قالب تزریق پلاستیک کابینت ضد عفونی

قالب تزریق پلاستیک کابینت ضد عفونی

در صورت نیاز به کمک در خرید ماسک ، عینک محافظ ، دستگاه ماسک صورت و سایر محصولات محافظ ، می توانید با ما تماس بگیرید.
چت کن

جزئیات محصول

درباره Taizhou Huangyan ما Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

{0}. ظرفیت طراحی

مرکز طراحی و توسعه ما سیستم ارزیابی مشترک توسط کارشناسان و طراحان قالب را ترویج می کند و استانداردهای طراحی قالب اروپایی و آمریکایی را با هم ادغام می کند تا اطمینان حاصل شود که یک بار این طرح در حال انجام است.

شرکت طراحی و توسعه مرکز 0010010 # 39 ؛ بیش از {2 {} طراحی و توسعه پویا و خلاقانه دارد. تجربه غنی آنها در زمینه طراحی قالب و تسلط بر روشهای نوین طراحی ، این امکان را فراهم آورده است که به طور کامل و مؤثر ترکیب شوند. این شرکت دارای نرم افزارهای پیشرفته UG ، CATIA ، WorkNC ، AUTOCAD ، MOLDFLOW و سایر نرم افزارهای CAD / CAM / CAE ، مبتنی بر IGES ، STEP ، DXF و سایر قالب های تبادل پرونده ، با طراحی مفهوم محصول ، طراحی ساختاری ، نمونه سازی سریع ، بازرسی ، و تأیید به معنای فنی برای ارائه راه حل های کامل به مشتریان از توسعه محصول جدید گرفته تا تولید قالب.

{0}. ظرفیت ماشینکاری

image

{0}. ظرفیت خدمات

برای هر پروژه قالب ، با یک فروشنده و یک مدیر پروژه مجهز شده اند ، آنها کلیه مراحل را از سفارش به حمل و نقل قالب شارژ می کنند. همچنین ، آنها هر زمان برای پیام شما آماده هستند.

1 (1)


ساختار یکپارچه حفره و هسته و ساختار شکاف

حفره و هسته قسمتهای بسیار مهمی هستند که به اطلاع از فرم تولید قالب می پردازند و روش تهیه آنها را می توان به طور گسترده به دو نوع تقسیم کرد.

این نوع از روش های آماده سازی are {0}} نقل قول هستند؛ ساختار یکپارچه {{1} quot؛ و 0010010 نقل قول ؛ ساختار تقسیم 0010010 به نقل از.

به نقل از {{0؛؛ ساختار یکپارچه 0010010 نقل قول؛ همان چیزی است که همانطور که از نام آن پیداست ، حفره و هسته به عنوان یک جزء یکپارچه آماده می شوند.

0010010 نقل قول ؛ ساختار تقسیم 0010010 به نقل از؛ حفره و هسته به components {2}} یا اجزای بیشتری که با هم جمع می شوند تقسیم می شود.

هر یک از این روش ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند که در جدول {{0} listed ذکر شده است. علاوه بر این ، برخی از نمونه های واقعی از ساختارهای مختلف در شکل نشان داده شده است.

Fig. 1

(ارزیابی: 0010010 nbsp؛=عالی ،=خوب ،=جزئی رضایت بخش ،=مناسب نیست.

image

تصمیم گیری در مورد استفاده از یک ساختار یکپارچه یا یک ساختار تقسیم باید با توجه به شکل محصول تولید شده ، عمر قالب ، نوع پلاستیک و غیره ، پس از وزن جوانب مثبت و منفی گرفته شود. اغلب از ما سؤال می شود که کدام ساختار خوب است و پاسخ ما این است که کدام نوع خوب یا بد است که بر اساس پیش شرط های انتخاب تعیین می شود.


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: قالب تزریق پوسته پلاستیکی ضد عفونی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like