قالب مورد ترد پلاستیکی

قالب مورد ترد پلاستیکی

شرکت قالب AoXu خوب است در ساخت قالب تزریق، تحمل ما می توانیم 0.005mm دیدار کند. سطح قالب لهستانی بسیار بالایی است، ما با قالب به عنوان هنر رفتار می کنیم. ما بیش از 20 سال تجربه ساخت قطعات یدکی خودرو و قالب های لوازم خانگی استفاده روزانه، ما متعهد به خلاصه تجربه و تخصص خود را به شرکت ما قالب طراحی و تولید استاندارد، به طوری که ما می توانیم هزینه صرفه جویی و کوتاه کردن زمان سرب برای مشتریان محترم ما.
چت کن

جزئیات محصول

پلاستیک ترد مورد تزریق قالب


شرح قالب مورد ترد:

•زمان تحویل:2-3 هفته پس از سفارشات.

ارائه  طراحی سفارشی.

•ارائه گزارش DFM,Moldflow,Mould Design,MPR,QC Report, Injection parameter sheet,Testing video.

ارائه رایگان نمونه.

•ارزان تر نسبت به رقبای ما با کیفیت بالاتر.

•بازگشت تمام هزینه قالب خود را اگر سفارش خود را از محصولات به پایان رسید به عنوان بزرگ به عنوان 500،000 قطعات.

•مادام ال عمر دوره تضمین، که بسیار طولانی تر در میان این زمینه است.


ویژگی های مورد ترد:
۱)حمل، جمع و جور و سبک وزن آسان است.
2)مایکروویو خوب، حذف درب در هنگام استفاده در مایکروویو.
۳)مناسب برای نگهداری غذا به محل کار، پیک نیک یا مدرسه برده شود.
4)راه منحصر به فرد برای باز کردن در راستای اصول طراحی ارگونومیک.
5)مواد غیر سمی PP، مقاومت در برابر قطره، مقاومت در برابر حرارت، سطح صاف و با دوام.


کاربرد قالب:

قالب گیری تزریقی برای ایجاد چیزهای زیادی مانند استخرهای سیم، بسته بندی، کلاه بطری، قطعات و اجزای خودرو، اسباب بازی ها، شانه های جیبی، برخی آلات موسیقی (و بخش هایی از آن ها)، صندلی های یک تکه و میزهای کوچک، ظروف ذخیره سازی، قطعات مکانیکی (از جمله چرخ دنده)، و بیشتر محصولات پلاستیکی دیگر موجود امروز استفاده می شود. قالب گیری تزریقی رایج ترین روش مدرن ساخت قطعات پلاستیکی است؛ این ایده آل برای تولید حجم بالایی از همان جسم است.


ویژگی های فرایند:

قالب گیری تزریق با استفاده از قوچ یا پیچ نوع غوطه ور به زور مذابپرويزمواد lastic را به یک حفره قالب; این به شکلی جامد می شود که با کانتور قالب مطابقت داشته است. این است که بیشتر مورد استفاده برای پردازش هر دو پلیمر ترموپلاستیک و ترمو تنظیم, با حجم مورد استفاده از سابق به طور قابل توجهی بالاتر. ترموپلاستیک ها به دلیل ویژگی هایی که آن ها را برای قالب گیری تزریقی بسیار مناسب می کند، شایع هستند، مانند سهولتی که ممکن است با آن بازیافت شوند، تطبیق پذیری آن ها به آن ها اجازه می دهد تا در کاربردهای بسیار متنوعی مورد استفاده قرار گیرند، و توانایی آن ها برای نرم شدن و جریان پس از گرمایش. ترموپلاستیک همچنین یک عنصر ایمنی بر ترموست ها دارد؛ اگر یک پلیمر ترمواستینگ به موقع از بشکه تزریق خارج نمی شود، متقاطع شیمیایی ممکن است رخ دهد که باعث پیچ و بررسی دریچه ها برای تصاحب و به طور بالقوه آسیب رساندن به دستگاه قالب گیری تزریق.

Tempdependence

قالب گیری تزریق شامل تزریق فشار بالا مواد اولیه به قالبی است که پلیمر را به شکل مورد نظر شکل می دهد. قالب ها می توانند از یک حفره واحد یا حفره های متعدد باشند. در قالب های چند حفره ای، هر حفره می تواند یکسان باشد و قطعات یکسانی را تشکیل دهد یا می تواند منحصر به فرد باشد و در طول یک چرخه واحد هندسه های مختلف متعددی را تشکیل دهد. قالب ها عموماً از فولادهای ابزاری ساخته می شوند، اما فولادهای ضد زنگ و قالب های آلومینیومی برای کاربردهای خاصی مناسب هستند. قالب های آلومینیومی به طور معمول برای تولید حجم بالا یا قطعاتی با تحمل های ابعادی باریک مناسب نیست، چرا که خواص مکانیکی پایین تری دارند و بیشتر مستعدپوشیدن، آسیب، و تغییر شکل در طول تزریق و چرخه گیره؛ با این حال، قالب های آلومینیومی در کاربردهای کم حجم مقرون به صرفه هستند، چرا که هزینه های ساخت قالب و زمان به طور قابل توجهی کاهش می یابد. بسیاری از قالب های فولادی برای پردازش به خوبی بیش از یک میلیون بخش در طول عمر خود طراحی شده اند و می توانند صدها هزار دلار برای ساخت هزینه داشته باشند.

هنگامی که ترموپلاستیک قالب گیری می شوند، به طور معمول مواد اولیه گلوله دار از طریق یک هاپر به یک بشکه گرم شده با پیچ متقابل تغذیه می شود. پس از ورود به بشکه، دما افزایش می یابد و نیروهای ون در والز که در برابر جریان نسبی زنجیره های منفرد مقاومت می کنند، در نتیجه افزایش فضای بین مولکول ها در ایالت های انرژی حرارتی بالاتر ضعیف می شوند. این فرایند باعث کاهش ویسکوزیته آن می شود که پلیمر را قادر می سازد تا با نیروی محرکه واحد تزریق جریان پیدا کند. پیچ مواد اولیه را به جلو تحویل می دهد، توزیع های حرارتی و لزج پلیمر را مخلوط و همگن می کند، و زمان گرمایش مورد نیاز را با shearing مکانیکی مواد و اضافه کردن مقدار قابل توجهی گرمایش اصطکاکی به پلیمر کاهش می دهد. ماده از طریق یک شیر چک به جلو تغذیه می کند و در جلوی پیچ به حجمی که به عنوان یک شناخته می شود جمع آوری می کندشات. شات حجم مواد است که استفاده می شود برای پر کردن حفره قالب، جبران کوچک شدن، و ارائه بالشتک (تقریبا 10٪ از حجم شات کل، که در بشکه باقی می ماند و جلوگیری از پیچ از پایین رفتن) برای انتقال فشار از پیچ به حفره قالب است. هنگامی که مواد به اندازه کافی جمع آوری شده است، مواد در فشار بالا و سرعت به بخشی تشکیل حفره مجبور می شود. مقدار دقیق کوچک شدن تابعی از رسین است که مورد استفاده قرار می گیرد، و می تواند نسبتاً قابل پیش بینی باشد. برای جلوگیری از سنبله در فشار، فرایند به طور معمول از یک موقعیت انتقال متناظر با یک حفره کامل ۹۵–۹۸٪ استفاده می کند که در آن پیچ از یک سرعت ثابت به یک کنترل فشار ثابت تغییر مکان می دهد. اغلب زمان تزریق به خوبی زیر 1 ثانیه است. هنگامی که پیچ به موقعیت انتقال می رسد فشار بسته بندی اعمال می شود، که تکمیل پر کردن قالب و جبران کوچک شدن حرارتی، که کاملا بالا برای ترموپلاستیک نسبت به بسیاری از مواد دیگر است. فشار بسته بندی تا زمانی که دروازه (ورودی حفره) جامد شود اعمال می شود. با توجه به اندازه کوچک آن، دروازه به طور معمول اولین جایی است که از طریق کل ضخامت خود جامد می شود. هنگامی که دروازه جامد, دیگر مواد می تواند وارد حفره; بر این اساس، پیچ متقابل و به دست آوردن مواد برای چرخه بعدی در حالی که مواد درون قالب سرد به طوری که می توان آن را خارج و به صورت بعدی پایدار است. این مدت خنک کننده به طور چشمگیری با استفاده از خطوط خنک کننده در گردش آب یا روغن از یک کنترل کننده دمای خارجی کاهش می یابد. هنگامی که درجه حرارت مورد نیاز به دست آمده است, قالب باز می شود و آرایه ای از سنجاق, آستین, استریپر, و غیره به جلو رانده به تخریب مقاله. سپس قالب بسته می شود و فرایند تکرار می شود.

Plastic_pellets_for_injection_molding

برای یک قالب دو شات، دو مواد جداگانه در یک بخش گنجانیده می شوند. این نوع قالب گیری تزریق استفاده می شود برای اضافه کردن یک لمس نرم به knobs، به یک محصول رنگ های متعدد، و یا برای تولید بخشی با ویژگی های عملکرد متعدد است.

برای ترموست ها به طور معمول دو جزء شیمیایی مختلف به بشکه تزریق می شوند. این قطعات بلافاصله واکنش های شیمیایی برگشت ناپذیری را آغاز می کنند که در نهایت ماده را به یک شبکه متصل واحد از مولکول ها پیوند می دهد. همان طور که واکنش شیمیایی رخ می دهد، دو جزء سیال به طور دائم به یک جامد ویسکوالاستیک تبدیل می شوند. جامد شدن در بشکه تزریق و پیچ می تواند مشکل ساز باشد و آثار مالی داشته باشد؛ بنابراین، به حداقل رساندن درمان ترموست در داخل بشکه حیاتی است. این به طور معمول به این معنی است که زمان و دمای عود پیش سازهای شیمیایی در واحد تزریق به حداقل می رسد. زمان اقامت را می توان با به حداقل رساندن ظرفیت حجم بشکه و با به حداکثر رساندن زمان چرخه کاهش داد. این عوامل منجر به استفاده از یک واحد تزریق حرارتی جدا شده و سرد شده اند که مواد شیمیایی واکنشدهنده را به یک قالب داغ جدا شده حرارتی تزریق می کند که باعث افزایش نرخ واکنش های شیمیایی می شود و نتایج آن در زمان کوتاه تری مورد نیاز برای رسیدن به یک جزء ترمرست جامد می شود. پس از جامد شدن قسمت، دریچه های نزدیک به جداسازی سیستم تزریق و پیش سازهای شیمیایی، و قالب باز می شود تا قطعات قالب شده را خارج کند. سپس قالب بسته می شود و فرایند تکرار می شود.

اجزای از پیش قالب شده یا ماشینی را می توان در داخل حفره قرار داد در حالی که قالب باز است، اجازه می دهد مواد تزریق شده در چرخه بعدی به شکل و جامد در اطراف آنها. این فرایند به عنوان شناخته شده استدرج قالبو اجازه می دهد تا تک قطعات حاوی مواد متعدد. این فرایند اغلب برای ایجاد قطعات پلاستیکی با پیچ های فلزی بیرون زده استفاده می شود که به آن ها اجازه می دهد بارها بسته و بدون فشنگ شوند. این تکنیک همچنین می تواند برای لالینگ In-mould مورد استفاده قرار گیرد و درب فیلم نیز ممکن است به ظروف پلاستیکی قالب شده متصل شود.


配件

معمولاً یک خط بخشی، اسپرو، علائم گیت، و علامت سنجاق خارج کننده در قسمت پایانی وجود دارد. هیچ یک از این ویژگی ها به طور معمول مورد نظر نیستند، اما به دلیل ماهیت فرایند اجتناب ناپذیر هستند. علائم دروازه در دروازه رخ می دهد که می پیوندد کانال های ذوب تحویل (sprue و دونده) به بخشی تشکیل حفره. خط جدا کردن و علامت سنجاق خارج کننده ناشی از misalignments دقیقه، سایش، دریچه های گازی، ترخیص برای قطعات مجاور در حرکت نسبی، و / یا تفاوت های بعدی از سطوح جفت گیری تماس با پلیمر تزریق شده است. تفاوت های ابعادی را می توان به تغییر شکل غیر یکنواخت، ناشی از فشار در طول تزریق، تحمل ماشینکاری، و انبساط حرارتی غیر یکنواخت و انقباض اجزای قالب نسبت داد، که دوچرخه سواری سریع را در طول فازهای تزریق، بسته بندی، خنک کننده، و خارج کردن فرایند تجربه می کنند. اجزای قالب اغلب با موادی از ضریب های مختلف انبساط حرارتی طراحی می شوند.  این عوامل را نمی توان به طور همزمان بدون افزایش نجومی در هزینه طراحی، ساخت، پردازش، و نظارت بر کیفیت به حساب آورد. قالب ماهرانه و طراح بخشی این زیان های زیبایی شناختی را در مناطق پنهان در صورت امکان قرار خواهد داد.


Hot Tags: پلاستیک ترد مورد تزریق قالب فروش داغ

پرس و جو

You Might Also Like