قالب پلاستیکی برای جعبه آبجو

قالب پلاستیکی برای جعبه آبجو کیفیت خوب با قیمت رقابتی. خدمات کامل پس از فروش.
چت کن

جزئیات محصول

قالب پلاستیکی برای جعبه آبجو


مشخصات قالب

نام قالب : قالب پلاستیکی برای جعبه آبجو

برنامه های کاربردی: 12 یا 24 جعبه بطری آبجو

فولاد قالب برای حفره و هسته: P20

پایه قالب:1045

سیستم تزریق: دونده سرد یا دونده داغ

طول عمر قالب:بیش از 300,000 شات اگر با حفظ خوب.

قالب زمان به پایان رسید: 40 روز

بسته: جعبه چوبی قوی.


قالب برای جعبه آبجو

1. در فرض اطمینان از سختی قالب، سعی کنید به استفاده از قبل از خنک کننده، مرحله خنک کننده quenching و یا کوئنچ گرم است.

2. توصیه های درمان حرارت. برای تولید قالب های جعبه آبجو برای قالب های دقیق و پیچیده، کارخانه حرارتی نیتریدینگ توصیه می کند که تا حد امکان از کوئنچ کردن گرمایش خلاء و درمان کریوژنیک پس از کوئنچ استفاده شود.

3. برای برخی از قالب های دقیق و پیچیده, قبل از حرارت درمان, پیری درمان حرارت, و درمان گرمای کوئنچ و نیتریداسیون می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کنترل دقت قالب.

4. هنگامی که nitriding درمان حرارتی تعمیرات نقص مانند تراکوما قالب، منفذ، سایش، و غیره، آن را با استفاده از ماشین آلات سرد و تجهیزات تعمیر با تاثیر حرارتی کم برای جلوگیری از تغییر شکل در طول فرایند تعمیر.

5.طرح ساختار قالب باید معقول باشد، ضخامت نباید بیش از حد متفرقت باشد، و شکل باید متقارن باشد. کارشناسان گفتند که تولیدکنندگان قالب جعبه آبجو باید بر قانون تغییر شکل قالب هایی با تغییر شکل بزرگ و کمک هزینه ماشینکاری ذخیره تسلط داشته باشند.

8


چگونه قالب زندگی طولانی در حال اجرا

1.فولاد راست برای پایه قالب و فولاد اصلی. به عنوان مثال، اگر شما نیاز به ساخت قالب برای جعبه آبجو، ما نیاز به استفاده از یک فولاد از پیش سخت شده با HRC بزرگتر و سپس 33 برای پایه قالب. شما باید فولاد صحیح و یا مواد را برای اجزای قالب با دوام را انتخاب کنید.

2. درست درمان سخت به هر قطعه فولادی و سختی فولاد کنترل، شما می توانید آن را بیش از حد سخت نیست.

3.منطقه در حال حرکت و یا سیستم هدایت قالب جعبه باید ماشین کاری بسیار دقیق پردازش شده است. هر دستی که روی آن کار کند قابل قبول نیست.

4. اگر جعبه پلاستیکی یک بار با استفاده از، برخی از شرکت قالب گیری، آنها استفاده از مواد بازیافتی برای قالب گیری تزریق.

علي. چگونه مطمئن شویم که قطعه آهنی کوچک و سنگریزه ها به حفره ها و هسته ها آسیبی نخواهد دید.

ب- چگونه از قطعه آهنی کوچک دوری کنیم و سنگریزه ها وارد حفره ها شوند؟


دونده داغ برای قالب جعبه آبجو

ما با استفاده از فن آوری دونده داغ، تزریق قالب نرم افزار تجزیه و تحلیل جریان برای طراحی و ساخت قالب جعبه که شامل:آبجوقالب جعبه، قالب جعبه نان، قالب جعبه سبزیجات و قالب جعبه ماهی و به همین دلیل .قالب جعبه با ساختار معقول، عملیات قابل اعتماد، کنترل فرایند قالب گیری آسان، تضمین کیفیت جعبه است. استفاده از تکنولوژی سیستم hotrunner برای بهبود کیفیت قطعات پلاستیکی، کاهش هزینه های تولید و صرفه جویی در وقت.

قالب جعبه اعمال شده به زمینه لجستیک، مانند جعبه آبجو، جعبه شیر، جعبه مواد غذایی و انواع جعبه گردش بار مورد استفاده در کارگاه اساسا از پلاستیک ساخته شده است. جعبه پلاستیکی صاحب ویژگی هایی مانند ضد خم شدن، ضد پیری، بارگذاری سنگین، مقاوم در برابر کشش، مقاوم در برابر فشرده سازی، مقاوم در برابر پاره کردن، مقاوم در برابر دمای بالا و مانند آن است.

مهم نیست 12 بطری و یا 24 بطری قالب جعبه آبجو، AOXUMOLD چین قالب حرفه ای ساخت upplier، همیشه به شما یک راه حل فنی خوب ارائه دهد.

سیستم دونده داغ:

دروازه تزریق اعمال می شود سیستم دونده داغ به دلیل پایین جعبه آبجو تا به بسیاری از دنده های پیچیده است. کاربرد سیستم دونده داغ هزینه مواد را تا حد زیادی کاهش خواهد داد و برای قالب ریزی خوب خواهد بود.


پروفایل شرکت

شرکت فناوری تایژو هوانگیان آوکسو مولد، با مسئولیت محدود در سال ۲۰۱۰ تأسیس شد، در "die rural China"-huangyan قرار دارد، این کارخانه مساحتی به مساحت ۶۰ متر مربع را در بر می گیرد، تجربه ای با سال ها در طراحی قالب و ساخت تولیدکنندگان حرفه ای است. حرفه ای درگیر در قالب جعبه و ACTS خارجی نقش طراحی قالب تزریق و ساخت، همچنین برای قالب های قطعات خودرو، محصولات صنعتی و لوازم خانگی. برای نام تجاری داخلی و خارجی شناخته شده، محصول سازمانی شناخته شده برای ارائه قالب تطبیق. تا کنون شرکت ما پرونده ای در آمریکای شمالی، فرانسه، ایتالیا، آلمان، ژاپن، اسپانیا، هند، برزیل، روسیه و... راه اندازی کرده است که بسیاری از کشورها همکاری های درازمدت برقرار کرده اند.

این شرکت دارای مرکز پردازش پیشرفته بین المللی، ماشین فرز cnc، خط کنترل عددی، دقیق بالا CNC تجهیزات تولید تکانه های الکتریکی و تجهیزات بازرسی، اما شرکت من تجربه غنی از تیم مهندس تولید قالب، بلکه اولین استفاده می شود CAD / CAM / CAE سری قالب یکی از شرکت.

این شرکت شده است به دنبال "کیفیت اول، خدمات اول" هدف کسب و کار، "ساخت قالب با کیفیت بالا، ایجاد ارزش برای مشتریان"، قوی است و به هر تعهد مشتری، ما صادقانه مشتاقانه منتظر و همکاری شما!


جزئیات بسته

6


تماس با ما

AOXU به گرمی به شما invive برای پیوستن به & بازدید از کارخانه ما ، چهره به چهره بحث ، ایجاد رابطه قوی و مدت زمان طولانی

همکاری با یکدیگر !

2

Hot Tags: قالب پلاستیکی برای جعبه آبجو ، قالب برای جعبه آبجو ، قالب جعبه آبجو

پرس و جو

You Might Also Like