فریزر فنری مشبک

فریزر فنری مشبک
چت کن

جزئیات محصول

فریزر فنری مشبک


توضیحات قالب

نام محصول نصب اتوماتیک تزریق اتوماتیک تزریق پلاستیک تزئینی ریخته گری اتوماتیک
مواد محصول پلی اتیلن
هسته و حفره فولاد 718
سختی فولاد HRC35-38
قالب استاندارد DME
شماره حفره 1
سیستم تزریق دروازه مستقیم
سیستم تخلیه پین خروجی
زمان چرخه 90s
زمان برگزاری ابزار 60 روز
زندگی قالب 500، 000SHOTS

20190401092308

طراحی قالب - دونده

هندسه دونر از قالب متعارف

سیستم های دونده مواد مذاب را از پنبه به دروازه منتقل می کنند. بخش دونده باید حداکثر سطح مقطع عرضی و حداقل محیط را داشته باشد. رانندگان باید دارای نسبت حجم بالا به سطح بالا باشد. چنین بخش باعث کاهش ضایعات گرما، انجماد زودگذر رزین مذاب در سیستم دونده و کاهش فشار می شود.

نمایه ایده آل برای یک دونده یک دایره است. این به عنوان یک دونده تمام دور شناخته شده است، همانطور که نشان داده شده است. در حالیکه دوچرخه سوار تمام کارآمدترین نوع است، همچنین هزینه آن برای حمل و نقل بیشتر است، زیرا دونده باید در هر دو طرف قالب ریخته شود.

یک بخش ارزان قیمت اما به اندازه کافی کارآمد است trapezoid. دونده Trapezoidal باید با مخروط 2 تا 5 درجه در هر طرف طراحی شده با عمق trapezoid برابر با عرض پایه آن، همانطور که نشان داده شده است. این پیکربندی یک نسبت حجم به سطح خوب را تضمین می کند.

دونده های نیمه دور به دلیل کم بودن نسبت حجم به سطح آنها توصیه نمی شود. تصویر سه تصویر متحرک Runner نشان دهنده مشکل است. اگر حلقه های مندرج تصور شود که کانال های جریان پلیمر از طریق دونده ها باشد، نسبت دهی نسبتا ضعیف نسبت به طراحی دونده نیمه عمیق نسبت به طراحی تراکتی ظاهری مشهود است.

اندازه قطر دونده

به طور ایده آل، اندازه قطر دونده به عوامل متعددی توجه خواهد کرد - حجم جزئی، طول بخشی جریان، طول دونده، اندازه دروازه ظرفیت دستگاه و زمان چرخه. به طور کلی، دونده ها باید قطر برابر با ضخامت حداکثر قطعه داشته باشند، اما در محدوده قطر 4 میلی متر تا 10 میلی متر برای جلوگیری از فریز کردن اولیه یا زمان چرخه بیش از حد. دونده باید به اندازه کافی بزرگ باشد تا افت فشار را به حداقل برساند، اما به اندازه کافی کوچک است تا زمان چرخه رضایت بخش را حفظ کند. قطر دونده کوچکتر به عنوان یک نتیجه از تجزیه و تحلیل جریان شبکه که در آن قطر دونده کوچکتر حرارت گرمایش برشی مواد افزایش می یابد، در نتیجه کمک به حفظ دمای ذوب و افزایش جریان پلیمری. دوچرخه های بزرگ به علت میزان انرژی که به شکل گیری می انجامد، مقرون به صرفه نیستند، و سپس مواد مجددی را که درون آنها احاطه شده است، مرتفع می کنند. 2007128453656610

طرح دونده

قالبهای چندگانه مشابهی باید از سیستم متعادل "H" دونده استفاده کنند، همانطور که در تصویر چیدمان سیستم Runner نشان داده شده است.

تعادل سیستم دونده را تضمین می کند که تمام حفره های قالب با همان سرعت و فشار پر می شوند. البته، همه قالبها چندگانه نیستند، و همه آنها هندسه بخش مشابهی ندارند. به عنوان یک سرویس برای مشتریان، Dow Plastics ارائه تجزیه و تحلیل پر کردن قالب با کمک کامپیوتر را برای اطمینان از پر کردن بهتر متعادل از هر قالب مورد نیاز خود را طراحی بخشی. استفاده از برنامه های شبیه سازی پر کردن قالب شما را قادر به طراحی قالب با:

1. دونده های حداقل اندازه که دمای مناسب را ذوب می کنند، کاهش می دهد، کاهش دمای بشکه و فشار و صرفه جویی در انرژی را در حالی که به حداقل رساندن احتمال تخریب مواد.

2. سیستم های دونده مصنوعی متعادل که حفره های ابزار خانوادگی را در همان زمان و فشار را پر می کنند، از بین بردن حفره های راحت تر پر می شود.

چشمه های آب سرد

در تمام تقاطعات دونده، دونده اصلی باید دونده ثانویه را با حداقل فاصله ای برابر با یک قطر سوق دهد، همانطور که در طرح پیشنهادی تصوير خوب لجن خالص نشان داده شده است. این ویژگی ایدهآل را به عنوان یک تله ممتد یا چاه شکننده سرد تولید می کند.

چاه های سیلاب سرد جریان جریان پلیمر را بهبود می بخشد
با خنک کردن پلیمر ویسکوزیته باالیی سرد، در حال حرکت در خط مقدم جرم ریخته و اجازه می دهد پلیمر گرم و پایین ویسکوزیته به جریان به راحتی به حفره قالب. بنابراین لجن سرد باعث جلوگیری از وارد شدن جرم مواد سرد به حفره و نفی خواص نهایی بخش نهایی می شود.

قالب های Runnerless

قالب های بدون رطوبت از قالب قالب دونده سرد معمولی متفاوت است (شکل)، با گسترش دادن قالب ذوب ریخته گری ماشین و به عنوان یک فرمت نازل ماشین. یک سیستم بدون راننده تمام یا بخشی از ذوب پلیمر را در تقریبا همان دما و ویسکوزیته به عنوان پلیمر در بشکه پلاستیکی نگه می دارد. دو نوع کلی از قالب های بدون درز وجود دارد: سیستم عایق شده و سیستم گرمایش (گرم).


جزئیات بسته بندی

صادر کننده مورد چوبی

模具 包装

مزیت

1. بیش از 16 سال تجربه صنعت قالب

کیفیت خوب 2. کیفیت خدمات بالا

3. تجهیزات پیشرفته در سال جدید سرمایه گذاری شده است.

4. تیم طراحی حرفه ای با تکنولوژی بالغ.

5. پیشنهاد یک سال تضمین برای کل قالب.

 

آنچه ما می توانیم به شما ارائه دهیم

کسب و کار اصلی ما

محدوده

1. قالب های موتور: موتور سیکلت mould.scooter بخشی moud.dune حشره دار mould.ATV mould.toy سبد خرید قالب و غیره.
2.Commodity قالب: صندلی قالب، مداد مدفوع، قالب جدول، سطل قالب،

قالب ریخته گری، قالب بسته بندی مواد غذایی، جعبه جعبه قالب، Dustbin قالب، و غیره
3. قالب های صنعتی: قالب پالت، جعبه قالب، جعبه آبجو قالب، قالب قالب رنگ، و غیره.
4. قطعات قالب خودرو: قالب سپر، قالب داشبورد، پانل درب.

طراحی قالب

گروه D & R

5 مهندس ارشد و بیش از 30 طراح فنی، با حمایت حرفه ای و با تجربه

طراحی تیم. طراحان ما در طراحی محصولات جدید و ساختارهای قالب مناسب هستند. در حال حاضر

توانایی طراحی عالی ما است که توسط مشتریان قبلی قدردانی شده است.

کنترل کیفیت

پیشرفته

در حال پردازش

تجهیزات

مجموعه ای کامل از خطوط تولید: تجهیزات کارآمد، دقیق پردازش و تست، از جمله

دستگاه قالب ریزپرداز، دستگاه حفاری عمیق حفاری، دستگاه فرز CNC، ماشین حفاری،

ماشین سنگزنی، ماشین برش سیم، EDM، ماشین حکاکی دقیق، ماشین ماشینکاری Lathe،

پرواز ماشین برش

خدمات فرآیند

الف

پاسخ در ایمیل، تماس تلفنی و یا فکس

ب

عرضه نقل قول و طراحی محصول و طراحی قالب

سی

ارتباطات در نقاط فنی در زمان

د

خبرنگار هفتگی برای شما در مورد پیشرفت ماشینکاری قالب و برنامه اتمام قالب

E

تست قالب و تحویل نمونه در زمان

F

سرویس خوب بعد از فروش. 24 ساعت خدمات تعمیر، تضمین یک ساله را برای قالب ارائه می دهد.


چه چیزی برای نقل قول نیاز داریم؟

اگر هر گونه درخواست در مورد قالب های پلاستیکی، لطفا pls ارسال جزئیات زیر را به ما:

1، عملکرد اجزای پلاستیک

از آنجا که برخی از اجزای مهندسی، لازم است به سازنده قالب خود را به نام توابع و یا محصولات خود را به ساخت سازنده قالب ایده در مورد محصولات پلاستیکی است.

2، مواد پلاستیکی

این می تواند قالب ساز را انتخاب کند که نوع فولاد و نوع دروازه تزریق

3، طراحی قطعات پلاستیکی یا فایل 3D یا تصویر نمونه

اگر شما طراحی سه بعدی یا طرح های دقیق 2D برای اجزای پلاستیکی داشته باشید، برای گرفتن نقل قول در دسترس می باشد، اگر فقط نمونه های پلاستیکی داشته باشید، لطفا علامت بعد را روی تصویر بنویسید و تصویر واضح را برای دریافت یک تصویر ارسال کنید نقل قول صحیح تر

4، نیازهای مقدار قطعات پلاستیکی

شما می توانید هر سال، هر ماه یا هر روز چند قطعه که نیاز دارید، به سازنده قالب بگوئید. از آنجا که سازنده قالب به این اطلاعات نیاز دارد تا چند حفره را در قالب های نقل شده حل کند. همچنین به کمک قالب ساز برای انتخاب فولاد درست کمک می کند و همچنین به قالب ساز بهینه سازی هزینه های سفارشی قالب کمک می کند.

5، ظرفیت تونل ریخته گری یا ظرفیت تزریق

این می تواند به قالب ساز برای محاسبه حفره قالب شماره. با توجه به اندازه دستگاه شما.

6، نام تجاری قالب قالب سفارشی

اگر شما نیازهای خاصی را برای مارک های قالب قالب سفارشی مانند دونده داغ، سیلندر هیدرولیک و غیره داشته باشید، لطفا به یاد داشته باشید برای ارسال قالب به شرکت قالب، هنگام ارسال یک پرس و جو.


اطلاعات تماس

2
Hot Tags: فن صنعتی مشبک مشبک

پرس و جو

You Might Also Like