1200 میلی متر آویز نوع دونده ذوب دمیده شده اکستروژن پارچه

1200 میلی متر آویز نوع دونده ذوب دمیده شده اکستروژن پارچه

قالب مذاب دمیده هسته ساخت پارچه مذاب است. در حال حاضر ، پارچه مذاب دمیده شده است ، بنابراین برای بهبود تولید پارچه مذاب ، از طریق تجزیه و تحلیل چند روز ، ما شروع به ساخت یک سری از قالب مذاب می کنیم.
چت کن

جزئیات محصول

فناوری منسوجات غیر بافته شده ذوب شده استفاده از هوای گرم پرسرعت برای ساختن مواد اولیه PP خارج شده از قالب اکستروژن است ، سپس فیبر فوق العاده ظریف روی غلتک انسجام می یابد. بنابراین برای ساخت این نوع پارچه ، قالب اکستروژن مهمترین چیز است.


یک فرآیند دمیدن ذوب معمولی

1. اکسترودر

گلوله ها یا گرانول های پلیمری به داخل قیف اکسترودر تغذیه می شوند. خوراک جاذبه ، گلوله ها را به پیچ می رساند که درون بشکه گرم شده می چرخد. گلوله ها در امتداد دیواره های گرم بشکه بین پروازهای پیچ به جلو منتقل می شوند ، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است. در حالی که پلیمر در امتداد بشکه حرکت می کند ، به دلیل گرما و اصطکاک جریان گرانروی و عملکرد مکانیکی بین پیچ ذوب می شود و بشکه پیچ به مناطق تغذیه ، انتقال و اندازه گیری تقسیم می شود. ناحیه تغذیه ، گلوله های پلیمری را در یک کانال پیچ عمیق گرم می کند و آنها را به منطقه انتقال منتقل می کند. منطقه انتقال به منظور فشرده سازی و همگن سازی پلیمر ذوب ، دارای یک کانال کاهش عمق است. پلیمر مذاب به منطقه اندازه گیری تخلیه می شود ، که برای تولید حداکثر فشار برای اکستروژن کار می کند. فشار پلیمر مذاب در این نقطه بیشترین است و توسط صفحه شکن با یک صفحه نمایش بسته در نزدیکی تخلیه پیچ کنترل می شود. صفحه اسکرین و صفحه شکن همچنین آلودگی و توده های پلیمری را که تزریق می کنند فیلتر می کنند. سپس پلیمر مذاب تحت فشار به پمپ اندازه گیری منتقل می شود.


2. پمپ های اندازه گیری

پمپ اندازه گیری یک دستگاه با جابجایی مثبت و حجم ثابت برای رساندن یکنواخت مذاب به مونتاژ قالب است. این جریان ثابت مخلوط پلیمر تمیز را تحت تغییرات فرآیند ویسکوزیته ، فشار و دما تضمین می کند. پمپ اندازه گیری همچنین اندازه گیری پلیمر و فشار فرآیند مورد نیاز را فراهم می کند. پمپ اندازه گیری به طور معمول دارای دو چرخ دنده دنده ای درهم و برهم و ضد چرخش است. جابجایی مثبت با پر کردن هر دنده دنده ای با پلیمر در سمت مکش پمپ و حمل پلیمر به اطراف به تخلیه پمپ ، همانطور که در شکل 2 نشان داده شده است ، انجام می شود. جریان یکنواخت به قطعه بینی در مونتاژ قالب (یا مونتاژ الیاف ساز).


3. مونتاژ مرگ

مونتاژ قالب مهمترین عنصر فرآیند دمش ذوب است. این سه جز dist مشخص دارد: توزیع خوراک پلیمر ، قطعه بینی و منیفولدهای هوا.


4. تشکیل وب

به محض اینکه پلیمر مذاب از سوراخ های قالب خارج می شود ، جریان های هوای گرم با سرعت بالا (که از دو طرف بالا و پایین قطعه دماغ خارج می شوند) جریان های پلیمر را ضعیف کرده و میکرولیاف تشکیل می دهند. همانطور که جریان هوای گرم حاوی میکروفیبرها به سمت صفحه کلکتور پیش می رود ، مقدار زیادی از هوای اطراف را به خود جذب می کند (هوای ثانویه نیز نامیده می شود) که فیبرها را خنک و جامد می کند ، همانطور که در شکل 4 نشان داده شده است. صفحه جمع آوری ، تشکیل یک شبکه غیر بافته شده خود پیوند خورده. فیبرها به دلیل تلاطم جریان هوا به طور تصادفی (و همچنین بسیار در هم پیچیده) قرار می گیرند ، اما در جهت دستگاه به دلیل برخی جهت گیری ها توسط جمع کننده در حال حرکت ، تعصب کمی وجود دارد. سرعت جمع کننده و فاصله جمع کننده از قطعه بینی می تواند متنوع باشد تا انواع شبکه های مذاب را تولید کند. معمولاً برای برداشتن هوای گرم و تقویت روند تخمگذار الیاف ، به داخل صفحه کلکتور خلا وارد می شود.


5. سیم پیچ

توری مذاب معمولاً به هسته مقوایی پیچیده می شود و با توجه به نیاز مصرف نهایی ، پردازش بیشتری می شود. ترکیبی از درهم آمیختگی فیبر و پیوند فیبر به فیبر به طور کلی انسجام وب کافی را ایجاد می کند تا بتوان از وب بدون اتصال بیشتر استفاده کرد. با این حال ، فرایندهای اضافی پیوند و پایان ممکن است بیشتر به این شبکه های داغ ذوب اعمال شود.


برای سفارشی کردن قالب اکستروژن برای شما با Shine تماس بگیرید (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com ؛ تلفن: +86 157 5766 8880).


ساختار ماسک

ساختار ماسک N95 سه لایه است که ساختار SMS نامیده می شود. SMS یک منسوج غیر بافته سه لایه است: یک لایه از نبافته های ذوب شده بین دو لایه پیوند خورده قرار دارد.

این مذاب دارای تراکم بسیار بالایی از الیاف ریز است و برای مصارف مورد نیاز برای فیلتراسیون (ذرات معلق ، باکتری ها ، مایعات) مناسب است. پیام کوتاه به طور گسترده ای از لباس های مخصوص جراحی استفاده می شود و همه لباس هایی که نیاز به انزوای سطح بالایی دارند مانند لباس های محافظ. مواد افزودنی شیمیایی می توانند بهبود یابند ویژگی های پیام کوتاه: می تواند به عنوان مثال ضد الکتریسیته ساکن ، ضد شعله ، دافع آب یا الکل شود.


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: 1200 میلی متر آویز نوع دونده پارچه مذاب دمیده اکستروژن ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like