مزرعه طیور قالب قالب پلاستیکی خرد شده استفاده می شود

این قالب برای مشتریان قدیمی Aoxu ساخته شده است ، که از ما خواسته اند قبلاً قالب ماهیتابه پرندگان را تهیه کنیم. آنها به ما اعتماد دارند که ما می توانیم قالب با کیفیت خوب برای او درست کنیم ، بنابراین آنها دوباره به ما دستور می دهند.
چت کن

جزئیات محصول

کفپوش با روکش پلاستیکی در بسیاری از مرغداری ها مورد استفاده قرار می گیرد ، به گونه ای که می توان از مدفوع جوجه ها ، اردک ها ، خوک ها ، بز و غیره به صورت خودکار رها شد که این امر می تواند کف و تمیز آن را حفظ کند. تمیز کردن مزرعه برای صاحبان راحت است ، همچنین برای سلامتی مرغ نیز مفید است.

مشتریان فیلیپین ما (مشتری قدیمی ما ، که قبل از ما خواسته بود قالب تابه پرندگان را تهیه کنیم) یک پرونده PDF و پرونده سه بعدی را در X_T برای ما ارسال کرد و به ما اجازه می دهد که نقل قول را در قالب کفپوش پلاستیکی تخته دار بفرستیم. پس از صحبت برخی در مورد جزئیات ، او دستور قالب را به ما داد.

در مرحله اول ، به اطلاعات اولیه قالب نگاهی بیندازید:

مزرعه طیور قالب قالب پلاستیکی خرد شده استفاده می شود

مزرعه طیور قالب قالب پلاستیکی خرد شده استفاده می شود

مواد اولیه: PP ، رنگ قابل تنظیم است

اندازه قطعه: 850 * 280 * 25mm

با توجه به نمونه شما قابل تنظیم است

ظرفیت بارگیری: 150KG

صفحه فلزی متحرک: 718

فولاد صفحه ثابت: 718

قیمت به دلیل کلاس فولاد متفاوت است

پایه قالب: 60 #

حفره: 1 (با توجه به اندازه دستگاه تزریق شما)

سیستم دونده: دونده داغ 8 قطره

می توانید مارک خوبی را با برند Yudo یا برند مشترک انتخاب کنید


در مرحله دوم ، مشخصات مواد اولیه PP را بررسی کنید:

* مقاومت شیمیایی : پایه ها و اسیدهای رقیق شده به آسانی با پلی پروپیلن واکنش نمی دهند و این باعث می شود ظروف چنین مایعات مانند مواد تمیز کننده ، محصولات کمکهای اولیه و غیره انتخاب مناسبی باشد.

* الاستیسیته و چقرمگی : پلی پروپیلن با خاصیت انعطاف پذیری بیش از حد مشخصی از انحراف عمل می کند (مانند همه مواد) ، اما همچنین تغییر شکل پلاستیک را در مراحل اولیه تغییر شکل تجربه می کند ، بنابراین به طور کلی ماده ای "سخت" محسوب می شود. چقرمگی یک اصطلاح مهندسی است که به عنوان یک ماده برای تغییر شکل (به طور پلاستیکی و نه به صورت الاستیک) بدون شکستن تعریف می شود. QQ 90 20190814162219 * مقاومت در برابر خستگی: پلی پروپیلن بعد از پیچ خوردگی ، خم شدن و / یا خم شدن ، شکل خود را حفظ می کند. این خاصیت به ویژه برای ساخت لولا برای زندگی بسیار با ارزش است.

* عایق : پلی پروپیلن از مقاومت بسیار بالایی در برابر برق برخوردار است و برای قطعات الکترونیکی بسیار مفید است.

* انتقال : اگرچه می توان پلی پروپیلن را شفاف ساخت ، اما به طور طبیعی تولید می شود که از نظر رنگ طبیعی مات است. از پلی پروپیلن می توان برای کاربردهایی استفاده کرد که انتقال نور بسیار مهم است یا جایی که دارای اهمیت زیبایی شناسی است. اگر انتقال زیاد مورد نظر باشد ، پلاستیک هایی مانند اکریلیک یا پلی کربنات گزینه های بهتری هستند.

* غیر سمی : نقطه ذوب مواد PP تا 167 ℃ است ، تنها پلاستیک را می توان در مایکروویو قرار داد ، که برای زندگی طیور مناسب است.


سوم ، عناصر سیستم دونده داغ را بدانید:

عناصر-داغ دونده

* حلقه یابی : حلقه حلقه ، قالب تزریق را با پلاستیک دستگاه قالب سازی تراز می کند. این اطمینان حاصل می کند که از هم ترازی مناسب قالب با دستگاه وجود دارد.

* ورودی : هنگامی که رزین به قالب تزریق می شود ، این درگاه ورودی است که رزین از نازل دستگاه تزریق وارد می شود. بسته به نوع رزین و طراحی دونده داغ ، اجزای ورودی ممکن است به منظور بهینه سازی روند قالب سازی گرم شود.

* منیفولد : منیفولد جریان رزین را به درون نازل ها و نقاط تزریق (دروازه ها) امکان پذیر می کند. منیفولدها معمولاً در مواردی که حفره های متعدد تزریق شده یا در جایی که بیش از یک نازل / دروازه در هر قسمت مورد نیاز است استفاده می شود. مانیفولد ها در طیف گسترده ای از مواد ، طرح ها و اشکال موجود هستند و اغلب برای بهبود روند قالب گیری با استفاده از آنالیز CAE بهینه می شوند. 2 نوع اصلی از تکنیک های تولید وجود دارد ، مته سوراخ شده و 2 قطعه برنز. حفر کردن اسلحه ها معمولاً برای سیستم های ساده تر و اقتصادی تر ایده آل هستند در حالی که 2 قطعه برزنت اغلب مورد نیاز است که معیارهای عملکردی محکم تر مورد نیاز باشد (تعادل ، تغییر سریعتر رنگ). منیفولدهای 2 تکه همچنین برای کاربردهای قالب سازی چند ماده یا چند رنگ ایده آل است.

* نازل ها : نازل ها مؤلفه هایی هستند که رزین از طریق یک دروازه به داخل حفره تزریق می شود. بسته به نوع طراحی ، نازل ها به طور معمول در یک صفحه قالب با یک منیفولد یا بدون آن نصب می شوند. طیف گسترده ای از طراحی نازل ها با استفاده از مواد مختلف در دسترس است تا بتوانید به ویژگی های پردازش رزین های مختلفی که به بهترین وجه مناسب برنامه هستند برسید.

* فن آوری بخاری : فن آوری بخاری پایه و اساس تمام سیستم های دونده گرم است و به طور قابل توجهی بر روند قالب ریزی و کیفیت قطعات تأثیر می گذارد. چندین گزینه گرمایش وجود دارد که هر کدام جوانب مثبت و منفی خود را دارند. انتخاب یک دونده گرم مناسب بستگی به الزاماتی از قبیل فرآیند قالب سازی ، عملکرد بخشی ، قابلیت اطمینان و هزینه دارد. بیشترین فن آوری های دونده داغ دارای بخاری هایی با باند / بشقاب بخاری ، بخاری های خمیری / فلکس یا بخاری های برنز است.


چهارم ، چگونه Aoxu قالب کنترل کیفیت قالب شما را کنترل می کند:

* طراحی محصول و تجزیه و تحلیل طراحی قالب:

ما تیم DFMEA (طراحی و عدم موفقیت حالت طراحی و تحلیل اثربخشی) را برای کنترل و بهبود کلیه طراحی ، هماهنگی بخشهای مرتبط جهت بحث در مورد طراحی قالب ، از جمله مواد ، فرآیندها ، هزینه و زمان تولید تشکیل می دهیم و در مورد طراحی محصول مشتری بحث می کنیم ، خرابی های احتمالی را تجزیه و تحلیل می کنیم ، به عنوان مثال فرآیندهای قالب ریزی و سازه های پلاستیکی ، فرآیندهای ثانویه ، استحکام قالب ، پیکربندی قالب ، محل شیروانی ، تطبیق کامپوننت ها و ارائه راه حل های مناسب برای مشتریان.

* کنترل فرآیند تولید قالب: QC 3 مراحل اصلی

1. کنترل کیفیت ورودی:

ما روش های بازرسی و کنترل زمان ، برچسب زدن به فروشگاه و تخصیص منطقه را ایجاد می کنیم و همچنین حاوی استاندارد سازی قسمت جزء ، ابعاد فولاد ، سختی فولاد و کیفیت فولاد اسکن هستیم. تمام مواد فولادی و اجزای استاندارد برون سپاری بررسی می شوند تا اطمینان حاصل شود که مطابق رویه استاندارد بازرسی استاندارد (SIP) با خواسته های قالب پلاستیکی سفارشی مطابقت دارند.

BCA870DCCD8D18928B67C15

2. کنترل کیفیت در فرآیند:

مطابق با سیستم تولید و اصل مدیریت کیفیت ، کلیه فرآیند ماشینکاری و مونتاژ تحت کنترل است ، ما تیم QC را برای بررسی و نظارت بر میزان تحمل ابعاد ابزارآلات کامپوننت های قالب ، و سطح پردازش شده برای برآوردن الزامات ، خاص ، ثبت اندازه گیری داده ها و نظارت بر انحراف بعد؛ مجدداً از هر مؤلفه ای استفاده کنید که بدون تحمل ابعاد پیش بینی شده ، هرگز اشتباه را به مرحله ابزار بعدی ندهید. ایجاد سیستم آموزش کارگران فنی در مورد تکنیک های بهره برداری و اجرای برنامه های نگهداری ماشین آلات ، بازرسی افراد و بازرسی افراد QC.

3. کنترل کیفیت نهایی برای قالب قالب:

یک تیم بازرسی ، که شامل مدیر پروژه ، مهندس ساخت ، بازرس QC است ، اندازه اصلی و اتصالات فشرده را بررسی می کند. به خصوص ، سیستم تزریق / سیستم دونده داغ ، سیستم خنک کننده قالب و سیستم تخلیه / هیدرولیک را به طور جداگانه بررسی کنید.

* تست قالب کامل شده است

مدیر پروژه گزارش بازرسی پس از بررسی قالبهای مونتاژ ، قالبها را به کارگاه قالبگیری تزریقی ارسال می کند تا قالب را آزمایش کند ، که شامل عملکرد قالب تست بدون مواد پلاستیکی پر شده ، پرش تزریق فشار قوی ، اجرای تزریق با سرعت بالا است. در آخر ، نمونه پلاستیکی آزمایشی.

پس از دریافت نمونه ، QC inspecor کیفیت نمونه را به شدت بررسی می کند و بازخورد گزارش کیفیت را به مشتری ارائه می دهد.

* بازرسی تحویل قالب

طبق گزارش پردازش ، Project Mananger و بازرس QC بررسی کامل پذیرش قالب را انجام داده و بسته بندی های محافظ حمل و نقل قالب را بررسی می کنند.


پنجم ، با شرکت ساخت قالب تماس بگیرید:

شخص: درخشش

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

کارت-1_ 看图


Hot Tags: پلاستیک روکش پلاستیکی قالب مرغداری استفاده می شود ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like