قالب تزریق پلاستیک مرغ و نوشیدنی مرغ

قالب تزریق پلاستیک مرغ و نوشیدنی مرغ

ما مفتخریم که با بسیاری از شرکا در پروژه های دشوار همکاری می کنیم. ما راه حلهای ابتکاری را برای اطمینان از راه اندازی محصول موفق و به موقع معرفی می کنیم. همواره تأکید می شود که مشتریان باید کاملاً در مراحل اولیه پروژه شرکت کنند تا در وقت و هزینه صرفه جویی شوند و از مشکلات احتمالی خودداری کنند.
چت کن

جزئیات محصول

فیدر و نوشیدنی مرغ بهترین روش برای تغذیه مرغ های حیاط خلوت شماست که در بسیاری از مزارع در کشورهای غربی از محبوبیت بالایی برخوردار است. ویدئو به شما نشان می دهد که چگونه کار می کند:

ویژگی های اصلی خوراک مرغ و فرآورده های لبنی:

* خوراک تلف شده را متوقف کنید و پس انداز کنید

* به اثبات صحت موش صحرایی کمک کنید

* از خیس شدن خوراک مرغ با هود و روده منحصر به فرد باران جلوگیری کنید

* در زمان صرفه جویی کنید ، یک گل گاو چهار یا پنج مرغ را تا یک هفته بدون پر کردن مجدد تغذیه کنید


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

Aoxu Mould در Taizhou-Huangyan ، منطقه ساحلی استان ژجیانگ شرقی واقع شده است. این تولید کننده حرفه ای در انواع قطعات و قالب های پلاستیکی است. ایده اوکسو در مورد "تخصص ، پالایش و قدرت" در زمان شروع فعالیتش در ذهن او بود. بر اساس پرسنل فنی حرفه ای ، سخت افزار و مدیریت حرفه ای ، ما از فلسفه تجارت ایجاد ارزش برای مشتریان حمایت می کنیم.

1. تیم فنی حرفه ای

Aoxu طراحی کامل و پشتیبانی مشتری را در کلیه چرخه های توسعه محصول ارائه می دهد. اگر ایده جدیدی دارید ، ما راه حل های نوآورانه را بر اساس ایده های شما ، از طرح های مفهومی گرفته تا راه حل های جامع مهندسی و بازاریابی ، بررسی خواهیم کرد.

csr2_img1_2

*واحد طراحی

تیم فنی ما برای توسعه محصولات قالب موفق ، از سالها تجربه ، از زمینه های مختلف ، درس می گیرند. ما طراحی قسمت کلیه پروژه های جدید را تجزیه و تحلیل می کنیم ، تجربه طراحی را برای تولید به کار می گیریم ، توانایی مرگ را به حداکثر می رسانیم ، عملکرد ثانویه را به حداقل می رسانیم ، زمان مونتاژ را کاهش می دهیم و موقعیت را ساده می کنیم در هر مرحله ، ما تمام تلاش خود را می کنیم تا مواد ، نیروی انسانی ، راندمان دستگاه ، مقرون به صرفه بودن و ترکیب کاملی از تولید را بسازیم.

به عنوان مشتری می توانید درخواست خود را به محتوای قلب خود ارائه دهید. ما برای اطمینان از دستیابی به اهداف خود ، خدمات طراحی شخصی ارائه می دهیم. ما از سالها تجربه در صنعت استفاده می كنیم تا اطمینان حاصل كنیم كه طراحی شما در نهایت به محصول مورد نظر شما تبدیل می شود و اینكه توسط Aoxu به طور كارآمد تولید می شود. سیستم های اصلی CAD: گرافیک منفرد / NX8.0 / 10

* تجزیه و تحلیل قالب جریان

نحوه تزریق پلاستیک مذاب به قالب در تعیین کیفیت بسیار مهم است. فرآیند تزریق با توانایی پیش بینی فشار ، دما و استرس به روشنی قابل تجزیه و تحلیل است. تأثیرات دمای قالب ، دمای مذاب و زمان پرشدن بر کیفیت محصول و همچنین فشار و زمان بسته بندی همه در نظر گرفته شده است. برای ارزیابی شرایط بهینه فن آوری ، اندازه پنجره تشکیل ، انتخاب مواد ، فشار در هنگام تزریق ، محل دروازه و ضخامت دیواره می توان از قالب جریان استفاده کرد.

Moldflow ابزاری برای مقایسه اعتبار طرح های مختلف دریچه از جمله موقعیت دروازه ، اندازه تشکیل پنجره در موقعیت دروازه ، حالت پر شدن و اندازه دروازه با توجه به نرخ برشی است.


Chicken Feeder And Drinker Plastic Injection Mold

2. تیم تولید قوی

ما مفتخریم که با بسیاری از شرکا در پروژه های دشوار همکاری می کنیم. ما راه حلهای ابتکاری را برای اطمینان از راه اندازی محصول موفق و به موقع معرفی می کنیم. همواره تأکید می شود که مشتریان باید کاملاً در مراحل اولیه پروژه شرکت کنند تا در وقت و هزینه صرفه جویی شوند و از مشکلات احتمالی خودداری کنند.

به عنوان بخشی از خدمات طراحی و ساخت ما ، می توانیم پلاستیک و مواد افزودنی مناسبی را با توجه به نیاز محصول شما پیشنهاد کنیم. ما در انواع مختلفی از پلیمرها ، چه مواد متداول و چه بی نظیر ، بسیار با تجربه هستیم. اگر در انتخاب مواد به راهنمایی نیاز دارید ، لطفا با ما تماس بگیرید.


3. سیستم کنترل کیفیت دقیق

در Aoxu Mould ، فناوری اولین نیروی تولیدی است ، در حالی که کیفیت تضمین کننده اعتماد به نفس مشتریان است. تیم با کیفیت ما بازرسی ورودی ، بازرسی فرایند ، بازرسی از محصول ، بازرسی الکترود ، بازرسی حمل و نقل و سیستم مدیریت کیفیت را با پشتیبانی از منابع مختلف تجهیزات اندازه گیری دقیق و پرسنل با کیفیت با صلاحیت های مربوطه انجام می دهند. به معنای واقعی ، کنترل دقیق کیفیت تولید قالب از مواد اولیه ، فرآیند و بازرسی نهایی محقق شده است. از طریق اجرای سیستم مدیریت کیفیت ، سطح کنترل کیفیت کل شرکت در زمان واقعی کنترل و بهبود یافته است.

* تجهیزات تست ما برای کنترل کیفیت از آنها استفاده می کنیم

201709270918268713768

از طریق MES و سیستم OA آنلاین ، Aoxu Mold بر کیفیت فرایند مرگ و بازرسی نقطه قبل از آزمایش نظارت می کند. Aoxu با پشتیبانی از تجهیزات و منابع انسانی اندازه گیری فراوان و مؤثر ، کنترل ابعاد و مشکل هر قالب را کنترل می کند و اطمینان حاصل می کند که میزان تحویل قالب 100٪ است.


نیاز به مکانیزم سلب در قالب تزریق

1. برای اطمینان از عدم آسیب دیدن قطعات پلاستیکی در تحلیل صحیح قطعات پلاستیکی و قطعات قالب از چسبندگی بین اندازه ، به منظور انتخاب مناسب قالب و قسمت بالای توزیع نیروی آزادسازی منطقی باشد. از آنجا که قطعات پلاستیکی موجود در خنک کننده حفره قالب هنگام سفت شدن هسته کوچک می شوند ، بنابراین نقش نیروی سلب باید در قسمت های پلاستیکی تا حد امکان در هسته نیروی قوی قرار داشته باشد ، در حالی که باید نیروی سلب در قسمت های پلاستیکی اعمال شود استحکام ، سختی قطعات زیاد ، مانند فلنج ، دنده و غیره ، نقش منطقه باید تا حد ممکن بزرگ باشد ، به طوری که به محصول آسیب نرساند.

2. قطعات پلاستیکی خوب به نظر می رسد مکانیسم سایش متفاوت ، موقعیت بالای مختلف ، ظاهر قطعات پلاستیکی ضربه متفاوت است ، به منظور دیدار با ظاهر قطعات پلاستیکی ، مکانیسم سلب طراحی ، باید بر اساس ظاهر قطعات پلاستیکی باشد ، فرم مناسب مکانیسم سلب و موقعیت بیرون کش را انتخاب کنید.

3. ساختار قابل اعتماد سازه باید قابل اعتماد باشد ، با مقاومت کافی ، سفتی ، انعطاف پذیری ، پردازش ، جایگزینی آسان.


تماس با شاین

sales1@aoxumoulds.com

کارت-1_ 看图


Hot Tags: قالب تزریق پلاستیک فیدر مرغ و آبخوری ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like