قالب گیری RIM از محصولات ساز

Reaction Injection Moulding (RIM) سیستم ها دو ترکیب مایع را ترکیب می کنند که در قالب بسته واکنش شیمیایی می دهند و یک قسمت پلاستیکی پلی اورتان تشکیل می دهند ، قطعات پلاستیکی بزرگ مناسب تر هستند
چت کن

جزئیات محصول

کارخانه قالب AoXu می تواند محصولات RIM را تولید کند ، در مقایسه با قالب تزریق عمومی ، RIM مزایای بسیاری دارد:
RIM پیشنهاد می کند

هزینه ابزار پایین تر

حجم تولید مورد نیاز کمتر

از تزریق ترموپلاستیک
RIM می تواند یک گزینه عالی برای دستیابی به جریان اصلی قطعات قالب بدون هزینه ابزار بالا یا حجم مورد نیاز برای قطعات ترموپلاستیک معمولی باشد.
process

ویژگی های طراحی

هر دو فرآیند اجازه می دهد تا بسیاری از ویژگی ها در قالب گنجانده شوند ، اما تنها RIM این انعطاف پذیری را به طراح می دهد تا قطعاتی را با تغییرات قابل توجه ضخامت دیواره تولید کند - به طور معمول از 125/1 تا 125/1 در همان قسمت. RIM همچنین می تواند قطعات بزرگ با مقاومت بالا را با هزینه کمتری تولید کند زیرا فشار قالب در مقایسه با ترموپلاستیک به طور قابل توجهی پایین تر است.

کپسوله سازی

در حالی که هر دو فرآیند یک راه حل برای کپسوله سازی ارائه می دهند ، روند دمای پایین ، فشار کم RIM برتر و همچنین برای الکترونیک و سایر کپسوله سازی مواد ایمن است.

پایان آمپ&؛ روکار کردن

قطعات قالب تزریق معمولاً دارای خصوصیات پرکردگی بهتر با فشارهای قالب گیری بالاتر هستند. با این حال ، قطعات RIM ممکن است برای یک پایان متمایز نیاز به غربالگری رنگ و ابریشم داشته باشند.

حجم ها

RIM برای تولید حجم کم با هزینه کم ، کاهش خطر هنگام عرضه محصولات جدید و همچنین به شما امکان می دهد موفقیت بازار را قبل از تولید مقادیر بالاتر ارزیابی کنید. برای حجم کمتر از 500 در ماه ، RIMoften به گزینه پردازش مقرون به صرفه تری تبدیل می شود.

بار سرب

ما از مراکز داخلی ماشینکاری برای کاهش شدید زمان ساخت قالب و ایجاد قالبهای تولید در عرض 4 هفته استفاده می کنیم.

هزینه های ابزار

از آنجا که قالب های RIM می توانند به جای فولاد از آلومینیوم ماشین سازی شوند ، هزینه های اولیه ابزار معمولاً نصف یا کمتر از یک قالب ترموپلاستیک قابل مقایسه است. این امر به ویژه هنگامی که حجم قطعه کم است یا اندازه قطعه بزرگ است بسیار مفید است. از آنجا که ابزارهای RIM از آلومینیوم ساخته شده اند ، تغییرات در ابزار نیز بسیار مقرون به صرفه تر از تغییر در ابزارهای فولادی ترموپلاستیک است.

سایر مزایای طراحی

اگرچه اینها برخی از ملاحظات اصلی است که باید در هنگام تصمیم گیری در مورد یک فرآیند تولید مورد توجه قرار گیرد ، اما موارد بسیاری وجود دارد که هنگام تعیین موثرترین گزینه باید تعادل برقرار شود. اجازه دهیدمابه شما کمک می کند تا فرصت های موفقیت را کشف کرده و مفهوم طراحی خود را برای تأمین نیازهای فرآیند راهنمایی کنید.

در چین ، چند کارخانه وجود دارد که می توانند این قالب را به پایان برسانند ، آنها&# 39 را نمی دانند ؛ این فن آوری را نمی دانند ، بنابراین اگر نیاز دارید ، لطفا ما را انتخاب کنید.

ما موفق به ساخت سپر اتومبیل ، مشعل Fender ، کامیون و قایق شدیم.


Hot Tags: قالب گیری لبه محصولات ابزار ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like