب مورد نظر خود را انتخاب می کنیم.


قالب لوله پلاستیکی فیلتر آب

قالب لوله پلاستیکی فیلتر آب

مواد اولیه: PP + 30٪ GF

ابعاد: طول 410 میلی متر با قطر 69 میلی متر

مواد قالب: 718H برای حفره و هسته

حفره قالب: 2

نوع انژکتور: پین اژکتور با کشیدن هسته هیدرولیک

تصفیه سطح: نیترید

زمان T1: 50 روز پس از تایید طرح

اگر پروژه مشابهی دارید ، لطفاً طرح یا نمونه محصول را برای ما (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com) برای ما ارسال کنید ، ما قالب را برای شما طراحی و ساخته ایم.


در مورد این قالب باید نکاتی را نگران کرد

1. از آنجا که فیلتر آب طولانی است ، در طراحی قالب به کشویی طولانی نیاز دارد. حفره و هسته باید از دقت بالایی برای هر سوراخ برخوردار باشد ، تا از ضخامت و عدم ایجاد تداخل در کشویی طولانی اطمینان حاصل شود. شرکت ما چندین طرح فیلتر آب را به عنوان مشتریان و الزامات مشتریان طراحی کرده است. تجهیزات ابزار ما 80٪ -90٪ جدید و از دقت بالایی برخوردار هستند ، می توانند قالب هایی با کیفیت خوب به شما ارائه دهند.

2. همانطور که این قالب فیلتر آب در تصویر بالا وجود دارد ، بعد فیلتر آب: طول 410mm * قطر 69mm ، مواد پلاستیکی PP + 30٪ GF. از آنجا که مواد پلاستیکی دارای فایبر گلاس است ، پلاستیک سخت است ، بنابراین حداقل در مورد امکان استفاده از فولاد 718H برای حفره و هسته قالب فیلتر آب ، در صورت امکان ، از نیترید نیز استفاده کنید تا سختی سطح قالب را برای عمر طولانی تر قالب بهبود بخشد.


فرآیند ساخت قالب در Aoxu

از استعلام گرفته تا PO PO بسته ، یک روش استاندارد برای پیگیری داریم ، این هم به داخلی و هم به مشتریان کمک می کند تا همیشه در کجا قرار بگیرند. انتقال هر مرحله نیز آسان تر و نرم تر خواهد بود.

سفارش فرآیند قالب تزریق پلاستیک تزریق:

po procedure

* دریافت نقاشی قسمت 2D / 3D از مشتری ، مدیر پروژه جلسه آغازین را برای بررسی داده های مشتری با طراحان قالب ، سازندگان قالب ، مدیر QA ، PMC بررسی کرد. جمع آوری تمام اطلاعات مورد بحث ، ارسال گزارش DFM به مشتری برای تأیید است.

* گزارش DFM شامل تمام اطلاعات لازم قبل از طراحی و ساخت می باشد. راه شیروانی قالب ، روش بیرون زدگی ، چیدمان پین های تزریق ، چیدمان قطعات ، خط تقسیم قالب ، خط خنک کننده. ویژگی ساختاری ویژه مانند لغزنده ، آسانسور زاویه ، پایان هسته قالب و حفره ، حکاکی و غیره

* پس از بحث در مورد همه جزئیات ، شروع به کار قالب و طرح 2 بعدی از قالب در طی 3-3 روز به مشتری ارائه می شود ، طراحی قالب در 3 بعدی 3 تا 3 روز طول می کشد بستگی به پیچیدگی قالب دارد.

* ارسال طرح قالب جهت تأیید مشتری ، شروع به سفارش فولاد قالب ، پایه قالب ، لوازم جانبی پس از واریز. یک گزارش فرآیند ارسال می شود و تمام مراحل برنامه ریزی شده را نشان می دهد. گزارش هفتگی بعنوان فرایند تولید قالب تا پیش از پایان حرکت می کند.

* اولین بار آزمایش قالب می گوید که آیا همه ساز و کار قالب به درستی کار می کند ، هندسه بخشی صحیح است ، ما سیستم خنک کننده قالب ، سیستم تزریق قالب ، سیستم تخلیه قالب و غیره را بررسی می کنیم بعد از اصلاح مناسب ، نمونه های پلاستیکی قالب T1 به مشتری ارسال می شود. همراه با گزارش بعد ، پارامتر قالب ریزی و سازه تزریقی. به طور معمول 90٪ کمال است.

* نظرات را برای بهبود نمونه ، کارایی ، ظاهری ، به صورت ابعادی دریافت کنید. پس از اصلاحات ، بافت / پولیش ، حکاکی و غیره را به پایان برسانید ، نمونه ها را برای تصویب نهایی ارسال کنید.

* یک مطالعه کوچک اجرا شده و گزارش گزارش CPK انجام دهید تا از ثبات ابزاری اطمینان حاصل کنید.

* بسته بندی قالب با جعبه چوبی ، در صورت ارسال قالب توسط دریا ، به بسته بندی خلاء توجه ویژه ای می کنیم تا از زنگ زدگی جلوگیری شود. بسته ها شامل کلیه طراحی قالب 2D / 3D ، داده های برنامه نویسی NC ، مس ، قطعات یدکی ، درج های قابل تعویض و غیره می باشد.

* پیگیری عملکرد کار قالب در کارخانه مشتریان و ارائه خدمات لازم.


روند انتخاب فولاد قالب

انواع مختلفی از قالب های فلزی وجود دارد ، بنابراین برای اینکه مشتری های خود را از فولاد قالب های مختلف مطلع کنیم ، در اینجا Shine می خواهد فولاد قالب متداول مورد استفاده و شخصیت های آن را معرفی کند.

1. حفره / هسته ، کشویی ، آسانسور زاویه ، درج ، و غیره:

* بدون هیچگونه نیاز و ارزانترین با عمر قالب کمتر: 45 # (ANSI: C1045؛ DIN-CK40؛ JIS-S45C) ، 50 # (ANSI: C1045؛ DIN-CK53؛ JIS-S50C)

* با نیاز معمول: فولاد قالب پیشگیرنده P20 (ANSI: P20؛ DIN-1.2311؛ سوئد-618؛ GB-3Cr2Mo)

* با نیاز کمی بالا: 718 فولاد قالب پیشگیری فوق العاده (ANSI: P20 + Ni؛ DIN-1.2738؛ Swden-718؛ GB-3Cr2NiMo)

* با نیاز بالاتر: 738 (GB-4Cr2NiMnMo)

* با نیاز به پولیش براق بالا: NAK80 (ANSI: 921H؛ JIS: NAK80؛ GB-12Ni3)

* با نیاز به مقاومت در برابر خوردگی (مواد اولیه هوای تولید شده توسط فولاد قالب را می خورند): M300 (اتریش) (GB-3Cr17Mo)

* با نیاز به لاستیک براق و مقاومت در برابر خوردگی بالا: S136H (ANSI: 420؛ DIN: 1.2083؛ Sweden-S136H؛ GB-3Cr13)

2. پایه قالب:

* کمترین میزان نیاز: 45 # (ANSI-C1045؛ DIN-CK40؛ JIS-S45C)

* مورد نیاز مشترک: 50 # (ANSI-C1045؛ DIN-CK53؛ JIS-S50C)

* نیاز کالا به اندازه بزرگ: 55 # (ANSI-C1045؛ DIN-CK56؛ GB-S55C)

* مورد نیاز با اندازه بزرگ: GS638 (ANSI-P20؛ DIN-GS638؛ GB-42CrMo)

3. قطعات یدکی:

* ستون راهنما: 20 # (S20C) یا 20Mn2B (SMn420) ، درمان: کربو کننده و خاموش با بیش از 55HRC.

T8A & T10A ، درمان: سخت شدن سطح با کمتر از 55HRC.

45 # ، درمان: معتدل ، سخت شدن سطح ، کم تحمل با بیش از 55HRC

* بوش راهنمای: برنج H62 یا آلیاژ برنز

* آستین بوش: 45 # ، 50 # ، 55 # ، درمان: سخت شدن سطح با بیش از 55HRC

* میله فشار ، پین اژکتور ، کشش اسپری و غیره:

T8، T8A، T10، T10A، درمان: سفت شدن ، درجه حرارت کم با بیش از 55HRC؛

45 # ، 50 # ، 55 # ، درمان: سخت شدن بیش از 45HRC

تمام مواد صفحه: 45 # ، 50 # ، 40Cr (سخت شدن و معتدل شدن)؛ فولاد سازه: Q235 ~ Q275؛ صفحات بزرگ: چدن چدنی


اگر به اطلاعات بیشتری نیاز دارید ، Aoxu Mould منتظر استعلام شماست.


تماس با قالب ساز

1 (2)

Hot Tags: فیلتر لوله پلاستیکی فیلتر آب ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like