قالب پلاستیکی ضسبنسرس نوع اتیل الکل ناشی از اسپری

قالب پلاستیکی ضسبنسرس نوع اتیل الکل ناشی از اسپری

با هدایت بازار ، قالبهایی را تولید می کنیم که در نیازهای واقعی شما هستند تا ارزش خود را اضافه کنند و صلاحیت محصول شما را ارتقا دهند. به طور کامل از CAD استفاده کرده ایم ، و ما در زمینه تحقیق در زمینه فناوری های کلیدی ، فناوری های مرتبط و فناوری جدید بوده ایم. هدف ما ارائه جدیدترین محصول طراحی شده ما با قیمت مناسب است.
چت کن

جزئیات محصول

برای چنین نوع پوسته توزیع کننده ، معمولاً از مواد اولیه ABS برای تهیه استفاده می شود.

ABS (آکریلونیتریل بوتادین استایرن)یک پلیمر ترموپلاستیک متداول است که به طور معمول برای کاربردهای قالب تزریق استفاده می شود. b {0}} nbsp؛

این پلاستیک مهندسی به دلیل کم بودن هزینه تولید و سهولت در ساخت این مواد توسط تولید کنندگان پلاستیک محبوب است. با این حال بهتر ، مزایای طبیعی آن از قیمت مناسب و ماشین کاری مانع از خواص مطلوب مواد ABS نمی شود:

ABS Plastic Raw Material, Acrylonitrile Butadiene Styrene Plastic ...

* مقاومت در برابر ضربه

* استحکام ساختاری و سختی

* مقاومت شیمیایی

* عملکرد عالی و کم درجه حرارت عالی

* خواص عایق الکتریکی عالی

* آسان برای رنگ و چسب

پلاستیک ABS از طریق فرآیند ایجاد اولیه به این خصوصیات بدنی می رسد. با زنجیره پلیمرزه کردن استایرن و آکریلونیتریل در حضور پلی بوتادین ، ​​"زنجیره" های شیمیایی یکدیگر را جذب کرده و به یکدیگر متصل می شوند تا ABS قوی تر شود. این ترکیب از مواد و پلاستیک ، سختی ، براقیت ، مقاومت و مقاومت بیشتری نسبت به پلی استایرن خالص ABS را فراهم می کند. 0010010 nbsp؛


جزئیات مربوط به هنگام طراحی قالب

طراحان قالب باید به برخی از جزئیات ساختار قالب و طراحی قطعات توجه کنند. جزئیات موفقیت یا عدم موفقیت را تعیین می کنند. البته توجه به جزئیات نیاز به سطح و تجربه دارد. نگران نباشید ، این جزئیات را برای کمک به طراحی خود دریافت کنید.

{0}. هرگز چمبر را نادیده نگیرید

({{0}) قطعات غیر سازنده باید از لبه های تیز جلوگیری کنند.

قطعات دارای گوشه های تیز یا لبه های تیز هستند و در هنگام نیتریدن قطعات به راحتی از بین می روند. نبود زاویه R باعث ایجاد استرس پردازش می شود. قطعات زودرس خراب می شوند. اگر هسته یا حفره تنظیم نشده باشد. این می تواند باعث ایجاد مقاومت در هنگام قالب گیری تزریق شود.

(2) هیچ استانداردی برای چفت وجود ندارد.

محفظه های قالب یکنواخت و زیبا به نظر می رسند. بسته به اندازه قالب ، از اتاقک های مختلف استفاده کنید.

(3) مونتاژ قطعات باید تنظیم شود.

سوراخ مونتاژ قطعات و سر برای قطعات از نوع شافت. یک اتاقک مناسب لازم است. این امر مونتاژ را تسهیل می کند و کمتر در معرض آسیب است. و به راحتی می توانید پین رولپلاک را به قسمت مونتاژ بزنید.

همانطور که از تصویر نشان داده شده است:

image

{0}. سوراخ ها را به درستی طراحی کنید

(1) از شکستن لبه های سوراخ خودداری کنید.

(2) قطر سوراخ پیچ.

(3) نخ لوله آب روی بوش.

(4) طراحی سوراخ های خنک کننده آب که در یک صفحه قرار گرفته اند.

(5) سوراخ آب خنک کننده.

{0}. پیچ و مهره های نادرست طراحی شده

{0}. پیچ ها را برای ابرو تنظیم کنید

{0}. پین رولپلاک را به درستی تنظیم کنید

{0}. کاربرد صحیح قطعات استاندارد

{0}. بلوک قفل را به درستی نصب کنید

{0}. قالب را باید با شکاف بازکننده قالب تهیه کنید

{0}. از بلند کردن قالب و مشکلات جابجایی خودداری کنید

{0}. طراحی قسمت دقیق

{0}. طراحی و انتخاب پایه قالب

{0}. علامت زبری سطح قطعات 0010010 nbsp؛

در صورت علاقه به جزئیات بیشتر می تواند به شما نشان دهد.


چرخه قالب و زمان خنک کننده

در حالی که قالبهای تزریق پلاستیک برای عملکرد قطعات قالب دار با کیفیت مطلوب مورد نیاز است ، در عین حال لازم است که تولید با کمترین هزینه ممکن نیز امکان پذیر باشد.

چرخه قالب تزریق پلاستیک به شرح زیر است:

image

از جمله عواملی که چرخه قالب سازی را تعیین می کند ، یکی از مهمترین آنها ، زمان خنک کننده t {{0} است. زمان خنک کننده ، زمان پر کردن قسمت داخلی حفره با پلاستیک مذاب تا آب بندی دروازه تا زمانی که پلاستیک جامد شود. از تجربه ، مشخص شده است که زمان خنک کننده بسته به ظرفیت خنک کننده حفره قالب متفاوت است. علاوه بر این ، بسته به نوع مواد قالب ریزی و ضخامت دیواره محصول قالب نیز متفاوت است. پیش بینی اینکه زمان خنک کننده بهینه در مرحله طراحی قالب چه مقدار است در تخمین هزینه تولید محصول قالب ریزی شده بسیار مهم است. در حالی که اخیراً محصولات نرم افزاری به بازار عرضه شده اند که زمان خنک کننده توسط CAE را پیش بینی می کنند ، به طور کلی ، از معادله آزمایشی زیر برای پیش بینی زمان خنک کننده استفاده می شود.

image


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: قالب پلاستیکی دیسپرس الکل اتیل الکلی ناشی از ، پلاستیک ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like