قالب تزریق سینی تخم مرغ پلاستیکی

قالب تزریق سینی تخم مرغ پلاستیکی

Aoxu همیشه کیفیت عالی ، قیمت رقابتی ، خدمات عالی و تحویل به موقع را در نظر داشته باشید. بنابراین ما می توانیم با خدمات بهتر که می خواهید قالب راضی به شما ارائه دهیم.
چت کن

جزئیات محصول

هنگام حمل یا ذخیره تخم مرغ ، معمولاً تخم مرغ به راحتی شکسته می شود. بنابراین برای جلوگیری از سقوط به تخم مرغ به یک سینی نیاز دارید. مهم نیست که 15 یا 30 سوراخ یا مشخصات دیگر ، بدون توجه به نوع جعبه یا نوع انباشته ، با ارائه نمونه یا محصول خود ، قالب Aoxu می تواند قالب مشخص شده را برای آن طراحی و ایجاد کند شما.

درخشش Contatc (Eپست الکترونیکی: sales1@aoxumoulds.com) اولا برای دریافت دقیق قیمت


مواد اولیه سینی تخم مرغ پلاستیکی --- پلی پروپیلن (PP)

پلی پروپیلن (PP) یک پلیمر هیدروکربنی خطی است که به صورت CnH2n بیان می شود. PP ، مانند پلی اتیلن (به HDPE ، L / LLDPE رجوع کنید) و پلی بوتن (PB) ، پلی الفین یا پلیمر اشباع شده است. پلی پروپیلن یکی از چند منظوره ترین پلیمرهای موجود با کاربردها ، هم به عنوان پلاستیک و هم به عنوان فیبر ، تقریباً در تمام بازارهای مصرف نهایی پلاستیک است.

* خواص

خواص پلی پروپیلن شامل موارد زیر است:

نیمه صلب

نیمه شفاف

مقاومت شیمیایی خوب

سخت است

مقاومت در برابر خستگی خوب

خاصیت لولای انتگرال

مقاومت در برابر حرارت خوب

PP مشکلی در برابر ترک خوردگی ندارد و در دماهای بالاتر مقاومت الکتریکی و شیمیایی بسیار خوبی دارد. در حالی که خواص PP شبیه به پلی اتیلن است ، تفاوت های خاصی وجود دارد. این موارد شامل چگالی کم ، نقطه نرم شدن بالاتر (PP doesn&# 39 ؛ ذوب زیر 160 درجه سانتیگراد ، پلی اتیلن ، پلاستیک رایج تر ، در حدود 100 درجه سانتیگراد خنک می شود) و استحکام و سختی بالاتر. مواد افزودنی برای محافظت از پلیمر در حین پردازش و افزایش عملکرد استفاده نهایی به تمام رزین های پلی پروپیلن تولید شده تجاری اعمال می شود.

*ساختار شیمیایی

پلیمر هیدروکربن خطی ، اشباع کم یا بدون اشباع. از نظر بسیاری از خصوصیات ، به ویژه محلول و الکتریکی ، شبیه پلی اتیلن است. با این حال ، وجود گروه متیل متصل به هر اتم کربن زنجیره ستون فقرات متناوب می تواند خصوصیات را به روشهای مختلف تغییر دهد:

(i) می تواند باعث سفتی جزئی زنجیره شود - افزایش نقطه ذوب بلوری (Tm) ؛

(ii) می تواند با تقارن مولکولی تداخل کند - تبلور دلگیر و از این رو Tm.

Isotactic Polypropylene Molecular Image

ایزوتاکتیک

Syndiotactic Polypropylene Molecular Image

نحوی

Atactic Polypropylene Molecular Image

آتاکتیک

در مورد پلیمرهای بسیار منظم ، به شکل ISOTACTIC ، نتیجه خالص یک نقطه ذوب است که حدود 30 درجه سانتیگراد بالاتر از HDPE است.

گروه متیل همچنین دارای یک اثر شیمیایی است ، یعنی اتم کربن سوم یک مکان برای اکسیداسیون فراهم می کند - PP با ثبات کمتر از PE ، همچنین پراکسیدها و تشعشعات به جای اتصال متقابل منجر به شکاف زنجیره ای می شوند.

تولید کنندگان&را نقل می کنند ؛ شاخص isotactic" ؛ - مقدار نامحلول در حلال گرم - که نشان دهنده (؟) درصد پلیمر ایزوتاکتیک در گرید است. NB معمولاً 90-95٪ ایزوتاکتیک است. انتقال شیشه در حدود 0 درجه سانتیگراد مشکل تردی را ایجاد می کند و این می تواند توسط کوپلیمریزاسیون (با کوپلیمرهای بلوک اتیلن) ​​و / یا مخلوط شدن با لاستیک ، به عنوان مثال EPM ، تغییر کند. پلی پروپیلن به راحتی پلی اتیلن متبلور نمی شود ، بلکه به ابر خنک شدن متمایل می شود و این در وزن های بالاتر مولکولی بدتر می شود.


قالب تزریق سینی تخم مرغ پلاستیکی

فرآیند قالب گیری تزریقی ترموپلاستیک یک فرآیند استاندارد است که شامل یک قالب فولادی بدون خطوط گرمایش و خنک کننده در آن است ، به این معنی که زمان چرخه کمی بیشتر است. این اجازه می دهد تا قالب سازهای ما فشار پر کردن ، نگرانی های مربوط به مواد آرایشی و کیفیت اولیه قطعات را کنترل کنند.

گلوله های رزینی در بشکه ای بارگیری می شوند که در نهایت ذوب ، فشرده شده و به سیستم دونده قالب تزریق می شوند. هوترسین از طریق دروازه به داخل حفره قالب شلیک می شود و قسمت قالب می شود. پین های اجکتور باعث جدا شدن قسمت از قالب می شوند جایی که به یک سطل بارگیری می افتد. وقتی اجرای کامل شد ، قطعات (یا نمونه اولیه اجرا) جعبه می شوند و پس از مدت کوتاهی حمل می شوند.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود. در Huangyan ، Taizhou ، ژجیانگ واقع شده است که به عنوان زادگاه قالب در چین شناخته می شود.

قالب Aoxu در ساخت ، ساخت ، فروش و سرویس انواع قالب های تزریق تخصص دارد. این قالب عمدتا قالب های سطل رنگی ، قالب های خانگی ، قالب های بسته بندی دیواره نازک ، قالب های پیش ساخته و کلاه دار ، قالب های جعبه ای ، قالب های پالت ، قالب های صندلی / میز / مدفوع ، قالب های سبد ، قالب های گردگیر ، قالب های جعبه ذخیره سازی ، قالب های اتصالات لوله ، خودکار و قطعات موتورسیکلت قالب می گیرد و به اروپا ، آمریکای جنوبی ، آسیای جنوب شرقی ، خاورمیانه ، آفریقا و سایر کشورها صادر می شود.

ما از تکنولوژی پیشرفته CAD / CAE / UG نرم افزار ، مراکز تراشکاری CNC در مقیاس متوسط ​​و بزرگ ، CNC پرسرعت ، دستگاه های حکاکی CNC دروازه ای ، EDM دو سر و سایر تجهیزات پردازش ، 100T-1800T انواع مختلف قالب ماشین تزریق استفاده می کنیم ، که می تواند مستقل باشد سیستم تک مرحله ای خدمات کامل از طراحی محصول ، ساخت قالب ، قالب تزریق محصول و بسته بندی پس از پردازش.

ما تعداد زیادی مهندس فنی حرفه ای و مهندس مدیریت برجسته را به طور کامل معرفی کرده ایم ، یک سیستم مدیریت تولید کامل و سیستم مدیریت کیفیت ایجاد کرده ایم و همچنان از مفهوم تجاری خود "صداقت ، نوآوری ، خدمات و برنده شدن" برای برنده شدن استفاده می کنیم. شناخت و اعتماد مشتریان.

1 (1)

قالب Aoxu صمیمانه از مشتریان در خانه و خارج از کشور برای بازدید و بازرسی از شرکت ما استقبال می کند. منتظر همکاری خود باشید!


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: قالب تزریق سینی تخم مرغ پلاستیکی ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like