قالب تزریق درپوش بطری پلاستیکی

کلاه به طور معمول رنگارنگ با آرم نام تجاری نوشیدنی تزئین شده است. کلاه پلاستیکی برای بطری های پلاستیکی استفاده می شود، کلاه برای بطری های پلاستیکی اغلب از نوع دیگری از پلاستیک از بطری ساخته شده است.
چت کن

جزئیات محصول

قالب تزریق درپوش بطری پلاستیکی

طراحی کلاه

ميدوني، هر بطري پلاستيکي کلاه مناسب خودش رو داره که توسط قلب طراحي شده

بیایید این سه کلاه را مقایسه کنیم.1

این آسان برای دیدن طراحی کلاه متفاوت است.

برای مهر و موم بطری، کلاه آبی و سفید با استفاده از کوتاه 'زبان', احتمالا در حدود 1/8" اینچ بالا است که جفت گیری به دهان بند بطری از داخل. کلاه بطری کک قرمز انجام این کار با پوشش سطح جفت گیری کلاه با پلیمر نرم تر. این احساس پوشش لاستیکی محبوب در مسکن تلفن همراه این روزها. من فکر می کنم با استفاده از 'زبان' برای مهر و موم بطری یک ایده هوشمندانه است. این از بین می برد نیاز به پوشش کلاه با یک ماده نرم تر (که از بین می برد مجموعه ای کامل از ماشین آلات در خط مونتاژ خود را). به عنوان یک نتیجه، مواد مورد استفاده در کلاهک های چپ و میانی در تصویر نیز نرم تر است.

طراحی های مختلف برای نوشیدنی های مختلف، فشار هوای متفاوتی تزریق می کنند تا بطری ثابت بماند و شکل خود را حفظ کنند.

بطری آب بسته شدن قالب تزریق برای بطری PET پلاستیکی، ما می توانیم طراحی و تولید انواع قالب کلاه با توجه به الزامات مشتریان است. پس از سال ها توسعه و نوآوری، هنر دونده داغ و صنایع دستی است که ایده آل ترین در خط تزریق، در ساخت قالب کلاه اعمال می شود. هزینه محصول را کاهش می دهد، کیفیت محصول را بالا می برد، بنابراین می تواند به طور خودکار تولید کند.

داغ دونده کلاه قالب تزریق به دنبال نقاط قوی:

  1. با سيستم دروازه دريچه پنوماتیک .

  2. طراحی خنک کننده بهینه و تمام سیستم خنک کننده نیکل اندود شده است.

  3. تمام اجزا می توانند قابل تعویض باشند.

  4. پرداخت دست آینه برای هسته و حفره.

  5. کنترل کننده دما به تصویب رسید. دمای کلاهک نقطه به نقطه کنترل می شود.

  6. ماده هسته و حفره از فولاد ضد زنگ #2316 شده است. قسمت های دیگر از فولاد #P20 شده اند.

معرفی دروازه شیر پنوماتیک

شیر خارج کننده هوا در قالب

11خارج کننده هوای داخل قالب طراحی شده است که به یک کامپوزیت یا یک قالب فلزی نصب شود (درج قالب خاص را می توان برای اتصالات شیر به قالب های فلزی یا کامپوزیتی فراهم کرد)شیر یک روش کارآمد برای از بین بردن قالب های درمان شده بدون آسیب قالب مرتبط با گوه ها یا نیروی مکانیکی فراهم می کند.

طراحی شده برای ارائه حداکثر جریان هوا با حداقل تداخل با سطح قالب. سطح انتهایی فلاش ۱۷ میلی متری به طور قابل توجهی کوچکتر از بیشتر واحدهای دیگری است که در حال حاضر در دسترس هستند. نیروی باز کردن بالا ایجاد شده توسط پیستون انتگرال بزرگتر در عقب دریچه تضمین عملیات قابل اعتماد و قدرتمند است.

ماشین از فولاد و درمان برای ارائه یک سطح سخت و مقاوم در برابر خوردگی.

حداکثر دمای عملیاتی شیر استاندارد 80 درجه سانتی گراد

حداکثر دمای عملیاتی نسخه High Temp 200°c

موضوع متریک استاندارد را قادر می سازد نخ به ساختار قالب و حذف آسان است.

درج قالب در دسترس برای اتصالات به هر دو کامپوزیت از ابزار فلزی (نگاه کنید به درج قالب)

نیروی بسته شدن ارائه شده توسط بهار داخلی اما فشار هوا را می توان در صورت کار در برابر فشارهای بالا در قالب اعمال می شود.

اتصالات هوایی قرار گرفته در سطح کلاه پایانی برای فعال کردن دسترسی آسان یک بار نصب شده است.

عملیات از راه دور توسط سوئیچ فشار دکمه پنوماتیک متصل از طریق لوله ها و اتصالات 6mm

تنها فشار دکمه ممکن است مورد استفاده قرار گیرد به کار چند ejectors.

سیستم تزریق هوا

یک سیستم تزریق هوا هوای تازه را به بنادر اگزوز موتور وادار می کند تا انتشار HC و CO را کاهش دهد. گازهای اگزوز که یک موتور را ترک می کنند می توانند حاوی سوخت سوخته نشده و تا حدودی سوخته شوند. اکسیژن از سیستم تزریق هوا باعث می شود که این سوخت همچنان سوزانده شود. بخش های عمده سیستم پمپ هوا، دریچه غواص، چند برابر توزیع هوا، و دریچه بررسی هوا هستند.

پمپ هوا کمربند محور است و هوا را با فشار پایین به داخل سیستم وادار می کند. یک شلنگ به خروجی دریچه غواص متصل است.

دریچه DIVERTER هوا را از ورود به سیستم اگزوز در طول کاهش نگه می دارد. این کار از پس زدن در سیستم اگزوز جلوگیری می کند. همچنین دریچه غواص حداکثر فشار هوای سیستم را در هنگام نیاز محدود می کند و فشار بیش از حد را از طریق صدا خفه کن یا کلوچه آزاد می کند.

توزیع هوا MANIFOLD هدایت جریان هوای تازه به سمت هر دریچه اگزوز موتور. اتصالات بر روی پیچ چند برابر توزیع هوا را به یک سوراخ نخ دار در سر منایفولد اگزوز یا سیلندر.  شیر بررسی هوا معمولاً در خط بین دریچه غواص و چند برابر توزیع هوا قرار دارد. گازهای اگزوز را از ورود به سیستم تزریق هوا باز می دارد.

عملیات اساسی سیستم تزریق هوا به این قرار است:

هنگامی که موتور در حال اجرا است، وانت های ریسندگی نیروی پمپ هوایی به دریچه غواص هوا می دهند. اگر کاهش نخورد، هوا از طریق دریچه غواص، دریچه چک، چند برابر تزریق هوا، و به داخل موتور مجبور می شود. هوای تازه روی دریچه های اگزوز می وزد.

در طول دوره های کاهش، دریچه غواص جریان هوا را به داخل موتور اگزوز چند برابر مسدود می کند. این مانع از یک backfire ممکن است که می تواند سیستم اگزوز خودرو آسیب می بیند. در صورت نیاز، دریچه غواص فشار اضافی را در سیستم آزاد خواهد کرد.

اتصالات:

عرضه هوا 6-8 نوار

بندر A: Eject هوا

پورت B: بستن—این پورت تنها در صورتی نیاز به اتصال دارد که فشار در قالب بیش از 3 نوار

چرا اکثر فروشندگان را انتخاب کنید مواد PE به عنوان کلاه بطری؟

HDPE پر استفاده ترین آلومینیوم برای بطری های پلاستیکی است. این ماده اقتصادی، مقاوم در برابر ضربه است، و مانع رطوبت خوبی را فراهم می کند. HDPE با طیف گسترده ای از محصولات از جمله اسیدها و caustics سازگار است اما با حلال سازگار نیست. این است که در درجه مواد غذایی مورد تایید FDA عرضه می شود. HDPE به طور طبیعی شفاف و انعطاف پذیر است. اضافه شدن رنگ HDPE مات خواهد شد، اما براق نیست. HDPE خود را به دکوراسیون صفحه ابریشم قرض می دهد. در حالی که HDPE حفاظت خوبی را در دمای زیر انجماد فراهم می کند، نمی توان از آن با محصولات پر شده بالاتر از ۱۹۰ درجه فارنهایت (۸۸ درجه سانتی گراد) یا محصولاتی که نیاز به مهر هرمتیک (خلاء) دارند استفاده کرد.در مقایسه با مواد دیگر، باید انتخاب خوبی باشد.

ما ميتونيم پيشنهاد بديم

1.قالب کنترل کیفیت سخت گیرانه.

2.قیمت شایسته.

3.خدمات حرفه ای پس از فروش و پشتیبانی فنی

4.تجربه غنی برای قالب صادرات به ایالات متحده آمریکا و بازار اتحادیه اروپا.

5.تحویل سریع.

6.ظرفیت ابزار قالب ماهانه: 30 قالب.

7.Engineer Team:25 engineers.

8.One stop service :Mold tooling, part production ,Spray Painting, Coating,Printing.

Hot Tags: قالب تزریق بطری پلاستیکی

پرس و جو

You Might Also Like