قالب کلاه ایمنی موتور سیکلت

قالب کلاه ایمنی موتور سیکلت

قالب کلاه ایمنی موتور سیکلت
چت کن

جزئیات محصول

قالب کلاه ایمنی موتور سیکلت


قالب کلاه ایمنی برای ساخت کلاه ایمنی ، رنگهای مختلفی نیز با افزودن دوز رنگ در هنگام تولید ، ممکن است

جوایز قالب

مواد پلاستیکی: PP ، PE ،

استیل قالب حفره و هسته: P20

فولاد Mouldbase : C50

شماره حفره: 1

سختی حفره و هسته: 32-42HRC

سختی قطعات پوشاک: 45-50HRC

سیستم کشش هسته ای: سیلندرهای روغن برای کشویی

لوازم جانبی قالب Aoxu Standard

سیستم خنک کننده: Aoxu Standard

پایان سطح: لهستانی الماس

طول عمر قالب گیری: 500000 عکس

دونده: دونده سرد

1 آزمایش زمان: 60 روز

استاندارد بسته بندی: صادرات کیس چوبی


نقاط طراحی قالب تزریق

سیستم دونده قالب تزریق نیز سیستم اسپری نامگذاری شده است. گذر لازم برای مواد مذاب از نازل دستگاه قالب گیری تزریقی به داخل حفره قالب است. سیستم دونده شامل دونده اولیه ، زیر دونده و دروازه است.

دونده اولیه

این به مسیر جریان از بخشی که نازل تزریق در تماس با باند اصلی دونده قالب است ، و مسیر جریان به زیر دونده اشاره دارد. این قسمت اولین قسمت از پلاستیک مذاب است که از درون قالب جریان می یابد.

دونده فرعی

زیرنویس همچنین به عنوان شاخه شاخه نامیده می شود. با توجه به طراحی قالب می توان به عنوان دونده اول و دونده ثانویه از هم جدا شد. زیرنویس یک منطقه انتقال بین دونده اولیه و دروازه است که باعث می شود جهت جریان پلاستیک مذاب فراهم شود. به هموار تبدیل شود. برای قالب چند حفره ، وظیفه توزیع یکنواخت پلاستیک به هر حفره را دارد.

دروازه

این دروازه همچنین به عنوان درگاه خوراک شناخته می شود ، بندری باریک بین زیرانداز و حفره قالب است و همچنین نازکترین قسمت کوتاهترین آن است. عملکرد آن این است که پلاستیک را با استفاده از سطح جریان محکم تسریع کند و سرعت برشی زیاد باعث می شود جریان پلاستیک خوب باشد (به دلیل ویژگی های نازک شدن برشی پلاستیک). اثر گرمای گرمایش چسبناک باعث افزایش دمای مواد و ویسکوزیته نیز می شود. اثر

پس از اتمام قالب گیری ، ابتدا گیت کشی و مهر و موم شده می شود که از برگشت پلاستیک جلوگیری می کند و مانع از فشار خیلی زیاد حفره می شود ، به گونه ای که محصول قالب ریزی شده عملکرد کوچک و دندانه دار را دارد. پس از قالب گیری ، جدا کردن سیستم دونده و قطعات پلاستیکی به راحتی امکان پذیر است.

سرخپوشان

هدف از این کار ، نگه داشتن جبهه موج سرد پلاستیک در مرحله اولیه پرشدن و پر کردن ، برای جلوگیری از ورود مستقیم مواد سرد به حفره ، تأثیرگذاری بر کیفیت پر شدن یا مسدود شدن دروازه است. چاههای سرد معمولاً در انتهای دونده اولیه قرار می گیرند. وقتی طول زیرنویس طولانی باشد ، باید در انتهای یک سیلیکون سرد باز شود.


با ما تماس بگیرید

2
Hot Tags: قالب کلاه ایمنی موتور سیکلت

پرس و جو

You Might Also Like