چسب داغ ذوب Meltblown Die

چسب داغ ذوب Meltblown Die

چسب داغ ذوب Meltblown Die
چت کن

جزئیات محصول

چسب داغ ذوب Meltblown Die


طراحی قالب

بیش از سال ها درگیر در مدل حرفه ای &. طراحی قالب و تولید ، شرکت ما قادر به شناسایی مشکلات طراحی و ارائه بهترین راه حل در مرحله اول توسعه محصول جدید است. بنابراین ، ما واقعا می تواند درک درستی از بازار و هزینه مشکل در حواس ، خواص مواد ، ساختار قالب و در هزینه. این کمک خواهد کرد که کوتاه شدن چرخه توسعه محصول جدید خود را ، کاهش هزینه ، برنده شدن در بازار در اسرع وقت.

هدف AOXU در تلاش برای کیفیت عالی است نه تنها به ارائه ترکیب با محصولات کلاس اول ، بلکه به ذاتی ارزش نوآوری تکنولوژی و کیفیت خوب متعهد ، در نتیجه برای ایجاد یک زندگی بهتر با جامعه و ایجاد فضای umlimited برای توسعه سازمانی.

  • مدل های Coventional die 1.1-1.6 m ، همچنین می تواند با توجه به نیازهای خاص مشتری سفارشی شود.

  • ذوب سر دمیده (تارریس) در قطر 0.2-0.3 mm ، لحظه ای مرکزی از سوراخ تارریس بین 0.7-0.8 mm.

  • درخواست برای پردازش درجه حرارت زیر ۳۵۰ درجه, فیبر کربن 330-350 درجه, PP, PET تحت ۳۰۰ درجه.

  • مناسب برای تولید 30-50KG/ساعت به طور کلی, تولید زیر 80KG/ساعت تحت شرایط خاص, همچنین می توانید با توجه به ظرفیت خط تولید قابل اعتماد.

تجهیزات

شرکت ما افتخار excellet شرایط تولید و سیستم کنترل کیفیت کامل, همچنین معرفی مراکز بین المللی پیشرو با سرعت بالا ماشینکاری و تجهیزات دیگر.

برای اطمینان از کیفیت ، پیشرفته CAD/CAE/طب مکمل و جایگزین سیستم به دست آمده ، که با آن تبادل محصول و به اشتراک گذاری در داخل یک شبکه محلی به دست آورد ، راه های مدرن از قالب سازی "ماشینکاری سنتی پشتیبانی از ماشینکاری CNC" قدردانی ، در عین حال ، مجموعه ای از استانداردهای کار کامل و مقررات مدیریت داخلی فرموله شده را کنترل دقیق در طراحی ، تولید و تست.

ما به طور مداوم بر روی خدمات تمرکز می کنیم تا اطمینان حاصل شود که تحویل و خدمات پس از فروش ، برای کمک به هر کاربر در رقابت های بازار شدید افزایش پیدا کند.


تماس با ما

2

Hot Tags: چسب داغ ذوب meltblown die ، meltblown die ، داغ ذوب meltblown die

پرس و جو

You Might Also Like