اکستروژن از ساخت منسوجات منسوج با ذوب ساخته می شود

اکستروژن از ساخت منسوجات منسوج با ذوب ساخته می شود

ماشینکاری اکستروژن در ساخت نبافته های ذوب شده ، با Shine تماس بگیرید (sales1@aoxumoulds.com/+86 157 5766 8880)
چت کن

جزئیات محصول

عملکرد اکستروژن می میرد --- ساخت نبافته ذوب.

عرض: 50 ~ 3500 میلی متر

باز شدن لب لب: 1 ~ 50 میلی متر

ظرفیت اکستروژن: 8 ~ 1600 کیلوگرم در ساعت

تنظیم عرض لب: سیستم دکل خارجی

سفارشی سازی با توجه به نیاز مشتری تولید ، در صورت درخواست

در صورت نیاز به دستگاه اکستروژن ، لطفاً با Shine (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com یا تلفن: +86 157 5766 8880) تماس بگیرید ، من س theالی را که اشتباه گرفته اید به شما پاسخ می دهم.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود، به همه مشتریانی که ممکن است از تجربیات ما بهره مند شوند کمک طراحی و مهندسی ارائه می دهد. مدیریت پروژه ما می تواند در هر مرحله به برنامه های توسعه محصول شما بپیوندد ، که می تواند پرسنل داخلی شما را تقویت کند و تولید قطعات را تسریع کند.

قابلیت طراحی قدرتمند ما که با استفاده از نرم افزار پیشرفته CAD / CAM / CAE تسهیل می شود ، خدماتی از طراحی مفهومی محصول ، طراحی ساختار تا راه حل کلی قالب ریزی سریع را به مشتریان ما ارائه می دهد. ما در طراحی و تولید دونده های گرم ، قالب های کمکی هوا و قالب های بسیار سخت ، تجربه و دانش غنی را به دست آورده ایم. ما از یک سیستم TQM استفاده می کنیم که در ساخت آن به خدمات مشتری متمرکز شده است ، به طور فعال از استاندارد ISO9001 حمایت می کند و به طور مداوم روند فنی را بهبود می بخشد تا کل فرآیند طراحی و تولید را نظارت دقیق و کنترل کند ، که کیفیت محصولات را بیشتر تضمین می کند.


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: اکستروژن در ساخت نبافته های ذوب شده ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like